Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 86

Déli frakcióküldetés - Hierosgamos (V.I.SZ. 821 Tavasz)

Hétf. Ápr. 08, 2019 2:26 pm by Isidor Bose

Mi ez a küldetés? Ki az az Isidor Bose, és hová lett Esroniel? Miért van az északi küldetés …

Comments: 8

Északi frakcióküldetés - Libera nos (V.I.SZ. 821 Tavasz)

Vas. Ápr. 07, 2019 5:14 pm by Jerobeam

Alapvetően szoktam egy kis hangulatcsináló rövid szöveget írni a küldetéskiírásokhoz, de …

Comments: 6

You are not connected. Please login or register

Játékostárs kerestetik

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [1 / 3 oldal]

1Játékostárs kerestetik Empty Játékostárs kerestetik on Szer. Szept. 02, 2015 10:01 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Ha valaki esetleg ismerkedésre, küzdőtéri párbajra vagy bármi egyébre tárat keresne, itt meghirdetheti.

Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

2Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Hétf. Jan. 18, 2016 8:33 pm

-Felavatja a topicot...- Játékra keresek valakit. A játék és a partner milyensége nem számít! ^^ Pm me!

3Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Hétf. Jan. 25, 2016 7:04 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus
Lenne kapacitásom 1 db magánjátékra még, ha valakinek van hozzá kedve írjon! Smile

4Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Vas. Feb. 07, 2016 4:41 pm

Dieter von Rotmantel

Dieter von Rotmantel
Vámpírmágus
Vámpírmágus
Mivel kellemesen mazochista vagyok, így a második szemeszter kezdetén jelentkeznék ha nincs kifogása a lady-nek egy vámpír társasága ellen.
*fájdalmas nyögés*
Nem, Elsarea, ő már el van je...
*a vonal megszakad*

"Hasonlóak vagyunk, orvosdoktor. Mindketten a természet ellenségei vagyunk, a körforgás ellenségei; csak én idő előtt kiragadom a sodrásából az embereket, te meg az ég akarata ellenére lököd vissza őket bele."
- Pruinos
Felhasználó profiljának megtekintése

5Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Szomb. Feb. 20, 2016 5:33 pm

Vendég

Vendég
Egy játékot még vállalok a másik mellé, szóval akinek van szabad kapacitása, az csapjon le rám Smile

6Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Szer. Ápr. 06, 2016 10:12 am

Gerard D. Lawrenz

Gerard D. Lawrenz
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő
Még nekem is csak egy van. Szóval ha megfelelek, akár indulhatunk is!

7Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Szomb. Ápr. 23, 2016 8:19 pm

Üdvözletem! Smile

Szeretném kipróbálni magam az oldalon, úgyhogy a legnagyobb örömmel írogatnék bárkivel, aki kedvet kap hozzám. Very Happy Mindenféle játékötletben benne vagyok.

8Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Hétf. Május 02, 2016 12:30 pm

Alexander Schwarz

Alexander Schwarz
Északi Katona
Északi Katona
Üdv itt is! Smile

Társat/társakat keresek bármilyen témájú írogatásra Smile

9Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Szer. Május 04, 2016 12:14 pm

Rin Tarden

Rin Tarden
Nekromanta
Nekromanta
Játékostársat(akat) keresek egy megfeneklett magánküldetésre 1 maximum 2 főt.
http://questforazrael.hungarianforum.net/t420-magankuldetes-gyongyszemek

Ha valaki jönni szeretne az küldjön üzenetet Laurának.
Jelentekzők:
Yrsil
Etrigen

Lezárva.

A hozzászólást Rin Tarden összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 04, 2016 8:15 pm-kor.

10Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Szer. Május 04, 2016 5:20 pm

Vendég

Vendég
Mesteremet keresném, aki kitanítana a nekromancia minden csínnyára. Razz

11Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Kedd Május 17, 2016 12:15 pm

Institoris

Institoris
Klerikus
Klerikus
Ez a hónap a nagy áttöréseké, így lássuk, van-e kedve bárkinek táncba vinni engem, egy játékra még van kapacitásom - Míriához elígérkeztem korábban, ha neki van kedve kezdeni, az is teljesen megfelel.

Egyébként nincs mitől félni, én arra vagyok, hogy a jónépek biztonságban legyenek ideát is, meg odaát is...!

Játékostárs kerestetik Wolf-sheeps-clothing

UPDATE: Sil a szerencsés, köszönöm -

A hozzászólást Norven Kather összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 17, 2016 7:10 pm-kor.

Felhasználó profiljának megtekintése https://goo.gl/PNcR7L

12Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Kedd Május 17, 2016 4:25 pm

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő
Előmászik Norven árnyékából.

Én jelentkeznék, ha úgy jó, Míria sajnos még szerkesztés alatt van :/

Show me the hidden paths between the Worlds.
Teach me with the ways of Invisibility and Camuflage.
Gift me your keen senses that I might see what is around me, and use it accomplish my goals.
I call on you Fox, to bring magic and discernment into my life.
Lead me at your steady gait to those places where I might do the greatest good.
Let us walk the borders of day and night, and follow the scent of Divine Mischief.
Fox, I call on you.

Játékostárs kerestetik Fox-icon

13Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Pént. Május 27, 2016 5:15 pm

Gobz

Gobz
Arató
Arató
Küldetést és ételt keresek! Very Happy

14Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Csüt. Jún. 09, 2016 1:48 pm

Sziasztok!

Első játékomhoz keresnék társat. Rolling Eyes Mindegy, hogy ki fia borja, a lényeg nálam a játéktér tapasztalása lenne, karakteresen pedig az ismerkedés, vagy hasonló. Ha olyas valaki keresne, akinek más tervei vannak, írja meg privátban. Very Happy Nyitott vagyok bármire.
Szerk.: Lecsaptak rám. Rolling Eyes Szóval majd legközelebb. Smile

15Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Szomb. Jún. 18, 2016 5:42 pm

Szép napot! Smile

Úgy tűnik, jövő héttől kicsivel több időm lesz, mint kellene. Hogyha valakinek van kedve és éppen keres egy jóképű, humoros, meglehetősen szerény, becstelen zsoldost egy kevéske gógyival, azzal szívesen eltöltenék némi időt. Very Happy Majdhogynem bármire vevő vagyok. (Azért nem mindenre... Very Happy )

16Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Pént. Jún. 24, 2016 2:53 pm

Gobz

Gobz
Arató
Arató
Szívesen megennék valakit akarom mondani játszanék valakivel. (Ezek a nyelvbotlások, am I right?)

17Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Pént. Júl. 08, 2016 10:38 pm

Adrastea

Adrastea
Kísértő
Kísértő
te ott! igen, te... tudtad, hogy játékért xp jár? gyere, használjuk fel és ki egymást. Wink

sose voltam amúgy jó ilyen kis szösszenetekben, de becsszó, játéktéren jobb vagyok! ismerkedős, barátkozós, utálkozós, akármilyen játékban benne vagyok igazából (de Tea nem az a kimondott harcos hercegnő, úgyhogy addig inkább ne merészkedjünk, félek, belehalna :"D ). jelentkezz pm-ben, skype-on, fb-n, chaten, emailben, levélben, sms-ben, telefonon, füstjelekkel, személyesen vagy ahogy jól esik.

<3

18Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Hétf. Aug. 15, 2016 12:01 am

Adrastea

Adrastea
Kísértő
Kísértő
Adrastea írta:te ott! igen, te... tudtad, hogy játékért xp jár? gyere, használjuk fel és ki egymást. Wink

sose voltam amúgy jó ilyen kis szösszenetekben, de becsszó, játéktéren jobb vagyok! ismerkedős, barátkozós, utálkozós, akármilyen játékban benne vagyok igazából (de Tea nem az a kimondott harcos hercegnő, úgyhogy addig inkább ne merészkedjünk, félek, belehalna :"D ). jelentkezz pm-ben, skype-on, fb-n, chaten, emailben, levélben, sms-ben, telefonon, füstjelekkel, személyesen vagy ahogy jól esik.

<3

az ajánlatom még mindig áll ^^

19Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Hétf. Aug. 15, 2016 12:34 am

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő
És már ugrok is rá !

*Leütik.*

Bocsi drága, de belőled nekem sosem elég <3

*Kikosarazni ér.*

Show me the hidden paths between the Worlds.
Teach me with the ways of Invisibility and Camuflage.
Gift me your keen senses that I might see what is around me, and use it accomplish my goals.
I call on you Fox, to bring magic and discernment into my life.
Lead me at your steady gait to those places where I might do the greatest good.
Let us walk the borders of day and night, and follow the scent of Divine Mischief.
Fox, I call on you.

Játékostárs kerestetik Fox-icon

20Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Pént. Aug. 19, 2016 11:32 pm

Luna Luntika

Luna Luntika
Kísértő
Kísértő
Üdv.
Egy hat hónapos csábdémon keresi második játékára, első játékos társát. A harcon kívül, bármi jöhet. Ha játszani szeretnél, egy pm az ára, vagy szólj chat en, ha fent vagyok. Köszönettel, Luna.

Köszönöm, egy időre már elkeltem, három játékra is. Very Happy

és egy fényes tengerpart.
Ó, bárcsak a nappal együtt mehetnék le
Aludnék,
Sírnék, veled.

21Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Szomb. Aug. 27, 2016 12:16 am

Luna Luntika

Luna Luntika
Kísértő
Kísértő
Üdv!
Tudom, hogy az előbb azt írtam, hogy beteltem, de ismét hirdetnem kell, míg van erre lehetőség, mert utána aztán várhatok vele jövő nyárig. Veronia Beach-re keresek játékos társat. A részleteket, pedig majd megbeszéljük. A jelentkezést, PM ben, vagy a Chat en várom. Előre is köszönettel, Luna.

Aludnék,
Sírnék, veled.

22Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Szomb. Okt. 08, 2016 2:14 pm

Kristin Dalgaard

Kristin Dalgaard
Keresztes Lovag
Keresztes Lovag
Angyali mosolyú, nehézpáncélos szépség keresi első játékostársát, jelige: Sixtus makes Veronia great again!

Kényelmi linkek:
Adatlap
Kovácsműhely

23Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Szomb. Okt. 08, 2016 8:52 pm

Leon Wittman

Leon Wittman
Déli Katona
Déli Katona
Hölgyem, ha úgy érzi képes lesz elviselni a társaságom, játszhatunk.
Egy hitileg bizonytalan állapotú fiatal férfi

24Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Kedd Okt. 11, 2016 9:48 am

Brienne Cronefield

Brienne Cronefield
Tünde Druida
Tünde Druida
Sziasztok!
Na, hosszú kihagyás után ismét itt vagyok és hadbafogható vagyok, akár szó szerinti értelemben is Very Happy A lényeg, hogy ha játszhatnékotok van, de nincs kivel, akkor engem lehet zargatni ^^

25Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik on Szer. Okt. 19, 2016 10:42 pm

Luna Luntika

Luna Luntika
Kísértő
Kísértő
Sziasztok, gondoltam hozok egy ötletet, ami egy Halloween es kaland lenne. Többen is jelentkezhetnek, és akkor vagy Skypon, vagy chaten megbeszéljük a részleeket. szeretettel várom azt akit érdekel a dolog. Very Happy

Aludnék,
Sírnék, veled.

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next