Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
[Küldetés] - Arachnophobia (Jelentkezés)

Kedd Szept. 25, 2018 6:00 pm by Hannes von Rotmantel

[img(983px,553px)]…

Comments: 10

Aktuális azonnalik

Kedd Dec. 13, 2016 10:03 pm by Serene Nightbough

Sziasztok!

Hogy könnyebb legyen nyomon követni, hogy mikor van kiírva új azonnali és hova …

Comments: 44

[Küldetés újaknak] Világok között

Hétf. Okt. 22, 2018 10:29 am by Esroniel von Himmelreich

Tegnap a régiek már észrevehették, hogy Asael nevű briósevő démonom egy alig használt …

Comments: 7

You are not connected. Please login or register

Elizabeth Rockbell

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 Elizabeth Rockbell on Pént. Aug. 11, 2017 3:42 pm

Név: Elizabeth Rockbell
Faj: Elf
Kaszt: Halálpap
Kor: 24
Frakció: Nincs
Külső Jellemzés: Sovány, Szőkés barna haj, Gyönyörű alkat, Nő, Szép kék szemeivel mindenkit elkápráztat, Formás hátsóját mindenki kívánja, Alulöltözött
Belső: Különös vonzalmat érez az élőholtak és a vér iránt, bátor szinte mindent bevállal ami jól fizet, vicces a maga modján, biszexuális,
Előtörténet: Az én nevem Elizabeth Rockbell.  A szüleim nagy vagyonnal rendelkeztek ezért próbáltak mindent megadni nekem ami tőlük kitelt. Boldogan éltünk mind addig amíg 20 éves nem lettem. Ugyanis ekkor egy őszi hideg napon szobámban űlve édesanyám sikolyát hallottam kirohantam a konyhába és szüleimet vérbe fagyva találtam ott őket. Viszont amikor megláttam őket nem keserűség hanem boldogság volt szívemben és ekkor kezdtem el vonzalmat érezni a előholtak és a vér iránt. Csak ezután pár órával este esett le nekem hogy földön futóvá válltam, mivel semmien tanulmányom nem volt mert szüleim elkényeztettek. Sokág tűnödtem mit tegyek hónapokig sőt évekig bolyongtam az utcákon, ahonnan néha-néha sikerült ellopnom élelmet. Ez így ment egészen 23-éves koromig amikor is már lopni is nehéz lett volna mivel a városban történő büntények miatt több őrt állítottak. Végső elkeseredésembe egy nem túl szép szakmát választottam:árultam a testem. Ennek köszönhetően hamar pénzhez jutottam és így nem kellet lopnom. Viszont két hete történt egy dolog ami teljesen megváltoztatta az életemet. A szokásos helyemen ültem, amikor egy köpenyes férfi odajött hozzám.
-Hé hölgyem! -Szólított meg mogorva hangján.
Én már reflexből mondtam volna hogy ezer váltó lessz, mire ő közölte velem hogy nem azért jött.
-Hallotam tragikus múltadról, igazából már évek óta figyellek és sokkal jobbnak bizonyultál mint ahogy azt elsőnek gondoltam.Tudom most meglepődtél de neked nem ezen az úton kéne járnod.Megvan benned minden tehetség ahhoz hogy irányítani tudjad az élőholtakat. Eleinte nagyon meglepődtem azon amit mondott majd pár perc gondolkodás után bekelett látnom hogy igaz amit mond:különben mi másért kellet átélnem ezeket az eseményeket?
-Én megtudom neked tanítani ennek a sötét mágiának a művészetét! Cserébe egy dolgot kérek, TÁMASZD FEL A SZÜLEIDET! Ugye nem tudod hogy tettek ekkora vagyonra szert a szüleid? Velem kötöttek alkut. Én odaadom nekik azt a rengeteg pénzt cserébe, a lányuk szolgálatáért.és az ő haláluk után való hódoltságukért. Onnantól az események nagyon gyorsan felpörögtek. Énis nagyon meglepődtem amikor pár nap allatt megtanultam a holtak feltámasztását és irányítását, Először a szüleimet támasztottam fel viszont volt egy kis bökkenő, A nekromanta elfelejtette említeni hogy akit föltámasztunk elveszti a szabad mozgását és gondolkodását, olyan mérges lettem az öreg nekromantára hogy azonnal elmenekültem a városból és bosszúval és keserűséggel a szívemben indultam hosszú utamra Veronia csodálatos és közkedvelt világába

Felhasználó profiljának megtekintése

2 Re: Elizabeth Rockbell on Pént. Aug. 11, 2017 6:59 pm

Darrakard

a Démoni Írnok
a Démoni Írnok
Nos az időközben kialakult bizonytalanságban nem egyértelmű, hogy tényleg Johnny multija lennél-e avagy sem. Ez azonban a végeredményen nem változtat, az előtörténeted nem üti meg a mércét semmilyen tekintetben. Terjedelemben 1000 szó a minimum és noha szoktunk engedni belőle, ennyit nem. Emellett a történeted irreális, tele van helyesírási hibával és lore-ba ütköző dolgokkal ("pár nap allatt megtanultam a holtak feltámasztását" ilyen nincs, a nekromancia egy bonyolult és veszélyes mágiafajta, napok alatt nem lehet megtanulni, sokaknak évek alatt sem megy igazán. Ezen kívül ez a mondat: "Viszont amikor megláttam őket nem keserűség hanem boldogság volt szívemben és ekkor kezdtem el vonzalmat érezni a előholtak és a vér iránt." sem életszerű, a vért még megértem de az élőholtak elleni vonzalmadat nem magyarázza, két halott nem élőholt.)

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]