Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» Aktuális azonnalik
by Ostara Tegnap 9:09 pm-kor

» [Azonnali] - Mechanische Kasten
by Ostara Tegnap 9:08 pm-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Tegnap 4:58 pm-kor

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Szer. Ápr. 17, 2024 4:05 pm

» Karakterek kitűzött céljai és tervei
by Rothawdar Arskeliss Kedd Ápr. 16, 2024 1:26 pm

» Sötétségből a fényre.
by Rothawdar Arskeliss Hétf. Ápr. 15, 2024 12:21 pm

» Arskeliss balladái
by Rothawdar Arskeliss Hétf. Ápr. 15, 2024 12:19 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Kyrien Von Nachtraben Szer. Ápr. 10, 2024 3:56 pm

» Játékostárs kerestetik
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 04, 2024 11:15 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Bye Bye, morals!

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Bye Bye, morals! Empty Bye Bye, morals! Szomb. Jan. 27, 2018 11:19 am

Johnny Wood

Johnny Wood

Ha jobban belegondolok... Nem is volt még normális arénám. Azonban most vevő lennék egyre...

Résztvevők: Johnny Wood
Ellenfél: Bármi
Helyszín: Bárhol


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

2Bye Bye, morals! Empty Re: Bye Bye, morals! Pént. Feb. 02, 2018 2:38 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Nyugodtan sétálgatsz egy hegyi ösvényen, mikor artikulátlan üvöltésre leszel figyelmes. A hang forrásába nézve egy hatalmas, tulajdonképpen emberforma teremtmény fut feléd, nagyjából sejtheted, hogy nem olyan békés szándékkal.

3Bye Bye, morals! Empty Re: Bye Bye, morals! Pént. Feb. 02, 2018 2:44 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Csend... Túl nagy volt a csend. Éreztem, hogy ez nem természetes errefelé. Bár még soha nem jártam erre, tudtam, hogy a hegyek nem azok a békés vidékek. Talán járt itt valaki elöttem és kiirtotta a helyi szörny populációt? Kétlem... Helyesen. Az ösvényen sétálva egyszercsak egy ordításra lettem figyelmes. Nem volt túl szép sikoltás, valószínűleg a tulajdonosa nem szokott kúltúráltan társalogni másokkal... A hang felé fordítottam a fejemet és egy hatalmas ember szerű akármi rohant felém... Gyorsan próbáltam félreugrani az útjából, majd pengét formáltam karomból.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

4Bye Bye, morals! Empty Re: Bye Bye, morals! Pént. Feb. 02, 2018 2:50 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

A lény, akiről közelebb érve látod már, hogy egy troll, nem tud időben lefékezni, és eltarolja azt a helyet, ahol épp az imént voltál. Három másodperccel később megáll, feléd fordul, aztán rohamra készül. Látod, hogy egy fiatalabb példány, csak három méteres, de igen izmos.

5Bye Bye, morals! Empty Re: Bye Bye, morals! Pént. Feb. 02, 2018 2:56 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Sikerült kitérnem előle. Azonban nem tűnt túl inteligensnek, mivel csak pár másodperc után fékezett le. Volt körülbelül három másodpercem szemügyre vennem, hogy mivel is van dolgom. Egy három méteres, izmos, feltehetőleg fiatal troll készült kioltani az életem... Pedig olyan szépen indult ez a nap. A szörnyeteg felém fordult és egy újabb rohamra készült. Szerencsére volt elég merszem ahhoz, hogy megpróbáljam alkalmazni rajta a "félreugrok előle és megvágom a hátát" című mutatványt.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

6Bye Bye, morals! Empty Re: Bye Bye, morals! Pént. Feb. 02, 2018 3:04 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Eltalálod ugyan, de látszólag nem okozol rajta nagy sebzést. Dühösen megfordul, és ezúttal kitárt karokkal indul el.

7Bye Bye, morals! Empty Re: Bye Bye, morals! Pént. Feb. 02, 2018 3:14 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Ezaz! Sikerült megvágnom... Ugyan nem okoztam túl nagy sérülést, mégis örültem ennek az apró dicsőségnek. A szörnyeteget azonban nem érdekelte holmi vágás a hátán és mivel ilyen nagy, a pengém marása is inkább csak szúnyogcsípésnek tűnhetett. Mindenesetre megfordult. Ugyan nem vagyok tudós, de azt azért megtudtam állapítani, hogy nem túlzottan örült ennek a sérülésnek. Széttárt karokkal indult felém. Nem tűnt jó ötletnek az előző manóvert megismételni, így a kitérés közben inkább próbáltam megrémiszteni az ijesztő aurámmal...

Képesség:


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

8Bye Bye, morals! Empty Re: Bye Bye, morals! Pént. Feb. 02, 2018 3:23 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

A troll össze is zavarodik, lelassul, majdnem meg is botlik, ami épp elég időt biztosít, hogy kitérj az útjából, különben biztosan elsodor. A távolban megpillantasz egy elhagyatottnak tűnő, leharcolt kőépületet, amelynek nagyrészt hiányzik az egyik fala.

9Bye Bye, morals! Empty Re: Bye Bye, morals! Pént. Feb. 02, 2018 3:28 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Sikeresen összezavartam a trollt. Olyan hirtelen akart lefékezni, hogy majdnem orra is esett. Ha nem fékez le, valószínűleg durván elsodort volna és most a porban feküdnék lelkemet kilehelve. Amíg a szörny zavarodottan ácsorgott, megpillantottam egy félig leomlott kőépületet. Azt hiszem megtaláltam az ütőkártyám... Elsprinteltem a házig.

Képesség:


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

10Bye Bye, morals! Empty Re: Bye Bye, morals! Pént. Feb. 02, 2018 3:32 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

A troll természetesen követ téged, a házhoz érve megpillanthatod, hogy inkább magas, mint nagy alapterületű, és a szerkezete már nem olyan stabil, valószínűleg egy rádőlő fa összetörné, de ilyet nem látsz sehol. A troll a maga lomhaságával követ, nem siet, azonban igen mérgesen üvölt, van nagyjából tizenöt másodperced, amíg újból közel ér hozzád.

11Bye Bye, morals! Empty Re: Bye Bye, morals! Pént. Feb. 02, 2018 3:42 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Az épület magas volt, viszont nem túl tágas. A szerkezete nagyon instabilnak tűnt, valószínűleg könnyű ledönteni úgy, ha rádöntök valamit... Valami nagyot. A troll egyébként már nagyon a nyomomban járt, mikor egy olyan bizar ötlet futott végig az agyamon, ami akkora őrültség, hogy talán még be is válhat. Kiálltam az épület elé. Vártam, hogy a szörnyeteg nekem rontson. Tervem szerint az utolsó pillanatban ugrok el előle, hogy nekirohanjon a falnak, ami (remélhetőleg) rá fog dőlni.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

12Bye Bye, morals! Empty Re: Bye Bye, morals! Pént. Feb. 02, 2018 3:57 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

A troll neked is ront teljes erőből, ami elől neked sikerül tisztán félreugranod, ő pedig fejjel megy a falnak. A terved beválik, a szerkezet meginog, és rádől, mielőtt bármit is tehetne, a nagyjából két emeletnyi törmelék egyszerre zuhan rá, és maga alá temeti. Még mintha láttad volna is, hogy egy jókora darab erősen fejbevágja, így valószínűleg a többit már nem is érzi. Még figyelheted a kupacot egy ideig, hátha magához tér, de az nem fog mozdulni.

Gratulálok, legyőzted a trollt! A jövőben azért nehezebb ellenfelek is szembejöhetnek, tartsd nyitva a szemed! Wink jutalmad tehát:
  • 100 tp a szörny legyőzéséért,
  • Valamint
  • 100 váltó, amely a fejvadász útja okán üti markod.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.