Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
Játékostárs kerestetik

Szer. Szept. 02, 2015 10:01 pm by Jerobeam

Ha valaki esetleg ismerkedésre, küzdőtéri párbajra vagy bármi egyébre tárat keresne, itt …

Comments: 60

Küldetés: "Ne legyenek más Isteneid..."

Szomb. Jún. 15, 2019 1:27 pm by Serene Nightbough

Veronia földjét az elmúlt években számos katasztrófa rázta meg. Először Abaddón égette …

Comments: 7

Nieles magánküldetések

Szer. Márc. 01, 2017 11:27 pm by Isidor Bose

A visszajelzések alapján ezeknek elég nagy sikere volt, szóval mostantól külön topicban …

Comments: 5

You are not connected. Please login or register

Mortal Kombat FRPG

Új téma nyitása  Hozzászólás a témához

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Mortal Kombat FRPG Empty Mortal Kombat FRPG on Szomb. Feb. 23, 2019 9:58 am

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja

Üdvözletem harcos!

Ez a meghívó a bizonyítéka annak, hogy méltónak találtattál arra a megtiszteltetésre, hogy képviseld a Birodalmad életed legfontosabb eseményén.
Jól gondold meg, hogy részt veszel-e minden idők egyik legjelentősebb és legvéresebb harci tornáján, mert ami rád vár az nem nyúlszívűeknek való!
Soha nem látott bestiák, ármánykodó mágusok, megtébolyodott és hataloméhes istenek, árnyak közt lopódzó nindzsák lesznek az ellenfeleid, ha van elég bátorságod ahhoz, hogy megküzdj velük.
Megeshet, hogy úgy fogod érezni, hogy a puszta túlélés is már jutalom, de ne légy kishitű! Elvégre nem csak az életedért harcolsz.
Gyere hát lépj a Nagy Kung Lao nyomdokaiba és döntsd el a világod sorsát!

Vár téged a

Szabályzat

Világleírás

Csoportok

Fajok

Canonok

ET-minta

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Új téma nyitása  Hozzászólás a témához