Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
Aktuális azonnalik

Kedd Dec. 13, 2016 10:03 pm by Serene Nightbough

Sziasztok!

Hogy könnyebb legyen nyomon követni, hogy mikor van kiírva új azonnali és hova …

Comments: 50

Magánküldetések

Szomb. Jún. 08, 2013 6:05 pm by Jerobeam

Ezen a szent helyen lehet magánküldetésekre jelentkezni, szám szerint párhuzamosan kettőre. …

Comments: 83

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 88

You are not connected. Please login or register

Siegbald Esser

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Siegbald Esser Empty Siegbald Esser on Hétf. Márc. 12, 2018 9:11 pm

Vendég

Vendég
Itt lennének az én drágaságaim.

Név: Terepismereti harc
Passzív képesség
Szint: ?
Ár: ?
Leírás: A zsoldos minél többet harcol egy terepen, úgy egyre kevésbé befolyásolja őt a harcban. Szintenként erősödik a hatása.

Név:” Én itt vagyok!”
Leírás: A zsoldos kiáltása után a szövetségeseken levő rossz hatás ( lásd például: félemlítés ) hatóideje lerövidül.

Név: Szikla védelem
Leírás: A zsoldos megerősíti a védelmét, így az elkövetkezendő 10 másodpercben nehéz rajta támadható pontot találni.

Név: Háromszoros vágás
Leírás: A zsoldos a megfelelő pillanatban háromszor sújt le az ellenfelére. Naponta egyszer képes használni.

Név: Romboló vágás
Leírás: A zsoldos annyival többet sebez az ellenfelén, amennyi negatív hatás van rajta.

Név:” Rázd le magadról!”
Leírása: A zsoldos kiáltása után a körülötte levő szövetségesekről egy véletlenszerű rossz hatás megszűnik.

2Siegbald Esser Empty Re: Siegbald Esser on Pént. Márc. 16, 2018 10:35 am

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Név: Terepismereti harc
Passzív képesség
Szint: 1
Ár: 1000 váltó
Leírás: A zsoldos minél többet harcol egy terepen, úgy egyre kevésbé befolyásolja őt a harcban. Szintenként erősödik a hatása.

//Megjegyzés: Szerintem ehhez is felesleges egy képesség mert ez evidens, de ezen kívül nincs gond vele//

Név:” Én itt vagyok!”
Szint: 4
Ár: 2500 váltó
Leírás: A zsoldos kiáltása után a szövetségeseken levő rossz hatás ( lásd például: félemlítés ) hatóideje lefeleződik.
//Megjegyzés: Ennek lehet érdemesebb lenne találni egy jobb nevet, az Én itt vagyok-nak semmi köze nincs a hatáshoz. A hatás azonban nem rossz//

Név: Szikla védelem
Leírás: A zsoldos megerősíti a védelmét, így az elkövetkezendő 5 másodpercben nehéz rajta támadható pontot találni. Gyakorlatban ez azt jelenti, hogy minden beérkező támadást kétszeres eséllyel hárít.

Név:” Rázd le magadról!”
Leírása: A zsoldos kiáltása után a körülötte levő szövetségesekről egy véletlenszerű rossz hatás megszűnik.
Ez inkább valami kisegítő máguskaszt képessége nekem, zsoldoshoz annyira nem illik.

Név: Háromszoros vágás
Leírás: A zsoldos a megfelelő pillanatban háromszor sújt le az ellenfelére. Naponta egyszer képes használni.

Ez pontosítást igényelne nekem, hogyan gondoltad azt a három lesújtást, milyen gyorsan, mit jelent az, hogy a megfelelő pillanatban?

Név: Romboló vágás
Leírás: A zsoldos annyival többet sebez az ellenfelén, amennyi negatív hatás van rajta.

Ez pedig egy érdekes koncepció, azonban mivel ez nem egy MMO így a "sebzést" nem igazán lehet számolni. Ennek ellenére nem akarom elvetni az ötletet mert tetszik, viszont egy kis újragondolást igényel

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

3Siegbald Esser Empty Re: Siegbald Esser on Csüt. Márc. 29, 2018 7:23 pm

Vendég

Vendég
Név: Átokcsapolás ( Itt az új név )
Leírás: A zsoldos kiáltása után a szövetségeseken levő rossz hatás ( lásd például: félemlítés ) hatóideje lefeleződik.

Név: Bika támadás
Leírás:  A zsoldos 5 másodpercig hatalmas erőbedobással támad előre, mindenkit hátra lökve, aki csak az útját keresztezi.

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]