Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
Küldetés: A hátratolt helyőrség (V.I.SZ. 821 Ősz)

Kedd Aug. 06, 2019 4:06 pm by Lothar von Nebelturm

Két alak beszélgetett a rogyadozó pult mellett a kocsmában. A kocsmában éppen a szokásos …

Comments: 10

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 104

Aktuális azonnalik

Kedd Dec. 13, 2016 10:03 pm by Serene Nightbough

Sziasztok!

Hogy könnyebb legyen nyomon követni, hogy mikor van kiírva új azonnali és hova …

Comments: 53

You are not connected. Please login or register

Theo Wagner

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Go down  Üzenet [3 / 3 oldal]

51Theo Wagner - Page 3 Empty Re: Theo Wagner on Kedd Aug. 13, 2019 4:01 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Név: Hálópuska
Tanulás: 200 váltó
Hozzávalók: Puska, fém(2)
Leírás: Négy rövid csővel ellátott puska, melyek egyenként a háló négy végére szerelt bolát lő a célpont felé. A csövek kissé szétállnak, így a háló három méter után, 2x2 métert fed le a levegőben, mely aztán rátekeredik a célpontra elfogva azt. Három kör újratölteni. Három lövésre elegendő elfogóhálót vihet magával a játékos.

• Név: Elfogóháló (3)
    Ár: 600 váltó
    Leírás: Hálópuskához vehető különleges lövedék, ami négy fémgolyóból és az azokat összekötő sodronyhálóból áll. Boltban vásárolható.

Név: Duplacsövü szigonypuska.
Hozzávalók: Puska, fém
Leírás: A két csőben egy egy összekötött szigony található. Az egyik lövéssel a célpontot, míg a másikkal egy arra alkalmas felületet célzunk meg, hogy azt valamilyen felülethez béklyózzuk. A kötél hossza 10-20 méterig választható, és két kör újratölteni a fegyvert. Öt lövésre elegendő ikerszigonyt vihet magával a játékos.

Értem mit akartál (köhm... Just Cause...köhm) de sajnos ez technikailag nem megvalósítható

Név: Tűzköpő
Hozzávalók: Puska, Fém, Üveg
Leírás: Egy sárkányfejben végződő puska, mely képes gyújtófolyadékot nagy nyomáson maga elé fújni, porlasztani. Hatótávja négy méter, és egy lövéshez egy üveg gyújtófolyadékot emészt fel. Egy kör újratölteni.
(ezen sokat vaciláltam, de végülis miért ne)

Név: Kupola
Hozzávalók: Fémdoboz, (bármilyen mágiát/manát/varázserőt tároló) kristály
Leírás: Egy fémdoboz, melyen három gomb található. A három gomb benyomása után a földre dobva rúnamágiával egy kupolát idéz, mely a beépített krístály erejétől függően kivéd 1-2-3 támadást.

Nem szeretném, hogy egyes kasztok képességei boltban vehetőek legyenek bárkinek, így ez elutasítva

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

Vissza az elejére  Üzenet [3 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3