Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Tegnap 10:17 am-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

[Sil & Tea] all I wanna do is get high by the beach

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Adrastea

Adrastea
Kísértő
Kísértő

Idegtépő volt a csend. Legalábbis teljesen biztos voltam benne, hogy Sil fülét nagyon bántja. Hiányozhat neki a gyerekek zsivaja, hogy nem arra ébred reggel, ahogy rajtunk ugrándoznak a picik. Szégyelltem magam, amiért én nem érzek így. Botorság lenne azt állítani, hogy nem szeretem a gyerekeimet, vagy ne lennék boldog, mikor velük vagyok… De mégis. Jól esett a csend, a nyugalomnak ez az évek óta nem ismert békés némasága.
Szükségem volt már rá. Gyűlöltem magam azért, amiért néha – és mostanában egyre gyakrabban – éreztem azt, hogy megfojt a saját életem. Mintha egy túlzsúfolt szobában lennél, amiben éppen csak annyi levegő van, ami elég a túléléshez, de egyébként semmi mozgástered nincs. Egy ideje már csak túléled a saját életed.

Sil előtt ébredtem. Hosszú évek óta valószínűleg nem történt efféle dolog nálunk, úgyhogy kihasználtam a kínálkozó alkalmat, hogy az összehúzott sötétítő résein átszüremkedő vékonyka napfényben fürdő vonásait csodáljam. Elfelejtettem nézni is. Vagy ha néztem is, sose láttam. Csodáltam most a fitos kis orrát, az alatta elnyíló szép metszésű ajkakat. Úgy éreztem, valamiféle szentséget török, miközben felé hajoltam, hogy egy könnyű csókkal felébresszem.
− Rendeljünk reggelit, és menjünk le a partra fürödni – súgtam az ajkai közé, ahogy a felsőtestemmel az övének simultam. Minél nagyobb felületen, minél több érzékszervemmel akartam figyelni rá.


_________________

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő

Kellemesen aludtam. Békésen, és gondoktól mentesen. Álmaim tiszták voltak, éberek. Mióta Ő mellettem van, a múlt mély hegei sem izzanak annyira mint annak idején. Csend van. Furcsa érzés ez a gyerekzsivajtól, kacarászástól és sírástól mentes hallgatás. Nem is tudtam eddig elképzelni hogy nem úgy indul egy napom, amikor kora reggel kelek hogy reggelit készíthessek a családnak. Furcsa érzés, valahogy a zsigereimben érzem az ösztönös késztetést, szintem minden porcikám indulna már. Mégis fekszem. Egy forró csók ébreszt fel éber álmomból. Az Ő csókja.

- Rendeljünk reggelit, és menjünk le a partra fürödni. - súgja Tea a csábító ajánlatát. Hogy még ezt tetézze, hozzámsimul, minden porcikájával. A levegőben nyújtom a karjaimat, majd egy hatalmas ásítás után átkarolom őt. Odahúzom magamhoz, hogy érezzem testének melegét. A benne lobogó tűz tart melegen a élet rámzúduló jeges hóviharaiban.

- Ez egy tökéletes tervnek hangzik... - szólalok meg, miközben lágyan beletúrok a hajába. - ...de még egyenlőre semmi kedvem sincs kikelni az ágyból. Mellőled pedig még annyira sem, egyetlenem. - szorítom magamhoz, lágy csókkal szolgálva marasztalásul. Elég régóta nem lehettünk kettesben. A drága gyermekeim hiánya, egy kissé honvágyat ébreszt bennem, de talán ez így van rendjén. Felelős szülő vagyok, mindenkit rendesen neveltem. Kettőnk közül talán én egyedül. Sosem csináltam belőle problémát. Szeretem Őt, szeretem a gyermekimet, és az életemet is, úgy egészében. Hozzánk nem ér el a háború szele, az emberek szívében gyökeredző métely itt már nem ütötte fel a fejét. Békében éltünk. Kettesben.


_________________
"I was the biggest idiot that Alicia seen and endured. She can do this."

[Sil & Tea] all I wanna do is get high by the beach Fox-icon
https://questforazrael.hungarianforum.net/t324-hohaju-yrsil

Adrastea

Adrastea
Kísértő
Kísértő

− Akkor, sajnos, ez nem a mai napod, kedvesem – vigyorogtam rá pajkosan, rövid ideig még maradtam az ölelésében, kiélvezve a kényelmes melegét, készségesen viszonoztam a csókját is, aztán egész egyszerűen kisiklottam a karjai közül.
Kikászálódtam az ágyból, aztán a tegnap a földre dobált ruhakupac darabjai közül kiválasztottam a fürdőruhámat, és néhány pillanat alatt, könnyű mozgással magamra öltöttem.
− Sokkal jobb ötletem támadt! – sandítottam hátra Silre a vállam felett. – Reggelizhetnénk egyenesen a parton! – boldog mosollyal beszéltem, mint egy gyerek, aki valami nagy felfedezést újságol a szüleinek. Régen éreztem ennyire felszabadultnak magam. Régen éreztem igazán úgy, hogy élek. Mintha minden egyes pillanatban színtiszta adrenalint pumpálna a szívem, az izmaim tele voltak energiával, az egész testem belülről feszegette ez a töménytelen mennyiségű, kifogyhatatlannak tűnő életöröm.
Kitártam a fürdőszoba ajtaját. Laza lófarokban fogtam össze a hajam a fejem tetején, aztán fogat mostam.
− Igyekezz! – sandítottam rá Silre, ahogy visszaléptem a szobába. Nem volt sem kedvem sem erőm egyhelyben maradni, ami általában ritkán jellemző rám. De ha már ennyire pezsgett bennem az élet, hát ki akartam használni.


_________________

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő

Csak egy pillanatot. Csak ennyit kérek még. Ne menj el, bújj vissza, és aludjunk egymás karjaiban az örökkévalóságig. Sajnos te nem vagy ilyen csendes mint én. A könnyed lépteid, bájos szépséged és gyönyörű mosolyod...megzavarják az álmaimat. Mintha csak hallanám ahogyan apró szelet versz villanó lábaid léptével. Káprázatos vagy, talán csodálatosabb is mint amit álmodtam vagy álmodni mertem volna. Egyetlen pillanatig nagyot nézek, mintha csak próbálnám belevésni a pillanatot az emlékezetembe.

- Igyekszem, igyekszem... - felelem nagyot nyögve mielőtt az oldalamra fordulnák, onnal pedig egyenesen a párnába fúrva a fejem. Nem akartam még felkelni, nagy erejű fáradtság döntött le. Talán most alszom ki azt, amire gyerekek mellett képtelen vagyok. Tény hogy rég nem aludtam már jól. Bár csodálom és szeretem őket, be kell vallanom magamnak, gyakrabban tehetnénk ehhez hasonló kirándulásokat kettesben az anyjukkal.
0
- Csak egy percet adj nekem, csak egy perc, hidd el csak egy... - szundítottam el. Olyan kellemes volt egy pillanatra csak lehunyni a szemem. Már éreztem hogy elkerülhetetlenül közeleg a vég, ha mellém bújik és piszkálni kezd, akkor tényleg fel kell ébrednem. Muszáj. Róla van szó. Amíg viszont pihenhetek még egy picit. Csak egy icuri picurit. Csak annyit...


_________________
"I was the biggest idiot that Alicia seen and endured. She can do this."

[Sil & Tea] all I wanna do is get high by the beach Fox-icon
https://questforazrael.hungarianforum.net/t324-hohaju-yrsil

Adrastea

Adrastea
Kísértő
Kísértő

Általában én vagyok az, aki mindig utolsónak kel. És általában még annak ellenére és olyankor is fáradtnak érzem magam, legyen bármilyen hosszú alvás a hátam mögött. Most azonban minden egyes percet pazarlásnak érzek, amit csukott szemmel töltök el. A fürdőajtóban toporogva, csípőre tett kézzel mustráltam az ágyon heverő Sil alakját talptól tetőig, aztán a tekintetemnek hagytam megtenni ugyanazt a távot visszafelé is, majd megadón sóhajtottam.
− Jó hát… − kezdtem bele egy lemondó mosollyal −… te maradj csak, pihenj. Én lenn leszek a parton. Könnyen megtalálsz. Közel leszek ahhoz a helyhez, ahol azt a rohadt jó koktélt vettük tegnap – a végére aztán elmosolyodok. Naptejet és törülközőt készítek össze egy táskában, majd a tőlem telhető legnagyobb csendességgel kiosonok a szobából.
Teljesen szokatlan szituáció, amiben én vagyok az, aki előbb kész az indulásra. Általában én vagyok az, aki mindig tovább készül, az ajtóból még visszafordul átöltözni vagy megigazítani a sminkjét. Most azonban egyáltalán nem zavar, hogy a tincseim hanyagul összefogott, egy kissé talán ferdén is álló lófarokba vannak kötve a fejem tetején, nem hiányzik a smink, nem kellenek semmiféle ékszerek. Gyönyörűnek és fiatalnak érzem magam.
Könnyed léptekkel haladok a parton, alaposan kiélvezve minden egyes rám tapadó tekintetet.  


_________________

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

Sajnálatosan itt sem, ha jól látom.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.