Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 86

Déli frakcióküldetés - Hierosgamos (V.I.SZ. 821 Tavasz)

Hétf. Ápr. 08, 2019 2:26 pm by Isidor Bose

Mi ez a küldetés? Ki az az Isidor Bose, és hová lett Esroniel? Miért van az északi küldetés …

Comments: 8

Északi frakcióküldetés - Libera nos (V.I.SZ. 821 Tavasz)

Vas. Ápr. 07, 2019 5:14 pm by Jerobeam

Alapvetően szoktam egy kis hangulatcsináló rövid szöveget írni a küldetéskiírásokhoz, de …

Comments: 6

You are not connected. Please login or register

Larsdall Crescent

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Larsdall Crescent Empty Larsdall Crescent on Szomb. Ápr. 22, 2017 8:12 pm

Név: Soul Bell/Lélekharang
Szint: 1
Ár: 1000
Leírás: Aktiválás után, az azt követő pár percben, kardjának pendülései (ha valaminek nekiüti, lehet az bármi, csak pendüljön a penge) annak hangja társaiba bátorságot önt, míg ellenfeleit kissé elbizonytalanítja.

Név: Holdárnyék
Szint: ?
Ár: ?
Leírás: Csak éjjel, vagy naptól elzárt helyen használható (ahol nem éri nagyobb mennyiségű napfény). Megidéz néhány (2-4) tökéletes másolatot magából egy ideig (1-2 perc?), amiknek nincs fizikai valójuk, sebezni nem tudnak, viszont az ellenfél összezavarására tökéletes. Ha elég nagy külső fizikai hatás éri (megütik, meglövik, nekidobnak egy követ) a másolat eltűnik. A másolatok maguktól mozognak.
TÖRÖLVE, már létező képességgel ütközik

A hozzászólást Larsdall Crescent összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 17, 2017 8:33 pm-kor.

Felhasználó profiljának megtekintése

2Larsdall Crescent Empty Re: Larsdall Crescent on Szomb. Ápr. 22, 2017 8:18 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Lélekharang: Ez érdekes ötlet, legyen 1. szint és 1000 váltó. (Csak a stílus kedvéért javasolnám, hogy angolra fordítsd hogy beleilljen a többi képesség közé, pl Soul Bell néven)
Holdárnyék: Sajnos a név is és a képesség is foglalt, javaslom hogy nézd meg a self merénylő Lunar Reflection nevű képességét

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

3Larsdall Crescent Empty Re: Larsdall Crescent on Szomb. Ápr. 22, 2017 8:52 pm

Név: Éjjeli őrség
Szint: 3
Ár: 2000
Leírás: Egyfajta meditatív állapot, amikor a test pihen, de az elme fokozottan éber. Akár órákig fent lehet tartani, fizikailag pihen az ember, de mentálisan megterhelő. Szinte minden testhelyzetben használható, állva csak akkor, ha támaszkodik valaminek. Szint*5m sugarú körben minden nemű mozgást és hangot észlel. Fel tudja mérni, hogy veszélyt jelent-e, és ennek megfelelően időben tud reagálni. Nappal a hatósugár feleződik.

A hozzászólást Larsdall Crescent összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 17, 2017 8:33 pm-kor.

4Larsdall Crescent Empty Re: Larsdall Crescent on Szomb. Ápr. 22, 2017 8:55 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Éjjeli őrség Elfogadva

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."

5Larsdall Crescent Empty Re: Larsdall Crescent on Vas. Ápr. 23, 2017 7:35 am

Név: Társak a bajban
Szint: 2
Ár: 1500
Leírás: Naponta egyszer képes a saját vagy más sérüléseit társaival megosztani (a sérült + 2 fő), így egy komoly sérülés több kisebb sérülésre oszlik. Fizikai kontaktus, és a többiek beleegyezése szükséges.

Név: Holdaréna
Szint: 6
Ár: 3500
Leírás: Egy 5m sugarú kört hoz létre maga körül szint*2 perc ható ideig, a terület ekkor a telihold mintázatát viseli, szélét ezüstös fényű fényfal keretezi. A hatás mindenkire vonatkozik, aki a körön belül van. Az elkülönített térről semmi és senki nem juthat ki vagy be, amíg a hatás el nem múlik, vagy a létrehozó eszméletét nem veszti.

Név: Határvonal
Szint: 5
Ár: 3000
Leírás: "Eddig jöjj és ne tovább." Kardjával egy vonalat húzva ezüst fényű falat hoz létre, melyen nem lehet átjutni. A hatás 2 percig tart. A határ maximális hossza 5m.

A hozzászólást Larsdall Crescent összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 17, 2017 8:34 pm-kor.

6Larsdall Crescent Empty Re: Larsdall Crescent on Vas. Ápr. 23, 2017 12:41 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Társak a bajban: 2.szint, 1500 váltó
Holdaréna: legyen 6.szint, 3500 váltó
Határvonal ez legyen 5.szint, 3000 váltó

Szép munka, csak így tovább!

7Larsdall Crescent Empty Re: Larsdall Crescent on Hétf. Ápr. 24, 2017 5:59 pm

Ezek igencsak teszt jellegű képességek, kíváncsi vagyok a véleményetekre, ha elvetitek őket, akkor hanyagolom ezt az irányt.

Név: Erődállás
Kategória: Aura
Szint: 5
Ár: 3000
Leírás: A használót ezüstös aura veszi körbe, ami hatalmas fizikai (ellenáll a szúró, vágó fegyvereknek, egy pörölycsapás sem billenti ki) védelmet biztosít számára. Csak lassú lépésben képes haladni, ugrani, kitérni nem tud.. A hatás szint*15mp ideig tartható fent. A hatás ideje alatt, más képességet nem tud használni.
Osztott hatás: A képesség hatóideje annyival osztódik, amennyi ember megkapja.

Név: Vadászidény
Kategória: Aura
Szint: ?
Ár: ?
Leírás: Az erődállással ellentétben ez a támadásra összpontosít. Használója a hatás ideje alatt gyorsabban képes mozogni(az átlag sebesség úgy 2-3x-a), ellenben a védekezésre nem tud akkora figyelmet fordítani. Szint*10mp a hatóideje. A hatás ideje alatt, más képességet nem tud használni.
Osztott hatás: A gyorsasági hatás csökken (pl. alap 2x-es helyett 1,5x, vagy 3x-os helyett 2x-es). Fix hatóidő (mondjuk 20mp).

Név: Holdpajzs
Leírás: Hárít egy mágikus támadást szint-1 szintű mágiát képes hárítani. A hatás addig tart, míg meg nem szüntetik, vagy ki nem véd egy támadást. A hatás ideje alatt, más képességet nem tud használni. 5 percenként lehet újra használni.
Osztott hatás: Szint-2 szintű mágiát képes hárítani. A hatás ideje alatt más képességet nem tud használni, kivéve, ha a társak legalább feléről el nem tűnt.

Név: Egy mindenkiért
Szint: 1
Ár: 1000
Leírás: Larsdall megosztja jelenlévő csapattársaival egy bizonyos aura alapú képességét. 5 perc az újrahasználási ideje és 10 méteres a hatósugara.

A hozzászólást Larsdall Crescent összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 17, 2017 8:38 pm-kor.

8Larsdall Crescent Empty Re: Larsdall Crescent on Szer. Ápr. 26, 2017 8:11 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Erődállás: Ez egy 5. szintű képességnek jó (vagyis 3000 váltó), azonban az osztott hatást vedd ki. Helyette megosztva nem csökken a hatása, hanem a hatóideje annyiad részére, ahány felé osztod.
Vadászidény: Eh, ez nekem nagyon a zsoldos Eilenjére hajaz és nem is igazán illik bele a kasztba szerintem, így ez elutasítva.
Holdpajzs: Mágiapajzsa több kasztnak is van, de ez legalább a holdőrhöz illik, így elfogadom. 3. szint, 2000 váltó, és az újrahasználhatósági ideje 5 perc.

Egy mindenkiért: 1.szint 1000 váltó (És a szövegében elkövettél egy helyesírási hibát, de nem tudom hogy csak typo-e így én átfogalmaznám, valami olyasmire, hogy "Larsdall megosztja jelenlévő csapattársaival egy bizonyos aura alapú képességét." Emellett legyen ennek is 5 perc az újrahasználási ideje és 10 méteres hatósugara.

9Larsdall Crescent Empty Re: Larsdall Crescent on Kedd Júl. 11, 2017 5:11 pm

Gramhoz (Lars kardja) kötődő képesség.

Név: Szabadság
Szint:
Ár:
Leírás: Mint a legtöbb fegyvert, Gramot is harcra készítették. Így hát nem csoda, hogy szeret szabadon lenni, így hát amíg a hüvelyében van, az enyhe fényt, mely belőle sugárzik magában tartja, majd az előrántáskor szabadjára engedi, a kirántás ívében egy Holdpengéhez hasonló vágást eredményez. Minél tovább van a hüvelyében a kard, annál erősebb lesz a vágás. (egy egyes szintű holdpenge vágáshoz 5 óra elzárás kell, 10 óra után 2. szintű az ereje, 15 után 3. és így tovább)

És ez úton szeretném a Lélekharang képességet is a fegyverhez társítani.

10Larsdall Crescent Empty Re: Larsdall Crescent on Szer. Júl. 12, 2017 5:41 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
érdekesen hangzik, megveheted 3. szinten 2000 váltóért

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]