Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
[Vámpír frakció külkdetés] Az éjszaka szárnyai

Hétf. Szept. 02, 2019 7:13 pm by Hannes von Rotmantel

A partvidéki vámpírcsaládok ostrom alatt állnak. Hoshek elfajzott katonái elfoglalták a …

Comments: 7

Küldetés: A ház padlója recseg

Szomb. Szept. 14, 2019 8:15 pm by Sötét Apostol

A ház padlója recseg

Magánküldetések - Page 4 …

Comments: 2

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 112

You are not connected. Please login or register

Magánküldetések

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Üzenet [4 / 4 oldal]

76Magánküldetések - Page 4 Empty Re: Magánküldetések on Pént. Aug. 17, 2018 11:20 am

Admin

Admin
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Szóval hogy itt is meglegyen, Inost elviszem én Gerrel bónusznak egy nagyon barátságos és kedves démonkalandra.

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

77Magánküldetések - Page 4 Empty Re: Magánküldetések on Szomb. Szept. 15, 2018 3:50 pm

Grob Eugandis

Grob Eugandis
Északi Ügynök
Északi Ügynök
Üdv!
Ha van valami egy feltörekvő, legendás orvosnak, akkor felmarkolnám.

Felhasználó profiljának megtekintése

78Magánküldetések - Page 4 Empty Re: Magánküldetések on Vas. Szept. 16, 2018 9:09 pm

Ha lehet csatlakozom Grobhoz

Név: Ártatlanság
Szint: 1. (Személyes passzív)
Leírás: Suzanne arca és kisugárzása annyira kedves és ártatlan, hogy senki sem gyanakodna arra, hogy egy mélységit szolgál, ameddig ennek nem adja egyértelmű jelét (tehát vagy beszél róla vagy képességet használ). Eddig a pontig a körülötte lévők nem támadják meg, és ha bajba kerülne akkor az emberek ösztönösen a védelmükbe veszik. Természetesen amint Suzy használja a képességeit vagy elmondja hogy kultista a hatás megszűnik.

79Magánküldetések - Page 4 Empty Re: Magánküldetések on Hétf. Szept. 24, 2018 11:39 am

Grob, Suzy és aki még velük menne, dobjatok egy pm-et hogy még mindig akartok-e jönni, és ha igen akkor egyeztetősen vagy reagváltósan szeretnétek-e. Támadt egy ötletem nektek (beszállhatnak mások is de most azt kérném hogy mivel a nagyoknak sok küldije van lvl 3-nál nagyobb kari ne jöjjön)

80Magánküldetések - Page 4 Empty Re: Magánküldetések on Hétf. Szept. 24, 2018 6:40 pm

Vyrath

Vyrath
Kísértő
Kísértő
Kristin Dalgaard lovag jelentkezik! *integet Suzynak és Grobnak*
Én jobban preferálnám a reagváltósat, rövid határidőkkel, mint a Sunset mondjuk, azt tudom ígérni hogy belefér az időmbe mindig határidőre.

Coiled like a cobra coming to life"

81Magánküldetések - Page 4 Empty Re: Magánküldetések on Szer. Szept. 26, 2018 9:43 am

82Magánküldetések - Page 4 Empty Re: Magánküldetések on Hétf. Feb. 11, 2019 8:43 pm

Dietrich von Neulander

Dietrich von Neulander
Vámpír Végrehajtó
Vámpír Végrehajtó
Sziasztok!
Szeretnék egy magánküldetést kérni, lehetőleg egyedül és hogyha nem probléma (persze, hogyha az sem sértődök meg) lehetőleg reagváltósat (természetesen csak azért, hogy visszarázódjak a régi kerékvágásba. Így, egyeztetős játék nélkül könnyebb tartanom a frontot, aztán természetesen ha visszajött az a lendület ami annó volt Nebel idejében szívesen egyeztetek is)!
Köszönöm!

83Magánküldetések - Page 4 Empty Re: Magánküldetések on Hétf. Márc. 25, 2019 8:17 pm

Tudom, hogy mindenki elfoglalt, de ha mégis akad valaki, akinek lesz ideje, szívesen bevállalnék egy magánküldit Jozef-fel, téma: szabadon választott Smile

84Magánküldetések - Page 4 Empty Re: Magánküldetések on Szomb. Május 04, 2019 4:16 pm

Kukucs. Szeretnék egy izgalmas magánküldetésen kalandozni, majd ha lesz kapacitás valakinek.

Név: Ártatlanság
Szint: 1. (Személyes passzív)
Leírás: Suzanne arca és kisugárzása annyira kedves és ártatlan, hogy senki sem gyanakodna arra, hogy egy mélységit szolgál, ameddig ennek nem adja egyértelmű jelét (tehát vagy beszél róla vagy képességet használ). Eddig a pontig a körülötte lévők nem támadják meg, és ha bajba kerülne akkor az emberek ösztönösen a védelmükbe veszik. Természetesen amint Suzy használja a képességeit vagy elmondja hogy kultista a hatás megszűnik.

85Magánküldetések - Page 4 Empty Re: Magánküldetések on Hétf. Jún. 03, 2019 12:34 pm

Syele Wilder

Syele Wilder
Kultista
Kultista
Jómagam is jelentkeznék egy magánküldetésre, hogy kicsit jobban kirajzolhassam a helyem ebben a világban.

86Magánküldetések - Page 4 Empty Re: Magánküldetések on Hétf. Jún. 10, 2019 11:07 pm

Szeretnék majd kalandozni, ha lesz rá valakinek kapacitása Smile

Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net/t1630-naela-valinarys#1

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [4 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4