Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
Játékostárs kerestetik

Szer. Szept. 02, 2015 10:01 pm by Jerobeam

Ha valaki esetleg ismerkedésre, küzdőtéri párbajra vagy bármi egyébre tárat keresne, itt …

Comments: 60

Küldetés: "Ne legyenek más Isteneid..."

Szomb. Jún. 15, 2019 1:27 pm by Serene Nightbough

Veronia földjét az elmúlt években számos katasztrófa rázta meg. Először Abaddón égette …

Comments: 7

Nieles magánküldetések

Szer. Márc. 01, 2017 11:27 pm by Isidor Bose

A visszajelzések alapján ezeknek elég nagy sikere volt, szóval mostantól külön topicban …

Comments: 5

You are not connected. Please login or register

Murak Grimrider

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Murak Grimrider Empty Murak Grimrider on Szomb. Jún. 03, 2017 2:11 pm

Murak Grimrider

Murak Grimrider
Nekromanta
Nekromanta
Schreckerregend Schädel / Rémisztő koponya (Nekromanta varázslat)

Murak egy kopnya alakját lövi az ellenfele irányába, mely sikító hanggal, esetleg ordítással száguld az ellenfele irányába, zölden világítva és egy méteres zöld csíkot húzva maga után. A koponya lényegét tekintve egy éterikus lélek-kivetülés, szellemhez hasonlatos, csak annak egy nagyon egyszerű változata. Gyorsasága, mint egy jól futó emberé. Ha valamihez hozzáér, arra ráharap. Kis, de fájdalmas sérüléseket képes okozni.
Páncélon pajzson nem képes átharapni.

Felhasználó profiljának megtekintése

2Murak Grimrider Empty Re: Murak Grimrider on Kedd Jún. 13, 2017 11:25 am

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Név: Schreckerregend Schädel / Rémisztő koponya (Nekromanta varázslat)
Szint: 1
Ár: 1000 váltó
Leírás: Murak egy kopnya alakját lövi az ellenfele irányába, mely sikító hanggal, esetleg ordítással száguld az ellenfele irányába, zölden világítva és egy méteres zöld csíkot húzva maga után. A koponya lényegét tekintve egy éterikus lélek-kivetülés, szellemhez hasonlatos, csak annak egy nagyon egyszerű változata. Gyorsasága, mint egy jól futó emberé. Ha valamihez hozzáér, arra ráharap. Kis, de fájdalmas sérüléseket képes okozni. Páncélon pajzson nem képes átharapni.

Elfogadva.

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

3Murak Grimrider Empty Re: Murak Grimrider on Szomb. Jún. 17, 2017 11:26 pm

Murak Grimrider

Murak Grimrider
Nekromanta
Nekromanta
Név: Nekromantikus begyűjtő portál

Leírás: Ez a portál gyakorlatilag az alap nekromanta idézőportál fordítottja. A nekromanta megérinti egy holttestet, belevezetve mágiáját, mire abban egy portál nyílik, és a nekromanta „hulla-tárolójába” teleportálódik. A nekromanta nem viheti át a testet a nekromantikus zsebdimenzióba. Mivel a nekromanta mágiája csak halott anyagra hat, nem teleportálhat ilyen módon sem élőlényt, sem élettelen tárgyat. A portál úti-célja mindenképpen az a fix hely, ahonnan a nekromanta élőhalottjait idézi (ez nem lehet a zsebdimenzió).
Egy test teleportálása a pontrendszer alapján történik: Egy darab két méteres test (vagy kisebb) / 10 pont

Felhasználó profiljának megtekintése

4Murak Grimrider Empty Re: Murak Grimrider on Vas. Jún. 18, 2017 10:40 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
1. szint, 1000 váltóért elfogadva és minden szinten az idézhető élőholtak elkészítéséhez holttestmennyiséget szálílthatod így.

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]