Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Tegnap 10:17 am-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Lothar Grünewald

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Lothar Grünewald Empty Lothar Grünewald Kedd Május 31, 2016 10:29 pm

Lothar Grünewald

Lothar Grünewald
Keresztes Lovag
Keresztes Lovag

Név: Lothar Grünewald
Faj: Ember
Nem: Férfi
Életkor: 27 év
Frakció: Egyház
Kaszt: Keresztes

Kinézet:

Magas termetemmel (195cm és 95kg) már régen is kitűntem a tömegből. Bizonyos szinten ez is ösztönzött, hogy a gyengébbeket óvjam. Barna, enyhén hullámos, vállamig érő hajamat sokszor hordom kiengedve, viszont ha harcra kerül a sor, vagy birkózom valamelyik bajtársammal, mindig összekötöm. Szemem barna színű, álltalában világos, néha viszont sötét. Szakállamat és bajuszomat egészen borostásan hordom, pontosabban az alsó álkapcsom élének vonalában meghagyva, államon átvezetve és szám felett. Saját magamat finom arcvonásokkal tudnám jellemezni. Páncélomat nagybátyám dolgozta, egészítette ki, mikor a kiképzésem véget ért. Jobb vállamon egy sólyomfej alakú vállvért ékeskedik, mellkasom és felkarom teljesen fedve van a díszes páncélommal, jobbkezemen egy bőrkesztyű, hasonlóképpen balkezemen is, viszont ott az egész alkarom védve van. Kesztyűm fémmel erősített, ujjaim végén acélkarmokkal. Testem baloldalán a páncél felett lezseren hordom a vörös, keresztes köpenyemet. Eső esetén magamra terítem.

Jellemzés:

Álltalában vidám vagyok, szeretek viccelődni másokkal, olykor gúnyt űzni másokból. Amennyire nyugodt, és segítőkész vagyok az emberekkel és társaimmal, annyira tudok undok, indulatos, és mogorva is lenni. Persze törekszem a békességre, de ha az indulatok elszabadulnak bennem, sajnos elég kiszámíthatatlan vagyok érzelmileg és viselkedésileg is. Nem vagyok egy tipikus jó fiú, néha keresem a bajt tudatosan, de társaimat soha nem keverném bajba. Szeretek beceneveket aggasztani másokra, olykor észre sem veszem, hogy az sértő, vagy sem. Ha kell, bátran kiállok másokért. Elég bőbeszédű tudok lenni, ha valakivel összekapok, hamar elfeledem a gondot, próbálok nem a kisebb viszályokra fókuszálni. Igyekszem mindenben az Egyházat segíteni, öklömmel és kardommal szembeszállni az ellenségeinkel.



Név: Vigyázó kéz
Szint: 1.
Ár: 1000 váltó
Leírás: A keresztes Isten kegyelmét élvezi, így néha rejtélyes módon elkerülik őt a támadások, kisebbet sebeznek rajta, stb. Természetesen ez nem mentheti meg a kritikus, elkerülhetetlen vagy halálos sérülésektől, és kis szinten gyakorlatilag elég kevés alkalommal jön be, de elég hasznos így is. Passzív képesség.

Személyes passzív: Ego sum via (Én vagyok az út)
Leírás: Ahogy Jézus mondja, én vagyok az Út (...) és aki engem követ annak örök élete lesz. Lothar hűséges hitkövetése ezt gyakorlati szintre emelte, így sebesülése passzívból másfélszer gyorsabban gyógyulnak, mint az átlagos embereknek.

Felszerelés: Kétkezes kard

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.