Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» Aktuális azonnalik
by Ostara Tegnap 9:09 pm-kor

» [Azonnali] - Mechanische Kasten
by Ostara Tegnap 9:08 pm-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Tegnap 4:58 pm-kor

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Szer. Ápr. 17, 2024 4:05 pm

» Karakterek kitűzött céljai és tervei
by Rothawdar Arskeliss Kedd Ápr. 16, 2024 1:26 pm

» Sötétségből a fényre.
by Rothawdar Arskeliss Hétf. Ápr. 15, 2024 12:21 pm

» Arskeliss balladái
by Rothawdar Arskeliss Hétf. Ápr. 15, 2024 12:19 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Kyrien Von Nachtraben Szer. Ápr. 10, 2024 3:56 pm

» Játékostárs kerestetik
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 04, 2024 11:15 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

[Küldetés újaknak] Világok között

+2
Suzanne Walford
Isidor Bose
6 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1[Küldetés újaknak] Világok között Empty [Küldetés újaknak] Világok között Hétf. Okt. 22, 2018 10:29 am

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

Tegnap a régiek már észrevehették, hogy Asael nevű briósevő démonom egy alig használt vámpírra cseréltem. Ez nem csak azt jelenti, hogy játszani térek vissza, de mesélni is, viszont az újakat egyáltalán nem ismerem. Ez a küldetés főleg nekik szólna.

A frontvonal és a hátország fogadói, vendégházai falán egy új hírdetés jelent meg az elmúlt napokban. Egy ütött-kopott papíros, melyet a fogadósok elmodásai alapján egy robosztus gólem hozott, és addig nem tágított, amíg fel nem szögezték a falra. A következő olvasható rajta, egy kézzel rajzolt, de meglepően pontos térkép mellett:

"Öreg mágus kísérlethez asszisztenseket keres. A fizetés jó. Ellátás nincs. Jelentkezni a megjelölt helyen."

Aki hát késztetést érez magában, ne késlekedjen!

A küldetés maximum létszáma 4 fő. Skype-egyeztetős a dolog, ha valakinek esetleg nem vagyok ott meg, írjon egy PM-et és elküldöm a nevem. Határidők lesznek, méghozzá megbeszélés után 1 hét, minden körre. Elmaradni egyszer lehet, második alkalom után az illető nem folytathatja a küldetést. Harmadik szint és az alatt lehet jelentkezni.

2[Küldetés újaknak] Világok között Empty Re: [Küldetés újaknak] Világok között Hétf. Okt. 22, 2018 6:10 pm

Suzanne Walford

Suzanne Walford
Kultista
Kultista

*jelentkezik*


_________________
I will bring light to the world. I want to show everyone, that He is gentle, and kind. He can make the world better, and end all the suffering.

Személyes passzív: Ártatlanság
Típus: Passzív
Erősség: III.
Felhasználás: Mágiamentes
Leírás: Suzanne arca és kisugárzása annyira kedves és ártatlan, hogy senki sem gyanakodna arra, hogy egy mélységit szolgál, ameddig ennek nem adja egyértelmű jelét. A körülötte lévők nem támadják meg, és ha bajba kerülne akkor az emberek ösztönösen a védelmükbe veszik. Természetesen amint Suzy használja a képességeit, vagy elmondja, hogy kultista, a hatás megszűnik. Ez a passzív hatás elnyom minden más passzív képességet, mely Suzy-t megzavarná benne.

3[Küldetés újaknak] Világok között Empty Re: [Küldetés újaknak] Világok között Kedd Okt. 23, 2018 11:58 am

Freia Suntide

Freia Suntide
Tünde Gárdista
Tünde Gárdista

Megpróbálkoznék vele én is

4[Küldetés újaknak] Világok között Empty Re: [Küldetés újaknak] Világok között Kedd Okt. 23, 2018 1:34 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

*Update*

A jelentkezési határidő most péntek éjfél, és péntek reggeltől szinttől függetlenül bárki jelentkezhet.

5[Küldetés újaknak] Világok között Empty Re: [Küldetés újaknak] Világok között Pént. Okt. 26, 2018 7:10 am

Tertullius

Tertullius
Klerikus
Klerikus

Így, hogy nem akadály a szintem, beszállok én is.

6[Küldetés újaknak] Világok között Empty Re: [Küldetés újaknak] Világok között Pént. Okt. 26, 2018 5:29 pm

Wilhelmina von Nachtraben

Wilhelmina von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Na jó, akkor ha lehet, lecsapok rá szerintem Very Happy


_________________
"Legendákat mesélnek rólad. A tékozló gyermek, aki a semmiből bukkant fel és hős lett a márványfalú városban a sárkány tombolása után. Igazán büszke lehetsz magadra." - Lucretia von Nachtraben

7[Küldetés újaknak] Világok között Empty Re: [Küldetés újaknak] Világok között Szer. Okt. 31, 2018 11:27 pm

Iudex

Iudex
Klerikus
Klerikus

Discordos utó-közkívánatra én is betolom a képem zsinatelnöki engedéllyel.


_________________
"Amikor Matheus inkább mágiapontokat költ, mert a világért sem viselkedne normális emberként."
- Lance Kalver

8[Küldetés újaknak] Világok között Empty Re: [Küldetés újaknak] Világok között Hétf. Nov. 05, 2018 8:00 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

Nosza, úgy hallottam, hogy a diszkordiás megbeszélés népszerűbb, úgyhogy ott csináltam egy jó szobát neki, tehát nincs is más hátra, mint az első egyeztetés időpontját megbeszélni ott. Csekkoljátok, és írjatok javaslatokat!

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.