Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Kérdező vendégeknek
Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 62

Játékostárs kerestetik

Szer. Szept. 02, 2015 10:01 pm by Darrakard

Ha valaki esetleg ismerkedésre, küzdőtéri párbajra vagy bármi egyébre tárat keresne, itt …

Comments: 53

Aktuális azonnalik

Kedd Dec. 13, 2016 10:03 pm by Serene Nightbough

Sziasztok!

Hogy könnyebb legyen nyomon követni, hogy mikor van kiírva új azonnali és hova …

Comments: 40

You are not connected. Please login or register

Quest for Anime

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 Quest for Anime on Csüt. Márc. 24, 2016 4:16 pm

Erhard Strenger

Hellenburgi Királyi Szövetség
Hellenburgi Királyi Szövetség
minap elgondolkodtam, hogy meglepő, hogy egy-két embernél tök lazán fel tudnék idézni egy-egy anime karaktert, annak ellenére, mégha a jellemük kicsit más is o.O itt lehetőségetek van megosztani másokkal, hogy szerintetek, hogyha a kari egy animekarakter lenne ki lenne szerintetek Very Happy kezdem én

Nem tudom miért... de Aliáról nekem a Rage of Bahamut: Genesis-ből Rita jut eszembe o.O

(még a baglya is ott van x3)

kicsit passzív félnek tűnik nekem mindkét kari, és amennyire eddig úgy tűnt mindegyikük "humorérzéke" a helyén van Very Happy bár Alia nem vágja a másikhoz a kézfejét, és még nem zombi, azért eléggé hasonlóak Very Happy (kitudja lehet mellbőségben is Razz)

Norvenről meg a tököm sem tudja miért..... de róla pedig rögtön Alucard ugrik be a Hellsingből xD ha Norven csak kicsit lenne őrültebb és kicsit lenne vámpírabb tuti Alucard lehetne o.o

Lloyd.... bevallom nem láttam az animét... de a baromkodásaidról meg a lloydalitásod miatt nekem az eddig látott kis animeszálak is elengendőek voltak ahhoz hogy téged össze"párosítslak" Gintama főszereplőjével Gintokival

Nos többiek? nektek kiről melyik anime hős vagy gonosztevő jut eszetekbe? Very Happy

Felhasználó profiljának megtekintése

2 Re: Quest for Anime on Hétf. Aug. 01, 2016 1:16 pm

Institoris

Felszentelt Inkvizítor
Felszentelt Inkvizítor
Na jó, jövök én, Lia chaten már megkapta tőlem Realt az Ergo Proxyból, hát akkor hadd jelenjen meg itt is. Így nézel ki a fejemben, szóval mondhatjuk, hogy tök máshogy, mint amilyennek megírtad magad...! De azért igyekszem.

Darré pedig Lucifer az Angel Sanctuaryből, hadd hízzon a mája.

Felhasználó profiljának megtekintése https://goo.gl/PNcR7L

3 Re: Quest for Anime on Kedd Ápr. 10, 2018 10:59 pm

Darrakard

a Démoni Írnok
a Démoni Írnok
Ha már Lance feldobta, hozok egy kis listát:

Jozef - Alibaba Saluja (Magi, The Labyrinth of Magic)

Lance - Himura Kenshin (Rurouni Kenshin)

Johnny - Uryuu Ryuunosuke (Fate/Zero)

Geri - tudom, hogy Lelouch ihlette, de nekem a karakteredről inkább Slaine jut eszembe az Aldnoah:Zeroból

Theo - kérdés ez valakinek? Ernesti Echevalier (Knights & Magic)

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]