Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Vas. Márc. 17, 2024 4:44 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Ostara Pént. Márc. 15, 2024 2:42 pm

» Rothadó kalász - Észak (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Ostara Pént. Márc. 15, 2024 2:41 pm

» Küldetés: Rothadó kalász (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Ostara Pént. Márc. 15, 2024 2:30 pm

» [Magánjáték] "Evelyn" és Erlendr - Az életről, s halálról a mágia tükrében (822. Nyár)
by Erlendr von Nordenburg Csüt. Márc. 14, 2024 9:50 am

» [Magánküldetés] Rote Fenster hinter den Wänden (V.I.Sz. 822. Nyár)
by Ostara Csüt. Márc. 07, 2024 6:49 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Kyrien Von Nachtraben Kedd Márc. 05, 2024 11:29 pm

» Új lehetőség: Aréna!
by Ostara Vas. Márc. 03, 2024 3:23 pm

» Veronia értelmes és félig értelmes lényei
by Ostara Csüt. Feb. 29, 2024 9:55 pm


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Hírverő csevegő

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Hírverő csevegő Empty Re: Hírverő csevegő Hétf. Jan. 20, 2020 11:35 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Kedves Kastiana!

Mivel a mérhetetlen mennyiségű és türelemmel megírt privát üzenetből nem értettél meg semmit, itt is leírom, mi a helyzet.

Röviden és tömören megfogalmazva: Nem vagy mesélő. Még egy mesélőtől is minősíthetetlen lenne, amit itt folytatsz, de így aztán tényleg semmi létjogosultsága nincs annak, amit itt művelsz.

Kifejtem hosszabban is.

Egyrészt, rettentően lesajnálóan fogalmaztál arról, hogy szerinted mi nem értjük az ármánykodást. Az oldalon első osztályú ármánykodók vannak, köszönik szépen, de ez nem jelenti azt, hogy a te gondolataidat követni fogják, és pláne nem kötelesek rá.
SENKI nem kérte, hogy magyarázkodj. Egyedül akkor szoktuk megkérdezni, hogy mire gondolsz, amikor értelmezhetetlen az, amit írsz - ami valljuk be, gyakran előfordul.
Az egyetlen jó meglátás az itteni történeted során eddig az, hogy amit játéktéren nem tudsz kijátszani, az az élményekre marad.
Bajt keverhetsz, bízz bennünk, tudunk vele mit kezdeni. Az az érzésem, hogy te nem tudnál rendesen bajt keverni, de az már egy másik kérdés.
Elérkeztem arra a pontra, ami leginkább kinyitotta a bicskát a zsebemben, és úgy is maradt. Nem tudom, hogy hogy képzeled azt, hogy te, aki nagyjából három és fél hónapja játszol itt, majd jól megmondod, hogy mi alapján meséljenek neked. Ennél megalázóbb és lesajnálóbb dolgot még életemben nem láttam, és őszintén remélem, hogy nem is fogok.
Az építgetős hozzászólásodat egyáltalán nem értem, de ez nem a The West, vagy az Ikariam, itt nem építget senki semmit, csak a Blutsternek és a jotünök, elvétve a vállalkozó kedvű ácsok. Te maradj a saját dolgodnál, már ha tudod egyáltalán, mi az.
Senki nem kért tőled szerelmi szálat, és az ő érdekükben remélem, hogy nem is fog senki.
A barátkozás és beszélgetés nem kultiválását érdekesnek tartom a részedről, eddig 312 magánjátékot zártunk le, és 32 magánjáték folyik jelenleg is. Nem értem, mit akarsz, de szerintem te se érted, mit jelent a magánjáték intézménye.
A következőt szintén egyáltalán nem értem: Baj van azzal, hogy vannak szabályok? Hogy keretek között zajlik a játék, hogy mindenki számára jó élményt biztosítson, aki hajlandó megfelelni a szabályoknak? Ha valóban baj, akkor biztosan találsz olyan helyet, ahol nincsenek szabályok. Ajánlom az FRPG-sek Facebook csoportját, biztos találsz kedvedre valót, vagy esetleg kezdj el könyvet írni. Ott megvalósíthatsz akármilyen ötletet, ami csak eszedbe jut. Itt nem.

El kell fogadnod, hogy a mesélő nem játszótárs, hanem játékmester, aki megmondja, hogy mi történik. Ha nem tetszik a tempó, teljesedj ki más játéktípusban, vagy esetleg más platformon, ha minden kötél szakad.

További kellemes írást itt, vagy bárhol máshol, de javaslom, hogy tartsd észben, amiket most leírtam, és nyálazd át a leírásokat még sokszor, hogy teljesebb képet kapj a világról, mert láthatóan erőteljes képzavarok uralkodnak a fejedben a világról, és úgy általában az FRPG műfajáról.

Wilhelmina von Nachtraben and Rudenz von Hellenburg like this post

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

17Hírverő csevegő Empty Re: Hírverő csevegő Kedd Dec. 24, 2019 5:25 pm

Jozef Strandgut

Jozef Strandgut
Klerikus
Klerikus

Kellemes Ünnepeket! Smile

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.