Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
Játékostárs kerestetik

Szer. Szept. 02, 2015 10:01 pm by Jerobeam

Ha valaki esetleg ismerkedésre, küzdőtéri párbajra vagy bármi egyébre tárat keresne, itt …

Comments: 61

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 96

[Frakcióküldetés] What future brings...

Csüt. Júl. 04, 2019 2:02 pm by Serene Nightbough

Kedves tündék!
A visszajelzések alapján készen álltok, hogy eldöntsétek, milyen jövő vár …

Comments: 7

You are not connected. Please login or register

Wyn Silvernight pályázatai

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Wyn Silvernight pályázatai Empty Wyn Silvernight pályázatai on Pént. Márc. 02, 2018 10:56 pm

Wyn Silvernight

Wyn Silvernight
Sötét Tünde Druida
Sötét Tünde Druida
Szeretném megpályázni az alábbit! Very Happy 

Név: Scent of Obscurity / A Homály Illata 
Ár: 2000 váltó 
Szint: 3. 
Leírás: Ennek a képességnek a használatakor Wyn tíz másodperc alatt egy virágot idéz meg, ami a földből kinőve szétszórja a pollenjeit, melyek belélegezve az ellenfél elméjében hallucinációt, izomgyengeséget okoznak. Hatása öt másodpercig tart, nem halálos, nem okoz sérülést, a felépülés magától végbe megy. Célja, hogy a másik fél rövid időre támadásképtelen legyen. 
A varázslat Wynre ártalmatlan, mert a hatásához kifejlesztés közben lassan hozzászokott a szervezete, ám nagyobb dózisban rá is ugyanúgy hat.

Illusztráció:
Wyn Silvernight pályázatai Skill110

/A segítségért köszönet Gerardnak és Muraknak/

A hozzászólást Wyn Silvernight összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 11, 2018 10:26 pm-kor.

Felhasználó profiljának megtekintése

2Wyn Silvernight pályázatai Empty Re: Wyn Silvernight pályázatai on Vas. Márc. 04, 2018 11:40 am

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Nos a virág alapvetően ötletes és jól beleillik a slef druida témába, azonban van egy nagyon alapvető hibája. Egy átlag csatában az is biztos halált jelent, ha pár másodpercre támadásképtelenné válsz, ugyanis egy halálos csapás néha pillanatok alatt betalál ha rést talál az ellenfél a védelmeden. Így vagy azt ajánlanám, hogy az illúzió részét vegyük ki, vagy pedig a hatóidejét (és így az előkészítési idejét) is csökkentsük le pár másodpercre.

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

3Wyn Silvernight pályázatai Empty Re: Wyn Silvernight pályázatai on Hétf. Jún. 04, 2018 10:02 am

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Csak hogy ne lógjon a levegőben végül, így a javított formában elfogadom, elnézést a késői észrevételért.

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."

4Wyn Silvernight pályázatai Empty Re: Wyn Silvernight pályázatai on Szer. Okt. 24, 2018 5:31 pm

Wyn Silvernight

Wyn Silvernight
Sötét Tünde Druida
Sötét Tünde Druida
Üdvözlet! Hoztam két skill tervet, mindenféle segítségre nyitottan Very Happy

Living Wood – Az élő Fa 
Szint:
Ár:
Ezzel a képességgel Wyn fás szárú növényeket és fából készült tárgyakat (a testénél nagyobb tárgyak esetében csak egy részletüket) bírhat hirtelen növekedésre ágak formájában, amihez három másodpercre van szükség. A növekedés irányát ő határozza meg, használható önvédelemre, menekülésre és magas helyekre való feljutásra is. A fa tíz másodpercig tartja meg módosított alakját. 

Changing Wood – A változó Fa
Szint:
Ár:
A Living Woodhoz hasonlóan működik, azonban a fa nem csak növekszik, hanem át is alakul (természetben nem előforduló formákká is), ezt a formaváltozást pedig nem veszti el, csak ha visszaalakítják. Fél méternél kisebb faegységeken használható, és a varázslat bonyolultsága miatt csak egyszer egy nap alatt.

"Sir, yes, Sir! Nutella One out!"
/Crispin Shadowbane/
Felhasználó profiljának megtekintése

5Wyn Silvernight pályázatai Empty Re: Wyn Silvernight pályázatai on Szer. Nov. 14, 2018 4:03 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Living Wood - ez egy kifejezetten kreatív képesség, és nem is túl erős, szóval egyezünk ki 3. szintben 2000 váltóért
Changing Wood - szerintem a napi egyszer túl nagy handicap, ezt szerintem kiveheted, erre nem kell időkorlát; tegyük hozzá, hogy maga a növekedés nem tud sérülést okozni sem tárgyakban sem ellenségekben, és minél nagyobb egy tárgy annál több idő kialakítani, de egyébként ez is mehet 3. szintre 2000 váltóért

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]