Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Kedd Márc. 26, 2024 7:29 pm

» Küldetés: Hogyan rajzolj határvonalat
by Wilhelmina von Nachtraben Hétf. Márc. 25, 2024 9:01 pm

» Rothadó kalász - Észak (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Robin Holzer Szomb. Márc. 23, 2024 7:52 pm

» Várakozás a semmibe
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:26 am

» Sötétségből a fényre.
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:23 am

» [Magánküldetés] Rote Fenster hinter den Wänden (V.I.Sz. 822. Nyár)
by Nessaris Maera Csüt. Márc. 21, 2024 7:14 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:33 pm

» Toborzó irodák
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:31 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Waldert von Dunkelwald Csüt. Márc. 21, 2024 11:42 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Draven Sattler

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Draven Sattler Empty Draven Sattler Szomb. Ápr. 09, 2016 5:17 pm

Draven Sattler

Draven Sattler
Éjvándor
Éjvándor

Fegyverek és kellékek:

Név: Éjgyilok kilövő
Ár:x
Leírás: Az Éjgyilok egy tovább fejlesztett változata, amit szintén Bérgyilkosok használhatnak, a másik kézre szerelhető fel. Pengékkel lehet felszerelni amik egy huzal meghúzásával kirepíthetőek a célpont felé, egyesével, és minden lövés után újra kell tölteni. A huzala, ugyan az az anyag, mint az íj húrja.

Név:Éjgyilok kilövőbe penge
Ár: x/db
Leírás: A kilövőbe tölthető penge. Éles, hegyes. Körülbelül 5cm hosszú és 4 centi széles.



2Draven Sattler Empty Re: Draven Sattler Szomb. Ápr. 09, 2016 5:25 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Nos ez nekem nagyon a Schwarzjägerek számszeríjának mechanikájára hajaz, azt meg féltve őrzik, mint a legnagyobb kincsüket. Úgyhogy legyen egy külön, legalább ezer szavas pályázat arról, hogyan is jutottál birtokába egy ilyen különleges fegyvernek, ezután a tiéd lehet.

https://questforazrael.hungarianforum.net

3Draven Sattler Empty Re: Draven Sattler Vas. Ápr. 10, 2016 10:32 am

Draven Sattler

Draven Sattler
Éjvándor
Éjvándor

Méregfog

Pár napja történt. Furcsa dolgok sokasága vezetett oda, hogy így alakúlt. Azt kéred uram, meséljem el neked, de figyelmeztetlek, ez a történet koránt sem olyan, mint amit gyereknek lehet olvasni este. Na rendben, ha ez minden vágyad, hát belekezdek...
*
Draven egy faágon ülve a tájat kémlelte. Nem volt az napra semmi olyan, amit tehetne, így végre gyilkolás, maszk, és minden formalitás nélkül pihenhetett kicsit, de ez nem tartott soká. A történet nem pont itt kezdődik, de nekünk jó lesz innen is. Dra élete egyik legerősebb célpontját kapta papírra. Egy vámpír volt, a Schwarzjägerek családjából. / Megjegyzem mint a történet elmesélője, kissé megijedtem e néven, azt hittem Arnold Swarzenegger-ről van szó... / A harc során rengeteg sebet szerzett  D. és a végén egy bádogvödörrel vágta le a Vámpír fejét. Nem szokta át kutatni az áldozatait, mert ő koránt sem tolvaj, de most kivételt tett ezzel a személlyel mert egy vérszívónál nagy értékek is lehetnek. Ennél most, valami olyan volt, amit sosem hitt volna. Egy tervrajz, és egy kézirat, ami felkeltette Bérgyilkosunk érdeklődését. Jobban, mint az arany, vagy bármi más a világon. Ez állt a levélben:
Drága barátom!
Ezt a levelet azonnal, el kell égetned. Kérlek ne késlekedj. A tervrajz az Éjgyilok egy tovább fejlesztett változatát tárja eléd. El loptam a a terveket és az eszközt, amit atyáim a saját fegyverüknek terveztek. Úgy gondoltam, egy ilyen dolog nem maradhat a kezükben, mivel túl finom és erős. Egymást ölné érte a népem, a saját családom, hogy megszerezze. Nem engedhetem, felborulna minden. Azonban, úgy érzem valaki figyel, és nincs sok napom hátra. Meg fogok halni barátom, így eldugtam a pengét magát Nebelwald-ban. Mivel mindenki keresni fogja, nagyon vigyázz, minél közelebb kerülsz a célhoz, és minél több részét fejted meg a rejtélynek annál veszedelmesebb lesz megtalálni, de te, te hasznát veszed majd testvérem. A rejtély a következő:

"Három kereszt, három penge,
Három reggel, minden zsenge,
Tünde Erdő rejti, de Nebelwald viszi el,
Veled lesznek a kövek, ha inni kell."

Sok szerencsét a kereséshez testvérem. Hű barátod: Stefan Schwarzjäger
Draven levette a dologból, hogy a levél végül nem ért célba, és már nem is fog, szóval csak ő tud a penge hol létéről, vagyis nem tud. Fogalma sincs mi a fenét jelent a rejtvény, ezen gondolkozott az ágon ülve. Na meg, hogy megéri-e életét kockára tenni valamiért, ami akár nem is létezik, igaz a tervrajz jól néz ki és hiteles, de mégis, mit jelenthet a szöveg? Dra napokig nem aludt, nem evett, csak ivott, azt is amit muszáj. Sosem, még a gyilkosságok sem keltették fel ily módon figyelmét. Egyedül Fallen keresése ügyében ilyen elszánt, de annak ellenére, hogy oda teszi magát mindenben, más dolgok elenyészőek ehhez képest. Végül úgy döntött, egy régi ismerőséhez viszi el a rejtvényt, hogy az, segítsen neki. Egy öreg elf, olyan idős volt, hogy a nevére sem emlékezett senki sosem, de D. szerint a legbölcsebb a környéken, és csak benne bízott meg. Na nem, ez sem olyan igazi bizalom volt, de több, mint amilyen akár bárkivel szemben is volt valaha. Így hát, hozzá vette az irányt. Ajtaja előtt bekopogott, míg végül a bácsi ajtót nyitott. *
-Üdvözöllek öreg. Drav....
-Tudom ki vagy. *
Szakította félbe a szakállas elf, majd beljebb tessékelte. *
-Azért jöttél, hogy megölj, fiam?
-Nem agg. Azért jöttem, hogy megfejtsen valamit, amire én nem vagyok képes, és talán nem is lennék sosem.
-Mond hát fiú, mi lenne az?
-Egy rejtvény... *
Az öreg könyveket vett elő, rengeteget átbújt, mire kiderült, hogy pontosan hova rejtették a fegyvert. Persze Dra nem mondta el az aggastyánnak, hogy mit keres, akárhogy is kérlelte. Ajánlott érte rengeteg pénzt, értéktárgyakat, de a férfi csaknem mondott el neki semmit. A sötét elf Elatha-ba vette az irányt. A bölcs nem mondta el neki pontosan mit jelent a rejtvény, de két hét "küzdelem" után, végre ki tudott bökni egy biztos helyet. A "kincs"-et a városba rejtették. A városőrség épületének hátsó falába pontosabban, és a követ egy vérfolt jelöli valószínűleg. A baj csak az, hogy nem lehet odamenni és feszegetni a falat, mert hamar vasra tűzik a fejét. Kellett egy terv, egy nagyon jó terv... *

Pár nappal később:

* Drav jó taktikus, bérgyilkoshoz képest is. Most épp, a városőrséggel szembeni utcában van, egy kufár ruhájában, csurom véresen, az árnyékban lapulva. Nemrég ölte meg a kereskedőt, a testét meg... inkább ne kérdezd hova dugta el. Kúszva közeledik az őrök felé, és közben kiáltozik. *
-Segítsenek, kérem! Segítsenek! Meg akar ölni! *
Ordít az utca irányába mutogatva, aztán ájulást színlel. Félre húzzák, majd berohannak a szemköztibe mindannyian. Miután elmentek D. felkel és futva megy a hátsó falhoz, ahol el van rejtve az eszköz. Egy kis időbe telik neki megtalálni, de vérrel van megjelölve a kő ami mögé eltették, így végül sikerül. Jobb kezére húzza fel, mert ugye a balon ott van az Éjgyilok. ~ Éjkilövőnek foglak nevezni. ~ Jegyzi meg magában. Az eredeti terveken más neve volt a fegyvernek, de Drav ki sem tudta olvasni azt, így sajátot adott neki. Már épp indulna, amikor is egy fiatal őr áll vele szembe és kardját azonnal neki szegezi. *
-Felszólítom a király nevében, hogy emelje kezeit az ég irányába és rogyjon térdre. *
Az őr, harciasnak és erősnek látszik, amit kissé sajnál Drav, mert meg kell ölnie. Nem mozdul hát. *
-Letartóztatom a városőrség területének megsértéséért és rongálásért.
-Fiú, kérlek. Ne kelljen ezt tennünk. *
Határozottan nem akar végezni az ifjú városvédővel, de ha nem engedi el, muszáj lesz, mert vissza ér a többi is lassan. *
-Utoljára mondom! Térdre, most! *
Draven térdre rogyik, és lassan elkezdi felemelni a kezét, amikor a kellő pontba ér, meghúzza egy gyors mozdulattal a jobb kezén a huzalt. ~ Remélem működik ez az izé, nincs más esélyem. Sajnálom fiú. ~ Fut át agyán, aztán kilövi a pengét. Olyan sebesen csapódik be az ifjú nyakába, mintha D. már ezerszer használta volna. Gyorsan újra tölti a gyilokot és odébb rúgja az őr kardját, aztán át öltözik a ruhájába és sétál az út irányába. A többi pedig a bejáratnál van mát. Megszólítják amint meglátják. *
-Hé te! Hol van az a férfi aki ide kúszott?
-Nem tudom uram. Körbe jártam az épületet amikor valaki le ütött, jelenteni készültem.
-Akkor menj és jelentsd. *
Mondta, majd a többi őrhöz fordult. *
-Ti pedig azonnal járjátok körbe a helyszínt, meg kell találnunk azt a rohadékot. *
Majd vissza fordult Draven felé. *
-Elmehet.
-Köszönöm uram. * ~
Huh... ez meleg volt, nagyon meleg. Most pedig tűnés innen. ~ *
Draven, így szerezte hát meg, e kifinomult fegyvert.

4Draven Sattler Empty Re: Draven Sattler Vas. Ápr. 10, 2016 9:54 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

A pályázatot elfogadom, a fegyver a tied, azonban van egy pár (igazából egy) megjegyzésem. A karaktered most jutott birtokába egy általa ismeretlen fegyverhez, vagyis nem fogja tudni először még csak rendeltetésszerűen sem használni, tökéletesen pedig főleg nem. Ezen kívül az újratöltési sebesség sem ideális, vagyis ezt a játéktéren így kéretik kijátszani. Ezen kívül áldásom rá, viheted!

https://questforazrael.hungarianforum.net

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.