Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
Játékostárs kerestetik

Szer. Szept. 02, 2015 10:01 pm by Jerobeam

Ha valaki esetleg ismerkedésre, küzdőtéri párbajra vagy bármi egyébre tárat keresne, itt …

Comments: 61

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 96

[Frakcióküldetés] What future brings...

Csüt. Júl. 04, 2019 2:02 pm by Serene Nightbough

Kedves tündék!
A visszajelzések alapján készen álltok, hogy eldöntsétek, milyen jövő vár …

Comments: 7

You are not connected. Please login or register

A QFA Memek hivatalos topikja

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [2 / 3 oldal]

26A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Szomb. Feb. 24, 2018 10:29 pm

Wyn Silvernight

Wyn Silvernight
Sötét Tünde Druida
Sötét Tünde Druida

#justQfAszombatdélutánthings

... avagy:

Miután Erhard Strenger és Crispin Shadowbane mit sem sejtve távoztak a kis kocsmai iszogatásról, kissé elszabadult a pokol. Megérkezett Armaros kultistája, Johnny Wood, akit Johannes Hagen (''El kell pusztítani'' -közölte, s ez alatt az összes ott lévő alkohol elfogyasztására gondolt) és Wyn Silvernight inni invitáltak, azonban ő ezt határozottan elutasítva bevonult a sarokba. A hatalmas korsóba, amelyből a kis selfet itatták, az inkvizítor uraság ismeretlen eredetű anyagot helyezett, amely megváltoztatta a leány személyiségét: megvetette az alkoholt, s bűnösnek titulálta azt!
Több se kellett Johnny-nak. ''Ilyen téren van tapasztalatom!'' - mondta, s lekapott két fáklyát a falról, lángra lobbantva az egész helyiséget, valamint az összes alkoholt is. Ezt látva Johannes azt tette, amit minden ital-szerető: ''Mentsük, ami menthető!'' - kiáltotta, azzal magához vett annyi értékes nedűt, amennyit ért, közben nyakában biztonságba helyezve Wynt a lángoktól.
A kocsma pedig csak füstölt és égett!

Ilyen volt hát bajtársaitok egy ártatlan szombat délutánja.

Végül egy kis hangulatzene (mind jó volt, de nekem ez tetszett a legjobban) : Smoke On The Water

Ja, és egy kis illusztráció Very Happy

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 28459210

Felhasználó profiljának megtekintése

27A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Csüt. Márc. 08, 2018 8:03 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Meme10

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

28A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Szomb. Márc. 10, 2018 8:47 pm

Wyn Silvernight

Wyn Silvernight
Sötét Tünde Druida
Sötét Tünde Druida

[Ada&Wyn]

A fény formái

...avagy amikor két élénk fantáziájú karakter először találkozik.

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 1f4f4710

29A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Hétf. Ápr. 02, 2018 7:14 pm

Ezt küldeném Wynnek.
A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Letylt11
(Tudom, hogy a Which végéről lemaradt a H, de lusta vagyok újracsinálni.

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

30A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Kedd Ápr. 10, 2018 11:25 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 284ia6
A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 284ig6

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."

31A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Kedd Május 29, 2018 12:49 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Nielme10

32A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Szer. Május 30, 2018 4:17 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 2b9z94

Inspired by Johannes Hagen

33A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Szomb. Jún. 02, 2018 11:14 pm

XIII. Sixtus

XIII. Sixtus
Design manager
Design manager
A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Keresz10

34A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Szomb. Jún. 02, 2018 11:20 pm

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Qfa10

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

35A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Vas. Jún. 10, 2018 5:19 pm

Wyn Silvernight

Wyn Silvernight
Sötét Tünde Druida
Sötét Tünde Druida
Corly&Wyn ~ Kísérleti állat begyűjtve...

...avagy hogy is nézett ez ki pontosan?

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 35079411
A művet készítette: Corlieva Avaerthearrum

"Sir, yes, Sir! Nutella One out!"
/Crispin Shadowbane/

36A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Csüt. Jún. 21, 2018 12:27 am

Theo Wagner

Theo Wagner
Déli Mágus
Déli Mágus
Hm lehet itt kellett volna kezdenem hogy kirakom, mert ide is való. Szóval hogy az előbbiekből idézzek.
" Amikor Theoval harcra kerül a sor, és az első ellőtt varázslatom után, elkezd beproccolni mind a kettő passzívom"

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 E2096e9296e6277c4988bac589db021a

37A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Pént. Jún. 29, 2018 7:30 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Meme210

38A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Vas. Aug. 05, 2018 12:42 am

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 ANmmDCB

39A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Hétf. Aug. 20, 2018 10:43 pm

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 B1b72910

Made by Cynewuld Sheatro Kiril Crispin Shadowbane son of Crowne Shadowbane and Miranda Darkleaf, Drinker of All Drinks, First of His Name, Lord of All Assassins and Edge

40A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Kedd Aug. 21, 2018 8:33 pm

Ezt itt hagynám, elsősorbán drága füvezős társaimnak.

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 7dvaU5X

41A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Szer. Aug. 22, 2018 1:28 pm

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 <a href=A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 2gc97jvia Imgflip Meme Generator" />

Ötletgazda: Benedikt Rosenberg

A hozzászólást Wilhelmina von Nachtraben összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 22, 2018 1:39 pm-kor.

42A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Szer. Aug. 22, 2018 1:28 pm

43A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Szer. Aug. 22, 2018 8:56 pm

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Wrgwer11

44A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Kedd Szept. 04, 2018 11:01 am

45A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Vas. Szept. 16, 2018 4:23 pm

Wyn Silvernight

Wyn Silvernight
Sötét Tünde Druida
Sötét Tünde Druida
Igaz, chaten belinkeltem, de mivel eltűnt, ezt itt hagynám legfőképpen Hansnak a kis magánunk emlékére Very Happy

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 2hs4qo10

/Crispin Shadowbane/

46A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Vas. Szept. 16, 2018 10:23 pm

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 3DnRCs0

47A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Szomb. Szept. 22, 2018 4:30 pm

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 MeoNE5Y

48A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Vas. Okt. 21, 2018 10:06 pm

By Wynnesa Silvernight

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 43099052_2215276805422217_3870583467267850240_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-vie1-1

A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 42985515_107180193534302_2685087474694225920_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-vie1-1

49A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Csüt. Nov. 15, 2018 10:24 pm

You already heard about the Japanizing beam. Now get ready for the Jero Beam!
A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Fc011

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

50A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Empty Re: A QFA Memek hivatalos topikja on Csüt. Jan. 24, 2019 10:45 pm

Wyn Silvernight

Wyn Silvernight
Sötét Tünde Druida
Sötét Tünde Druida
Minden a Ludummal kezdődött...
[22:27:26] Crispin Shadowbane : fáklya, tündék, kultisták
[22:27:29] Crispin Shadowbane : Johnny?
[22:35:15] Crispin Shadowbane : A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 2rymjv10
[22:36:03] Crispin Shadowbane : A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 2rymnj10
[22:37:36] Crispin Shadowbane : A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 2rymt610
[22:38:58] Crispin Shadowbane : A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 2rymy510 - ez pedig Dieter emlékére az Aracno-ból A QFA Memek hivatalos topikja  - Page 2 Icon_biggrin

/Crispin Shadowbane/

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [2 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next