Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Tegnap 10:17 am-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Meinard Wittenbrink

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Meinard Wittenbrink Empty Meinard Wittenbrink Hétf. Aug. 12, 2019 6:52 pm

Vendég


Vendég

Név: Meinard Wittenbrink
Faj: Ember
Frakció: Északi királyság
Kaszt: Katona
Nem: Férfi
Kor: 30 év
Tapasztalat: 300/500 1.szint



A Nomád Útja
- Azok a karakterek tartoznak ide, akik őrposzt vagy székhely hiányában, vagy ezek ellenére Veronia tájait róják, sosem maradva sokáig egy helyen.
Választható bármely kaszt számára
Bónusz: 100 TP Havonta, amennyiben a karakter aktív volt.


Felszerelések, Tulajdonok


Név: Balta
Típus: Egykezes
Leírás: A csatafejsze az egyszerű balta halálos változata, amely játszi könnyedséggel aprítja fel mind az ellenfél páncélját, mind végtagjait.
Kritérium: -

Név: Bőrvért
Típus: Vért (Közepes)
Leírás: A testet védő, kivert bőrből készült páncél.
Kritérium: -

Sisak:

Amuletek:

Páncél:

Öv:

Kesztyű:

Gyűrűk:

Lábbeli:


Kinézete:
Barna hajam vállamig omlik le, s egyáltalán nem szokásom összefogni, mint a nemesi származású nők teszik. Kicsivel magasabb vagyok az átlagos északi társaimnál, amit különösebben nem bánok. Arcom mozgása a különböző lelkiállapotom fejezi ki, amit nem tudok, s nem is szeretnék palástolni mások előtt.  Kékeszöld tekintetemmel figyelem a körülöttem zajló események sorozatát, vagy nyílt terepen a távolról közeledő esetleges veszedelmet.  Szakállas vagyok, amivel elég időt töltök, hogy rendesen nézzen ki.  Kisugárzásom elenyésző másokhoz képest, kerülöm a túlzott feltűnést. Nem vagyok egy mackós alkat, aki naponta medvékkel verekszik a hal eledelért, ám gizda sem vagyok, akitől sajnálják az ennivalót. Enyhén barnult bőrrel rendelkezem, hála a nap „simogató melegének”.
Távol áll tőlem a szép öltözködés, sokkal fontosabbnak tartom célnak megfelelő öltözködést. Több zseb, könnyed mozgás karnak vagy lábnak, attól függően melyik testrészről beszélünk. Színek tekintetében inkább a sötétebb színeket kedvelem. Például a feltünést keltő fűzöld, inkább mélyzöld, barna és a sötétkék.



Jelleme:
Milyen vagyok? Olyan, mint mindenki más. Egy kellemes északi dallam, néhol nem odaillő hangokkal. Szerintem jobb, ha az elején tisztázzuk, hogy ne várj tőlem világot megváltó hosszadalmas monológokat. Ha mégis, akkor jobb ellenőrizned az alkohol mennyiségét. Figyelek a környezetemre, attól függetlenül, hogy valakit kitüntetek a sok közül. Könnyen segítek azoknak, akik rászorulnak, ezzel egy időre félrelökve saját céljaim. Erősségeim közé tartozik, hogy nem kések el sehonnan sem.  Könnyen tájékozódok ott, ami előtt már láttam térképet, vagy másféle rajzot. Nem vagyok egy gyors tanuló, inkább az időnként fellángoló, de lassabban felejt. Szeretek elmélyülni egyes dolgokban, hogy mélyebb ismeretekre, vagy tudásra tegyek szert. Gondot okoz mások érzelmeinek megértése, vagy testbeszéde. A cinizmust és szarkazmust nem értem.




Mesterségek, nyersanyagok és receptek




Ismeretek, tudások, képességek


Név: Kitaszított vándor
Típus: Passzív képesség
Leírás: Meinard sokat vándorolt a világban, és bár sok helyen nem nézték jó szemmel, hogy ott van, azzal, hogy figyelt a pletykákra és szóbeszédekre, hasznos információkat tudott meg a világról. Ez küldetésekben annyit jelent, hogy az adott helyszínről 1 lényeges tényt előre tud a karakter.



Név: Eilen (Sietség)
Típus: Bűbáj (Fenntartott)
Erősség: I.
Ár: 1000 váltó
Felhasználás: Egyszerű pecsét
Leírás: A zsoldos mozgási és támadási sebessége is másfélszeresére nő.


Idővonal/Bevétel és Költségek

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» Meinard Wittenbrink

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.