Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Kérdező vendégeknek
Magánküldetések

Szomb. Jún. 08, 2013 6:05 pm by Darrakard

Ezen a szent helyen lehet magánküldetésekre jelentkezni, szám szerint párhuzamosan kettőre. …

Comments: 79

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 63

Játékostárs kerestetik

Szer. Szept. 02, 2015 10:01 pm by Darrakard

Ha valaki esetleg ismerkedésre, küzdőtéri párbajra vagy bármi egyébre tárat keresne, itt …

Comments: 53

You are not connected. Please login or register

Barátokért jutalom

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 Barátokért jutalom on Csüt. Jún. 16, 2016 12:38 am

Laura Nendel

Mesélő
Mesélő
Nem tudom, ki mennyire figyeli az akciókat és bónuszokat, ki mennyire emlékszik rájuk, mindenesetre hosszú idő után előjött ez a dolog, és bizonyára hamarosan többeknél is szükség lesz rá. Tehát a lényeg: van a barátok hozásáért járó jutalom, amiről itt olvashattok.

Akinek elérte az ismerőse azt a bizonyos, bűvös 3. szintet, és ő maga is megvan annyi, az itt jelezheti, az egyik mesélő/admin pedig majd megjutalmazza a két félt egy-egy tárggyal, hacsak nincs külön kérés, mert természetesen azt is be lehet nyújtani Very Happy

Felhasználó profiljának megtekintése

2 Re: Barátokért jutalom on Csüt. Jún. 16, 2016 12:43 am

Alicia Zharis

Nekromanta Halálpap
Nekromanta Halálpap
Jövök is az elsővel: Astonien barátocskámat én hívtam, elérte a 3. szintet, feldobtam a tárgyötletet, és ez lészen belőle (köszönöm Cielnek, és elnézést Nieltől a sok nyúzásért):

„A halász falvakban sokáig gondot jelentett a távol lévő férfiaknak való üzengetés, s a bálnász hajók közötti hírközlés, s pont emiatt dolgoztak oly keményen a Rúnamágusok egy különleges varázstárgy létrehozásán, aminek segítségével megoldható a távolsági kommunikáció. A megoldást végül Urunknak 780.-ik évében találták meg, némi bájolás, rúnamágia, s egy csipetnyi elf fortély segítségével.” - Janus, a krónikás

Név: Tengeri galamb
Leírás: Egy különleges tárgy, mely lehetővé teszi két fél kommunikációját akár komoly távolságokon keresztül is, s így maximálisan 3 kilométerig használható (Ott már kiabálást igényel, ha nem vagytok száz méternél távolabb a suttogás is tisztán hallható lesz). A tárgy egyébként egy tenyérben elférő fából formázott csigaház formájú műremek, melyet sok kékes rúna fed kívülről és belülről, s helyenként kis zöldellő hajtások nőnek belőle. Elkészítésének trükkje, hogy a két kagyló megegyező, nem kivágott fából készül, s amíg az a fa életben marad, a természet kapcsolatának hála a két fél képes egymást hallani. A hajókon ugyanennek a tárgynak a jóval nagyobb verzióját használják, akár méterest is, így drasztikusan megnövelve a két irányú kommunikációt.

Mindketten ezt kaptuk, tehát mind én, mind Astie bővült ezzel a kis tengeri szerzetessel galambbal Very Happy

Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net/t700-alicia-zharis

3 Re: Barátokért jutalom on Kedd Júl. 05, 2016 12:43 pm

Adrastea

a Csábítás Démona
a Csábítás Démona
most, hogy a bűvös hármast megütöttem, megmutatjátok Norvennek, mennyire hálásak vagytok, amiért idehozott? :3
(és egy kicsit lécci engem is szeressetek Embarassed )

4 Re: Barátokért jutalom on Szomb. Júl. 23, 2016 11:32 pm

Oswald von Bertold

Templomos lovag
Templomos lovag
Engem Niel hozott ide és elértem a hármas szintet, azt mondta, nem ragaszkodik ajándékhoz, de én jelezzem azért, mert why not

Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net/t468-oswald-von-bertold

5 Re: Barátokért jutalom on Pént. Aug. 19, 2016 4:36 pm

Wilhelmina von Nachtraben

a Nachtraben család tagja
a Nachtraben család tagja
Halihó!

Elég rég elértem a hármas szintet, Liának köszönhetem, hogy megismertem ezt az oldalt, amely igen sok örömet hozott már nekem, ötletem egyelőre nemigen van tárgyra, ha valakinke van valami tuti, nem utasítanék el egy mágikus cuccot Very Happy

6 Re: Barátokért jutalom on Hétf. Júl. 24, 2017 2:49 pm

Darrakard

a Démoni Írnok
a Démoni Írnok
Ada elérte a hármas szintet, így ő és Lory is megkapják a következőt.

Név: Waterspeaker's Bowl
Leírás: Két egyforma, tünde motívumokkal faragott tál, amely színültig töltve vízzel képi és hangalapú kapcsolatot biztosít a használóiknak. Csak nyugodt körülmények között, tiszta vízfelülettel működik és ha az egyik fél kapcsolatot akar létrehozni a másik félnél lévő tál rezegni kezd.

Ha más is igényt tart a jutalomra kérjük ide jelezze.

7 Re: Barátokért jutalom on Szer. Aug. 02, 2017 3:16 pm

Darrakard

a Démoni Írnok
a Démoni Írnok
Hosszas huzavona után, de itt a végeredmény Theo-Lexa párosnak

Theo:

Név: Erholung
Leírás: Három, fonott karkötőre fűzött gyöngy, amelyek gyógyító energiákat tárolnak. Egy felszínes sérülés egy gyöngy, egy közepes sérülés két gyöngy energiáját emészti fel, súlyos sérülések gyógyítására nem alkalmas. A három gyöngy egyszerre töltődik újra egy nap alatt.

Lexa:

Név: Rumors
Leírás: Egy vékony, madarak lábára illeszthető gyűrű, amely naponta egyszer tíz percen keresztül felvesz minden hangot, amely a madár hallótávolságában elhangzik. A gyűrű mágikusan összekapcsolható egy megfelelő tárggyal, amely azonnal a használó elméjébe továbbítják a hangokat.

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]