Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
Játékostárs kerestetik

Szer. Szept. 02, 2015 10:01 pm by Jerobeam

Ha valaki esetleg ismerkedésre, küzdőtéri párbajra vagy bármi egyébre tárat keresne, itt …

Comments: 61

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 96

[Frakcióküldetés] What future brings...

Csüt. Júl. 04, 2019 2:02 pm by Serene Nightbough

Kedves tündék!
A visszajelzések alapján készen álltok, hogy eldöntsétek, milyen jövő vár …

Comments: 7

You are not connected. Please login or register

Lexa Warde

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Lexa Warde  Empty Lexa Warde on Vas. Jún. 18, 2017 7:29 pm

Lexa Warde

Lexa Warde
Nekromanta
Nekromanta
Név: Fogvihar
Leírás: Lexa kezét a magasba emeli, és egy három másodperces töltési idő után egy két méter átmérőjű örvényt hoz létre, amiben körülbelül ötven éles fog repked körbe-körbe. Az örvény elhajítható, azonban első fizikai kontaktusnál szertefoszlik. Az ereje nem kiemelkedő, páncéllal rendelkezőkre szinte hatástalan, a fogak lepattannak, viszont védetlen bőrfelületen csúnya sebeket tud okozni.

Név: Húspajzs
Leírás: Lexa alkarján viszonylag gyorsan (körülbelül két másodperc után) egy halott mellkasa jelenik meg, melyet váratlan csapások hárítására használ. Egy erős csapás pallossal, vagy egy csatabárddal természetesen átszakítani, de egy átlagos döfést, vagy vágást még képes vele kivédeni.

Név: Átok – Fájdalom
Leírás: A nekromanta megátkozza célpontját, ami azt eredményezi, hogy fájdalom receptorai 25%al élénkebben fognak működni.

Felhasználó profiljának megtekintése

2Lexa Warde  Empty Re: Lexa Warde on Vas. Jún. 18, 2017 10:38 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Fogvihar: 4.szint, 2500 váltó
Húspajzs: 2.szint, 1500 váltó
Átok - fájdalom: 1. szint, 1000 váltó

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

3Lexa Warde  Empty Re: Lexa Warde on Hétf. Jún. 19, 2017 9:13 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
EDIT

A fogvihar egy létező skill már csontszilánk vihar néven, így az elutasítva.
Az átok pedig lore okok miatt nem elfogadható, a nekromanta csak halott testekre lehet hatással, élőre nem.

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]