Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Tegnap 10:17 am-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Amikor a gigászok összecsapnak... Karthágóban.

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Lance Kalver

Lance Kalver
Tünde Katona
Tünde Katona

Enyhe fejfájással ébredtem. Nem tudtam, hol vagyok épp, de arra se emlékeztem, hogy az előző estém valami nagyon durva ivásban végződött volna. Lehet, hogy legurítottam egy sört... vagy kettőt, de csak ennyi volt! Odakint egyre hangosabb zűrzavart hallottam, ekkor pedig körülnéztem. Egy hideg kőcellában voltam, amit ráccsal zártak le, ez vágódott ki abban a pillanatban, hogy megláttam. Berontott két marcona úriember, és a hónom alatt megfogtak, majd se szó, se beszéd kiráncigáltak. A megdöbbenéstől szólni se tudtam. A ruhám a szokványos volt, de a kardomat nem láttam. Másodpercekkel később kidobtak egy napfényes, homokos térre, aminek a túloldalán árnyék volt, meg még egy ajtó. Egyelőre zárva tartották, én pedig körülnéztem. Egy csomó ember éljenzett egy nézőtérhez hasonlatos dolgon, ahogy megláttak. Ez... ez egy aréna? Tudatosult bennem. Nem sokkal később a másik ajtó is kinyílt, az árnyékban pedig kitettek egy ismerős arcot. Crispin? Ekkor megszólalt egy hang.
- Figyelmezzetek, népeim! Azért gyűltünk itt össze, hogy a Veronia nevű világ legjobb szóviccelőit hallgassuk, és az ebben kiteljesedő küzdelmükön szórakozzunk! Induljon hát a csata! A kezdő szó: áll!
Majd elhallgatott, vele együtt pedig a nézőtér is. Feszülten figyeltek, és mind rám nézett. Szóvicc, szóvicc... teljesen leblokkoltam, végül egy nagyon egyszerűt szóltam oda újdonsült ellenfelemnek:
- Te mit csináltáll, mióta legutóbb találkoztunk?

https://questforazrael.hungarianforum.net/t866-lance-kalver-how-to-screw-a-child-s-life https://questforazrael.hungarianforum.net/t875-lance-kalver

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

A gigászok csatája...Karthago-ban
[Zenei aláfestés:Karthago - Az Utolsó Szó ]
"Ceterum censeo Carthaginem esse delendam!"
- Marcus Porcius Cato Maior


  Szerintem kijelenthetjük, hogy az emberek ennek a világnak a férgei, a legmocskosabb teremtmények, akiket valaha is a hátán hordott ez az átkozott világ. Nem elég, hogy elraboltak - már megint miért??! - de még valami cellába is zártak - rohadjatok meg!! - és aztán megjelent kettő nagy darab, böszme barom és cibálni kezdtek engem. Még a fegyvereim se voltak nálam, így küzdöttem, ahogy csak tudtam, de semmi esélyem nem volt, az erőmet meg inkább tartalékoltam. Volt valahogy egy olyan érzésem, hogy itt még várni fog rám valami és szükségem lesz minden egyes kis aljas trükkömre. A kőfalak között vonszoltatva magamat, volt rá időm, hogy megfigyeljem a helyet: de semmi értelme nem volt, mert minden teljesen egyszerűnek és szokványosnak nézett ki. Aztán egy acélkapu tárult ki előttünk és én a porba hullottam. Felettem a Nap a zenitjén járt és ontotta rám gyilkos sugarait. Még a szemüvegem sem volt rajtam, hogy mindezt tompítsa, így vakon pilláztam csak előre, próbálva hozzá szoktatni a szememet a megváltozott fényviszonyokhoz, hogy egyáltalán lássam, hogy mi a fene is van készülődőben. De egyelőre csak egy férfi hangját hallottam, és előttem pár méterre egy másik alakot láttam a homokban...egy arénában lennénk?! Mi a bánatos franc? És még is, mivel harcoljak? Ez kezdett rohadtul idegesítő lenni!
- Figyelmezzetek, népeim! Azért gyűltünk itt össze, hogy a Veronia nevű világ legjobb szóviccelőit hallgassuk, és az ebben kiteljesedő küzdelmükön szórakozzunk! Induljon hát a csata! A kezdő szó: áll!
  Értetlenül néztem magam elé, miközben a látkép már kezdett valamennyire kitisztulni. Azonban amikor az ellenfelem megszólalt, végre fel is ismertem őt, és már az arcát is láttam. Mi a bánatos franc? És ez...?!
- ARE YOU FUCKING KIDDING ME?! ARE YOU MAD, BRO?!
  Csattantam a nézőtér felé fordulva, ahol a szószóló álldogált. Aztán Láncira pillantottam.
- Semmi különöset, Lányciba. Csak egy áll-ványt építettem, hogy ezek a barmok felérhessenek azokra a magaslatokra, amikre hágni fogunk! Vagy őket hágjuk meg. Hogy stílusosabbak legyünk: hág-lyuk. Háh...na baszki, ez nekem nem megy...


_________________
Amikor a gigászok összecsapnak... Karthágóban. Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Lance Kalver

Lance Kalver
Tünde Katona
Tünde Katona

Crispin válasza mintha elzsibbasztotta volna a karomat egy kicsit. Pedig... meg se mozdult! Lenéztem a kérdéses testrészemre, és egy halvány zöld foltot láttam. Mi a... Értetlenül néztem vissza újdonsült ellenfelemre, majd elvigyorodtam.
- Szerintem kihágás lenne, ha rájuk mennénk most egymás helyett, de talán, ha ötnél eggyel többször döfhetünk beléjük, meghág-hat-lyuk őket később. - Mondtam, majd figyeltem a reakcióját.

https://questforazrael.hungarianforum.net/t866-lance-kalver-how-to-screw-a-child-s-life https://questforazrael.hungarianforum.net/t875-lance-kalver

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

- Most majdnem mondtam azt, hogy "gimme a hug"...de túlságosan hasonlít a hághoz...
Borzongtam el egy pillanatra, ahogy belegondoltam, hogy Lánci megpróbálkozik azzal, amit a szó maga sejtetne...így inkább hagytam, hogy ez elússzon.
- Ahhoz hat lyuk kell, itt meg ahogy elnézem, lyuk túltengésben szenvedünk.
Vetettem egy ideges pillantást a nézőközönség felé, majd vissza fordultam Láncihoz.
- Most éppenséggel felvetődött bennem egy gondolat: a hegyeken ugyebár vannak részek, amelyeken át lehet kelni és "hágó" a nevük. A kérdés az, hogy még is, kiket hágnak meg ezek a hágók? Valószínűleg jó nagy rábaszás lehet, ha valaki át akar kelni rajtuk és kap egy szép kis lavinát a nyakába. Abba már bele se merek gondolni, hogy mit tesz az, aki egy hegyormot hág meg..


_________________
Amikor a gigászok összecsapnak... Karthágóban. Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Lance Kalver

Lance Kalver
Tünde Katona
Tünde Katona

- Azt nem tudom, kiket hágnak meg, de majdnem biztos vagyok benne, hogy nem véletlenül keletkeznek a földrengések... - Gondolkoztam el. - Szerintem lyuktól függően valamilyen oromben részesül! - Mondtam, majd ráharaptam az ajkamra. Megérte ez?

https://questforazrael.hungarianforum.net/t866-lance-kalver-how-to-screw-a-child-s-life https://questforazrael.hungarianforum.net/t875-lance-kalver

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

- Hmm....így hát legalább megtudtuk, hogy miért is vannak földrengések. Kösz, Lánycida, ezt még észben tartom!
Hajtottam fejet a geológus professzornak, és csak vakargattam az alkaromat, amely iszonyatosan viszketni kezdett.
- Ja, részesül. Jó szó...szó szerint elsülnek! Vagy csak valakinek a része sül. Mondjuk fő a feje, hogy mennyi hülyeséget kell hallgatnia! Netán a részes ül...de minek a részese ül? A poénjaink után valószínűleg a hangulat, az nagyon le fog ülni. Nincs valakinek egy széke véletlenül? A poénjaim fáradtak, pihenőre van szükségük!


_________________
Amikor a gigászok összecsapnak... Karthágóban. Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Lance Kalver

Lance Kalver
Tünde Katona
Tünde Katona

- Le ne ültesd őket, még jó párat el kell sütnünk, mielőtt abbahagyjuk. - Vigyorogtam, mikor enyhe fájdalmat éreztem a vállamban. Óvatosan megmozgattam, mintha enyhén meghúzódott volna. Mi a halál folyik itt?
- Szerintem ne ker-ül-gessük a forró főt, ha már állításod szerint megfőtt. Az a fő, hogy most szórakoztassuk az itteni, úgy tűnik, fővezért. Egyébként szerintem mire a végére érünk ennek, a közösség semelyik része se ül majd. - Pillantottam fel a közösségre. Úgy tűnt, tetszett nekik.- Ha meg pihenőt akarsz, fogj pár tollat, aztán igazgasd, amíg lesz két melle, meg egy szép csípője. Lehet, hogy az nem túl odaillő, de attól még nevezheted majd Ernőnek.

https://questforazrael.hungarianforum.net/t866-lance-kalver-how-to-screw-a-child-s-life https://questforazrael.hungarianforum.net/t875-lance-kalver

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

- Hát persze, hogy nem fognak ülni, inkább csak csicsikálni.
Vontam meg a vállamat. Ejj...ki gondolta volna, hogy egyszer még egyszerű udvari bolonddá fognak engem lealacsonyítani? Hát milyen világ ez?! Ahogy Lánci folyamatosan süti el a poénjait, olyan érzés, mint ha egy-egy csapást vinnének be. Hihetetlen, hogy milyen hülyeségekre nem képes az elme.
- Egy ideig eltartott, mire rájöttem, hogy mit akarsz elérni a pihe-nővel, de gratula, ez jó volt! -hajoltam meg kínomban az ellenfelem felé. - Nekem van egy R-em és az,ha sokat beszélsz a nőkről, tényleg nőni kezd! R-nő, hallod?
Néztem le az ágyékomra, és Roro-ra. Sajnos ezt az inside joke-ot csak én fogom megérteni, de jól esett kimondani.
- Ernővel és Pihenővel az a baj, hogy mellesleg nem szoktam a legnagyobbak lenni. Mellékes megjegyzés: mellbimbó. Már mint az tényleg a mell ékessége. Szinte már látom is magam előtt a bimbódzó kapcsolatomat ezzel a két szépséggel. Without nipples, the boobs would be pointless anyway.


_________________
Amikor a gigászok összecsapnak... Karthágóban. Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Lance Kalver

Lance Kalver
Tünde Katona
Tünde Katona

Diadalmasan elmosolyodtam, ahogy még Crispin is megdicsért a pihenőért, azonban mintha hátulról megtaszítottak volna, elvesztettem az egyensúlyomat, majdnem el is estem, de állva maradtam.
- A hágást itt már elkezdték! - Nevettem kínomban, majd az újabb sorozat mintha arcul ütött volna, a következő mondatát viszont nem értettem.
- Úgy van, egy mellre, hogy értelmesebb legyen, kelbimbó is! - Bólogattam. - Melletted nem tudom, hogy milyen könnyű kivirágozni, de ha harang vagy, és szépeket mondasz nekik, néhány bimmbók még jól is sikerülhet. Ab-bamm-ár megállapodhatunk viszont, hogy ez nem lesz egy rövid küzdelem, ha izzasztod magad, a hajadra ne tegyél pozitív megjegyzéseket, lehet, hogy néhány csimbók ott marad. - Válaszoltam aztán. Magamban örültem, kezdtem belejönni.

https://questforazrael.hungarianforum.net/t866-lance-kalver-how-to-screw-a-child-s-life https://questforazrael.hungarianforum.net/t875-lance-kalver

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

- Yupp, meg kell vallani, hogy az izgalom itt már a tető fokára hágott.
Bólogattam hevesen, ahogy mind Lánci, mind én kicsit megtántorodtunk. Nem tudom, hogy ki szórakozik velünk, de kezdett egyre kevésbé tetszeni a helyzet. Amikor Lánci egy sorozatos szóvicc áradatot adott elő, éreztem, hogy kicsit gyengülni kezdek. Ez olyan volt, mint ha gyors egymás utánban soroztak volna meg puszta ököllel nyomrom. Szép kombó!
- Néha azért még egy-két bók erre felé bóklászik, akárhogy is próbálom elkerülni -vontam meg a vállamat, végig simítva a hajamon. - A bókok legfőbb részei a bókája -kocogtatom meg bal lábammal a jobb lábam bokáját, bár eléggé bizonytalan volt emiatt az állásom, kicsit meg is tántorodtam. - A minap is mászkáltam az erdőben, és tudod hogy mit találtam? A fák tövében megbúvó bókort...onnan szedegettem én is ezeket. Aztán elkapott a bó-kór, és teljesen bele betegedtem. Csak ne várjuk meg, míg jönnek a beteg poénok...


_________________
Amikor a gigászok összecsapnak... Karthágóban. Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Lance Kalver

Lance Kalver
Tünde Katona
Tünde Katona

- Szerintem ahhoz késő! - Nevettem, ahogy mintha sípcsonton rúgtak volna közepesen erősen, de nem hagyhattam válasz nélkül. Azt hiszem, kezdtem érteni, minél jobb a viccünk, annál nagyobbat ártunk a másiknak.
- Áh, fuck, már megint csak azon jár az eszed! - Méltatlankodtam. - Akkor gyógyulj meg gyorsan, nem árt megkitegedni se! - Vetettem oda hetykén, akárcsak egy könnyed kardcsapást. - Ne tévesszen meg, hogy ilyen félvállról veszem, bevállalok sokkal erősebbeket is, csak nehogy agyi elválltozást okozzon nálad.

https://questforazrael.hungarianforum.net/t866-lance-kalver-how-to-screw-a-child-s-life https://questforazrael.hungarianforum.net/t875-lance-kalver

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

- Betegedni és kitegedni...édes mindegy, milyen irányba tegedek...shit, ennek semmi értelme nem volt!
Adtam magamnak egy öngólt, és Lánci "szócsapása" ezúttal is célba talált. Egyre jobban felcsesztem magam idegileg ezen az egész helyzeten. - Kedves egészségedre válljék ez a nagy aggódás. Agyi elválltozásról szó se lehet, mert ahhoz agy is kéne...bár azon agyalok, hogy agyba-főbe viccellek, s végül agyag bábút mintázok rólad. Ez lesz a te örökséged...vagy ökörséged.


_________________
Amikor a gigászok összecsapnak... Karthágóban. Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Lance Kalver

Lance Kalver
Tünde Katona
Tünde Katona

Örültem annak, hogy úgy tűnt, én vagyok fölényben, de nem hamarkodhattam el semmit. Letámasztottam volna a lábamat, aztán fájdalmasan felszisszenve kellett tudomásul vennem, hogy az a fájós. Éppen helyezkedtem volna rá a másikra, mikor ott a combomra érkezett valami rúgás. Még nem veszíthetek! Azonban a harci állásról le kellett mondanom, így óvatosan helyezgettem csak egyik lábról a másikra a testsúlyomat.- It doesn't occur often that one mentions this. - Dohogtam, ahogy az örökségemet említette fel. Ugyan kitől örökölhetnék? - El akarsz szomorítani? A bábú helyett inkább báörömöt csinálj! Egyébként is, mi az a gybafő? - Szóltam rá.

https://questforazrael.hungarianforum.net/t866-lance-kalver-how-to-screw-a-child-s-life https://questforazrael.hungarianforum.net/t875-lance-kalver

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

- Báörömöt kérsz? Mintázok neked egy bá-örömlányt, legalább lesz egy nő az életedben, akivel játszadozhatsz. If you know what I mean. De ha nem jön össze, ne csüggedj, a magányos éjszakákon legalább fejlesztheted az egykezes képességeidet. Ha családra vágysz, akkor a báöröm-lány mellé csinálok neked báöröm-apát és báöröm-anyát is, csak hogy családias legyen a hangulat.
  Ezt a harcot nem fogom megnyerni becsületes módon, nem fogom megnyerni kis oda vágásokkal. Ideje elő venni a másik nyomorúságára építő fegyverkészletemet.
- It's hammer time, my friend. You know what they do with hammers? They bang...just like you'd bang that doll. There's one Witchhammer in the North called Norven...time for the Bitchhammer! Totally nailed it...


_________________
Amikor a gigászok összecsapnak... Karthágóban. Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Lance Kalver

Lance Kalver
Tünde Katona
Tünde Katona

- Nem csak játszadoznék vele, játmazozás is lenne benne, kikérem magamnak! - Válaszoltam, de aztán éreztem, hogy folyamatosan ütéseket kapok, hol erősebbeket, hol gyengébbeket, de mind eltalál. Itt nem lesz feltétlenül könnyű a győzelem. Hmm...
- Látom számomra nehéz lesz téged legyőzni. Illetve nehéz lenne, de nem is kaptam számot, pedig néha jó lenne nyerni, nem mindig csak nyelni. Szívesen felkerekednék, hogy föléd kerekedjek, de nem vagyok elég kerek, de ha kitekerek pár nyakat, talán jönnek a hullaszállító szekerek.

https://questforazrael.hungarianforum.net/t866-lance-kalver-how-to-screw-a-child-s-life https://questforazrael.hungarianforum.net/t875-lance-kalver

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

  Lance szado/mazora kihegyezett és élezett poénjai nagyjából akkora "sebzést" jelentettek számomra, mint ha egy fakarddal piszkáltak volna meg egy nehéz páncélos egyedet, nem értem meg akkora sokként, mint az előző mestervágásait, de azért féltem, mert lehet, hogy ez csak a vihar előtti csend, az erő összegyűjtés...és valami sokkal rosszabb következik. A következő poén-vágás, amely a "számomra" volt építve, kissé még mindig sutácska volt az én megítélésem szerint, a pontozó közönségnek viszont tetszett, így a hátsó felemen vöröslő fájdalom támadt, mint ha az anyuci fakanállal verte volna el a fenekemet. Mocskos kis szemetek...
- Kerek-perec megmondom neked, hogy akár egy jó kis poénsorozatot is ki lehetett volna ebből kerekíteni. De elf-elejtettem, hogy csak egy elfről van szó. Még ha agysejtjeimet elfelezném, akkor se érnél fel hozzám. Lehet, hogy elfenekellek még a végén, s hagyom, hogy emléked elfakuljon bennem. What you need is self-control, and self-esteem. Brace yourself...although I'm not your self, and I definitely won't sit on a shelf. I'm self-assured, while you are just self-abasing yourself.  Don't worry, all this "self-based" words are just a type of self-defense.But carry on, my little elf...Bár ez a játék kezd eléggé elf-ajzott lenni. Ajzott elf...mondd csak, kanos vagy? Vagy az elfek ajzottak téged fel?


_________________
Amikor a gigászok összecsapnak... Karthágóban. Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Lance Kalver

Lance Kalver
Tünde Katona
Tünde Katona

Hátraestem a viccektől, amikkel meg lettem sorozva, és még mintha a földön is rugdostak volna, de nagy nehezen felálltam, és elmosolyodtam.
- Poénsorozat az volt. Csak be ne sorozzanak a végén! De várj, most én vagyok a soros. Az előző rohamod során sorban soroztál szóviccekkel, azonban ez nem lesz elég. Max akkor, ha meggyújtjuk, de a fölöttünk lévő kék tömegnek akkor se mondhatod, hogy el-ég! Felajzásról kérdezel? Íj... Legyen inkább nyíl, ha már újból lehetőségem nyílt támadni. Pedig nincs is nálam ritmushangszer, nem adok se támot, se titimet! Titty-t ha akarnék se tudnék adni, mert nincs.. And I'm not training with sit-ups, I'm not ab-using! By the way, how do you call the smell that is not present but is usually around your stomach? An Ab-Scent! But don't go too scentimental! You are mental already, but I prefer you not reek of anything. Be se büdösíts semmit, nem jó, ha egy hozzád hasonló ríkít akármit! Amúgyse szeretem az élénk színeket. Nem, az olyan jeleneteket se! A tompaénk színek szintén nem játszanak, bár azok nem vágnak szembe annyira. - Lihegtem, reméltem, hogy ezzel találok rajta fogást.

https://questforazrael.hungarianforum.net/t866-lance-kalver-how-to-screw-a-child-s-life https://questforazrael.hungarianforum.net/t875-lance-kalver

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

A sorozatos támadásoktól folyamatos hátrálásra kényszerültem, és végül már az aréna falát támasztottam erősen zihálva, orromból csöpögő véremet a kézfejemmel törölve le. Ez...egy igazán megrendítő csapássorozat volt, amelyből elég nehéz lesz talpra állnom, azonban meg kell oldanom valahogy! Nem hagyom, hogy egy ilyen kis...valaki legyőzzön engem! Nem hagyhatom! Crisp-in a nevem, és nem Crisp-out! Mélyen meghajlok ellenfelem előtt, egyrészt, hogy kifejezzem tiszteletemet, másrészt, hogy valahogy időt nyerjek, míg gondolkozok.
- Ez...igen csak figyelemre méltó teljesítmény volt, meg kell hagynom, Láncika. Szinte magához láncolt viccsorozataid ilyen láncolata, s majdnem hogy láncreakciót indított be nálam...a reakcióm egyelőre csak egy keserű fintor, és a fejemben előbukkanó kép, ahogy kiláncolnak téged valahova az ilyen súlyos bűneidért! Hogy mivel érdemeltem mindezt ki? Érdemes lenne utána nézni, és érdemeiben felderíteni ezt az ügyet...mondani neki pár viccet, hogy derűre fakadjon...mert valljuk be, eléggé siralmas a helyzetünk. Eddig egy ügyem volt, legyőzni téged. Így lényegében együgyű voltam. Azonban mindennek a kivitelezhetőségét egyre jobban megkérdőjelezem, és lehet, hogy elvesztem eme ügyet, így ügyefogyott leszek, amiből egyenesen következik, hogy ügyetlen is. Pedig ügyeltem arra, hogy az ügyeletre kerülj innen. Az erőm fogyóban, elmém darabokban, így hát, megadám néked a lehetőséget: végezz ki.
Térdelek le ellenfelemmel szemben...
- Megadom a módját a megadásomnak. Meg adom a pontot a szóvicceidre. Ebből születnek majd a jó adomák...


_________________
Amikor a gigászok összecsapnak... Karthágóban. Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Lance Kalver

Lance Kalver
Tünde Katona
Tünde Katona

Ezaz... sikerült... lihegtem. Térdre kényszerült! Csak néhány utolsó csapásra futotta az erejéből, megtántorodtam, de minden erőmet összeszedve talpon maradtam. Odalépdeltem hozzá.
- Adó mák, azt mondod? Lehetne vevő mák is, bár a napoknak általában nincs pénzük, szóval se egy ma, se mák nem lehetnek vevők, ellenben lehetnek adók, bár olyanról még nem hallottam, hogy valaki a bevételei után a saját napjával fizetett. És ez a tett tényleg fizz, ez a kis idő csak úgy pezsgett a viccektől. De nem olyan siralmas ez, vagy ha mégis, majd együtt megvigasztaljuk, és akkor majd nevetalmas. Vagy temetnéd rögtön, és már megástad a sir-almast? Mondjuk ez milyen név már egy lovagnak, Sir Almas... és ha én a Körtéset jobban szeretem, akkor mi van? - Tartottam egy rövid szünetet, majd nyújtottam neki a kezem. - Gyere, állj fel. If you can't stand on your own leg, Cris-pin yourself on the wall. Egyébként meg van, ki vicc nélkül is derűre tud fakadni, bár van, aki jobban szeret vaskadni. De figyelj, mi is fuckadtunk egész végig, hiszen egymást baszogattuk szóviccekkel, nem? Some people wouldn't give a fuck tho... - Mosolyogtam, majd felnéztem. Ez a vége?

https://questforazrael.hungarianforum.net/t866-lance-kalver-how-to-screw-a-child-s-life https://questforazrael.hungarianforum.net/t875-lance-kalver

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

Nem is tudtam, hogy Lance Kalver, első ismerősöm ezen a néven, és remélhetőleg az utolsó is, ilyen kegyetlen egy alak, hogy még a megadásom után is folyamatosan "ütlegel". Csak grimaszoltam a hosszú monológjára, és ha nem fájtak volna annyira a zúzódásaim, biztos, hogy kacagtam volna egyet - így viszont csak hisztérikus röhejre futotta tőlem. Megjegyeztem ezt neked, Lánycida...nagyon is megjegyeztem. Még bőven vissza fogod ezt kapni tőlem.
- Földön fetrengő ellenfélre támadni aljas és komisz dolog, azt ugye tudod? Most komolyan át kell élnem még ezt a Kalveriát is? Shove up a freaking lance up your ass...
Szűrtem a szavakat a fogaim között. A nézőközönség elkussolt, és végül egy igen csak hájas egyénke emelkedett fel a sorok közül - egy személyben elfoglalt három helyet - és a tenyerét dörzsölve emelkedett röfö...szólásra.
- Hát így zárul le vala az Első Veroniai Pun Háború. Voltak itt szép adok-kapok pillanatok, utolsó pillanatban elkövetett válasz csapások és egyéb aljasságok. Drága barátaim, ezennel Lance Kalver-nek nyújtom át a Master of Pun kitüntetést. Élje életét továbbra is dicsőségben és szóviccekben gazdagon! Crispin Shadowbane, ne csüggedj, egyszer majd el jön a Te időd is, jobb poénokkal. Köszönjük, hogy ilyen jól elszórakoztattatok minket! És most..akár távozhattok is, mi még iszunk és eszünk és mulatunk.
- Fulladnátok meg az utolsó falaton...
Dörmögtem az orrom elé, majd ideges és dühös pillantások közepette sétáltam ki az arénából, hogy minél messzebb kerüljek innen. Elegem van ebből az egészből. Lánycibát meg sem várva, megmaradt önbecsülésem darabkáit összekaparva sietősre fogom lépteimet...


[ Köszönöm a játékot Láncika, egy élmény volt Wink ]


_________________
Amikor a gigászok összecsapnak... Karthágóban. Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Lance Kalver

Lance Kalver
Tünde Katona
Tünde Katona

A győzelem mámorában mintha meg se éreztem volna az ütéseket. Talán csak túl gyengék voltak, talán csak az én fejemet töltötte be minden más... de vége volt. Úgy döntöttem, kegyes leszek, és nem rúgok bele a földön fekvőbe még egyszer, szavakkal se, csak mosolyogtam.
- Hát így zárul le vala az Első Veroniai Pun Háború. Voltak itt szép adok-kapok pillanatok, utolsó pillanatban elkövetett válasz csapások és egyéb aljasságok. Drága barátaim, ezennel Lance Kalver-nek nyújtom át a Master of Pun kitüntetést. Élje életét továbbra is dicsőségben és szóviccekben gazdagon! Crispin Shadowbane, ne csüggedj, egyszer majd el jön a Te időd is, jobb poénokkal. Köszönjük, hogy ilyen jól elszórakoztattatok minket! És most..akár távozhattok is, mi még iszunk és eszünk és mulatunk. - Ragadott ki végül merengésemből egy hatalmasra hízott egyén, akinek a hangja pont olyan volt, mint aki megnyitotta ezt a harcot. Cyne dühösen elcsörtetett, én pedig követtem példáját. A hátam közepére se kívántam ezt az egészet, se a címet, fájtam mindenhol, pihenni akartam... várjunk, ha van hátam, vajon gétam is akad valamerre? NA JÓ, ELÉG!

[én is köszöntem, a legközelebbi találkozásig Wink ]

https://questforazrael.hungarianforum.net/t866-lance-kalver-how-to-screw-a-child-s-life https://questforazrael.hungarianforum.net/t875-lance-kalver

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

God... Mire végigolvastam úgy éreztem kifolyik az agyam a fülemen. Kemény menet volt fiúk, néhány helyen volt hogy nem esett le először a vicc, de jóval több hely volt, ahol valóban felnevettem.
Gratulálok a győzelmedhez Lance.

Egy apróságot jegyeznék meg, ami engem zavart. Mivel az egész játék gyakorlatilag a nyelvi poénokra épült, ha lesz még ilyen, tegyétek le a voksotokat egyetlen nyelv mellett. Tudom, hogy mindketten tündék vagytok így a sztoriba belefért, hogy néha áttértek angolra, de engem azért zavart, mert ettől olyan hatása volt, mintha magyarul már kifogytatok volna az ötletekből. Megnéznék viszont egy full-angol kört is valamikor.

Addig is jár nektek a 100 tp

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.