Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
[Vámpír frakció külkdetés] Az éjszaka szárnyai

Hétf. Szept. 02, 2019 7:13 pm by Hannes von Rotmantel

A partvidéki vámpírcsaládok ostrom alatt állnak. Hoshek elfajzott katonái elfoglalták a …

Comments: 9

Küldetés: A ház padlója recseg

Szomb. Szept. 14, 2019 8:15 pm by Sötét Apostol

A ház padlója recseg

Dieter von Rotmantel …

Comments: 4

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 112

You are not connected. Please login or register

Dieter von Rotmantel

Új téma nyitása  Hozzászólás a témához

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Dieter von Rotmantel Empty Dieter von Rotmantel on Szer. Szept. 16, 2015 6:44 pm

Dieter von Rotmantel

Dieter von Rotmantel
Vámpírmágus
Vámpírmágus
Nos, ez a hét egy icipicit fárasztóbb, mint eddigi életem egyben, úgyhogy a posztjaim hétvégére tolódnak, de ha minden csillag együttáll és a nagy Cthulhu is megengedi, péntek este jönnek sorban.

Köszönöm a figyelmet!

A hozzászólást Dieter von Rotmantel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 11, 2018 2:19 pm-kor.

Felhasználó profiljának megtekintése

2Dieter von Rotmantel Empty Re: Dieter von Rotmantel on Szomb. Dec. 19, 2015 1:57 pm

Dieter von Rotmantel

Dieter von Rotmantel
Vámpírmágus
Vámpírmágus
Köhömm, be van ez kapcsolva? Igen? Köszönöm!

Szóval, szerintem feltűnhetett, hogy a hó elejétől eléggé inaktív voltam, és ez sajnos a hó végéig ki is fog tartani. Rögvest utána intézek, amit tudok! Becsszó!

For the gods they made."

3Dieter von Rotmantel Empty Re: Dieter von Rotmantel on Csüt. Jan. 11, 2018 2:19 pm

Dieter von Rotmantel

Dieter von Rotmantel
Vámpírmágus
Vámpírmágus
Tekintve hogy diplomázni jó dolog, ahhoz meg vizsgák kellenek, kénytelen vagyok a hétvégét és a hét elejét kivenni erre a célra. Kedd estére elvileg aktivizálom magam valamennyire, addig is legyetek jók (reménykedni lehet, nem?)

For the gods they made."

4Dieter von Rotmantel Empty Re: Dieter von Rotmantel on Szer. Jan. 17, 2018 10:05 am

Admin

Admin
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Dieter von Rotmantel Tumblr_static_tumblr_static_4l6sewqokem8g00k48c8scs48_640
Guess who's back

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

5Dieter von Rotmantel Empty Re: Dieter von Rotmantel on Hétf. Szept. 09, 2019 7:30 pm

Admin

Admin
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Ahogy discordon sokan követhettétek a döntést, a mai naptól kezdve leteszem a stafétát, mint a Quest for Azrael adminja, valamint mint játékos is elhagyom az oldalt. Az indokok azt hiszem egyértelműek, de ha nem, elég annyi, hogy kiégtem és nem tudom tovább folytatni.

Mindenkinek további jó játékot!

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Új téma nyitása  Hozzászólás a témához