Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» Aktuális azonnalik
by Ostara Tegnap 9:09 pm-kor

» [Azonnali] - Mechanische Kasten
by Ostara Tegnap 9:08 pm-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Tegnap 4:58 pm-kor

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Szer. Ápr. 17, 2024 4:05 pm

» Karakterek kitűzött céljai és tervei
by Rothawdar Arskeliss Kedd Ápr. 16, 2024 1:26 pm

» Sötétségből a fényre.
by Rothawdar Arskeliss Hétf. Ápr. 15, 2024 12:21 pm

» Arskeliss balladái
by Rothawdar Arskeliss Hétf. Ápr. 15, 2024 12:19 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Kyrien Von Nachtraben Szer. Ápr. 10, 2024 3:56 pm

» Játékostárs kerestetik
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 04, 2024 11:15 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

[Magánjáték] - Kis kacsa fürdik

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26[Magánjáték] - Kis kacsa fürdik - Page 2 Empty Re: [Magánjáték] - Kis kacsa fürdik Pént. Feb. 02, 2018 1:10 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

- Ki a gyökér? - csapott mégnagyobbat az idegen.
Hátra néztem a hegyes fogúra, aki csak ült, mintha nem is velem lenne.
- Ne üldögéljél, hegyes fogú! - ordítottam rá, miközben kitértem az idegen csapása elől.
A férfi próbált ütögetni, de szerencsére minden ütése elől kitértem... Aztán sikerült hasba rúgnom, amire hangosan felkiáltott.
- Hülye hegyes fülű! - terült el a földön a hasát fogva.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

27[Magánjáték] - Kis kacsa fürdik - Page 2 Empty Re: [Magánjáték] - Kis kacsa fürdik Pént. Feb. 02, 2018 2:01 pm

Cedrick von Nebelturm

Cedrick von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Szolidan elmosolyogja magát az idegen felé irányzott kiáltására, a fehér tejhabbal a szája fölött. Ne csak üljön.. Hát mit csináljon..? Gyújtsa fel a helyet..? A szemei nevetnek helyette.
Ó, nem..
Ő nem lesz beleszippantva ebbe a műsorba, köszöni szépen. Nincs kedve hozzá, de nézni azért mégis egészen szórakoztató, úgyhogy azért sem mozdul, hogy elmenjen. Otthonosan üldögél a helyén. Nem érzi magát veszélyben, bár a hegyes fogú megszólításra a fogadó jó része rá is vet egy sanda pillantást. De elsődlegesen nem ő ordítozik, és kötekedik a vendégekkel..
Ő itt most csak egy ugyanolyan néző, mint bárki más. Rendelt és fizetett, pont annyi joga van itt lenni, mint a falubelieknek..
Kíváncsian figyeli a csapások elől kitérő idegent, majd nyugodtan ismét beleszürcsöl a tejbe, ahogy hegyes fülű a földre rúgja a másik férfit. Igen, határozottan kezd érdekes lenni a dolog.. Megtörli a száját, az ölébe engedve a poharát.
Elégedetten dől hátra a székével. Még a kardja sincs nála. Kint hagyta Nyálason. Legfeljebb egy bögrét vághatna a helybeli paraszthoz, akibe az italozni meghívott tóparti idegen belekötött. Minek szállna hát be a buliba?
Az arcán állandósul egy cinkos mosoly, ahogy a kocsmáros lány, és az összes többi jelenlévő tekintet közül a vörös szeműt figyeli. Ő megmondta.
Egyáltalán nem tűnnek cinkosoknak..

28[Magánjáték] - Kis kacsa fürdik - Page 2 Empty Re: [Magánjáték] - Kis kacsa fürdik Pént. Feb. 02, 2018 2:12 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

- Nem vagyok hülye, gyökér! - rúgtam fejbe az idegent.
Ekkor hirtelen egy gyengécske kar szorítását éreztem a vállamon. Hátrafordultam és láttam, hogy a kocsmáros lány próbálja megakadályozni a nagyobb balhét.
- Uram... Megkérném, hogy távozzon! - makogta kellemetlenül.
- Mégis miért? - vontam fel a szemöldökömet. - Nem én kezdtem a balhét, hanem ez a...
A lány nem hagyta, hogy végigmondjam. Egy halk sikítással jelezte, hogy elege van.
- Nem érdekel ki kezdte! Távozzon kérem!
Nem érte volna meg tovább puffogni, inkább csak csendben megindultam az ajtó felé.
- Te nem jössz, főnök? - néztem pimaszul a hegyes fogúra. - Legalább a fizetségem megkapom, mert megpróbáltam megölni, ahogy kérted?
~ Johnny... - röhögött a fejemben Armaros. - Ilyen gonosz vagy? Egyre jobban szolgálsz! Komolyan mondom!


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

29[Magánjáték] - Kis kacsa fürdik - Page 2 Empty Re: [Magánjáték] - Kis kacsa fürdik Pént. Feb. 02, 2018 7:53 pm

Cedrick von Nebelturm

Cedrick von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Egy ideig úgy érzi, hogy a végtelenségig tudná nézni a kialakuló, tettlegességig fajult szóváltást. De aztán elég hamar mégis elunja magát, csak a kocsmáros közbelépése az, ami valamelyest visszahozza még az érdeklődését a dolog iránt. Az is csak annyiban, hogy nem nézné szívesen, hogyha bajba keveredne a lány. Ám úgy tűnik a tóparti idegent meg lehet győzni, hogy szó és atrocitások nélkül, inkább távozzon a kocsmából. Meglepő fordulat. Nem olyannak tűnt, mint aki csakúgy, egy gyengécske nő sikítására csapot-papot otthagyva távozna valahonnan.. Fogalma sincs hát, hogy a másik miért vonul vissza ilyen gyorsan, de egy része örül neki, hogy ilyen gyorsan és csendben vége is lesz az egésznek.
Újfent belekortyol a tejébe, nyugodtan hintázva a székével, mikor utoléri a vörös szemű kérdése. Kis híján félre is nyel, ahogy magában felröhög rajtuk. Nem rossz, nem rossz, el kell ismernie. Lerakja a szék lábait a földre, előrehajolva letörölve az arcáról a tejet. Úgy tűnik ma mindenképpen bele akarják rángatni a játékba. Nem rossz..
Nyílt, széles vigyor fut végig az arcán, ahogy felnéz aztán, de nem hagyja magát kiugrasztani a nyugalmából. Visszadől a helyére, szenvtelenül bámulva vissza a hegyes fülű idegenre, miközben körülötte lassan mintha forrósodna a hangulat. Hogy a helyiek elhiszik-e a magas idegen meséjét..? Kérdéses. Ezért is mer ott maradni közöttük.
De néhány másodperccel később mégis megmozdul. Kényelmes tempóban emelkedik fel a székéről, és tolja vissza fél kézzel az asztalhoz, majd megemelve az idegen ott hagyott sörét mintha mi sem történt volna kifele indul, a saját bögréjével a másik markában.
Nem rossz, de ennyivel nem fogják meg.
Kilép a hűvös alkonyatba, a vörös szemű kezébe adva a sörét az ajtó előtt, ha az elfogadja. Fáradt mosollyal nyújtja koccintani a saját bögréjét, várakozólag tekintve a másik arcába. Nem rossz, egyáltalán nem rossz..

30[Magánjáték] - Kis kacsa fürdik - Page 2 Empty Re: [Magánjáték] - Kis kacsa fürdik Pént. Feb. 02, 2018 8:16 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Széles mosollyal az arcomon koccintottam a hegyes fogúval. Tudtam, hogy nem is olyan rossz ő... Gyorsan felhörpintettem a sörömet és a férfira néztem. Pár másodperc múlva hangos hahotázásban törtem ki.
- Van egy olyan érzésem... - vihogtam. - Hogy bemutatkoztunk a helyieknek rendesen!
Armaros halk kuncogására lettem figyelmes a fejemben. Szokott ő nevetni, de ilyen komolytalan hangok még nem hagyták el a torkát... Vagy akármilyét, amivel képzi a hangokat.
~ Te mindenhol csak bajba keveredsz! Az lenne a vicces, ha még itt, délen is köröznének.
- Nyugodj meg... Az nem fog megtörténni. - röhögtem magam elé.
Egy pillanatra elfelejtettem, hogy az idegen nem hallja a mesteremet, így egy kínos mosoly kíséretében felvontam a szemöldökömet.
- Vagy nem szóltál?


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

31[Magánjáték] - Kis kacsa fürdik - Page 2 Empty Re: [Magánjáték] - Kis kacsa fürdik Pént. Feb. 02, 2018 8:50 pm

Cedrick von Nebelturm

Cedrick von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Elégedetten húzza le a maradék tejét, miután a férfi koccintott vele, valamivel megfontoltabb tempóban, mint a másik, így annak kijelentése még ivás közben éri. Magában elvigyorodik rá, ahogy lassan lenyeli az utolsó kortyot is. Hogy bemutatkoztak-e az nem kérdés.. Boldog mosollyal törli le utoljára is a szája fölül a bajszot a karjával, az ajtó mellé állítva az üres korsót. Nemcsak hogy nem bajkeverő, de tolvajnak sem szívesen vallaná magát.
Felemelkedik a földről, és hátrahajtja a fejét, a lassan sötétedő égre emelve a tekintetét. Az egyik része kivételesen siratja a napot, a másik csak örül az estének, ahogy mindig. Ez a része talán örökre el tudna élni fény nélkül.. A férfi szavaira visszafordítja felé az arcát, tárgyilagosan felvonva a szemöldökét a kérdésre. Egy darabig csak fürkészi a vörös szeműt, aztán megvonja a vállát.
- Nem szóltam, de attól még hallhattál.. - feleli, kinyújtóztatva a hátát a kocsma előtt állva. Ideje mennie. Ha reggelre el akar érni bárhova is, akkor most kell nyeregbe szállnia, később már nemigen lesz értelme.
- Örvendtem Johnny Wood.. - nyújtja a kezét az idegennek, cinkosan elmosolyogva magát.
Bár nem fejtette meg, hogy a férfi tényleg őrült-e, vagy csak kicsit flúgos, egyelőre elhagyja ezt a kérdést. Meg mindegy is. Ha ki is derülne róla, hogy őrült, akkor sem tenne, és tett volna másképp semmit. Akkor meg mi értelme firtatni a dolgot..?
Amennyiben elfogadják a kezét, úgy megrázza a másikét, ha meg nem, annyiban csak halványan megcsóválja a fejét, aztán zsebre tett kézzel, nyugodt tempóban az istálló felé indul Nyálasért.


//Szerintem itt zárhatunk, ha gondolod, köszöntem a játékot (:

32[Magánjáték] - Kis kacsa fürdik - Page 2 Empty Re: [Magánjáték] - Kis kacsa fürdik Pént. Feb. 02, 2018 10:10 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Ez az idegen nagyon furcsa volt számomra... Azok a hegyes fogak, illemtelen modor... Nagyon hasonlított rám. Mindenesetre most különváltak útjaink. A poros déli ösvényeket szelve, azonban még mindig megcsapott a gondolat. Mindek köszönhette a hegyes fogakat? Hallottam már legendákat ilyen fajta lényekről... Azt hiszem vámpírok, vagy valami hasonló. Áhh! Megint hülyeségeket hordok itt össze. Egy vámpír elsőre látásra a torkomnak ugrott volna, hogy azt az édeskés véremet vegye. De akkor miért voltak olyanok a fogai? Talán csak születési rendellenesség... Vagy csak szimplán ő is kultista? Armaros elég durván deformálta a szép tünde testemet... De komolyan, fogak? Lenne ilyen gyökér mélységi, hogy a kicseszett fogait torzítsa el? Egy hegyes karom vagy vörös szemek érdekesebben hangzanak... (No persze ijesztőbben is.) Armaros megérezte a feszültséget bennem és miközben a csillagos eget kémleltem megszólított.
~ Nem kultsita volt, Johnny. - kezdett bele unott hangon. - Tudod, sok legenda van Veronia szerte és egy bizonyos részük még igaz is. Valószínűleg vámpír volt a férfi. Nekem ugyan nincsenek szemeim, így nem láthattam azokat a fogakat, de hiszek neked! Ami pedig a többi legendát illeti... Mégtöbb megoldani való, mégtöbb fizetségért.
Halkan kezdtem kuncogni magamban.
- Ha vámpír volt, miért nem ugrott a torkomra?
~ Te sem támadsz le minden járókelőt azért, hogy a mélységet terjeszd. Az inkognittójukból általában nem szeretnek kilépni az emberek. Főleg nem, ha vámpírok vagy kultisták, de te ezt nagyon tudod.
Csendesen bambultam magam elé. Szóval nem vagyok... Vagyunk egyedül. Tényleg vannak mások, akiket megszívatott a sors. Érdekes gondolatok ezek... Hát ilyen ez a világ... Egy kegyetlen szar, ahol a születés sok mindent eldönt. Mégtöbb hasonló gondolat futott végig a fejemen, amit egy érdekes emlék tört meg. Armaros mégrégen mondta nekem, mikor még nem békéltem meg vele, hogy egyszer ő fogja uralni a kicseszett világot és akkor minden mennyivel jobb lesz. Persze akkor még lehurrogtam, de most már látom magam elött azt az utópikus világot... "Utópikus"... Még mindig születés kérdése. Lehet, hogy nekem és neki utópia, még egy jómódú nagyvárosi nemesnek maga lenne a pokol... De kit érdekel? Kultista vagyok, nem filozófus...


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

33[Magánjáték] - Kis kacsa fürdik - Page 2 Empty Re: [Magánjáték] - Kis kacsa fürdik Hétf. Feb. 05, 2018 4:56 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Hűha, volt itt minden érintve, részben szó szerint is, filozofálgatás és bunyó egy helyen, legjobb keverék. Én azért vigyáznék a helyedben, kedves Johnny, nem mindenhol egy csinos kocsmároslány fog a megfékezésedre sietni Wink természetesen mindketten felírhatjátok magatoknak a játékért járó 100 TP értékű jutalmat.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.