Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Kedd Márc. 26, 2024 7:29 pm

» Küldetés: Hogyan rajzolj határvonalat
by Wilhelmina von Nachtraben Hétf. Márc. 25, 2024 9:01 pm

» Rothadó kalász - Észak (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Robin Holzer Szomb. Márc. 23, 2024 7:52 pm

» Várakozás a semmibe
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:26 am

» Sötétségből a fényre.
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:23 am

» [Magánküldetés] Rote Fenster hinter den Wänden (V.I.Sz. 822. Nyár)
by Nessaris Maera Csüt. Márc. 21, 2024 7:14 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:33 pm

» Toborzó irodák
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:31 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Waldert von Dunkelwald Csüt. Márc. 21, 2024 11:42 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

The hardest tentacle

2 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26The hardest tentacle - Page 2 Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 10:19 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Kilépni van időd, azonban lesújtani már nincs, annál gyorsabb az ellenfeled, és szemlátomást nagyon jól mozog a csúszós talajon.

27The hardest tentacle - Page 2 Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 10:25 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

- Anyádat! - rikácsoltam rá, miközben felvettem vele a szemkontaktust.
Remélem ettől jól összeszarja magát... Ha nem... Nos, nem lesz túl kellemes.

-Név: Blick auf Wahnsinn / Pillantás az őrületbe
Leírás: A megszállott tekintetén keresztül bepillantást enged a mélységi elméjének őrületébe, így 10 másodpercig vagy ameddig a szemkontaktus tart bárki, aki a szemébe néz zagyva motyogást és erős félelmet fog érezni.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

28The hardest tentacle - Page 2 Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 10:59 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Sikerül elkapni a goblin tekintetét, aki megretten, azonban másfél másodperc múlva elszakítja a tiedtől a tekintetét, és megpróbál fejbekólintani.

29The hardest tentacle - Page 2 Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 11:05 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

A gyökér megtörte a szemkontaktust, azonban pillanati zavarát kihasználva a fejére akartam sújtani tőrömmel, hogy eltereljem figyelmét és amíg a hárítással lenne elfoglalva, megpróbálom szívébe vésni a csápomat.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

30The hardest tentacle - Page 2 Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 11:09 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

A művelet csodásan sikerül, ellenfeled azt se tudja, hova kapjon, csak mikor a szívén keresztülszúrod a csápod, fogja fel egyáltalán, hogy mi történt. Ha kihúzod belőle a csápodat, úgy esik el, hogy a bunkójával megadja az utolsó csapást a vérző goblinnak. Úgy tűnik, nyertél.

31The hardest tentacle - Page 2 Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 11:10 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Hősiessen kitéptem a csápomat a szívéből. Úgy rogyott össze, mint egy darab szar és bunkójával még a másik dögöt agyoncsapta.
Végignéztem rajtuk. Nem volt náluk semmi érték, így nyugodtan sétáltam el. Időközben Armaros kuncogására lettem figyelmes.
- Mit nevetsz? - kérdeztem tőle.
~ Simán elfuthattál volna. Azoknak a gyökereknek túl rövid a lábuk, úgysem értek volna utol!
- Köszönöm a bizalmat. - mosolyogtam.
~ Még mindig hasznos a futás...


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

32The hardest tentacle - Page 2 Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 11:55 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Gratulálok, legyőzted a három goblint! Jutalmad
  • 100 tp
  • Valamint
  • 300 váltó, amely a fejvadász útja okán üti markod.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.