Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
Játékostárs kerestetik

Szer. Szept. 02, 2015 10:01 pm by Jerobeam

Ha valaki esetleg ismerkedésre, küzdőtéri párbajra vagy bármi egyébre tárat keresne, itt …

Comments: 61

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 96

[Frakcióküldetés] What future brings...

Csüt. Júl. 04, 2019 2:02 pm by Serene Nightbough

Kedves tündék!
A visszajelzések alapján készen álltok, hogy eldöntsétek, milyen jövő vár …

Comments: 7

You are not connected. Please login or register

Magánküldetések

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Üzenet [3 / 4 oldal]

51Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Kedd Okt. 10, 2017 11:04 pm

Sziasztok!

Kalandra jelentkeznék, nem sietős, heti reagokkal is beérem, míg ital van addig türelmem véges.

Magánküldetések - Page 3 Guszti10
From my friend, Crispin Shadowbane, and Lance Kalver, who saved this image. Thanks Guys!
Gustav atya, részeg atya, vágtat fakó hordóján; körötte szesz, s amerre megy, részeg mulatás - Crispin Shadowbane
Felhasználó profiljának megtekintése

52Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Pént. Nov. 03, 2017 7:17 pm

Zramon

Zramon
Nekromanta
Nekromanta
Hola

Visszatértem alkalmából egy visszarázódó kaland jól esne, ha valaki tud segíteni.

Köfi ^^

53Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Pént. Nov. 10, 2017 8:07 pm

Zramon pajtás, ugorjunk is fejest a sűrűjébe. Ideje hát utánanézni, mi is történt ezalatt a rengeteg idő alatt:

[Magánküldetés]: A Kaszás Kialudt Mécsese

54Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Pént. Nov. 10, 2017 9:10 pm

Csak mert a Nebel der... Nagyvárosos küldetésen kívűl nincs más, jelentkeznék valahova egy kellemes kis kalandra.

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

55Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Vas. Nov. 12, 2017 7:30 pm

Johnny-boy, úgy döntöttem az előző küldetés ideális táptalaj lesz mind egy kis kalandszerzéshez, mind pedig a két szereplő összetalálkozásához. Így aztán te is a előzőleg kiírt küldetésbe leszel benne

56Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Kedd Feb. 27, 2018 7:11 pm

Cedrick von Nebelturm

Cedrick von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr
Idő és energia bővében akkor be is írnám magam ide, kalandra jelentkezés céljából.

‘Then it doesn’t matter which way you go,’ said the Cat.

57Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Szer. Feb. 28, 2018 6:17 pm

Ha már a Kaszás szünetel jelentkeznék egyre!

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

58Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Szer. Feb. 28, 2018 9:52 pm

Liam Audax

Liam Audax
Déli Katona
Déli Katona
Magánküldetésre jelentkeznék. Very Happy

59Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Csüt. Márc. 01, 2018 10:42 am

Markus von Feldas

Markus von Feldas
Próbaidős Mesélő
Próbaidős Mesélő
Akkor, szerencsétlen halandók, név szerint Cedrick von Nebelturm, Johnny Wood és nem utolsó sorban Liam Audax, a sorsotok itt vár titeket: [Küldetés] Ház az erdő mélyi dombon

Sok szerencsét...

60Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Vas. Márc. 04, 2018 11:06 pm

Nem tudom, hogy ez-e a helyes topic erre (mást nem találtam ) így ezennel szeretném megkérdezni, hogy akad-e egy kedves és aranyos mesélő néni/bácsi/apacshelikopter, aki hajlandó lenne Erhard és Crispi mocsári kalandját egy aréna keretén belül tovább vinni? (az ellenfelek már meg vannak)

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

61Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Kedd Május 29, 2018 6:08 pm

Edem Ara Shine

Edem Ara Shine
Éjvándor
Éjvándor
Válalnék egy bemelegitő kalandot ha valaki vinne?

62Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Kedd Május 29, 2018 9:17 pm

Tessa Hendriks

Tessa Hendriks
Sötét Tünde Druida
Sötét Tünde Druida
Én (hasonló indíttatásból) szívesen csatlakoznék Smile

63Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Szer. Május 30, 2018 12:42 pm

Tertullius

Tertullius
Klerikus
Klerikus
Elfogytak a küldetéseim, én is szívesen csatlakoznék a két kormos mellé. Rolling Eyes

64Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Szer. Május 30, 2018 12:54 pm

No, csakhogy teljes legyen a kommuna! (Meg mert mindjárt vége a Délinek és nem akarom, hogy fogyjon a dolgom.) Jönnék én is melléjük!
Kettő kormos, Egy inkvizítor és Egy kultista. Remek felállás!

65Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Szer. Május 30, 2018 7:37 pm

XIII. Sixtus

XIII. Sixtus
Design manager
Design manager
Az itt összegyűlt dicsőséges kvartettet elviszem küldetésre szívesen, kezdőreag patch után várható valamivel.

66Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Szer. Május 30, 2018 8:55 pm

Elnézést, esetleg becsapódhatnék én is, őszentsége?

67Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Szomb. Jún. 02, 2018 11:31 am

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus
Umm... Szentatyám... *huzogatja meg Sixtus köntösének ujját* Az inkvizitorok mellé talán kéne egy healer. Gloria nővér szolgálatra jelentkezik.

68Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Szomb. Jún. 09, 2018 3:03 pm

XIII. Sixtus

XIII. Sixtus
Design manager
Design manager
Erre várom az összegyűlt hatost!

69Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Csüt. Aug. 02, 2018 12:34 pm

Kylin Farfiel

Kylin Farfiel
Északi Ügynök
Északi Ügynök
Jelentkeznék egy küldetésre, kis betanulás kedvéért, hogy jobban megismerjék az itteni dlgokat. Very Happy

A hozzászólást Kylin Farfiel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 02, 2018 5:50 pm-kor.

70Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Csüt. Aug. 02, 2018 5:45 pm

Ha adsz egy kis időt hogy megtervezzem a küldidet (~1 hét), akkor elviszlek egy jó kis fővárosi kalandra.

71Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Csüt. Aug. 02, 2018 8:02 pm

Üdv!
Egy személyes magánküldire szeretnék jelentkezni, amennyiben valamelyik KM elvállalná Smile

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

72Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Vas. Aug. 12, 2018 5:12 pm

Szeretnék jelentkezni magán küldetésre.

Név: Ártatlanság
Szint: 1. (Személyes passzív)
Leírás: Suzanne arca és kisugárzása annyira kedves és ártatlan, hogy senki sem gyanakodna arra, hogy egy mélységit szolgál, ameddig ennek nem adja egyértelmű jelét (tehát vagy beszél róla vagy képességet használ). Eddig a pontig a körülötte lévők nem támadják meg, és ha bajba kerülne akkor az emberek ösztönösen a védelmükbe veszik. Természetesen amint Suzy használja a képességeit vagy elmondja hogy kultista a hatás megszűnik.

73Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Hétf. Aug. 13, 2018 3:17 am

Gertrud Clattenburg

Gertrud Clattenburg
Északi Mágus
Északi Mágus
Halihó!

Itt az ideje, hogy magánküldetésre jelentkezzek Smile Egyrészt magamnak, másrészt az elvállalónak szintén kihívás Smile

74Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Kedd Aug. 14, 2018 1:49 pm

Suzy és Trudi, van számotokra egy ajánlatom. Keressetek meg, hogy megbeszéljük.

75Magánküldetések - Page 3 Empty Re: Magánküldetések on Kedd Aug. 14, 2018 9:42 pm

Pruinos

Pruinos
Arató
Arató
Nos, itt az ideje annak hogy ismét játsszak egy kicsit. Ha van valakinek kedve, türelme vagy, egy harmadik opció, akkor felkarolhatna valamire. Izé, köszönöm.

játszom bűntelent is, ha éppen hófehér kell.
Játszom sebzett vadkant, ha menthetek más százat,
játszom törvénytelent, ha megfojt az alázat.

~ Leander: A gyermek énbennem

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [3 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next