Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Kedd Márc. 26, 2024 7:29 pm

» Küldetés: Hogyan rajzolj határvonalat
by Wilhelmina von Nachtraben Hétf. Márc. 25, 2024 9:01 pm

» Rothadó kalász - Észak (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Robin Holzer Szomb. Márc. 23, 2024 7:52 pm

» Várakozás a semmibe
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:26 am

» Sötétségből a fényre.
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:23 am

» [Magánküldetés] Rote Fenster hinter den Wänden (V.I.Sz. 822. Nyár)
by Nessaris Maera Csüt. Márc. 21, 2024 7:14 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:33 pm

» Toborzó irodák
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:31 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Waldert von Dunkelwald Csüt. Márc. 21, 2024 11:42 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Loreena Wildwind

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Loreena Wildwind Empty Loreena Wildwind Csüt. Márc. 03, 2016 10:35 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Név: Fast as the wind
Szint: ?
Ár: ?
Leírás: A szél elem erejét felhasználva a lovag minden mozgása fél percre ötször gyorsabb lesz. Az időtartam és a sebesség a szintjével együtt lassan, de növekszik.

Név: Windforce
Szint: ?
Ár: ?
Leírás: A szél elem erejét felhasználva a lovag következő ütése vagy rúgása ötször erősebb lesz. Két percenként használható, de ez az idő szintenként csökken.

Név: Balance
Szint: ?
Ár: ?
Leírás: A levegő elem segítségével a lovag a fizika törvényeinek ellentmondóan nagyot képes ugrani, ugrás közben pedig ütéseket és rúgásokat bevinni az ellenfelének. Az ugrás magassága szinttel nő, közben pedig egyre bonyolultabb szaltók és pörgések végrehajtása is lehetségessé válik. Kezdő magasság: 2 méter. (Példa: ezen képesség használatával meg tudja azt csinálni, hogy hogy ugrik egy hátraszaltót, és közben előre arcon rúgja az ellenfelét.)

Név: Flurry
Szint: ?
Ár: ?
Leírás: Szükséges hozzá a Balance képesség megléte. Az ugrából leérve becsapódáskor a lovag körül szélörvény keletkezik, ami hátralöki az egy méteren belül tartózkodó ellenfeleket (és szövegségeseket is) és kisebb tárgyakat.

Név: Blow
Szint: ?
Ár: ?
Leírás: A lovag ütése vagy rúgása széllökést indít el, mintha a mozdulat meghosszabbítása lenne. Kezdő szinten olyan erős, mintha eltalálta volna az ellenfelét, később az ereje a szinttel növekszik, távolsága eleinte 30 cm, ez a szinttel ugyancsak nő.

Név: Whirlwind
Szint: ?
Ár: ?
Leírás: Hasonló a lovag Blow képességéhez. Egy lendületes kézmozdulatot téve képes egy körben kisebb szelet gerjeszteni maga körül. Ahhoz nem elég erős, hogy bármit fellköjön, ahhoz viszont pont elég, hogy felkavarja a port, homokot vagy akár az avart. Az időtartam szinttel nő, és később egy ideig (10 másodperc) képes is lesz megtartani maga körül a por/homok/avarfelhőt.


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

2Loreena Wildwind Empty Re: Loreena Wildwind Csüt. Márc. 03, 2016 10:47 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Fast as the wind - 4. szint, 2500 váltó
Windforce - 6.szint 3500 váltó
Balance - 4.szint, 2500 váltó
Flurry - 5.szint, 3000 váltó
Blow - 3.szint 2000 váltó
Whirlwind - 4.szint, 2500 váltó

Elfogadva, illetve a becenevedet módosítanám Szélleljáróról Széllel-mindenféle-dolgokat-csinálóra

https://questforazrael.hungarianforum.net

3Loreena Wildwind Empty Re: Loreena Wildwind Szomb. Júl. 02, 2016 5:08 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Név: Lightning of will
Szint:?
Ár:?
Leírás: Loreena két tenyere között apró villámok kezdenek el cikázni, majd amikor eléggé feltöltődött (5 másodperc), akkor tenyerét az ellenfél felé irányítva kilő egy zöld villámcsapást. Ehhez le kell tennie az íját, és egyetlen villám leszívja az összes varázserejét (ha előtte már használt szél-varázslatokat nagy eséllyel el is ájul ezután, bár ennek valószínűsége szintenként csökken).

Név: Lightning whip
Szint: ?
Ár: ?
Leírás: Az előző képességben létrehozott villámot nem kell feltétlenül ellője, hanem meg tudja fogni a végén, és úgy használni, mint valami ostort. Közepes égési sérüléseket okoz ha élő húshoz ér, a fémre átterjedhet a töltés, de akkor az ostor is veszít az erejéből. Minimálisan rombolja a szilárd anyagokat is. 15 másodpercig tartható fent.

Reference: https://www.youtube.com/watch?v=soKDyDjc3KQ - nézzétek az elf nőt benne.

Név: I am the storm
Szint:?
Ár:?
Leírás: Loreena körül először kisebb, majd egyre erősödő forgószél keletkezik, ami végül egy gömbbe zár össze (7 másodperc). Ez a szél elég erős (orkán erejű )ahhogy hogy tárgyakat lökjön hátrébb, vagy akár emeljen fel, és magától elfelé taszítsa a társakat és ellenségeket egyaránt. Komoly fizikai erővel ellen lehet tartani, a mágia pedig - ha nem fizikai manifesztáció - gond nélkül áthatol a "szélpajzson". Miután teljesen bezárult a gömb véletlen-szerűen kisebb villámok csapnak ki belőle, viszonylag gyakran de nem egyszerre, ezeket Lory nem tudja irányítani. Ez a telejsen feltöltött állapot maximum harminc másodpercig tartható fent, ez után a tünde összeesik és nagyjából fél napig marad kimerült. A varázslat megidézéséhez komoly érzelmi töltöttség szükséges, de ennek természetes lehet változatos (nagyon erős harag, kétségbeesés, félelem, de az is ha valaki olyan van életveszélyben aki tényleg nagyon közel áll hozzá).

Mondjátok mi kell, élmény pályázat bármi, meglesz. Ha kell felveszem másodlagos kasztnak a druidát is.


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

4Loreena Wildwind Empty Re: Loreena Wildwind Szer. Júl. 06, 2016 4:06 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Lightning of Will: 4000 váltó
Lightning whip: 4500 váltó
I am the storm: 5500 váltó

És mindháromhoz feltétel a druida másodlagos kaszt, az elsőnél ötös, a másik kettőnél hatos szinten.

https://questforazrael.hungarianforum.net

5Loreena Wildwind Empty Re: Loreena Wildwind Szomb. Aug. 20, 2016 6:14 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Druida kaszt felvételéhez pályázat


//Szorosan kapcsolódik a Reborn című élménysorozatomhoz, tulajdonképpen ez annak a sorozatnak a 3. része//

- Fáj még? – kérdezte Hildrun, miközben bekente egy különleges, nagyon erős illatú krémmel a lovagnő hátát. A krém nyomán jóleső meleg és bizsergés öntötte el az izmait, ahogyan lassan feloldódott a görcs a gerince mentén.
- Nem vészes. De inkább húzódik már csak.
A druidalány elégedetten bólintott. Eltette a krémet és visszakötötte Loreena hosszú ruhájának a hátán lévő szalagokat. Minden reggelt ezzel a szertartással kezdtek. A seb még mindig ott volt, és bár a lány nem látta a másik szerint még mindig csúnya volt és vörös, olyan, amit örökre magán fog viselni, de legalább már nem volt meg a veszélye, hogy újra felszakadjon. Hosszú sétákat tett egyedül az erdőben, volt, hogy egészen felment a hegyre a patak mentén, és egyre kevésbé fáradt el. Időnként a társaságába szegődött egy-egy madár, a lepkék pedig már állandó kíséretet nyújtottak neki, és néha egészen úgy nézett ki, mintha pillangó formájú kis díszeket font volna a hajába, pedig csak újdonsült barátai pihentek meg a vörös tincsek között. Bár az íjászat még mindig fájdalmas volt, a szélvarázslatokat ismét gyakorolta egy tisztáson, és meglepetten látta, hogy mennyire könnyedén vonja az irányítása alá az elemet. Eddig is a részének érezte, de most gyakorlás közben olyan volt, mintha egészen kitöltötte volna őt… Nem a szolgálatába állította a szelet, hanem maga vált azzá. Aztán mindig újra és újra elvetette a gondolatot. Ostobaság volt.
- Meg is vagyunk. Pihenjen, Lady Wildwind.
Lory megrázta a fejét.
- Az elmúlt hetekben csak pihentem.
- És meg is van az eredménye, mégha nem is olyan gyorsan, mint szerettük volna, bár ez bizonyára az én kudarcom. – húzta el Hildrun a száját keserűen. Már akkor sem volt túl sok önbizalma, amikor először találkoztak, és látta mennyire kétségbe volt esve, mikor Steelthorn arkdruida leküldte Lightleafbe, hogy vezesse az itteni szentélyt rangidősként, ha már félig ő hozta létre a falu nevét adó növényt. Loreena nem értette, hogyan nem látja a másik, hogy mennyire erején felül teljesít, és hogy egészen jól elvezeti a rohamosan növekvő falu tünde közösségét, legalábbis ami a hitet illeti.
- Nem. Te mindent megtettél. Talán én nem állok készen a gyógyulásra.
A lány felsóhajtott, és eltette a kenőcsöt, a vizet pedig a körben lévő fák gyökereire öntötte.
- Hadd segítsek itt neked. Nem akarok visszamenni az ispotályba, és már nagyon unom a semmittevést.
Hildrun megrázta a fejét.
- Nem tud.
- Valamit biztosan tudok. Mit csináltál te, amikor a druidákhoz kerültél?
A lány felnevetett.
- Tanultam, Lady Wildwind. Minden állat és növény nevét, az ünnepeket, a szokásokat, a régi regéket… Hogy hogyan éljünk harmóniában a természettel, és hogyan segítsük az egész népünket, hogy ezen az ösvényen maradjanak. Megtanultuk, hogy mi ennek a nagy egésznek a részei vagyunk, nem állunk se fölötte se alatta. Ugyanúgy csak egy eleme vagyunk, ahogyan eleme a kő, amin ül, vagy a szarvasok, vagy a gombák a tölgyek tövében. – a druidalány vonásai egész megenyhültek, ahogyan odalépett egy fatörzshöz és könnyedén megérintette. – Bár én úgy látom, hogy talán, mint egyetlen hatalmas szellem arcai vagyunk csupán, kevesebb vagy több öntudattal, és végső soron minden érzést és tapasztalatot a nagy egésznek adunk majd vissza. A legtöbben nem mennek ilyen messzire a filozófiában.
A lovagnő sokáig hallgatott, próbálta megrágni, amit a lány mondott, Hildrun pedig nem zavarta, csak tett vett körülötte, pont úgy, ahogy az előbb magyarázta. Mintha Loreena is csak egy fa enne a sok közül, amik a szentélyt alkották. Amit látott és érzett, a teljesség érzete egybevágott azzal, a másik nézeteivel, noha ez a lehető legtávolabb volt az emberek hitétől, bár ugyanúgy magyarázatot tudott adni minden egyes jelenségre, még a démonok létezésére is, amit egyébként a sima természethitük nehezen tud hova tenni. Csukott szemmel dőlt neki az egyik fatörzsnek. Van, amit nem lehet igazán megérteni ésszel, csak érezni.
- És utána?
- Mármint?
- Amikor megtanultál mindent, utána mit kellett csinálnod? – kérdezte a lány érdeklődve, miközben maga alá húzta a lábát. Az egyik vörös pillangó épp akkor telepedett a tenyerébe. Szerette volna megsimogatni a szárnyait, de tudta, hogy nem szabad, az apró pikkelyek az ujjain maradnának, amivel ő nem lesz több, a lepke viszont kevesebb. Így csak hagyta, mozdulatlanul.
- Még most sem tanultam meg mindent. Még az arkduida sem ismeri a természet összes titkát. De ha arra gondolsz, gondozzuk a szentélyt, segítettem a szertartásokban… Mostanra pedig már inkább abban segítek, hogy a háborgó lelkek visszataláljanak oda, ahova tartoznak.
- És közben várod, hogy mikor fed fel magából újabb és újabb részleteket?
- Valahogy úgy. – mosolyodott el Hildrun. Loryt mindig egy ijedt őzre emlékeztette a lány, de a mosolya most valahogy meleg volt, szeretettel teli, ahogyan a hivatásáról beszélt. Ismét hallgatásba burkolóztak, közben pedig két újabb lepke telepedett a lovagnő ölébe. Engednie kellett volna a druidalányt dolgozni, vagy akár elmélyedni, de mégsem akarta elhagyni a szentélyt, még nem. Egyszerűen megnyugtató volt számára az egész, pedig sosem ücsörgött túl sokat egyikben sem, még a zephyrantesi nagyszentélyt sem látogatta, csak az ünnepek alkalmával. Most mégis inkább itt tett-vett volna egész nap a másik lánnyal, a zöld lombok hűs árnyéka alatt. Emlékezett, hogy mesélték, hogy amikor az apja megsérült, ő is a druidaszentélyekben töltötte az ideje nagy részét, beszélgetve a fákkal, miközben önmagát kereste, és hogy mitévő legyen, hogyha már harcolni nem tud többé. Utána tanulta ki az íjkészítés fortélyait. Bár már kezdte érteni, hogy mi volt ennek az oka, ő valahogy mélyebbre akart menni, még úgyis, hogy tudta, hamarosan újra teljes értékű katona lesz a csatatéren. Neki nem az volt a gondja, hogy nem tudott vissza menni, mint régen az apjának, hanem hogy nem volt benne biztos, hogy vissza akart menni.
- Én is a része szeretnék lenni. – jelentette ki nagy sokára. – A hitünk szerint beleolvadunk a természetbe miután meghalunk, igaz? Vagy visszatérünk abba a szellembe, ahogy te látod, és akit az emberek Istennek neveznek.
- Igaz. – válaszolta Hildrun egyszerűen miközben egy mozsárban éppen magokat tört össze.
- Velem azt hiszem megtörtént… Még mielőtt visszahoztatok volna. És azóta is visszavágyom bele…
A druida keze megállt a levegőben.
- Lady Wildwind… Kérem… Nem azért küzdöttünk magáért, hogy most meg… Most meg… - elcsuklott a hangja, a lovagnőnek pedig ekkor esett le, hogy valószínűleg félreértették a korábbi szavait. Talán ha egyetlen pillanatra eszébe jutott korábban, de azonnal is tovább szállt a kósza gondolat. Nem volt hajlamos az önpusztításra, ennél több küzdőszellem szorult belé, még a drogok és az alkohol sem kísértették soha, illetve sosem használta őket menekülőútnak.
- Jaj, nem! Nem úgy gondoltam. Nem akarom eldobni az életem, ha vissza tudtatok hozni, az nem lehet véletlen.
- Ne ijesszen akkor így rám! – csapta le mérgesen a druidalány a mozsarat, hogy egy kevés mag ki is szóródott a földre. Nem szedte össze.
- Ne haragudj. – nevetett fel. – Csak arra gondoltam… Szeretném megismerni jobban, amit csináltok. Segíteni… Megérteni mi történik velem. Olyan közel maradni a Természethez, amennyire csak lehet, ameddig ismét vissza nem hív magába.
Hildrun most először hagyta abba a magok összetörését, és tett le mindent, hogy egyenesen Loreenára nézhessen.
- Kilépne a lovagok közül, hogy druida legyen?
És már megint itt tartottak. Annál a bizonyos kérdésnél, amit szeretett volna elnapolni, halogatni a válaszadást. Kather látogatása jót tett az életkedvének, de nem segített azon, hogy eldöntse, mégis mit tegyen, ha végül meggyógyult. Kapott egy levelet Lady Brigitte Shadowthorntól, hogy várják haza, amikor meggyógyult és újra képes lesz ellátni a lovagi feladatait, tartson ez bármeddig, és ez igazán megmelengette a szívét, mégis halogatta a pillanatot. Pedig tudja, hogy ha nagyon megerőltette volna magát és sürgette volna a rehabilitációját, akkor hamar vissza tudott volna térni, de mégsem törte magát.
- Kizárja a kettő egymást? – kérdezte végül, megkerülve a kérdést. Az utóbbi időben magas szintre fejlesztette ezt a képességét, már akkor is túl sokat alkalmazta, mikor Arminnal utoljára beszélt.
- Hivatalosan nem, de… Mindkettő igényel egy életmódot, elhivatottságot. Még sosem láttam, hogy lovagból druida legyen.
- De vannak harcos druidák. Láttam őket Holtmezőn. Vannak olyanok. akik a természet erejét használva védik meg azt, mert kell neki a védelem.
Hildrun felsóhajtott, de végül bólintott.
- Látom nagyon belejött a diplomáciába és az érvelésbe, és ezzel nem is tudok vitatkozni. Valóban vannak harcos druidák is, akik az erdő védelmére teszik fel az életüket. Kiírtják, ami nem oda való, hogy utána a világ gyógyulhasson. De ne felejtse el, hogy mi egész gyerekkorunk óta ezt tanuljuk. Maga mennyi huszonnégy? Húsz év tanulását nem fogja bepótolni…
- Huszonhat.
Erre hirtelen nem tudta magát kivágni, így ismét csend telepedett rájuk. El kellett döntenie vége, hogy ha már kapott még egy esélyt az élettől, ha az a bizonyos mindent átjáró erő akart tőle még valamit, amiért visszaadta őt a világnak, akkor mit kezd ezzel a második lehetőséggel. Nem mehetett úgy minden, mint eddig, hiszen már ő sem volt ugyanaz. Hildrun közben érdeklődve nézte a lány ölébe telepedő színes lepkeudvartartást, amik közül néhány átrepült a lány kinyújtott tenyerére.
- Nem akarok tanító lenni. Sosem fogok eljutni odáig, hogy vezessek egy druidaszentélyt, de még csak odáig sem, hogy vezessem a szertartást a napéjegyenlőségkor, tudom jól. De engedd, hogy tanuljak nálad! Hogy a felszín mögé láthassak, hogy rájöhessek mit jelent mindez… Nem. – hallgatott el hirtelen. Nem akart rájönni. Nem akart tudni. Érezni akart. Érezni, amit akkor érzett, amikor meghalt, és aminek halvány árnyéka megkörnyékezte már, mikor a széllel gyakorolt. – Ez így talán nem pontos. Sosem fogok rájönni. De talán még megérezhetem.
Kinyújtotta a kezét és éppencsak egy lágyat csavart a csuklóján, mint a táncosok, mire a levelek felemelkedtek előtte és lágy keringőt jártak egymás körül néhány másodpercig mielőtt visszaereszkedtek volna a szentély kövére.
- Nézd… Régen, mikor harcoltam, irányítottam a szelet. Most én vagyok a szél. Van ennek értelme?
A druidalány arca komoly volt, és nem is válaszolt azonnal. A kék lepkék egyként repültek fel róla, mikor végül felállt, és visszament a mozsárhoz, és leveleket kezdett tépkedni az őrölt maghoz.
- Van. Több is, mint hinné. – felsóhajtott. - Jól van, legyen! Van itt néhány druidatanonc, akiket a segítségemre küldtek, hogy mégse legyek egyedül a lightleaf-vállalkozással. A maga vállalkozásával megjegyezném.
Loreena elvigyorodott a lapos pillantásra, amit kapott.
- Hiszen kaptál egy saját szentélyt és egy lehetőséget, hogy sikerre vigyél valami olyat, amiben ott fent Zephyrantesben nem hisznek.
A lány a szemét forgatta, majd folytatta.
- Segítsen a tanoncoknak, csinálj mindent, amit ők, az alapokat majd elmagyarázzák, amúgy is rájuk fér az ismétlés. Hmm… Kivéve a botharcot. Ugyanis hogyha felszakadnak a hátán a sebek, és tönkremegy a munkám, amin majdnem négy hete dolgozok, akkor megnyúzom magát, és higgye el, nem fog zavarni, hogy elméletileg maga a jobb harcos kettőnk közül.
Loreena felnevetett. Tudta, hogy a druidatanoncok jóval fiatalabbak nála, valószínűleg még kamaszok, így nem akart velük harcba bocsátkozni amúgy sem. Ami a legfőbb előny, hogy végre ismét tevékeny lehet, lesznek feladatai, problémák, amiket meg kell oldani, és az újdonság varázsa is kifejezetten vonzotta. Talán még a kamaszok életvidám, vibráló társasága is jót fog neki tenni. Ameddig ezen morfondírozott, Hildrun letett elé egy vödör vizet.
- A hátul lévő gyógynövényes kert öntözése lett volna a következő feladatom.


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

6Loreena Wildwind Empty Re: Loreena Wildwind Vas. Aug. 21, 2016 8:14 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

Nagyszerűnek találtam az írást, különösen úgy, hogy láttam a korábbi részeket is. Azt másnak is ajánlom, ha szeretné megérteni az egész képét a történetnek, mert szerintem szükséges az egész átérzéséhez-látásához. Emellett nagyon tetszik továbbra is Hildrun használata, s Lory affinitása az elemekhez. Az egész Én vagyok a szél nagyon jópofa és mégis király gondolat volt.

Még a pillangó szárnyát emelném ki, szerintem az is egy fénypont volt.

Mindenesetre a pályázatot elfogadtam, gratulálok a másodlagos kaszthoz, s használd bölcsen!

7Loreena Wildwind Empty Re: Loreena Wildwind Vas. Nov. 06, 2016 10:48 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Nahh jöjjön pár új képesség! Kicsit neccesebbek a szokottaknál, így nem fogok megijedni az elutasítástól sem.

Név: Swarm
Szint: ??
Ár: ??
Leírás: Loreena körül állandósult pillangó kísérete, akiknek bizonyos mértékben képes parancsokat is adni. Sebezni nem képesek, ellenben tökéletesen alkalmasak az ellenfél megzavarására, figyelemelterelésre.

Név: Winged spy
Szint: ??
Ár: ??
Leírás: Loreena képes egyetlen lepkét megbízni egy konkrét feladattal, legyen az követés, megfigyelés és kihallgatás is. Ameddig nem zavarják meg a koncentrációban (de max 20 percen át), képes látni és hallani amit az a bizonyos utasított pillangó hall. Ha megzavarják a koncentrációban, előbb elfárad, később a Beast tounge képesség használatával akkor is ki tud nyerni a lepkéből némi információt, amennyiben az visszatér hozzá, de messze nem annyit és nem olyan pontosat.

Név: One with the swarm
Szint: ??
Ár: ??
Leírás: Loreena teste számtalan smaragzöld pillangóra esik szét, minden felszerelésével együtt (így ha újra összeáll azok rajta lesznek). Ebben az állapotban fizikai sebzés nem hat rá, mágia viszont igen, viszont ő nem képes használni egyetlen képességét sem, még kommunikálni sem másokkal. Az átalakulás kellemetlen, és igen fárasztó, így egy csatában kettőnél többször biztosan nem képes használni.


Név: Tornado
Szint:??
Ár:??
Leírás: Loreena lába körül apró forgószél jelenik meg, ami képes őt nagyjából 30 cm-el a föld fölé emelni, és képes így mozogni, anélkül, hogy leérne a lába a talajra. Ha valahonnan leugrik, képes az esését tompítani ezzel a képességgel és megállni a föld felett az említett magassággal. Maximum egy percig képes fenntartani.

Név: Tornado - advanced
Szint: ??
Ár: ??
Leírás: Az előző kisebb tornádó továbbfejlesztett változata. Ugyanúgy kis forgószél jelenik meg Loreena bokája körül, ám ez felkúszik egészen a csípőjéig, és képes őt a magasba emelni - maximum 10 méter magasban. Ezzel a forgószéllel nem képes mozogni, csupán vertikális irányba.

Név: Windbubble
Ár: ??
Szint: ??
Leírás: A korábban pályázott "I am the storm" képesség előfutára, Loreena körül egy kavargó levegőből álló mágikus buborék jelenik meg, ami képes eltéríteni a felé repülő dolgokat, távolsági fegyvereket és varázslatokat egyaránt. Közelharci fegyverrel át lehet vágni rajta, bár erőt kell belevinni, némileg megakasztja a lendületet. Maximum 10 másodpercig képes fenntartani, vele egütt mozog. Kilőni íjjal ki tud belőle, de más varázslatot nem tud használni csak ha megszünteti előtte. Közvetlenül át tud alakulni az "I am the storm" képesség alakjába - ekkor már azok a szabályok lesznek rá érvényesek.

UPDATE

Név: Egy az elemekkel (Levegő)
Szint: ??
Ár: ??
Leírás: A karakter teljesen eggyé válik az általa speciálisan irányított elemmel, és rövid időre teljesen légneművé válik. Gyors lesz mint a szél, képes a repülésre, és a küldeje is megváltozik ennek megfelelően. Ekkor a felszerelését nem tudja magával vinni, de képes mágiahasználatra. (Kérlek írjatok egy időt, hogy meddig lehetek ebben az alakban.)


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

8Loreena Wildwind Empty Re: Loreena Wildwind Hétf. Nov. 07, 2016 8:44 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Swarm: 1. druida szint, 1000 váltó
Winged spy: 2.druida szint 1500 váltó
Tornado: 4. druida szint 2500 váltó
Tornado - advanced: 5. druida szint, 3000 váltó
Windbubble: 5.druida szint, 3000 váltó
Egy az elemekkel: 10 druida szint, 5500 váltó, szint*1 másodpercig

https://questforazrael.hungarianforum.net

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.