Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
[Vámpír frakció külkdetés] Az éjszaka szárnyai

Hétf. Szept. 02, 2019 7:13 pm by Hannes von Rotmantel

A partvidéki vámpírcsaládok ostrom alatt állnak. Hoshek elfajzott katonái elfoglalták a …

Comments: 7

Küldetés: A ház padlója recseg

Szomb. Szept. 14, 2019 8:15 pm by Sötét Apostol

A ház padlója recseg

Magánküldetések - Page 2 …

Comments: 2

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 112

You are not connected. Please login or register

Magánküldetések

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Üzenet [2 / 4 oldal]

26Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Vas. Márc. 27, 2016 8:51 pm

Laura Nendel

Laura Nendel
Mesélő
Mesélő

Felhasználó profiljának megtekintése

27Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Csüt. Ápr. 07, 2016 11:30 pm

Adrastea

Adrastea
Kísértő
Kísértő
én elvenném a játéktérszüzességem. te? Embarassed

28Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Pént. Ápr. 08, 2016 1:05 am

Apüllon

Apüllon
Mesélő
Mesélő
Szerezz még legalább 1 embert, és elviszlek titeket

29Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Pént. Ápr. 08, 2016 11:16 am

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő
Vállalkozom hogy elvegyem Tea játéktéri szüzességét. Elvégre ki más lenne alkalmasabb erre a feladatra ? *kacsint*

30Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Szomb. Ápr. 09, 2016 1:58 pm

Apüllon

Apüllon
Mesélő
Mesélő
>>Erre<< tessék. Sok sikert!

31Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Csüt. Ápr. 14, 2016 6:56 pm

Avis Amrel

Avis Amrel
Északi Katona
Északi Katona
Yo! Jelentkeznék az első magánküldetésemre Very Happy

32Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Csüt. Ápr. 14, 2016 10:55 pm

Gerard D. Lawrenz

Gerard D. Lawrenz
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő
Én is jelentkezem! Very Happy

33Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Szer. Ápr. 20, 2016 9:21 pm

Adrastea

Adrastea
Kísértő
Kísértő
én meg akkor csatlakoznék az előttem szólókhoz bounce

én erre a körre kihúzom magam a listáról, összegyűjtöttem rendesen a fonni valóm :")

A hozzászólást Adrastea összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 30, 2016 11:41 pm-kor.

34Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Vas. Ápr. 24, 2016 3:57 pm

Lexa Warde

Lexa Warde
Nekromanta
Nekromanta
Én is szívesen csatlakoznék az előttem lévőkhöz, ha még lehetséges Very Happy

35Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Szer. Ápr. 27, 2016 5:08 pm

Alexander Schwarz

Alexander Schwarz
Északi Katona
Északi Katona
Üdv! Küldetésre szeretnék jelentkezni, túlzó tettvágyam végett, köszönöm! Very Happy

36Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Hétf. Május 16, 2016 6:28 pm

No! Mivel kíváncsi vagyok, mit találnátok ki, jelentkeznék én is. Smile

37Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Szer. Május 18, 2016 6:34 pm

Gobz

Gobz
Arató
Arató
Gobz jelentkezne kalandra, de csakis ha van étel a végén és legalább egy másik ember, aki elhozza Gobznak az adott ételt

38Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Csüt. Júl. 07, 2016 6:53 pm

Alicia Zharis

Alicia Zharis
Nekromanta
Nekromanta
Hej, de rég írtam ide!

A többiektől elkülönülve, nagyon-nagyon elkülönülve, szigorúan egyedül szeretnék menni küldetésre, ahol a bájolás minden csínjának-bínjának elsajátítása érdekében végigmehetek egy rögös és nehéz úton... Very Happy

39Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Hétf. Okt. 24, 2016 7:40 pm

Sebastian Jaakobsen

Sebastian Jaakobsen
Keresztes Lovag
Keresztes Lovag
Üdv!
Sajnos a dolgok nem tervezetten alakultak, több ideig mint kellett volna, de most úgy tűnik lesz időm magamra is végre. Szóval szeretnék egy magánküldetést kérni bármelyik mesélőtől, aki elvállalna egy morcos keresztes vénembert. Egyedül szeretnék kalandozni, mert érettségire készülés miatt beláthatatlan, hogy energiatartalékaim mikor merülnek nullára és nem szeretnék senkit hátráltatni.

Előre köszönet, Seb.

40Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Vas. Jan. 29, 2017 1:09 am

Ciel Eisenschnittel

Ciel Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány
Szeretném jelezni, hogy elvállalok két embert magánküldetésre. A jelentkezés formája PM-es. A jelentkezés kritériuma mindössze annyi, hogy a karakter ETje nem íródhatott tavaly decembernél korábban, így mint sejthető, elsősorban az új, mostanság érkezett játékosokat várnám Very Happy Ha esetleg többen is jelentkeznétek, akkor megnézem, hogy mennyi jelenleg futó kaland vagy magánjátékban van részetek, s ennek megfelelően döntök.

41Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Hétf. Márc. 20, 2017 6:08 pm

Vendég

Vendég
Ahoy!

Jelentkeznék az első magánküldetésemre, ha lehetséges a következő címszavakkal: sötét tünde, elveszett, tudás, rejtély

Várom visszajelzést Very Happy Muhaha :d

42Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Kedd Május 09, 2017 7:17 pm

Szeretnék jelentkezni valami jó kis mozgalmas küldetésre Very Happy (mily meglepő!) Én a mesélő kénye-kedvére bíznám magam Smile

43Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Szer. Május 24, 2017 3:04 pm

sziasztok!

Jelentkeznék magánküldetésre, vannak ötleteim hozzá.
Amelyik mesélő kedvet érez magában, várom szeretettel Very Happy

44Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Szer. Május 24, 2017 3:44 pm

Admin

Admin
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Na jó gyerkőcök, tudjátok mit? Egan, Jozef, Iria, ha nincs ellenvetésetek egymás ellen ezt a hármasfogatot elvinném egy selfes-papos mókára. Valamikor a hétvégén lenne a kezdőkör, addig ha van kifogása az egybegyűlteknek szóljatok.

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

45Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Szer. Május 24, 2017 8:38 pm

Mit szeretnénk?
Egy magánküldetést!
És miért egy béna meme, még bénább szöveges változatában hirdetjük ki ezt?
A küldetés során talán ezt is megtudhatjuk.

46Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Csüt. Május 25, 2017 10:00 pm

Vendég

Vendég
Nekem nincs kifogásom, hát jöjjön aminek jönnie kell Smile

47Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Szomb. Május 27, 2017 9:36 pm

Admin

Admin
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Erre tessék drága selfjeim.

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

48Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Csüt. Jún. 01, 2017 4:21 pm

Hát... izé... *megvakarja a fejét*... asszem bevállalnék valamit....

49Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Szomb. Jún. 17, 2017 2:33 am

Solhan Krieg

Solhan Krieg
Déli Katona
Déli Katona
Doktor jelen

50Magánküldetések - Page 2 Empty Re: Magánküldetések on Szomb. Jún. 17, 2017 10:41 am

A reggeli kávém felett támadt egy ötletem küldire a Lars-Sol párosnak. A hosszát nem tudom még, mivel ketten vagytok a tempóban is megállapodhattok, meg abban is hogy skype-os egyeztetőset akartok vagy írjak én is mesélői reagokat. Ha benne vagytok küldjetek nekem egy "Aye ma'am"-ot privátban, ide, vagy Lory karakterre.

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [2 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next