Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Kérdező vendégeknek
Aktuális azonnalik

Kedd Dec. 13, 2016 10:03 pm by Serene Nightbough

Sziasztok!

Hogy könnyebb legyen nyomon követni, hogy mikor van kiírva új azonnali és hova …

Comments: 36

A háború nyitánya

Szer. Jún. 06, 2018 5:07 pm by Serene Nightbough

Kedves Játékosok!

Elérkezett az első …

Comments: 19

Ludum finita est...

Vas. Jún. 03, 2018 9:52 pm by Lothar von Nebelturm

A domb előtt egy város terült el, átvetve magát a Nordenflusson. Földsánccal körbevett, …

Comments: 12

You are not connected. Please login or register

Multiszabály

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 Multiszabály on Pént. Júl. 31, 2015 9:28 pm

Mivel sokan kérdezték, ezért szeretném itt leírni, hogy mit is nyújtunk ezzel kapcsolatban!

Van-e multi az oldalon?
A válasz: Van. Hogy multikaraktert indíts, először rendelkezned kell egy kettes szintű karakterrel. Ennyi idő alatt könnyű eldönteni, hogy élvezhető-e a karakter és mások játékából megfigyelhető a többi. Egyelőre egy multikarakter engedélyezett. A multi előtörténetében jelezni kell, hogy kinek a multija vagy, így tisztességes.

Ha nem tetszik a mostani karakterem, de már van multim, mi a teendő?
Újrakezdhetsz. ez pedig úgy néz ki, hogy írsz egy új előtörténetet és átnevezed magad. Az előtörténetben megemlíted, hogy melyik volt a régi karaktered. Ennek fejében a régi karakter össztapasztalatának felét (a korábbi szintekét is) és teljes vagyonát megkapod. A tárgyak elvesznek. Ennek értelmében az előző karaktered egy NJK-vá válik, aki leszerelt a kalandokból, és békésen tengeti az életét valahol.

Ha netán sunyi voltam, és kezdtem egy multit, de nem tehettem volna, akkor mi fog történni?

Zároljuk a multid, és figyelmeztetünk. Elsőre. Ha a jelenlegi karaktered betölti a multi indításának követelményeit, akkor feloldjuk a multid, és használhatod tovább. Ha másodszor is megtörténik, ez az oldalról való eltiltással járhat.

Ha bárkinek bármilyen további kérdése akad, dobjon egy PM-et az egyik Adminnak, és szívesen válaszolunk!

Felhasználó profiljának megtekintése

2 Re: Multiszabály on Vas. Dec. 27, 2015 11:09 am

Darrakard

a Démoni Írnok
a Démoni Írnok
Kiegészítés: Bár azt hittem, ez egyértelmű, a jövőbeli kellemetlenségek elkerülése végett megkérnék minden egyes multikkal rendelkező játékost, hogy egy kalandra csak egyetlen karakterrel jelentkezzen. Köszöntem!

Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]