Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Kérdező vendégeknek
A háború nyitánya

Szer. Jún. 06, 2018 5:07 pm by Serene Nightbough

Kedves Játékosok!

Elérkezett az első …

Comments: 19

Ludum finita est...

Vas. Jún. 03, 2018 9:52 pm by Lothar von Nebelturm

A domb előtt egy város terült el, átvetve magát a Nordenflusson. Földsánccal körbevett, …

Comments: 12

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 55

You are not connected. Please login or register

Random jutalom (valójában nem)

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 Random jutalom (valójában nem) on Hétf. Jún. 05, 2017 9:48 pm

Tudjátok mi van ma? Trükkös, igaz? És azt is, hogy miért van, ami ma van? Minden esetre, mindenki, aki az elmúlt egy hónapban aktív volt, kap 1500 váltót, aki pedig a fenti kérdésekre tud válaszolni, és eljuttatja nekem a válaszokat, kap egy
nagyon, nagyon, NAGYON k ü l ö n l e g e s
jutalmat. Főleg Skypeon várom a tippeket.

Segítség: Pál Apostol kalandjairól Szóló Könyv, gyök négy.

Felhasználó profiljának megtekintése

2 Re: Random jutalom (valójában nem) on Szer. Jún. 28, 2017 9:41 pm

Emlékeztek még, amikor azt mondtam egy hónapja, hogy lesz különleges jutalom? Nos, mint hogy megfeledkeztem róla teljesen végig eszemben tartottam, így a SZENTLÉLEK KITÖLTETÉSÉNEK ÜNNEPÉRE, tehát PÜNKÖSDRE, az a kevés, aki jól válaszolt nekem (tehát egyértelműen rábólintottam a válaszára), az írjon jóvá egy ilyet:

Név: Pártfogó
Ár: Nem cserélhető
Leírás: Egy zsebben tárolható üvegcsébe zárt mágikus eredetű láng (valójában egy elképesztően kezdetleges elementál), ami feltartva három percen keresztül egy gyenge lámpás fényével képes világítani. Egy dugóval van a flaska ellátva, ha azt kihúzzák, akkor az üveg szájához tartott dolgokat néhány másodpercig képes meggyújtani, utána pihentetni kell, akár csak világítás után. Újrahasználási ideje két óra.

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]