Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 25, 2024 10:17 am

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

[Magánjáték] - Meglepetés (Sieg&Ger)

2 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26[Magánjáték] - Meglepetés (Sieg&Ger) - Page 2 Empty Re: [Magánjáték] - Meglepetés (Sieg&Ger) Szomb. Nov. 04, 2017 11:18 pm

Vendég


Vendég

Egyáltalán nem tetszik, hogy a másik úgy nyúl a mágiához, mint ha csak vizet inna. Nem tudom, hogy mi jó dolog van az egészben. Azonban egyáltalán nem lopta be magát az előbbi tettével a szívembe. Fogalma sincs arról, hogy csak azok koccintanak egymással, akiknél alkohol van.
- Vízzel nem szokás koccintani, ezt jól vésd az agyadba – mondom ingerülten, mire a benn levők egy része szintén felfigyel. Gert nézik, míg engem csak futólag. Jól látható rajtuk, hogy megrémíti őket elsősorban a heges arcom.

27[Magánjáték] - Meglepetés (Sieg&Ger) - Page 2 Empty Re: [Magánjáték] - Meglepetés (Sieg&Ger) Szomb. Nov. 04, 2017 11:23 pm

Gerard D. Lawrenz

Gerard D. Lawrenz
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő

Neki más véleménye volt az italokról. A forrás vize ugyanolyan ritkaságszámba menő érték volt, akár a bor. Tiszta, üdítő, nem úgy mint az, amit a kutakból mernek fel. Gerard lakhelyétől a legközelebbi hegy, vagy bármi más egyéb forrás sok-sok mérföldre van, így ha nagyritkán ilyen vízhez jut, azt nagyon megbecsüli, meg is őrzi, ha tudja.
- Ezt megjegyzem. - mondta neki még mindig barátságosan vigyorogva.
Tudta, úgyse tudna másokat az igazáról meggyőzni. Ezután fogta a kulacsot és visszaadta a különös harcosnak, akivel találkozott.
- Azért erre még szükséged lehet. - tette hozzá futólag.

28[Magánjáték] - Meglepetés (Sieg&Ger) - Page 2 Empty Re: [Magánjáték] - Meglepetés (Sieg&Ger) Szomb. Nov. 04, 2017 11:27 pm

Vendég


Vendég

Mikor visszakapom a kulacsot, akkor bólintok neki. Mikor sikerül meginnom a söröm, akkor a kulacsommal a kezemben távozom. Fura egy szerzet, s merem remélni, hogy nem találkozok vele egy ideig. Mikor kiérek a Mosolygó Árvalányból, akkor felszállok Lángvetőre, s keresek valami normálisabb helyet.

29[Magánjáték] - Meglepetés (Sieg&Ger) - Page 2 Empty Re: [Magánjáték] - Meglepetés (Sieg&Ger) Szomb. Nov. 04, 2017 11:32 pm

Gerard D. Lawrenz

Gerard D. Lawrenz
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő

Ahogy a másik a lovon ülve elvágtatott, Gerard vidáman integetett neki. Remélte, hogy még egyfelé sodorja őket valamikor a sors folyama. Aztán a nagy vidámságát rögvest félbe is szakította egy élénk, sopánkodó, ámde ismerős hang.
- Á, hát itt vagy! Már megijedtem, hogy csak úgy eltűntél. - mondta a korábban látott lány.
~ Bakker, az Illúzió hatása elmúlt...mi...mit csináljak? - Gerardnak nem volt szíve elutasítani a lányt.
~ Fuss haver! Fuss! - nevetett a lány a fejében, miközben az illúziója a hasát fogta.
Nem is kellett kétszer mondani, a fiú a nykaába kapta a lábát és elkezdett loholni a kikötő felé...

30[Magánjáték] - Meglepetés (Sieg&Ger) - Page 2 Empty Re: [Magánjáték] - Meglepetés (Sieg&Ger) Vas. Nov. 05, 2017 3:40 pm

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

Nagyon kiszámoltátok azért hogy pont meglegyen a szólimit, és úgy döntöttem elhiszem nektek. Aranyos kis slice of life szösszenet volt, jár nektek a 100 tp

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.