Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Tegnap 10:17 am-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

[Crispin Shadowbane] The Lone Wolf

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1[Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Empty [Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Vas. Jan. 28, 2018 4:59 pm

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

Üdv
Egy magányos hátbaszúrkálós/duduka járja Veronia tájait új alapanyagok után kutakodva. Azonban az út soha sem biztonságos...vajon mi lapul majd a következő fa mögött, a folyó partján, vagy a hegyek tövében? Ezt senki sem tudhatja előre...kivéve a kedves Kalandmester Wink


Nyersi gyűjtögetős arénára jelentkeznék, helyszínként csak az első ilyen event-re szeretnék kérni, utána a KM-re bíznám, vagy közös megegyezés alapján. De az első helyszínként ha lehetne, akkor Köd-erdőt kérném, hisz csak ott található meg mind az ezüstszirom és a feketegyanta.


_________________
[Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

2[Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Empty Re: [Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Pént. Feb. 02, 2018 4:10 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Ekkora edge-re csak egy valaki tud méltóan felelni Cool

Bandukolsz hát a Köderdőben, tökig jársz a szúrós bozótban és a sárban, amikor egyszer csak valami világítani kezd előtted. Ahogy megközelíted több világító pont kezd megjelenni és lassan körbevesznek. Közelebb osonnak, és a beteges zöld fény kutyaszerű alakokat rajzol ki. Egyelőre hármat látsz és felettébb vicsorogva közelítenek.

Kép

https://questforazrael.hungarianforum.net

3[Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Empty Re: [Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Szomb. Feb. 03, 2018 3:46 pm

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

  Köd-erdő soha se volt az a vendégbarát hely. A sötét tündék már nagyjából hozzá szoktak és megtanultak itt élni - más lehetőségünk nem is nagyon volt. De még egy Átkos is elgondolkozik azon, hogy felkészületlenül induljon-e az erdőbe bolyongani, avagy sem. Már pedig én nem nagyon akartam a halottak közé sorolni magam ideje korán, de csak neki kellett vágnom az útnak - hisz sajnos vannak olyan növények, amelyek csak itt találhatóak meg, és amilyen szerencsém van, az egyetlen lelőhely, amit záros határidőn belül fogok találni, valószínűleg három tucatnyi barlangi troll felügyelete alatt fog állni - vagy éppen csak mocsári farkasok territóriumán belül. Így aztán, a lakomból való elindulás előtt felkészültem annyira, amennyire csak tudtam.
  Az alapvető "Köd-erdei túlélő felszereléscsomag kezdőknek" készletbe a következő tárgyak sorolandóak: kettő éjgyilok az övre akasztva, könnyen elérhető helyen; a csuklómra és a bokámra az Eiryn-től vásárolt perecek (Erő és Kitartás) akasztva, a nyakamban ott lóg a Koncentráció Nyakéke, míg az ujjaimon három gyűrű pihen meg szépen: az egyik egy töltőgyűrű, amely folyamatosan tölti vissza a varázserőmet, amennyiben szükség lenne rá, egy tárológyűrű, amelybe a biztonság kedvéért már indulás előtt egy Rezonancia Vihart ültettem el, illetve a vándorélet alapvető felszerelése: a Tökkirály Gyűrűje (vadállatok ellen kifejezetten hasznos!). Clandestine markolatára az ékkövet kötöztem (The Vengeful One), és ott lógadozott jó helyen egy rúnákkal televésett butykos is(Egy korty az egészségemre!), amelynek varázslatos hatásai egyszerűen....varázslatosak. Bőr alkarvédőmön három kis rekesz lett kialakítva, amelyek mindegyike most telített volt: egy gyenge gyógyital, egy élénkítő ital és egy bőrkeményítő ital. Mellényem belső zsebében pedig egy kis plüssfarkaskölyök nyugodott szépen (bár eléggé dudorodott miatta a kabátkám), amely Dracon-on kívül állandó útitársammá vált (Hajnali mementó).  Apropó, ha már Dracon: a kis dög, bár tiltakozott ellene, de csak azért is kapott a szájára egy....ha nem is pofont, de vasállkapcsot, hadd szokja az érzést.

  Így hát, ,lényegében minden készen állt arra, hogy egy kis körutat tegyek Köd-erdőben. Hátitáskámban csak némi élelem volt és két kulacs víz, amelyek igazából sok vizet nem zavartak, felszereléseimet könnyen elérhető helyekre akasztva indultam utamra, Dracon-nal a nyomomban. Igazából nem is tudom, hogy mennyi időbe telhetett, amikor valami furcsaságon akadt meg a szemem...később ez az egy furcsaság rögtön háromra is növekedett, ahogy a betegesen zöld színű fény három kutyaszerű alakot festett ki. Hogy miből áradt a fény? Hát, ahogy jobban megnézem, a pofájukból...és ráadásul teljesen váratlanul ért az eset, így egy időre le is döbbentem, aztán hamar helyre rázódtam, hisz találkoztam én már ezeknél rosszabbakkal is! - legalábbis ezzel hitegettem magamat. Fegyvereimet elő véve igyekeztem úgy helyezkedni, hogy szemmel tudjam tartani azt a három szörnyet, amely felém közeledett...ha még a Hold is fent lenne, jobban megbizonyosodhatnék arról, hogy nincs több a közelben, de most erről a lehetőségről le kellett tennem, így inkább csak a mágiaérzékelésre támaszkodtam, hátha árasztanak magukból mágikus aurát - és akkor legalább a többieket is érezhetném, ha lennének. Két fegyveremmel védekezésre beállva, amennyiben még van időm, megpróbálok tüzet ébreszteni Clandestine körül (Elemental Bond), hogy a későbbiekben tudjam használni a druida képességeket...Valószínűleg arra már nem lesz időm, hogy egy bőrkeményítő italt meg tudjak inni, de azért bal kezemmel, amiben Fury-t tartom, megpróbálom az alkarvédőben tárolt üvegcsét magamhoz ragadni. Mindeközben Dracon élesen visítva szállt fel a levegőbe, a megfelelő pillanatra várva a támadásra.


Aktivált képességek/Felszerelések:


_________________
[Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

4[Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Empty Re: [Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Szer. Feb. 07, 2018 1:20 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Ahogy a kutyaszerű lények közelednek hirtelen megváltozik a színük. Az egyik zöld marad, a tőled balra lévő kéken kezd világítani, tőled jobbra pedig pirossá válik a fény, de ugyanolyan kísérteties. Ahogy egyre közelebb rének hozzád elkezdenek bekeríteni, a zöld pedig lelapul a földre és erősebben világítva hátrahúzza a testét, mielőtt egy kilőtt nyíl sebességével veti magát feléd és pofáját harapásra tátva a nyakad felé vetődik.

https://questforazrael.hungarianforum.net

5[Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Empty Re: [Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Vas. Feb. 11, 2018 12:57 pm

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

  Ha másra nem, legalább arra volt időm, hogy valamilyen szinten felkészüljek a dögök érkezésére. Amint a kutyaizék színt váltottak, enyhe mágiát éreztem felőlük - nem meglepő, biztos, hogy nem természetes teretmények voltak, vagy ha azok...hát, akkor creepy-bbek, mint bármi, amivel találkoztam.  Egy zöld velem szemben, egy kék és egy piros. Ha tippelnem kellett volna és a színeknek jelentőséget tulajdonítok, akkor a zöld mérgező, a piros valamiféleképpen a tűzhöz kapcsolódik, míg a kék vagy víz vagy levegő. Persze ez lehet, hogy csak téves képzelgés, de egyelőre ehhez a theoriához tartom magam. Folyamatosan igyekszek úgy mozogni, hogy ne kerüljön egy dög se a hátam mögé, míg Dracon egyelőre csak a levegőben köröz, várva a megfelelő időre, hogy lecsapjon. Végül a zöld színű lény izzása elsötétül, csak pillanatokkal azelőtt, hogy támadásra lendülne - feltételezés, hogy támadás előtt több energiát gyűjtenek, amelytől az, ami a színüket adja, felhalmozódik, vagy éppen kitörik, ezért a színelváltozás. Amint a dög vetődik felém, megpróbálok egy tűzgolyót ellőni, majd vetődni oldalra. Jobb esetben a tűzgolyó egyenesen a pofájába reppen, kevésbé jobb esetben csak a testén placcsan szét valahol...rosszabbik esetben elbénázza...nagyon rossz esetben még ellőni sincs időm és vetődhetek oldalra bármiféle ellentámadás nélkül.

Használt képességek:


_________________
[Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

6[Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Empty Re: [Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Pént. Márc. 09, 2018 4:06 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

A zöld feléd vetődik, tűzgolyód egyenesen a feje felé repül, amire csak kitátja a pofáját és mintha elnyelné a támadásodas és ha elvetődsz előle melletted ér földet... aztán felrobban. A robbanás ereje hátrarepít, cafatjai, amelyek főleg csontok eltalálnak és kissé megkarcolják a ruhádat, és amikor feltápászkodsz már csak két kutyával nézel farkasszemet. A kék barghest hátul áll és fejét lesütve morog, fénye lassan halványodik, a szétrobbant zöld csontjai pedig lassan emelkedni kezdenek és ugyanazzal a kékesszürke fénnyel lassan elkezdenek újra összeállni.

https://questforazrael.hungarianforum.net

7[Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Empty Re: [Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Szomb. Márc. 10, 2018 8:56 pm

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

[i] A támadásom sikerült, és egyenesen a dög szájába repült! Ha lett volna időm és idegem, győzedelmesen kacagok fel a vetődés után. A farkas-szerű kreatúra mellettem suhan el. A lendületet kigördülve pattanok fel ismét a talpamra, hogy szembe nézzek a maradék kettővel, amikor egy robbanás erejétől hátra repülök és a seggemre érkezek. Szétrepülő csont-,és egyéb maradványdarabok terítenek be, pár keményebb tárgy a ruháimat és a bőrömet is felsértik. Dracon riadtan sikolt fel a levegőben, én meg még riadtabban, ahogy össze szedve magamat meglátom, hogy az előző dög kezd összeállni, míg a kék társa a fejét lesunyva mered rám, a vörössel egyetemben. Pontosabban a kék nem csak sunnyog, hanem a fénye halványodni kezd - a feltételezésem szerint ez a támadás jele, ahogy a zöldnél már megláthattam. Ösztönösen megidézem magam köré a tűzköpönyeget, hogy megvédjen egy mágikus támadástól - hisz ezek nyilvánvalóan mágikus lények - és a pillanat töredékére megengedem magamnak a gondolkozást. Nem lesz ez olyan egyszerű, mint elsőre tűnt. A lény képes magát újra összerakni, legalábbis a mágikus támadásból biztosan. Fizikaira egyelőre még nincs alapom. Már pedig ezt ki kéne deríteni. Nyakamban aktiválom a koncentráció nyakékét, és HA van időm, az összeálló félben lévő dög felé vetődök, hogy a holdezüst éjgyilokkal megpróbáljam támadni, mielőtt még újra összeállna. Dracon eközben a kék színű dög felett zuhanórepülésbe kezd, hogy felülről támadja meg a szellemfarkas fejét.

Aktivált képességek/felszerelések:


_________________
[Crispin Shadowbane] The Lone Wolf Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.