Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Kedd Márc. 26, 2024 7:29 pm

» Küldetés: Hogyan rajzolj határvonalat
by Wilhelmina von Nachtraben Hétf. Márc. 25, 2024 9:01 pm

» Rothadó kalász - Észak (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Robin Holzer Szomb. Márc. 23, 2024 7:52 pm

» Várakozás a semmibe
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:26 am

» Sötétségből a fényre.
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:23 am

» [Magánküldetés] Rote Fenster hinter den Wänden (V.I.Sz. 822. Nyár)
by Nessaris Maera Csüt. Márc. 21, 2024 7:14 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:33 pm

» Toborzó irodák
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:31 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Waldert von Dunkelwald Csüt. Márc. 21, 2024 11:42 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Empty Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Szer. Szept. 21, 2016 9:41 pm

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő

Üdvözöllek Hóhajú Yrsil bűvös boltjában !


Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Raeann10


Kérlek fáradj beljebb és tekintsd meg kínálatom, hátha megtetszik valami. Legyen az egy sebeket beforrasztó gyógyital, egy ellenfeleket elsorvasztó méreg, nálam mindent megtalálhatsz ! Ha az egészséged miatt aggódsz, kérlek fáradj az emeletre máris megvizsgállak és megnézzük mit tehetünk az egészséged megőrzése érdekében.

Figyelem ! A munkáért 100 váltót számolok fel, de nagyobb rendelés esetén hajlamos vagyok alkudni az árból.



Egyszerű főzetek:

Név: Gyenge gyógyital (1)
Alapanyag: Alkohol, Barlangi tinóru
Tanulás: 100 váltó
Típus: -
Leírás: Enyhén vöröses, tiszta ital, alkoholos illattal, gombára emlékeztető ízzel. Összehúzza a felszíni sebeket és elállítja a vérzést. Az alkohol miatt enyhe bódulat jellemző arra, aki elfogyasztotta.
Kritérium: -

Név: Élénkítő ital (1)
Alapanyag: Angyaltrombita, Barlangi tinóru
Tanulás: 100 váltó
Típus: -
Leírás: Kellemes illatú és ízű, átlátszó, tiszta ital. Csökkenti a fáradtságot, kompenzálja az alváshiányt. Aki elfogyasztja, immunis lesz minden I-es erősségű elmére irányuló hatásra, az ennél erősebbekkel szemben pedig kétszer olyan ellenálló (ez a hatás összeadódik más hasonló hatásokkal). A csata végéig (vagy fél napig) tart a hatása. Túlfogyasztás esetén a használó kimerült lesz, de nem lesz képes aludni, ami előbb-utóbb ájuláshoz vezet.
Kritérium: -

Név: Bódítóital (Hajnalgyöngy) (1)
Alapanyag: Alkohol, Angyaltrombita
Tanulás: 100 váltó
Típus: -
Leírás: Pezsgő, átlátszó, jó illatú alkoholos ital. Kedvelt kábítószer.
Hatás: A mérgezett egyén kedélyállapota javul, erős alkoholos bódulat lesz úrrá rajta, majd hallucinálni kezd. A hatás fél-, egy óráig tart.
Kritérium: Hatását elfogyasztva fejti ki

Név: Ellenméreg (1)
Alapanyag: Szén, Alkohol
Tanulás: 150 váltó
Típus: -
Leírás: Alkoholos illatú, fekete ital, enyhe alkoholos utóízzel. Semlegesít minden mérget a használóban, legyen bármilyen erős.
Kritérium: -

Név: Fegyverolaj (1)
Alapanyag: Alkohol, Lángfű
Tanulás: 100 váltó
Típus: -
Leírás: Sűrű, piszkosszürke anyag, amely erősen gyúlékony, s szinte bármire felkenhető. Az olaj egy csata (játék) erejéig lángol, annak minden előnyével és hátrányával. Vízzel nem oltható el.
Kritérium: -

Név: Gyengítőméreg (1)
Alapanyag: Bürök, Gyöngyvirág
Tanulás: 100 váltó
Típus: -
Leírás: Halványzöld, kellemetlen illatú, tiszta ital. A mérgezett egyén erejét a felére csökkenti egy csata (vagy négy óra) erejéig.
Kritérium: Hatását elfogyasztva vagy sebre öntve fejti ki

Név: Hallucinogéngáz-keverék (1)
Alapanyag: Alkohol, Sósav, Angyaltrombita, Flaska
Tanulás: 150 váltó
Típus: -
Leírás: Átlátszó, pezsgő, kellemes illatú folyadék A flaskát összetörve a folyadék olyan gázt termel, amelytől a belégzőknek hallucinációi lesznek. A gáz öt körig marad a levegőben, utána eloszlik, de a hatása tíz körig megmarad.
Kritérium: -

Varázsitalok:

Név: Erős gyógyital (1)
Alapanyag: Trollháj, Mandragóra
Tanulás: 200 váltó
Típus: -
Leírás: Sűrű, fehér, kellemetlen szagú és ízű ital. Elfogyasztását követően elállít bármilyen vérzést, s a szervezet regenerációját meggyorsítva bármilyen sebet összezár, helyreállítja a károsodott szerveket és törött csontokat.
Kritérium: Játékonként egyszer használható

Név: Varázserő-visszaállító ital (1)
Alapanyag: Ektoplazma, Szellemorchidea
Tanulás: 150 váltó
Típus: -
Leírás: Áttetsző, sűrű ital, kellemes illattal, melyet ha valaki felhajt, három mágiapontot nyer vissza.
Kritérium: -

Név: Gyorsító ital (1)
Alapanyag: Ezüstszirom, Angyaltrombita
Tanulás: 150 váltó
Típus: -
Leírás: Csillogó, sárgás, tiszta ital, kellemes illattal és ízzel. Aki megissza, rövid, öt környi időre kétszer olyan gyorsan tud futni és mozogni tőle. Mellékhatása izomláz, fáradtság lehet a fokozott testmozgástól.
Kritérium: Játékonként egyszer használható

Név: Erősítő ital (1)
Alapanyag: Ezüstszirom, Alkohol
Tanulás: 200 váltó
Típus: -
Leírás: Tiszta, átlátszó, alkoholos szagú ital, bárki, ki megissza, ereje csata végéig (vagy egy óráig) a kétszeresére nő. Miután a hatás elmúlt, az alkohol enyhe bódulatot eredményez.
Kritérium: -

Mérgek:

Név: Lassítóméreg (1)
Alapanyag: Higany, Gyöngyvirág
Tanulás: 150 váltó
Típus: -
Leírás: Sötétszürke, sűrű, de könnyen oldódó keverék. A mérgezett egyén sebességét jelentősen csökkenti tíz percre. Hatása nehéz légzéssel, könnyű fáradással társul.
Kritérium: Hatását elfogyasztva vagy sebre öntve fejti ki.

Dobható keverékek:

Név: Gyújtókeverék (1)
Alapanyag: Lángfű, Trollháj, Alkohol, Flaska
Tanulás: 150 váltó
Leírás: Narancssárgás, sűrű folyadék, mely erősen gyúlékony. A flaskát összetörve, levegővel érintkezve a keverék magától lángra lobban, felgyújtva minden éghetőt, amivel érintkezik.
Kritérium: -

Alkimista bájolások:

Név: Szubsztantivitás
Alapanyagok: gargoylevér, napraforgó
Tanulás: 300 váltó
Leírás: Néha nem a lórúgás adja a főzetnek az erőt, tudja ezt jól az alkimista mester. Ez a módosítás lehetővé teszi, hogy a bájital beleivódjon az azt elfogyasztó csontjába és húsába, majd onnan felszabadulva kifejti hatását az elfogyasztás utáni második adandó alkalommal is. Mérgek esetén ez a hatóidő duplájára növekedését jelenti.



Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Raeann11



A hozzászólást Hóhajú Yrsil összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 19, 2023 7:10 pm-kor.


_________________
"I was the biggest idiot that Alicia seen and endured. She can do this."

Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Fox-icon
https://questforazrael.hungarianforum.net/t324-hohaju-yrsil

2Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Empty Re: Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Szomb. Szept. 24, 2016 11:53 am

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő

- Igen ? - fordultam meg az ajtó feletti csengő csilingelést hállva - Ááá, szia Lory, egy pilllanat... - hajoltam le a pult alá, a gyűrűt keresve - Meg is van ! - csíptem meg, és tettem a pultra. - Maradsz még a városban ? Benézhetnél hozzánk...

Egy Vándorfénnyel bűvölt gyűrű Lorynak átvételre.

1600 - 350 = 1150 váltó :3


_________________
"I was the biggest idiot that Alicia seen and endured. She can do this."

Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Fox-icon
https://questforazrael.hungarianforum.net/t324-hohaju-yrsil

3Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Empty Re: Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Vas. Szept. 25, 2016 3:52 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

- Köszönöm Sil. Lassan minden kezemre jut egy! - válaszolta Lory nevetve, miközben megcsodálta az ablakon beszűrődő napfényben a csillogó kristálygyűrűt, ami végre elkészült. Jól fog neki jönni még, ebben biztos volt.
- Mindneképp benézek vacsorára.

Vándorfényes gyűrű átvéve, köszönöm szépen az ajándékot. ^^


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

4Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Empty Re: Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Csüt. Okt. 20, 2016 12:05 am

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő

Akkor így késő éccaka legyártok magamnak egy ilyet :

Köpeny bájolás: Tollpihe - 150 váltó
Páncél bájolás: Szikra - 300 váltó

+ 20 Mesterség Tapasztalat

1150 - 450 = 700


_________________
"I was the biggest idiot that Alicia seen and endured. She can do this."

Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Fox-icon
https://questforazrael.hungarianforum.net/t324-hohaju-yrsil

5Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Empty Re: Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Szer. Szept. 20, 2023 3:51 pm

Syele Wilder

Syele Wilder
Kultista
Kultista

- Úgy hallottam, az üzlethelyiség újra nyitva áll... - libbentem be, s kíváncsi tekintettel néztem körbe. - Még nem is jártam erre. Milyen érdekes... Na de mit lehet itt kapni? Mit tud az ezüst hajú uraságod összekotyvasztani nekem?
Végig olvasva az árjegyzéket, izgatottan felcsillant a szemem.
- Adjon nekem kettő ellenmérget szubsztantivitással, kettő fegyverolajat, kettő gyengítőmérget, kettő hallucinogéngáz-keveréket és három gyújtókeveréket... - ujjamat ajkaim elé emelve eltöprengtem. - Tudja mit? Ha hozzá tesz még három fegyverolajat is, az rémesen boldoggá tenne.


_________________
„Ha a gyümölcs túl magasan van…akkor csak kidöntjük a fát." - Syele Wilder
Böses Omen
(figyelembe veendő passzív)

6Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Empty Re: Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Csüt. Dec. 14, 2023 7:34 pm

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő

- Áh, kedves vásárló ! - köszönt hangosan, majd egy pár pillanatig hunyorogva végigmérte a meglehetősen meredek kéréssel előálló aprócska leányzót. Néhány másodpercig csendesen mérlegelte magában a megrendelést, majd vállat vont.  - Két darab ellenméreg szubsztantivitással hogy kitartó legyen, öt darab fegyverolaj, kettő darab gyengítőméreg, és két darab halucinogéngáz-keverék...sajnos gyújtófolyadékkal nem szolgálhatok, kifogytam a trollhájból. - vont vállat. - Ez annyi lesz mint összesen...kettő meg öt meg kettő meg kettő, az...4730 váltó kereken.

Pricing if you care about it. :


_________________
"I was the biggest idiot that Alicia seen and endured. She can do this."

Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Fox-icon
https://questforazrael.hungarianforum.net/t324-hohaju-yrsil

7Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Empty Re: Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja Pént. Dec. 15, 2023 4:24 pm

Syele Wilder

Syele Wilder
Kultista
Kultista

- Micsoda kézügyesség! - jutalmaztam meg az alkimistát egy elfogadható kijelentéssel, ahogy lehelyeztem a váltót a pultjára. - A gyújtófolyadék hiánya nem fog gondot okozni, bár igazán boldoggá tett volna, ha képes lett volna elkészíteni. De senki sem tökéletes. Ha találok alapanyagot, mindenképpen elküldetem önnek, egy jövőbeni árlevonás fejében. - A fiolákat elsuvasztottam a táskámba és elégedetten kiszökkentem az üzletből.

Az adóhatóságnak::


_________________
„Ha a gyümölcs túl magasan van…akkor csak kidöntjük a fát." - Syele Wilder
Böses Omen
(figyelembe veendő passzív)

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.