Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
Küldetés: A hátratolt helyőrség (V.I.SZ. 821 Ősz)

Kedd Aug. 06, 2019 4:06 pm by Lothar von Nebelturm

Két alak beszélgetett a rogyadozó pult mellett a kocsmában. A kocsmában éppen a szokásos …

Comments: 10

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 104

Aktuális azonnalik

Kedd Dec. 13, 2016 10:03 pm by Serene Nightbough

Sziasztok!

Hogy könnyebb legyen nyomon követni, hogy mikor van kiírva új azonnali és hova …

Comments: 53

You are not connected. Please login or register

Iboket Czirut pályázatai

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Iboket Czirut pályázatai Empty Iboket Czirut pályázatai on Hétf. Júl. 22, 2019 5:35 pm

Iboket Czirut

Iboket Czirut
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő
Név: Tolvajkéz
Típus: Bűbáj (1/3)
Erősség: ?
Felhasználás: Akarat alapú
Ár: ?
Leírás: Az irigységdémon árnymágia segítségével képes egy kiválasztott tárgyat az egyik tenyerébe teleportálni. Csak a látóterében tartózkodó és erőlködés nélkül megtartható tárgyakat képes ilyen módon mozgatni.

Név: Kleptománia
Típus: Passzív
Leírás: Az démon játékonként egyszer képes egyetlen megszerzett tárgyat egyeztetés alapján magánál tartani a játék után is.

2Iboket Czirut pályázatai Empty Re: Iboket Czirut pályázatai on Hétf. Júl. 22, 2019 5:57 pm

Jerobeam

Jerobeam
az Isten Lángja
az Isten Lángja
Név: Tolvajkéz
Típus: Bűbáj (1/3)
Erősség: II. (Irigység ág - Zsarolás)
Ár: 2500 váltó
Leírás: Az irigységdémon árnymágia segítségével képes egy kiválasztott tárgyat az egyik tenyerébe teleportálni. Csak a látótávolságon belül található és erőlködés nélkül megtartható tárgyakon működik, ha azokat a démon hagyományos módon is el tudná mozdítani (tehát az erősen szorított fegyverek, leláncolt vagy nehezék alatt lévő tárgyak rezisztensek, egy szép gyertyatartó egy asztalon azonban nem).

Név: Kleptománia
Típus: Passzív
Leírás: Az démon játékonként egyszer képes egyetlen megszerzett tárgyat egyeztetés alapján magánál tartani a játék után is.

Egyeztetés alapján ez bármikor lehetséges, ehhez nem kell képesség. Amit egyeztetés alapján nem tarthatsz meg, arra meg nincs képesség, ami engedélyt ad.

"Én vagyok Abaddón, e földnek bírája. Az Úr megítélt titeket és konkolynak találtattatok. Negyven és még annyi napotok van, hogy bűnbánatot gyakoroljatok, utána az élő Isten szent tüzében vesztek el mindahányan. Ez volt az első és utolsó szózat, melyet hozzátok intéztem."
Felhasználó profiljának megtekintése http://questforazrael.hungarianforum.net

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]