Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Kedd Márc. 26, 2024 7:29 pm

» Küldetés: Hogyan rajzolj határvonalat
by Wilhelmina von Nachtraben Hétf. Márc. 25, 2024 9:01 pm

» Rothadó kalász - Észak (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Robin Holzer Szomb. Márc. 23, 2024 7:52 pm

» Várakozás a semmibe
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:26 am

» Sötétségből a fényre.
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:23 am

» [Magánküldetés] Rote Fenster hinter den Wänden (V.I.Sz. 822. Nyár)
by Nessaris Maera Csüt. Márc. 21, 2024 7:14 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:33 pm

» Toborzó irodák
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:31 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Waldert von Dunkelwald Csüt. Márc. 21, 2024 11:42 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

[Déli Frakcióküldetés] Reunio

+4
Erhard Strenger
Leon Wittman
Dieter von Rotmantel
Isidor Bose
8 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1[Déli Frakcióküldetés] Reunio Empty [Déli Frakcióküldetés] Reunio Vas. Jan. 21, 2018 11:55 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

"Azt gondoltátok, hogy itt is lesz zene meg idézet? Ez itt Dél, testvér, nincs helye a Norven Kather-féle giccsnek.

De mit is jelent délinek lenni pontosan? Egyáltalán, mi tartozik délhez? Nem volt ez mindig ilyen egyértelmű, ezt el kell hogy mondjam. Öt éve még mindenki tudta, hogy hol a helye. Köztük én is. De most, hogy a világ a törés szélén áll... "Fel kell vérteznünk a lelkünket, mást nem tehetünk".

Voltak, akik prófétáltak erről. Jelt is kaptunk, ott ragyogott a vérszín csillag az égen negyven napig. Mi még sem tudtunk megbékélni. Mindenkit hajtottak az ambíciói. Engem is.

Elpazarolt napok hazugsága alá rejtve hárítottam valami olyannak a felelősségét, amit soha nem kellett volna kiengednem a kezeim közül. Alkut kötöttem, eladtam a kardforgató kezem a hatalomért, de többre vágytam ennél. Amire nem gondol az ember ilyenkor, hogy a hatalomnak is súlya van. Ha pedig ez a súly nem a földön tart, testvérem, akkor tudd, hogy az elbizakodottság szárnyai emeltek fel. Olyan magaslatokba, ahonnét csak jobban összezúz a hatalom súlya, ha egyszer szárnyad szeged.

Itt azonban nem hátrálhatok meg. Túl sok vér folyt ahhoz, hogy ne védjem meg azt az igazságot, amit kiharcoltam annak idején. Szárnyaszegetten, de vissza kell térjek. Meg kell mentenem ismét mindenkit, aki nem hajlandó a kényszer igájába hajolni. Most pedig nem lesz visszatánc. Ha kell, én magam hajolok meg mindenki más helyett.

...Segítesz-e, kalandor?
"
[...]

Szintén, ahogy északon, itt sincs max. létszám és a jelentkezési határidő 2018. Jan. 30! A Déli királysághoz húzó emberek jelentkezését várjuk ide!

2[Déli Frakcióküldetés] Reunio Empty Re: [Déli Frakcióküldetés] Reunio Hétf. Jan. 22, 2018 10:31 am

Dieter von Rotmantel

Dieter von Rotmantel
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Vampires have little choice on the matter, am I not right?
Count me in, én összevarrom a szétesett királyságod.


_________________
"I watched with glee
While your kings and queens
Fought for ten decades
For the gods they made."

3[Déli Frakcióküldetés] Reunio Empty Re: [Déli Frakcióküldetés] Reunio Hétf. Jan. 22, 2018 12:21 pm

Leon Wittman

Leon Wittman
Déli Katona
Déli Katona

Nos... asszem én itt lakom, és nem szívesen költöznék arrébb, meg hát nacionalizmus és egyéb eszmék, so...
Write me on the list, sir! We'll together march into glory or demise.


_________________
If you treat me like a dog, then I'll bark and bite as well.

4[Déli Frakcióküldetés] Reunio Empty Re: [Déli Frakcióküldetés] Reunio Hétf. Jan. 22, 2018 3:13 pm

Erhard Strenger

Erhard Strenger
Déli Katona
Déli Katona

életemet és véremet a hazáért!

5[Déli Frakcióküldetés] Reunio Empty Re: [Déli Frakcióküldetés] Reunio Hétf. Jan. 22, 2018 6:05 pm

Mila Sparkshine

Mila Sparkshine
Déli Katona
Déli Katona

Ha-ha azt hiszem jó lesz kis kalandnak Wink
Vigyetek magatokkal!

6[Déli Frakcióküldetés] Reunio Empty Re: [Déli Frakcióküldetés] Reunio Hétf. Jan. 22, 2018 6:33 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Uhmm... Nem is igazán tudom, hogyan kerültem ide. A lényeg, hogy utálom a mocskos északot... I'm here for glory!


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

7[Déli Frakcióküldetés] Reunio Empty Re: [Déli Frakcióküldetés] Reunio Csüt. Jan. 25, 2018 10:13 am

Wyn Silvernight


Sötét Tünde Druida
Sötét Tünde Druida

Jelentkeznék én is! Very Happy

8[Déli Frakcióküldetés] Reunio Empty Re: [Déli Frakcióküldetés] Reunio Szomb. Jan. 27, 2018 3:03 pm

Liam Audax

Liam Audax
Déli Katona
Déli Katona

Én is jelentkeznék! Smile

9[Déli Frakcióküldetés] Reunio Empty Re: [Déli Frakcióküldetés] Reunio Kedd Jan. 30, 2018 12:47 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

Jöjjetek, hívek, lelki nagy örömmel: Link

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.