Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Zivriahan Ma 5:57 pm-kor

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Ma 3:10 pm-kor

» Alicia Zharis
by Ostara Ma 2:50 pm-kor

» Alicia Zharis
by Ostara Ma 2:48 pm-kor

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Játékostárs kerestetik

+33
Naela Valinarys
Aaren Sagewind
Marcus Berger
Freia Suntide
Edem Ara Shine
Lamia von Nachtraben
Stefan von Nachtraben
Johnny Wood
Gustav Engelberg
Cedrick von Nebelturm
Hilde von Nebelturm
Lexa Warde
Serene Nightbough
Gregor Schottenstein
Joel von Finsterblut
Alicia Zharis
Brienne Cronefield
Leon Wittman
Vyrath
Luna Skyfesh
Adrastea
Fa'alherion
Gobz
Hóhajú Yrsil
Institoris
Rin Tarden
Alexander Schwarz
Alphonse von Baudissin
Gerard D. Lawrenz
Dieter von Rotmantel
Gloria
Beatrix R. Kappel
Azrael
37 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [1 / 3 oldal]

1Játékostárs kerestetik Empty Játékostárs kerestetik Szer. Szept. 02, 2015 10:01 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Ha valaki esetleg ismerkedésre, küzdőtéri párbajra vagy bármi egyébre tárat keresne, itt meghirdetheti.

https://questforazrael.hungarianforum.net

2Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Hétf. Jan. 18, 2016 8:33 pm

Beatrix R. Kappel

Beatrix R. Kappel
Templomos
Templomos

-Felavatja a topicot...- Játékra keresek valakit. A játék és a partner milyensége nem számít! ^^ Pm me!


_________________
"Állok a kihívások elébe!"

3Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Hétf. Jan. 25, 2016 7:04 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Lenne kapacitásom 1 db magánjátékra még, ha valakinek van hozzá kedve írjon! Smile


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

4Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Vas. Feb. 07, 2016 4:41 pm

Dieter von Rotmantel

Dieter von Rotmantel
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Mivel kellemesen mazochista vagyok, így a második szemeszter kezdetén jelentkeznék ha nincs kifogása a lady-nek egy vámpír társasága ellen.
*fájdalmas nyögés*
Nem, Elsarea, ő már el van je...
*a vonal megszakad*


_________________
"I watched with glee
While your kings and queens
Fought for ten decades
For the gods they made."

5Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Szomb. Feb. 20, 2016 5:33 pm

Vendég


Vendég

Egy játékot még vállalok a másik mellé, szóval akinek van szabad kapacitása, az csapjon le rám Smile

6Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Szer. Ápr. 06, 2016 10:12 am

Gerard D. Lawrenz

Gerard D. Lawrenz
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő

Még nekem is csak egy van. Szóval ha megfelelek, akár indulhatunk is!

7Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Szomb. Ápr. 23, 2016 8:19 pm

Alphonse von Baudissin

Alphonse von Baudissin
Északi Katona
Északi Katona

Üdvözletem! Smile

Szeretném kipróbálni magam az oldalon, úgyhogy a legnagyobb örömmel írogatnék bárkivel, aki kedvet kap hozzám. Very Happy Mindenféle játékötletben benne vagyok.

8Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Hétf. Május 02, 2016 12:30 pm

Alexander Schwarz

Alexander Schwarz
Északi Katona
Északi Katona

Üdv itt is! Smile

Társat/társakat keresek bármilyen témájú írogatásra Smile

9Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Szer. Május 04, 2016 12:14 pm

Rin Tarden

Rin Tarden
Nekromanta
Nekromanta

Játékostársat(akat) keresek egy megfeneklett magánküldetésre 1 maximum 2 főt.
https://questforazrael.hungarianforum.net/t420-magankuldetes-gyongyszemek

Ha valaki jönni szeretne az küldjön üzenetet Laurának.
Jelentekzők:
Yrsil
Etrigen


Lezárva.



A hozzászólást Rin Tarden összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 04, 2016 8:15 pm-kor.

10Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Szer. Május 04, 2016 5:20 pm

Vendég


Vendég

Mesteremet keresném, aki kitanítana a nekromancia minden csínnyára. Razz

11Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Kedd Május 17, 2016 12:15 pm

Institoris

Institoris
Klerikus
Klerikus

Ez a hónap a nagy áttöréseké, így lássuk, van-e kedve bárkinek táncba vinni engem, egy játékra még van kapacitásom - Míriához elígérkeztem korábban, ha neki van kedve kezdeni, az is teljesen megfelel.

Egyébként nincs mitől félni, én arra vagyok, hogy a jónépek biztonságban legyenek ideát is, meg odaát is...!

Játékostárs kerestetik Wolf-sheeps-clothing

UPDATE: Sil a szerencsés, köszönöm -



A hozzászólást Norven Kather összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 17, 2016 7:10 pm-kor.

https://goo.gl/PNcR7L

12Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Kedd Május 17, 2016 4:25 pm

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő

Előmászik Norven árnyékából.

Én jelentkeznék, ha úgy jó, Míria sajnos még szerkesztés alatt van :/


_________________
"I was the biggest idiot that Alicia seen and endured. She can do this."

Játékostárs kerestetik Fox-icon
https://questforazrael.hungarianforum.net/t324-hohaju-yrsil

13Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Pént. Május 27, 2016 5:15 pm

Gobz

Gobz
Arató
Arató

Küldetést és ételt keresek! Very Happy

14Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Csüt. Jún. 09, 2016 1:48 pm

Fa'alherion

Fa'alherion

Sziasztok!

Első játékomhoz keresnék társat. Rolling Eyes Mindegy, hogy ki fia borja, a lényeg nálam a játéktér tapasztalása lenne, karakteresen pedig az ismerkedés, vagy hasonló. Ha olyas valaki keresne, akinek más tervei vannak, írja meg privátban. Very Happy Nyitott vagyok bármire.
Szerk.: Lecsaptak rám. Rolling Eyes Szóval majd legközelebb. Smile

15Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Szomb. Jún. 18, 2016 5:42 pm

Alphonse von Baudissin

Alphonse von Baudissin
Északi Katona
Északi Katona

Szép napot! Smile

Úgy tűnik, jövő héttől kicsivel több időm lesz, mint kellene. Hogyha valakinek van kedve és éppen keres egy jóképű, humoros, meglehetősen szerény, becstelen zsoldost egy kevéske gógyival, azzal szívesen eltöltenék némi időt. Very Happy Majdhogynem bármire vevő vagyok. (Azért nem mindenre... Very Happy )

16Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Pént. Jún. 24, 2016 2:53 pm

Gobz

Gobz
Arató
Arató

Szívesen megennék valakit akarom mondani játszanék valakivel. (Ezek a nyelvbotlások, am I right?)

17Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Pént. Júl. 08, 2016 10:38 pm

Adrastea

Adrastea
Kísértő
Kísértő

te ott! igen, te... tudtad, hogy játékért xp jár? gyere, használjuk fel és ki egymást. Wink

sose voltam amúgy jó ilyen kis szösszenetekben, de becsszó, játéktéren jobb vagyok! ismerkedős, barátkozós, utálkozós, akármilyen játékban benne vagyok igazából (de Tea nem az a kimondott harcos hercegnő, úgyhogy addig inkább ne merészkedjünk, félek, belehalna :"D ). jelentkezz pm-ben, skype-on, fb-n, chaten, emailben, levélben, sms-ben, telefonon, füstjelekkel, személyesen vagy ahogy jól esik.

<3


_________________

18Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Hétf. Aug. 15, 2016 12:01 am

Adrastea

Adrastea
Kísértő
Kísértő

Adrastea írta:te ott! igen, te... tudtad, hogy játékért xp jár? gyere, használjuk fel és ki egymást. Wink

sose voltam amúgy jó ilyen kis szösszenetekben, de becsszó, játéktéren jobb vagyok! ismerkedős, barátkozós, utálkozós, akármilyen játékban benne vagyok igazából (de Tea nem az a kimondott harcos hercegnő, úgyhogy addig inkább ne merészkedjünk, félek, belehalna :"D ). jelentkezz pm-ben, skype-on, fb-n, chaten, emailben, levélben, sms-ben, telefonon, füstjelekkel, személyesen vagy ahogy jól esik.

<3

az ajánlatom még mindig áll ^^


_________________

19Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Hétf. Aug. 15, 2016 12:34 am

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő

És már ugrok is rá !

*Leütik.*

Bocsi drága, de belőled nekem sosem elég <3

*Kikosarazni ér.*


_________________
"I was the biggest idiot that Alicia seen and endured. She can do this."

Játékostárs kerestetik Fox-icon
https://questforazrael.hungarianforum.net/t324-hohaju-yrsil

20Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Pént. Aug. 19, 2016 11:32 pm

Luna Skyfesh

Luna Skyfesh
Kísértő
Kísértő

Üdv.
Egy hat hónapos csábdémon keresi második játékára, első játékos társát. A harcon kívül, bármi jöhet. Ha játszani szeretnél, egy pm az ára, vagy szólj chat en, ha fent vagyok. Köszönettel, Luna.

Köszönöm, egy időre már elkeltem, három játékra is. Very Happy


_________________
Azt kívánom erre az éjszakára,
erre az életre,
a sötétség vegyen körül,
és egy fényes tengerpart.
Ó, bárcsak a nappal együtt mehetnék le
Aludnék,
Sírnék, veled.

21Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Szomb. Aug. 27, 2016 12:16 am

Luna Skyfesh

Luna Skyfesh
Kísértő
Kísértő

Üdv!
Tudom, hogy az előbb azt írtam, hogy beteltem, de ismét hirdetnem kell, míg van erre lehetőség, mert utána aztán várhatok vele jövő nyárig. Veronia Beach-re keresek játékos társat. A részleteket, pedig majd megbeszéljük. A jelentkezést, PM ben, vagy a Chat en várom. Előre is köszönettel, Luna.


_________________
Azt kívánom erre az éjszakára,
erre az életre,
a sötétség vegyen körül,
és egy fényes tengerpart.
Ó, bárcsak a nappal együtt mehetnék le
Aludnék,
Sírnék, veled.

22Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Szomb. Okt. 08, 2016 2:14 pm

Vyrath

Vyrath
Kísértő
Kísértő

Angyali mosolyú, nehézpáncélos szépség keresi első játékostársát, jelige: Sixtus makes Veronia great again!


_________________
"I am the eye of the storm
Inside I am silent and strong
Just waiting for the right moment to strike
Coiled like a cobra coming to life"

23Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Szomb. Okt. 08, 2016 8:52 pm

Leon Wittman

Leon Wittman
Déli Katona
Déli Katona

Hölgyem, ha úgy érzi képes lesz elviselni a társaságom, játszhatunk.
Egy hitileg bizonytalan állapotú fiatal férfi


_________________
If you treat me like a dog, then I'll bark and bite as well.

24Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Kedd Okt. 11, 2016 9:48 am

Brienne Cronefield

Brienne Cronefield
Tünde Druida
Tünde Druida

Sziasztok!
Na, hosszú kihagyás után ismét itt vagyok és hadbafogható vagyok, akár szó szerinti értelemben is Very Happy A lényeg, hogy ha játszhatnékotok van, de nincs kivel, akkor engem lehet zargatni ^^

25Játékostárs kerestetik Empty Re: Játékostárs kerestetik Szer. Okt. 19, 2016 10:42 pm

Luna Skyfesh

Luna Skyfesh
Kísértő
Kísértő

Sziasztok, gondoltam hozok egy ötletet, ami egy Halloween es kaland lenne. Többen is jelentkezhetnek, és akkor vagy Skypon, vagy chaten megbeszéljük a részleeket. szeretettel várom azt akit érdekel a dolog. Very Happy


_________________
Azt kívánom erre az éjszakára,
erre az életre,
a sötétség vegyen körül,
és egy fényes tengerpart.
Ó, bárcsak a nappal együtt mehetnék le
Aludnék,
Sírnék, veled.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.