Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Kérdező vendégeknek
Latest topics
» [Corly&Wyn] ~ Kísérleti állat begyűjtve...
by Wyn Silvernight Yesterday at 9:47 pm

» Ada & Wyn, a fény virágai
by Wyn Silvernight Yesterday at 9:00 pm

» [Magánjáték] - A kultista és az apáca balladája
by Gloria Yesterday at 9:24 am

» [Északi frakcióküldetés] Die Jahreszeit der Stürme
by Johannes Hagen Vas. Ápr. 22, 2018 11:31 pm

» [Azonnali] Azrael Dorm Life
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 22, 2018 9:41 pm

» Viccesnek szánt dolgok
by Crispin Shadowbane Vas. Ápr. 22, 2018 7:56 pm

» Ada & Wyn, a fény formái
by Sabriyah Vas. Ápr. 22, 2018 7:55 pm

» HAUNTED QUEST: ROTMANTEL MADNESS
by Livingstone T. Baker Vas. Ápr. 22, 2018 6:52 pm

» Pruinos pályázatai
by Pruinos Vas. Ápr. 22, 2018 5:25 pm

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 51

Aktuális azonnalik

Kedd Dec. 13, 2016 10:03 pm by Sabriyah

Sziasztok!

Hogy könnyebb legyen nyomon követni, hogy mikor van kiírva új azonnali és hova …

Comments: 31

Játékostárs kerestetik

Szer. Szept. 02, 2015 10:01 pm by Darrakard

Ha valaki esetleg ismerkedésre, küzdőtéri párbajra vagy bármi egyébre tárat keresne, itt …

Comments: 48

Lance Kalver

Go down

Lance Kalver

Témanyitás by Lance Kalver on Szer. Márc. 29, 2017 7:46 pm

Név: Érmepöckölés/Coin Toss
Szint: ?
Ár: ?
Leírás: A használó egy szabad kezével képes célzottan pöckölni egy pénzérmét. Sebzést nem okoz, de igen zavaró.

Név: Előretörés/Battle Charge
Leírás: Hirtelen előretörés nagy sebességgel maximum négy méterre előre tartott fegyverrel, oldalirányban egy szintenként erősödő, széllökéshez hasonló hullámot idéz elő, ami a közel tartózkodókat kibillentheti az egyensúlyukból, ha nem állnak stabilan. A támadásnak kétszeres páncéltörő hatást ad.
Lance Kalver
Tünde Zsoldos
Tünde Zsoldos

Hozzászólások száma : 135

Karakter információ
Kaszt: Zsoldos
Szint: 6.
Tapasztalat:
5180/6250  (5180/6250)

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Lance Kalver

Témanyitás by Ciel Eisenschnittel on Szer. Márc. 29, 2017 8:05 pm

Név: Érmepöckölés/Coin Toss
Szint: 1.
Ár: 500 Váltó
Leírás: A használó egy szabad kezével képes célzottan pöckölni egy pénzérmét. Sebzést nem okoz, de igen zavaró.

Név: Előretörés/Battle Charge
Szint: 2.
Ár: 1500 Váltó
Leírás: Hirtelen előretörés nagy sebességgel maximum négy méterre előre tartott fegyverrel, oldalirányban egy széllökéshez hasonló hullámot idéz elő, ami a közel tartózkodókat kibillentheti az egyensúlyukból, ha nem állnak stabilan. A támadásnak kétszeres páncéltörő hatást ad. (Kétszeres, azaz a használt fegyver alap páncéltörő hatásának kétszerese)
Ciel Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

Hozzászólások száma : 540

Karakter információ
Kaszt: Felderítő
Szint: Jó magas
Tapasztalat:
555/555  (555/555)

Témanyitás by Lance Kalver on Szer. Jan. 03, 2018 10:26 pm

Név: Strike back!
Leírás: Ha a zsoldos egyhuzamban 5 közelharci támadást hárít anélkül, hogy ő támadna, a fegyvere egy kisebb lökést bocsát ki, ami megzavarja az ellenfelet, és lehetőséget ad az ellentámadásra. Öt percenként egyszer aktiválódik.

Név: Enrage
Leírás: Ha a zsoldos sérülést okoz ellenfelének, a következő támadása erejéig másfélszeres támadási sebessége lesz. A hatás nem halmozódik, ha a második csapás is betalál, akkor ugyanakkora marad a támadási sebesség, ha nem talál, akkor visszaáll az eredetire.

Név: Double edge
Leírás:A zsoldos egy vágást ejt a levegőben, majd ha egy percen belül egy ellenfelet eltalál az első vágással párhuzamosan, mindkét vágás egyszerre landol (Nem muszáj sérülést ejteni az ellenfelen vele!)

Név: Enhanced footwork
Előfeltétel: Pusztakezes harc
Leírás: A pusztakezes harc kitanulása során Lance lábmunkája és reflexei tökéletesedtek, így 10% esélye van kikerülni a felé érkező közelharci támadásokat.
Lance Kalver
Tünde Zsoldos
Tünde Zsoldos

Karakter információ
Tapasztalat:
5180/6250  (5180/6250)

Témanyitás by Darrakard on Csüt. Jan. 04, 2018 9:14 pm

Strike back - 2. szint 1500 váltó
Enrage - 3. szint 2000 váltó
Double edge (much edge, very darkness, such wakemeup, wow) - 4. szint, 2500 váltó
Enhanced footwork - 1. szint 1000 váltó

a Démoni Írnok
a Démoni Írnok

Hozzászólások száma : 743

Karakter információ
Kaszt: Írnok
Szint: Elérhetetlen
Tapasztalat:
666/666  (666/666)

Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

Témanyitás by Lance Kalver on Kedd Jan. 09, 2018 10:33 pm

Pályázat a Fáradhatatlan képességre

Még egy nap, alig más, mint a többi. Két város között voltam épp, egy közepes mezőgazdasági falu irányából haladtam a málhámmal a hátamon és a kulacsommal az oldalamon Hellenburg felé. A település bevételének legnagyobb részét a déli fővárossal való kereskedelemből szerezte, ahová időközönként terménnyel megrakott karavánokat indítottak, egy ilyen mellé szegődtem el kísérőnek. A karaván indulása előtt a zsoldoscsapat vezetője végigmért, és becsmérlően annyit szólt.
- Két kilométer után össze fogsz esni. Itt maradsz, keress másnál munkát.
Kihívóan, szinte pimaszul elmosolyodtam.
- Hellenburg a rakománnyal együtt kétnapi járóföld, igaz? Kössünk alkut. Én végig a menet előtt fogok haladni. Ha lelassulok, és emiatt a szekerek elhaladnak mellettem, vagy pihenőt kérek, az eredeti bérem tízszeresét kifizetem magának. Ha viszont a városig a karaván nem tud megelőzni, vagy valaki, legyen az lovász, vagy katona, vagy maga pihenőt kér, a kétszeres árat kell nekem megfizetnie.
A férfinek felcsillant a szeme. Habár kardot viselt az oldalán, inkább tűnt dörzsölt, pénzéhes, gátlástalan fickónak, semmint katonának. Látszott, hogy nem hitte el, és elégedettséggel töltötte el, hogy váratlanul nagy haszonnal fogja zárni az utat, de én ki akartam várni a végét.
- Legyen hát. - Felelte fölényes arckifejezéssel - Gyerünk a sor elejére. - Utasított, én pedig mentem, és miután indulást parancsolt, elkezdtem a gyaloglást. Nem volt sokkal másabb, mint amikor egyik városból mentem a másikba két munka között, vagy éppen közben, mikor ugyanígy kíséret volt a feladatom. Csak mentem és mentem, kényelmes tempóban, végtére is attól még a karaván őrzésével voltam megbízva, nem távolodhattam el tőle túlságosan, nehogy rám fogja a főnök, hogy nem teljesítettem a feladatomat, mert különben ha a fogadást meg is nyerem, kétszer semmi az még mindig semmi. Magamban jót szórakoztam azon, ahogy a karaván vezetője, mikor látta, hogy nem viccelek, bedurvult. Hajcsár módjára hajtotta a karavánokat húzó szerencsétlen állatokat, de ők nem bírtak gyorsabban menni, én pedig csak szedtem a lábamat. Jobb-bal, jobb-bal, jobb-bal. Dél előtt egy-két órával indult a karaván, a nap pedig már lemenőben volt. Egyre hangosabban átkozódtak hátulról, én meg egyre nehezebben fojtottam vissza a nevetésemet. Tudtam, hogy már nyertem, ismertem a magam határait, az övéket meg nagyon látványosan tapasztaltam. Éppen azon gondolkoztam, hogy a feldühödött emberek és a túlerőltetett lovak miatt mekkora kárt fog szenvedni a falu, mire odaérünk Hellenburgba, mikor az éktelen hangzavar közepette egy félreismerhetetlen hangot hallottam magam mögülről, és szélesre húzódott a szám. A főnök szólt ugyanis hozzám. Nem álltam meg, csak hátrafordultam, és a sétát hátrafelé folytatva azzal szembesültem, hogy megállt a menet, a szekerekről pedig egyre-másra ugráltak le a feldühödött parasztemberek. Mérges arckifejezéssel kötötték ki a lovakat, kezdték el őket csutakolni és etetni, mások magukkal kezdtek el törődni, ettek és ittak. Érdekes módon a szokásos jó hangulat, ami a letáborozásokat általában jellemezte, most elmaradt, néhányan a főnökkel vitatkoztak, de gyorsan meghunyászkodtak, amint a férfi a kardja markolatához nyúlt, és inkább visszamentek előkészíteni az ideiglenes tábort. A férfi idegesen intett nekem. Mivel tudtam, hogy ezzel már nyertem, szándékosan futva indultam el felé, hogy még jobban hergeljem. Amint odaértem, nekem esett.
- Te utolsó rohadt senkiházi! Csaltál! Miféle boszorkányság ez? Lakolni fogsz! - Fújtatott, miközben a kardja markolatát kereste a kezével. Én nem haboztam, kihúztam az enyémet, és a markolatgombbal egy erőteljes ütést mértem a fejére, a pillanatnyi zavarát kihasználva pedig fellöktem. Leguggoltam mellé.
- Szerintem nem ebben egyeztünk meg. Most megölhetnélek, de nem foglak, egyetlen okból, szerintem az embereid jobb dolgokat fognak neked kitalálni, te pedig meg fogod érdemelni. A viszont(nem)látásra!
Ezzel felemelkedtem, és minden további szó nélkül elindultam Hellenburg felé. Ennek az embernek a pénzéből nem kértem volna, meg különben is másfél napra voltam Hellenburgtól, ahol szokott lenni munka a magamfajtának. Az utam további része eseménytelenül telt, egyhangúan faltam a kilométereket, mígnem megláttam dél körül Hellenburg falait. Két óra múlva megérkeztem, és bementem a kapun. Tudtam, hogy munkát kellett keresnem, de mindenekelőtt egy fogadóra és egy korsó sörre volt szükségem, na meg alvásra, két nap menetelést megállás nélkül már megérez a tünde is...
Lance Kalver
Tünde Zsoldos
Tünde Zsoldos

Karakter információ
Tapasztalat:
5180/6250  (5180/6250)

Témanyitás by Sabriyah on Szer. Jan. 10, 2018 8:45 pm

Már kifejtettem neked, hogy én fogalmam sincs mit írnék arra, ha én akarnám ezt a képességet bepályázni. Ehhez képest nagyon kreatívan oldottad meg azt hogy csak mész és mész, a fogadás kifejezetten kellemes csavar volt a történetben.

Természetesen elfogadva.
Sabriyah
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 322

Karakter információ
Kaszt: Apostol
Szint: angyali
Tapasztalat:
777/777  (777/777)

Témanyitás by Lance Kalver on Szer. Márc. 07, 2018 8:00 pm

Név: Spider grip
Leírás: A zsoldos varázserőt koncentrál a végtagjaiba, amitől azoknak valamivel jobb lesz a tapadása. Ideális fa-vagy falmászás, csúszós felületen való haladás könnyítéséhez, vagy ugrás után keletkező lendület könnyebb megfékezéséhez. Maximum szint*2 másodpercig tartható fent, utána 5 percig pihentetni kell. Nem kerül sok varázserőbe, mert azt nem elhasználja, inkább csak keringeti.

Név: Cripple
Leírás: Egy erőteljesebb csapás, amit ha hárítanak, 10% eséllyel lezsibbasztja az eszközt tartó végtagot, legyen az fegyver, pajzs vagy karpáncél. Ha betalál a fegyver, vagy egyéb páncélozott testrészt ér, ez a hatás nem aktiválódik, csak a vágás ereje maga lesz nagyobb.
Lance Kalver
Tünde Zsoldos
Tünde Zsoldos

Karakter információ
Tapasztalat:
5180/6250  (5180/6250)

Témanyitás by Darrakard on Szomb. Márc. 10, 2018 8:23 pm

Spider grip: 3. szint 2000 váltó
Cripple: 4. szint 2500 váltó

a Démoni Írnok
a Démoni Írnok

Karakter információ
Tapasztalat:
666/666  (666/666)

Témanyitás by Lance Kalver on Kedd Ápr. 17, 2018 7:38 pm

Név: Lightning reflexes
Leírás: a zsoldos félóránként képes maximum két kisebb lövedéket a fegyverével hárítani, ha időben észreveszi, merről érkeznek.

Név: The unseen blade is the deadliest
Leírás:  A zsoldos képes a kardja pengéjét tíz percenként egyszer másfél másodpercre láthatatlanná tenni.

Név: Refresher
Leírás:  A zsoldos elkezdi intenzívebben keringetni magában a saját varázserejét, ettől naponta egyszer fizikailag felfrissül. Csak az a kevés varázserő veszik el, amit a szervezet elvon annak érdekében, hogy felfrissüljön.

Név: Steady stand
Leírás:  A zsoldos a földbe szúrja a kardját és koncentrálni kezd, amitől az elmecsapások ellen jobban tud küzdeni. Hátránya, hogy amint kihúzza a kardot a földből, a varázslat megszakad. Mélységiek ellen nem hatékony.

Név: Shattering Strike
Leírás: A zsoldos egy mágiával átitatott csapást mér ellenfelére, ami a támadásénál kisebb szintű mágikus pajzsokat összetöri. Kettő percenként egyszer használható.
Lance Kalver
Tünde Zsoldos
Tünde Zsoldos

Karakter információ
Tapasztalat:
5180/6250  (5180/6250)

Témanyitás by Darrakard on Szer. Ápr. 18, 2018 1:13 pm

Lightning Reflexes - 3. szint 2000 váltó
The unseen blade is the deadliest (eeeeh, mindenképp akarod ezt a nevet? xD) - ötletes, 4.szint 2500 váltó
Refresher - ez is kifejezetten tetszik, life tap anyone? noone? mindegy, 4. szint 2500 váltó és 1% varázserőfelhasználás 1 percnyi pihenéssel egyenértékű
Steady stand - erre még visszatérünk, egyelőre nem tudtma róla dönteni
Shattering Strike - avagy fuck you Theo és Ger in particular; 5. szint, 3000 váltó

a Démoni Írnok
a Démoni Írnok

Karakter információ
Tapasztalat:
666/666  (666/666)

Témanyitás by Ajánlott tartalom