Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 25, 2024 10:17 am

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Joel von Finsterblut

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Joel von Finsterblut  Empty Joel von Finsterblut Szer. Feb. 15, 2017 7:55 pm

Joel von Finsterblut

Joel von Finsterblut
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Név: A vér imája
Szint: 1
Ár: ??
Leírás: Joel kardját végighúzza tenyerén, felsértve bőrét, s pengéjét vérbe áztatva. Egy körülbelül tizenöt másodperces rituálét tart, amiben megemlékezik őseinek erejéről, s kérleli azokat, hogy segítsék harcában. A felkészülés után a harci képessége 10%al megnő az elkövetkezendő két órára.

2Joel von Finsterblut  Empty Re: Joel von Finsterblut Csüt. Feb. 16, 2017 7:43 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Ebben a formában már elfogadható, 1000 váltó.

https://questforazrael.hungarianforum.net

3Joel von Finsterblut  Empty Re: Joel von Finsterblut Hétf. Márc. 13, 2017 3:56 pm

Joel von Finsterblut

Joel von Finsterblut
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Név: Túlfeszítés
Szint: 2
Ár: ??
Leírás: Joel kezében túlfeszíti az izmokat, ezzel duplájára növelve a következő csapásának erejét. Az támadás száma egymás után egytől háromig akármennyi lehet, azonban ahányszor ütött, azután azt a karját ütésszer egy körig képtelen használni.

Név: Harci festészet
Szint: 1
Ár: ??
Leírás: A Finsterblut vámpírok gyakran festik ki arcukat különféle szimbólumokkal és motívumokkal csatába menet, leggyakrabban állatok, vagy saját vérüket felhasználva. Ezen kívül használnak még meszet, vagy különféle festékanyagokat, melyeket növényekből nyernek ki. Ezeknek nem csak kozmetikai céljuk van, hanem növeli a vámpír harci készségeit is. Egyszerre két festés lehet aktív.

Név: Arcfestés – Düh
Ár: ??
Leírás: A vérből alkotott arcfestés passzív képessége, hogy a fájdalomérzéket csökkenti a vámpírnak, felére redukálva azt. Két ujjával egyik szeme alá két párhuzamos rövid csíkot húz, míg arcának megegyező felén állcsontjától lefelé párhuzamos vérpöttyökkel díszíti végig nyakát egészen kulcscsontjáig.

Név: Arcfestés – Erő
Ár: ??
Leírás: A vérből alkotott arcfestés passzív képessége, hogy a vámpír erőkifejtését tíz százalékkal növeli. Jobb halántékától párhuzamosan két ujjával húz keresztbe két vonalat homlokán keresztül, majd egyik ujjával a másik halántékáig, majd az a vonal lemegy egészen a kulcscsontjáig, míg másik ujjával szemén áthúzva arccsontjáig rajzolja.

Név: Alkarfestés – Gyorsaság
Ár: ??
Leírás: Kezét körülbelül könyékig mésszel keni be, majd ujjait vérbe mártja, egészen ujjának bütykeiig. A festés passzívja, hogy csapásai tíz százalékkal gyorsabbak.

Név: Vállfestés – Fáradhatatlanság
Ár: ??
Leírás: Mésszel bekeni vállait és mellkasának felső részét, majd vérrel vállaira két vastag kört rajzol egymásba, melyből öt ujjával öt vonalat húz, mely keresztülhúzódik mellkasán, s a szegycsontjánál keresztezik egymást. Passzív képessége a festésnek, hogy húsz százalékkal lassabban fárad el, mint átlagosan.

4Joel von Finsterblut  Empty Re: Joel von Finsterblut Csüt. Márc. 16, 2017 5:18 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

Név: Túlfeszítés
Szint: 2
Ár: 1500 Váltó
Leírás: Joel kezében túlfeszíti az izmokat, ezzel duplájára növelve a következő csapásának erejét. Az támadás száma egymás után egytől háromig akármennyi lehet, azonban ahányszor ütött, azután azt a karját ütésszer egy körig képtelen használni. 


Név: Harci festészet
Szint: 1
Ár: 0
Leírás: A Finsterblut vámpírok gyakran festik ki arcukat különféle szimbólumokkal és motívumokkal csatába menet, leggyakrabban állatok, vagy saját vérüket felhasználva. Ezen kívül használnak még meszet, vagy különféle festékanyagokat, melyeket növényekből nyernek ki. Ezeknek nem csak kozmetikai céljuk van, hanem növeli a vámpír harci készségeit is. Egyszerre két festés lehet aktív. 


Név: Arcfestés – Düh

Szint: 3
Ár: 2000 Váltó
Leírás: A vérből alkotott arcfestés passzív képessége, hogy a fájdalomérzéket csökkenti a vámpírnak, felére redukálva azt. Két ujjával egyik szeme alá két párhuzamos rövid csíkot húz, míg arcának megegyező felén állcsontjától lefelé párhuzamos vérpöttyökkel díszíti végig nyakát egészen kulcscsontjáig. 

Név: Arcfestés – Erő

Szint: 3
Ár: 2000 Váltó
Leírás: A vérből alkotott arcfestés passzív képessége, hogy a vámpír erőkifejtését tíz százalékkal növeli. Jobb halántékától párhuzamosan két ujjával húz keresztbe két vonalat homlokán keresztül, majd egyik ujjával a másik halántékáig, majd az a vonal lemegy egészen a kulcscsontjáig, míg másik ujjával szemén áthúzva arccsontjáig rajzolja.



Ez normális esetben egy 1-es képesség lenne bármiféle drágítás nélkül, de érdemes észben tartani, hogy van már egy 10%-os emelésed 1-esen, s a passzívod is emel, így ennek azért kicsit több ára van már. 

Név: Alkarfestés – Gyorsaság

Szint: 2.
Ár: 1500 Váltó
Leírás: Kezét körülbelül könyékig mésszel keni be, majd ujjait vérbe mártja, egészen ujjának bütykeiig. A festés passzívja, hogy csapásai tíz százalékkal gyorsabbak. 

Név: Vállfestés – Fáradhatatlanság 

Szint: 3
Ár: 2000 Váltó
Leírás: Mésszel bekeni vállait és mellkasának felső részét, majd vérrel vállaira két vastag kört rajzol egymásba, melyből öt ujjával öt vonalat húz, mely keresztülhúzódik mellkasán, s a szegycsontjánál keresztezik egymást. Passzív képessége a festésnek, hogy húsz százalékkal lassabban fárad el, mint átlagosan. 


5Joel von Finsterblut  Empty Re: Joel von Finsterblut Kedd Ápr. 11, 2017 10:05 pm

Joel von Finsterblut

Joel von Finsterblut
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Páncélkészítés mesterség pályázat


A kegyetlen hőség homlokomra dagadó izzadságcseppeket pettyedzett. A kalapács kényelmetlen fanyele érdesre törte tenyeremet, kezeim a koromtól feketéllettek, körmeim alatt sötéten rikított a kosz. Karomban a folytonos fémütlegeléstől és a fújtató végtelennek tűnően monoton nyomásától, akármilyen edzett is vagyok, már kezdtem érezni, hogy bizony holnap megjelenik az izomláz a házam tájékán. Mint szinte minden egyes nap. A kovácsolás nem tűnhet egy szép szakmának mások szemében… pedig páncélt készíteni, mely megannyi kard pengéjétől védi értéktelen életedet a dögszagtól bűzölgő csatatéren, annak igazán megvan a maga szépsége.

- Cornelius von Finsterblut? – tártam ki a műhely ajtaját, s beljebb merészkedtem a helységbe. A levegő forró volt, elég nehezen vehető, a portól, koromtól a látási viszonyok sem voltak a legkedvezőbbek.
- Ki kérdi? – fordult felém az öreg az üllőtől, miközben verejtékes homlokát megtörölte érdes kézfejével. Rövid, hófehér szakálla szürkés volt a levegőben felszálló portól, még több karaktert adva markáns vonású arcának. Haja rövid volt, s rendkívül kócos, csöpögött róla az izzadtság.
- Joel von Finsterblut vagyok, uram. Örvendek a találkozásnak. – nyújtottam felé kezet, majd ő közelebb lépett hozzám, miközben megtörölte tenyereit a sötétbarna, mocskos kovács kötényében. Szorítása erős volt és határozott, csakúgy, mint az enyém. Az első kézfogás nagyon fontosnak számít a Finsterblutok körében, ha nem vagy elég magabiztos, akkor lenéznek, akárkinek is mutatkozol be, ha pedig túl erősen szorítod meg a másik kezét, akkor elítélnek, hogy csak nagyzolni akarsz… furcsa egy szokás ez, de nekem valahogy mindig is tetszett.
- Mi szél fújta hát az én műhelyembe? – Tette csípőre kezét, miközben látványosan végigmért. – Tán nem csatába készülsz, s szükséged lenne egy új páncélra? – kérdezte, majd kézfejével rácsapott vértemre. – Nincs ennek baja Te!
- Az én páncélommal bizony nincsen baj uram, köszönöm. – biccentettem arcomra egy vékony mosolyt erőltetve.
- Hát akkor? – telt meg szeme érdeklődéssel, hogy mit is keresek itt.
- Meg szeretném tanulni a páncélalkotás mesterségét. – válaszoltam neki röviden és határozottan. Végigmért hát még egyszer, kezével szakállát kezdte lassú mozdulatokkal simítgatni.
- Megfizetem busásan, ha megtanít rá, ne aggódjon! – próbáltam kilőni azt gátlásos tényezőt, ami ilyenkor a legmeghatározóbb szokott lenni: a pénzt.
- Nem a pénz a baj, fiam… - vakaródzott. – Miért pont én? Más tán nem vállalt el? – élezte kicsit hangját.
- Nem uram, ön az első, akihez jövök. Ami azt illeti, azért ön, mert apám páncélját is ön készítette, még annak idején. És az bizony jól állta a strapát, az egyszer biztos!
- A mindenit! – derült fel hirtelen az arca, ahogy rátört a felismerés. – Hát Te vagy Lucas fia?! Az istenit neki, de megnőttél! Hát miért nem ezzel kezdted? – tárta szét karjait örömében. – No, hát még szép, hogy megtanítalak! Gyere vissza holnap, aztán akkor neki is kezdünk. – veregetett vállon mosolyogva.
- Úgy lesz uram!

A tanításom másnap kezdődött, s egészen három hónapon keresztül tartott. Ezen a három héten megannyi dolgot megtanultam. Először csak patkókat készítettünk, szeget vertem, majd végül a fújtató mellett strázsáltam. Később már rám hagyta pár fém kikalapálását is, megmutatta, hogyan is kell formába önteni, hogyan kell a kivert bőrt hatékonyan megmunkálni és könnyűpáncélt varázsolni belőle. Van pár dolog, amit még nem tanultam meg tőle, de nagyon figyelmesen néztem, miközben csinálja: hogyan műveli a sziklakemény vasfát strapabíró pajzzsá, hogyan fűzi össze az apró láncszemeket egy nagy láncinggé, és még megannyi más… de idővel… idővel majd megtanulom én is.

6Joel von Finsterblut  Empty Re: Joel von Finsterblut Szer. Ápr. 12, 2017 8:57 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

A pályázatot elfogadom, ha kifizeted a mesterség árát bele is kezdhetsz a kovácsremekek elkészítésébe. Hajrá Very Happy

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.