Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 25, 2024 10:17 am

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Küldetés: Caput sub tiara (V.I.SZ. 822. tavasz)

+2
Iudex
Rudenz von Hellenburg
6 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Küldetés: Caput sub tiara (V.I.SZ. 822. tavasz) Empty Küldetés: Caput sub tiara (V.I.SZ. 822. tavasz) Szomb. Május 09, 2020 11:50 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager


CAPUT SUB TIARA



Sokan a Szentatya temetése miatt is kerülgették volna a pápaválasztást, különböző okokból: mert kedvezett nekik a fejetlenség, vagy mert féltek a további fejetlenségtől. Azonban Őszentsége, XIII. Sixtus eltemetésével még egy fontos szervezési feladat hárult a Katedrális tisztviselőire: a Konklávé. A temetést már minden nagyobb beosztású katolikus egyházi tisztviselő azzal hagyta el, hogy tudták: a pápaválasztás a nyakukon. Az esemény sokkal tovább váratott magára, mint illett volna a környező események miatt. Azonban most kihirdették: elindul a konklávé, és mindenki hivatalos volt a Katedrálisba. Akinek nem volt választójoga, azt is csábítgatták, mondván, hogy az új pápa áldása és első miséje varázslatos. Szét is küldték az üzenetet, hogy egy hét múlva kezdődik az esemény, és mindenkinek érdemes eljönnie.

A küldetésre elsősorban az északi Egyház kötelékében élő karaktereket várok. A szabályok ugyanazok: ha a küldetés lezártakor egy poszt hiányzik, csak váltó- és TP jutalom jár majd, ha kettő, akkor a TP és váltó fele, ha három vagy több, nem jár jutalom. Bőséges határidőket fogok adni, ezért nyomós (és legalább két nappal előre egyeztetett) indokokon kívül nem fogok határidőt kitolni. Az első poszt végére spoilerben ne felejtsétek el listázni az 5 kiegészítőt, amit hoztok, valamint a passzív képességeiteket, amire figyelnem kell majd. A küldetés a királyválasztás előtt fog játszani időrendben, első sorban egyeztetéses alapon.

Jelentkezési határidő: 2020.05.22.

Iudex

Iudex
Klerikus
Klerikus

Hagent pápának! Deus vult!


_________________
"Amikor Matheus inkább mágiapontokat költ, mert a világért sem viselkedne normális emberként."
- Lance Kalver

Robin Holzer

Robin Holzer
Klerikus
Klerikus

Nem hagyom hogy Hagen legyen az!


_________________

Jozef Strandgut

Jozef Strandgut
Klerikus
Klerikus

Azt hiszem itt kötelező a részvételem, hogy kissé megkavarjam a dolgokat Very Happy

Tertullius

Tertullius
Klerikus
Klerikus

Hagemus papam! Ott leszek.

Gerard D. Lawrenz

Gerard D. Lawrenz
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő

Csak mert tudom, hogy imádnak engem északon Very Happy

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Hosszú csend után ugyan, de >erre< tessék!

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.