Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Tegnap 10:17 am-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

[Magánjáték] - Gyakorlati jelleggel...

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Go down  Üzenet [3 / 3 oldal]

51[Magánjáték] - Gyakorlati jelleggel... - Page 3 Empty Re: [Magánjáték] - Gyakorlati jelleggel... Kedd Nov. 20, 2018 11:08 am

Vendég


Vendég

Oldalra billentetem a fejem .Tekintetébe mintha 2 lándzsa lett volna hogy fel akar nyársalni .Szerencsére komoly sérülést nem okozhatnak.Szavain elgondolkoztam megörülök itt van előttem gy démon akitől tanulhatnék de az emberek ostobasága miatt nem mondhatok semmit. Mélyröptü gondolataimból kérdése zökkentett ki.Hátra néztem a szárnyaimra majd felemeltem őket és szaporán csapdosni kezdtem majd ellöktem magam a földtől .Repülésem mint annyiszor most is rövid ideig tartott és egy kő kecseségével pottyantam vissza.-Még fiatal vagyok és nem elég erősek ahhoz hogy rendesen használjam őket .

52[Magánjáték] - Gyakorlati jelleggel... - Page 3 Empty Re: [Magánjáték] - Gyakorlati jelleggel... Csüt. Nov. 22, 2018 10:22 pm

Gerard D. Lawrenz

Gerard D. Lawrenz
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő

A démon a fejét csóválta, ahogy nézte a másikat ügyetlenkedni.
- Nem a repülés az egyetlen dolog, amit egy szárnnyal lehet tenni.
Belegondolt, ő mi mindent csinálna, ha szárnya lenne. Sajnos akárhányszor próbálta, nem volt képes növeszteni. Valószínűleg a világ legfelemelőbb érzése lehetett repülni. De ő már sosem fogja megtapasztalni milyen az, amikor az idők végezetéig képes lennél a levegőben repülni.
- Ezer dologra felhasználhatod ugyanazt az eszközt. Ez az igazi fegyvere a mi fajtánknak.
Körbenézett. Sehol egy hely, ahol gyakorolni tudnának. Ez csak egy könyvtár, nem holmi csatatér.
- Ha gondolod gyakorolhatunk együtt egy másik helyen. Valahol, ahol alkalmasabb.

53[Magánjáték] - Gyakorlati jelleggel... - Page 3 Empty Re: [Magánjáték] - Gyakorlati jelleggel... Csüt. Jan. 17, 2019 5:24 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Érdekes új elem lenne Ger karakterének egy tanítvány, remélem ezt a játékot még folytatjátok majd. Addig is a jutalmatok 100 TP.

https://questforazrael.hungarianforum.net

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.