Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
Aktuális azonnalik

Kedd Dec. 13, 2016 10:03 pm by Serene Nightbough

Sziasztok!

Hogy könnyebb legyen nyomon követni, hogy mikor van kiírva új azonnali és hova …

Comments: 50

Magánküldetések

Szomb. Jún. 08, 2013 6:05 pm by Jerobeam

Ezen a szent helyen lehet magánküldetésekre jelentkezni, szám szerint párhuzamosan kettőre. …

Comments: 83

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 88

You are not connected. Please login or register

[Teljes mértékben realisztikus Noncanon RP] Yöldben, rosszban

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Yöldben, rosszban

Mindenki tisztában van Veronia világával a maga módján. Vannak akik csak sodródnak az árral, vannak akik még csak most kóstoltak bele, s akadnak olyanok is akik minden apró növényre és állatkára rácsodálkoztak, hogy minél több ismeretet halmozzanak magukba.
De mi van, ha kiderül, hogy van egy Veronia Ivó névre keresztelt, két vagy három emeletes kocsma valahol Budapest egy eldugott sarkában. Mindenféle népek megfordulnak vannak benne, mégis vannak azok, akik kerülik a feltűnést vagy csak szimplán ezzel a hellyel szimpatizálnak; Ők a törzsvendégek, akik mindannyian ismerősek valamennyiünknek valahonnan.
Te ki lennél ebben a helyzetben? Netalán az alkoholista, aki nyugdíjas éveinek nagyját az italmérőben tölti vagy egy fiatal egyetemista, aki a baráti társasággal jár be néha iszogatni?
A játék teljesen kötetlen, nyilván az alap szabályok élnek itt is. Teljes mértékben noncanon, akárki beszállhat! Jó szórakozást mindenkinek!

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal
Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]