Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Kérdező vendégeknek
Aktuális azonnalik

Kedd Dec. 13, 2016 10:03 pm by Sabriyah

Sziasztok!

Hogy könnyebb legyen nyomon követni, hogy mikor van kiírva új azonnali és hova …

Comments: 34

Küldetés: Sunset at Nordenmouth

Szer. Május 09, 2018 3:17 pm by Sabriyah

Kedves gyermekeim!

Comments: 9

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 53

Beugró - QFA Edition

Go down

Beugró - QFA Edition

Témanyitás by Emilie von Schattenstahl on Szer. Ápr. 26, 2017 7:10 pm

A játék nagyon egyszerű, lefolyása a következő:
Egy vállalkozó szellemű jelzi, hogy ő részt szeretne venni a játékban, és egy másik vállalkozó szellemű játékos pedig ír neki öt teljesen mindegy milyen szót, és egy random szituációt. A delikvensnek az lesz a dolga, hogy egy 200-300 szavas poszt jellegében leírja az adott szituációt, beleépítve az összes megadott szót.

Hogy jutalom se maradjon el, mivel a pénzt azt mindenki szereti, egy-egy ilyen játék után minden egyes író fél 250 váltó jutalomban részesül.
Emilie von Schattenstahl
Próbaidős Mesélő
Próbaidős Mesélő

Hozzászólások száma : 14

Karakter információ
Kaszt:
Szint: 420
Tapasztalat:
420/420  (420/420)

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Re: Beugró - QFA Edition

Témanyitás by Murak Grimrider on Szer. Ápr. 26, 2017 7:15 pm

Vállalkozom erre a kis mókára!
Murak Grimrider
Nekromanta Halálpap
Nekromanta Halálpap

Hozzászólások száma : 45

Karakter információ
Kaszt: Nekromanta (Halálpap)
Szint: 2.
Tapasztalat:
700/1250  (700/1250)

Témanyitás by Hilde von Nebelturm on Szer. Ápr. 26, 2017 7:35 pm

Felcsapok egy szótárat, s kiválasztok öt random kifejezést. A szituáció pedig fehérnemű vásárlás lesz Veronián. 

Őt szó:

Lobbi
Túlsúly 
Identifikáció 
Átmérő
Radikális 

( https://randomwordgenerator.com/  Ha valaki akarná még így Very Happy )
Hilde von Nebelturm
a Nebelturm család tagja
a Nebelturm család tagja

Hozzászólások száma : 503

Karakter információ
Kaszt: Nebelturm
Szint: 8
Tapasztalat:
150/1250  (150/1250)

Témanyitás by Larsdall Crescent on Szer. Ápr. 26, 2017 7:54 pm

Egye fene, lássuk azt a kihívást....
Larsdall Crescent
Sötét Tünde Holdőr
Sötét Tünde Holdőr

Hozzászólások száma : 54

Karakter információ
Kaszt: Holdőr
Szint: 2
Tapasztalat:
1090/1250  (1090/1250)

Témanyitás by Jozef Strandgut on Szer. Ápr. 26, 2017 8:23 pm

a tevékenység: lepkefogás és az öt szó Smile

zene
uborka
írás
fakanál
latrina
Jozef Strandgut
Felszentelt Pap
Felszentelt Pap

Hozzászólások száma : 187

Karakter információ
Kaszt: Pap
Szint: 5.
Tapasztalat:
4200/5000  (4200/5000)

Témanyitás by Joel von Finsterblut on Szer. Ápr. 26, 2017 9:38 pm

Ha gó akkor gó
Joel von Finsterblut
a Finsterblut család tagja

Hozzászólások száma : 40

Karakter információ
Kaszt: Finsterblut
Tapasztalat:
515/1250  (515/1250)

Témanyitás by Darrakard on Szer. Ápr. 26, 2017 9:49 pm

sötétség; vér; halál; fájdalom; pizsama;

A szituáció pedig az, hogy egész éjszaka fent vagy, mert nem hagy aludni a fölötted lévő szobában házaséletet élő két Finsterblut rokonod.

a Démoni Írnok
a Démoni Írnok

Hozzászólások száma : 750

Karakter információ
Kaszt: Írnok
Szint: Elérhetetlen
Tapasztalat:
666/666  (666/666)

Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

Témanyitás by Lance Kalver on Szer. Ápr. 26, 2017 10:17 pm

Én is jövök, mert miért ne Very Happy
Lance Kalver
Tünde Zsoldos
Tünde Zsoldos

Hozzászólások száma : 147

Karakter információ
Kaszt: Zsoldos
Szint: 6.
Tapasztalat:
5480/6250  (5480/6250)

Témanyitás by Murak Grimrider on Csüt. Ápr. 27, 2017 10:39 am

Murak Grimrider komoly gondba került. Nagyon megszerette shadefall-i kazamatáját, amit mesterétől, Aleától örökölt meg. Egy végtelenül kényelmes hely volt, minden kényelemmel és csönddel megáldva, amire egy nekromantának szüksége lehet. Elszigetelve a nagyvilág vakbuzgó, RADIKÁLIS őrültjeitől, olyan papoktól, lovagoktól, és egyéb bolondoktól, akik sportból ölték a nekromantákat, mert úgy gondolták, ez az üdvösség útja. Viszont ezzel a föld alatti kéjlakkal lett egy nem várt probléma: megjelentek az egerek. Ezek az átkos rágcsálók mintha egymást biztatták volna, hogy rágjanak el mindent, ami lehetséges, közöttük Murak alsóneműit. LOBBI-tevékenységüknek az lett az eredménye, hogy a sötételfnek végül kettő darab alsóneműje maradt. Miután sikeresen sikerült kiirtania a kártevőket, és mindenféle olyan kísérletet elvégezni rajtuk, amivel épeszű embernek soha nem jutna eszébe, az édes bosszú után Murak felkerekedett, hogy új alsóneműket vásároljon magának.
Shadefall városában havonta egyszer volt nagyobb vásár, mivel viszonylag távol esett a főbb kereskedelmi útvonalaktól. Ugyanakkor sok kereskedő jött el azért, hogy egyéb portékájukat elcseréljék a falu különleges gyógynövényeiért. Murak tehát kivárta nagy nehezen az esedékes vásárt, majd elindult, hogy beszerezze a szükséges ruhaneműket. Ruhákból nem volt túl nagy választék, és főleg a női kelmék voltak TÚLSÚLYban. Végül a sötételf talált magának egy megfelelő standot, ahol férfi ruhákat is árultak. Talált magának jó pár megfelelő ÁTMÉRŐjű alsóneműt, majd hazafelé fordult. Ekkor akaratlanul is megakadt a szeme azon ember és vámpír-hölgyeken, akik egyik standtól a másikig suhantak, válogatva a ruhák között, és elszórva hatalmas mennyiségű pénzeket. Murak nem tudott végrehajtani IDENTIFIKÁCIÓt velük, hiszen számára a vásárlás egy egyszerű folyamat volt. Odament, megnézte, jó volt, kifizette, hazavitte. A hölgyek pedig képesek voltak órákat elvesztegetni ilyen-olyan rongyokkal, majd nem megvenni őket. Látta azon lovagokat, akik kiszemelt hölgyükkel együtt vonultak, és Murak látta a kétségbeesést a szemükben, és lelkük sorvadását.
Nem baj barátom, igaz, te fizeted a rongyokat, de te is viszed táncba a hölgyet. A nőkért áldozatokat kell hozni...” Gondolta a sötételf, és elindult hazafelé.
Murak Grimrider
Nekromanta Halálpap
Nekromanta Halálpap

Karakter információ
Kaszt: Nekromanta (Halálpap)
Szint: 2.
Tapasztalat:
700/1250  (700/1250)

Témanyitás by Hilde von Nebelturm on Csüt. Ápr. 27, 2017 11:08 am

Jól van Lance, nincs kegyelem. Mutasd meg a karaktered halálát a következő öt random sorsolt kifejezéssel: 

Dózis
Ügyvezető 
Tartalom
Paradoxon
konszenzus
-----------------------

Akkor én is jelentkeznék egy jó kis beugrásra
Hilde von Nebelturm
a Nebelturm család tagja
a Nebelturm család tagja

Hozzászólások száma : 503

Karakter információ
Kaszt: Nebelturm
Szint: 8
Tapasztalat:
150/1250  (150/1250)

Témanyitás by Larsdall Crescent on Csüt. Ápr. 27, 2017 3:05 pm

Nos, Hilde.... ET elrepült a biciklivel, te mit csinálsz vele?
A szavaid pedig: kormányzár, csatamén, hering, lepel és létra.
Larsdall Crescent
Sötét Tünde Holdőr
Sötét Tünde Holdőr

Karakter információ
Tapasztalat:
1090/1250  (1090/1250)

Témanyitás by Feline Aiedail on Csüt. Ápr. 27, 2017 3:11 pm

a fene vigye... na, én is beugrom a mókába
Feline Aiedail
Sötét Tünde Bérgyilkos
Sötét Tünde Bérgyilkos

Karakter információ
Kaszt: Bérgyilkos, A Fejvadász Útján
Tapasztalat:
500/1250  (500/1250)

Témanyitás by Lance Kalver on Csüt. Ápr. 27, 2017 6:20 pm

Nos, a helyzet a következő: Hirtelen egy modern iskola udvarán találod magad, körülvéve sok zsibongó gyerekkel, mit teszel? Szavak: csoki, papír, fény, büdös, morog.
Lance Kalver
Tünde Zsoldos
Tünde Zsoldos

Hozzászólások száma : 147

Karakter információ
Kaszt: Zsoldos
Szint: 6.
Tapasztalat:
5480/6250  (5480/6250)

Témanyitás by Larsdall Crescent on Csüt. Ápr. 27, 2017 8:22 pm

Még mindig nem tudta felfogni, hogy mi vitte rá arra, hogy segítsen annak a zene mániás bolondnak. Főleg most, hogy itt várja, a város legmocskosabb részén, az említett igencsak ritka daloló pillangót. Ki hallott már ilyenről? Még hogy daloló pillangó... Szíve szerint faképnél hagyná a bolondot, de hát ott kuksol, kicsit arrébb, és szurkol neki. Azt állítja magáról, hogy egy nagy zeneszerző, és épp a legújabb melódiájának írásával foglalkozott, mikor meghallotta azt a különös dallamot, amit az ablak előtt elhaladó rovar adott ki magából. És hogy mégis mivel vadászik pillangóra? Hát barátom, ez egy igen jó kérdés. Mivel az ember nem hord magánál mindig lepkefogó felszerelést, így hát improvizált. talált egy régi fakanalat, amire egy kisebb hálót eszkábált. Nem volt a legjobb állapotban, de annak az izének, amit a "zenész" lepkének vélt, pont megfelel. A szerencsétlen épp egy hatalmas dologra mutogat, ami az egyik szemétkupac körül röpköd. Már ha lehet így fogalmazni. Az a dög legalább egy arasznyi hosszú, akkora szárnyakkal mint egy pék tenyere, a teste meg mint egy rothadó savanyú uborka. Legalább annyira zöld, és rücskös. Egy biztos, ez minden, csak nem egy zenélő pillangó. Így hát hátat fordít a lénynek, majd a rögtönzött vadászeszközt a művész kezébe nyomta, hogy ő ezt inkább kihagyná. Erre az istenverte barom elkezdett óbégatni, kapálózni, ugrálgatni. Eközben az állítólagos csodarovar már a háta mögött lévő latrina kellemes, összeért, már-már hívogatóan büdös katyvasza fölött kóricált. Hogy azért mégis segítsen emberünknek, egy jól irányzott lábmozdulattal a jószág felé taszította.
Larsdall Crescent
Sötét Tünde Holdőr
Sötét Tünde Holdőr

Karakter információ
Tapasztalat:
1090/1250  (1090/1250)

Témanyitás by Joel von Finsterblut on Pént. Ápr. 28, 2017 3:24 pm

Sötétség… az éjjeliszekrényemen pislákoló gyertya fénye félhomályba terítette a szobát, azonban még is körülvett. Az ereimben csörgedezett, és a lelkembe, mint egy élősködő féreg beköltözött, és belülről emésztette fel. A halál gondolata folyton elmém sztrádáin suhant naphosszakon át, és ringatott álomba, kivéve ma éjjel… Ma éjjel, képtelen volt, mert mást nem hallottam, csak a felettem lévő szobában az ágy ritmusos nyikorgását, és kéjjel teli nyögéseket.
- CSÖNDESEBBEN!!! – ordítottam teli torokból, amikor már két órája szüntelen hallgattam a házasélet magával járó hangjait, miközben az ágyamon álltam, és a plafont izomból vertem öklömmel. A fal felsértette kezemet, és öklömön apró sebekből, kis patakokban kezdett csordogálni a vér. Ekkor úgy tűnt, hogy elhalgattak, és én visszabújtam puha paplanomba. Csönd, és nyugalom volt, azonban a hangok ugyanúgy visszhangoztak fejemben. A magány fájdalma tört rám, hisz nővérem már jó ideje távol volt, és a felettem lévők emlékeztettek rá, hogy mennyire is hiányzik. Egy negyed óra sem telt el, újra rákezdtek. Ekkor kipattantam ágyamból, és felszakítva ajtóm kilincsét rontottam ki szobámból, egyenesen fel az emeletre. Végigsuhantam a folyosón, és amikor megérkeztem a házaspár ajtaja elé, azt azonnal berúgtam. Recsegve tárult ki az ajtó, és én megpillantottam a paplanokon térdepelő vámpírt, és előtte menyecskéjét. Riadva néztek rám, a nő felsikított, és magára rántotta a takarót, elrejtve szemeim elől meztelen idomait.
- Vagy most befejezitek, vagy pedig én is beszállok! – lihegtem idegesen kihúzva magam az ajtóban, kezemet pedig pizsamám nadrágjába rakva…

Joel von Finsterblut

Hozzászólások száma : 40

Karakter információ
Kaszt: Finsterblut
Tapasztalat:
515/1250  (515/1250)

Témanyitás by Vendég on Pént. Ápr. 28, 2017 8:38 pm

Nah én jelentkezem erre a lehetőségre Smile

Vendég
Vendég

Témanyitás by Feline Aiedail on Csüt. Május 18, 2017 3:51 pm

Mikor magamhoz térek, sok szokatlan élmény ér. Előző este nem ittam, így bizton állíthatom, hogy nem tévedtem rossz helyre. Az utóbbi héten rászoktam, hogy pont ennek a nagyra nőtt fának az ágai között ágyazok meg, az újabban kultivált függőágyba. Ezzel még nem is lenne gond, de biztos vagyok benne, hogy most ha a fa stimmel is, de az erdő egészen biztosan nem! Rengeteg ismeretlen eredetű zaj bántja a fülemet, a levegőről nem is beszélve. Kész csoda, hogy nem fulladok meg, olyan fura füstös, büdös, elviselhetetlen. Ez a felháborító közeg arra sarkall, hogy kimásszak kényelmes ágyamból, és megnézzem, mégis mi a pokol történt velem. S ahogy földet érek, tényleg elgondolkodom az előző lehetőségen. Tényleg a pokolban vagyok, máshol nem lehetek. Előttem egy hatalmas, furcsa épület, belőle irgalmatlan ricsaj hallatszik. Rengeteg gyerek van körülöttem, s méghozzá min olyan szokatlanul néz ki. Emberek, de mégsem olyan megszokott veroniai külsejük van. Sokan megállnak, megbámulnak, a kezük tele van papírral, vagy valamivel, ami olyasminek tűnik, mint Gerard könyvei, csak ezek… kisebbek. S mindennek tetejébe, valami érthetetlen nyelven nyivákolnak. Ez valami szörnyű. Hirtelen fény gyullad agyamban, és gyorsan végignézek magamon, de legnagyobb megkönnyebbülésemre nálam nincs változás. Végül összeszedem összes bátorságom, és megpróbálom megértetni magam az egyikkel, de amikor németül megszólalok, csak ijedten néz rám.
- Hát nincs más hátra, mint előre. - Morgom az orrom alatt, és megpróbálkozom az angollal. Erre örömtelin felragyog az arca, kézen ragad, meglepetésemben még azt is elfelejtem, hogy visszakoznom kéne, és elrángat egy másik egyformához, aki szemlátomást érti amit mondok, de ahelyett, hogy válaszolna a kérdéseimre, csak a számba nyom egy szelet csokit, és megsimogatja a fejem. Én pedig csak nézek értetlenül. Most akkor mi van?!
Feline Aiedail
Sötét Tünde Bérgyilkos
Sötét Tünde Bérgyilkos

Karakter információ
Kaszt: Bérgyilkos, A Fejvadász Útján
Tapasztalat:
500/1250  (500/1250)