Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Zivriahan Ma 5:57 pm-kor

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Ma 3:10 pm-kor

» Alicia Zharis
by Ostara Ma 2:50 pm-kor

» Alicia Zharis
by Ostara Ma 2:48 pm-kor

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Nyári találkozó

+9
Anora
Hóhajú Yrsil
Isidor Bose
Lexa Warde
Institoris
Alicia Zharis
Gloria
Wilhelmina von Nachtraben
Azrael
13 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Nyári találkozó Empty Nyári találkozó Szomb. Jún. 11, 2016 1:53 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Aloha!

Többekben felmerült a lehetőség, hogy esetleg nem volt annyira katasztrófa a tavaszi találkozó, hogy ne akarjuk egymást többé látni és esetleg megejthetnénk még egy hasonló volumenű dolgot valamikor a nyár folyamán. Első körben azt lenne jó tisztázni, hogy aki szeretne jönni az milyen intervallumban ér rá/nem ér rá, így aki inkább érzi úgy, hogy ott lesz mint hogy nem az jelezze már az erre vonatkozó hozzáállását.

(Emberi nyelven: aki szeretne nyári talit az dobjon egy posztot, hogy mik azok az időpontok, amikor fixen ráér és mik azok, amikor fixen nem.)

Köszöntem!

https://questforazrael.hungarianforum.net

2Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Szomb. Jún. 11, 2016 2:02 pm

Wilhelmina von Nachtraben

Wilhelmina von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Hahó!
Én Július 17-től két hétig vagyok elvonón, so annyi van mindössze kizárva amit fixen tudok. Ezenkívül a tietek vagyok és támogatom az ötletet maximálisan Very Happy

3Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Szomb. Jún. 11, 2016 2:05 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Július 1-17-ig bármikor jó, hétvégén hétköznap mindegy, a legideálisabb időpont Július 9 vasárnap lenne, vagy a rákövetkező hét egyik hétköznapja. Utána abban a hónapban már nem biztos hogy vagyok családi nyaralás miatt aminek az időpontja még bizonytalan, de inkább szabadon hagynám azt a részt.
Augusztusban a hétvégéim egyelőre szabadok, hétköznaponként viszont dolgozni fogok. ^^

(Szóval egyértelműen akarok veletek találkozni, szeretet van.)


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

4Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Szomb. Jún. 11, 2016 2:06 pm

Alicia Zharis

Alicia Zharis
Nekromanta
Nekromanta

Nekem gyakorlatilag az egész nyár jó, legfeljebb augusztusban esik ki egy hét apum jóvoltából, de még az sem fix. Egész július mindenképpen szabad, tehát... várjunk... *visszanézi a beszélgetéseket*

Nos, júli 18-21/24 között nekem se feltétlen okés, tekintve, hogy akkor Hope-nál fogok lógni ismételten - legalábbis a jelenlegi felállás szerint Very Happy


_________________
"I have seen and endured the biggest idiots of Veronia. I can do this."

Adatlap
https://questforazrael.hungarianforum.net/t700-alicia-zharis

5Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Szomb. Jún. 11, 2016 2:19 pm

Institoris

Institoris
Klerikus
Klerikus

Én nyáron itthon vagyok, legfeljebb a tóig megyek el, de támogatom a talit, mert önzetlen vagyok és szeretem a társaságot, lélekben ott leszek...!

https://goo.gl/PNcR7L

6Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Szomb. Jún. 11, 2016 7:29 pm

Lexa Warde

Lexa Warde
Nekromanta
Nekromanta

Én is jönnék nagyon szívesen, amikor nem érek rá az július 2, mert akkor esküvőn leszek és ugye az azt követő nap sem jó nekem, meg júli 18tól megyek nyaralni négy napra, de állítólag ezeken az időpontokon kívül nekem jó Very Happy

7Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Szomb. Jún. 11, 2016 11:44 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

Nekem és Hope-nak is teljesen jó a július 9.-e utáni hét, sőt, igazából ott a jó, mert a nyár többi részén elfoglaltak leszünk a holttestek elásásával

8Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Hétf. Jún. 13, 2016 12:06 am

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő

Július az amikor totál nem tudok menni sehova. Ha tali lenne, akkor úgy augusztusban tudnák lejönni, vagy legkorábban július 25-e után. Ha hétvége az jó mert nem kell szabadságot kivennem, ha hétköznap az se gond, mert megoldom úgy is Very Happy Viszont tekintve hogy nekem majd fél nap az utazás Pestre (már ha ott lesz), szombat, vagy vasárnapi nap a jobb.


_________________
"I was the biggest idiot that Alicia seen and endured. She can do this."

Nyári találkozó Fox-icon
https://questforazrael.hungarianforum.net/t324-hohaju-yrsil

9Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Hétf. Jún. 13, 2016 10:35 pm

Anora

Anora
Éjvándor
Éjvándor

Inkább július eleje, 17-éig lenne jó, utána már nem tudom biztosra mondani, augusztusban már húzós lenne nagyon. Igen, szóval júli eleje Very Happy

10Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Pént. Jún. 17, 2016 5:57 pm

Astonien Michelberger

Astonien Michelberger
Klerikus
Klerikus

Nekem igazából tökmindegy, csak holnapig meg kellene tudnom az időpontot, hogy szabadságot tudjak kérni a bosstól Very Happy

11Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Pént. Jún. 17, 2016 6:35 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Well then, akkor feldobok egy július 9-i lehetőséget első körben, erre lehet alkudni.

https://questforazrael.hungarianforum.net

12Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Pént. Jún. 17, 2016 7:04 pm

Astonien Michelberger

Astonien Michelberger
Klerikus
Klerikus

Megfelel! Ha mégsem, akkor felrobbantom az egész tecsót, és jövök veletek talizni. Tök logikus és ésszerű cselekedet, nem?


_________________




'Üdvözlégy, Káosz.
Fekete, mint a legtisztább obszidián.
Kiszámíthatatlan, mint a vihar, mi széttépi az égboltot.
Mutass célt széttört életemnek, adj megnyugvást lelkem ezerarcú szenvedésére.
Emelj új világot a régi, romlott valóság szilánkjaiból.
Adj értelmet létezésemnek, s nem lesz, ki utamba álljon.
Légy itt nekem, s azzá leszel, amiben még képes vagyok hinni.'

13Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Szer. Jún. 22, 2016 1:26 pm

Hilde von Nebelturm

Hilde von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Szeretnék érdeklődni, hogy nem lehetne-e inkább a 9.-ét követő héten tartani a találkozót, ugyanis nekem pont kilencedikén akadt elfoglaltságom, s olyasféle, ami miatt kiesik az előtte és utána lévő egy-egy nap.

14Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Szer. Jún. 22, 2016 2:31 pm

Astonien Michelberger

Astonien Michelberger
Klerikus
Klerikus

Én már kikértem a szabadságom 9-re, de majd megtudakolom, hogy s mint.


_________________




'Üdvözlégy, Káosz.
Fekete, mint a legtisztább obszidián.
Kiszámíthatatlan, mint a vihar, mi széttépi az égboltot.
Mutass célt széttört életemnek, adj megnyugvást lelkem ezerarcú szenvedésére.
Emelj új világot a régi, romlott valóság szilánkjaiból.
Adj értelmet létezésemnek, s nem lesz, ki utamba álljon.
Légy itt nekem, s azzá leszel, amiben még képes vagyok hinni.'

15Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Csüt. Jún. 23, 2016 12:20 pm

Vendég


Vendég

Ahoy!

Egyik részről 100%-san jelentkezem az eseményre, ott leszek! Hozzávetőlegesen nekem mindenképpen a hétvégék a megfelelőek, hiszen a gyerekekre hét közben ügyelni kell, míg valaki haza nem ér a családból. Hétvégén szinte szabad vagyok, szóval ott nincs baj az elmenetellel.

Magyarán a július 9. számomra jó, ami mellett július 6-ot is lehetne utólag ünnepelni ( Csaba névnap, muhaha ). Egy hétvégés nap esik ki nekem a nyárból: Júliús 23.-a ( Rokon esküvő ). Az összes többi nekem tökéletes.

16Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Csüt. Jún. 23, 2016 7:52 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Esetleg ha valakinek ez megkönnyítené az életét:
Fel tudok ajánlani magamnál egy nagyon kényelmes 3 személyes kanapét, egy kisebb 2 személyes kanapét (szigorúan alacsonyaknak) és ha valaki hoz hálózsákot akkor a szőnyegemet is. Szóval összesen 3 férőhelyet (van 2 pokrócom, 1 nélkülözhető takaróm és 3 párnám is amit fel tudok ajánlani). Szóval akinek ilyesmin múlna a tali az keressen meg. Smile //warning: van két macskám//


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

17Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Kedd Jún. 28, 2016 11:03 am

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Itt az ideje a második körnek lassan, ki mit szólna egy július 16. szombati időpontnak? Aki esetleg délelőtt-délután elfoglalt lenne később, öt-hat körül elkezdve és akkor kicsit belenyúlna az estébe.

https://questforazrael.hungarianforum.net

18Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Kedd Jún. 28, 2016 2:33 pm

Astonien Michelberger

Astonien Michelberger
Klerikus
Klerikus

Nos, én 16-án szabad vagyok, de az estébe belenyúlásról: vasárnap bizony dolgozom - méghozzá fél héttől.
Szóval how about no Very Happy


_________________




'Üdvözlégy, Káosz.
Fekete, mint a legtisztább obszidián.
Kiszámíthatatlan, mint a vihar, mi széttépi az égboltot.
Mutass célt széttört életemnek, adj megnyugvást lelkem ezerarcú szenvedésére.
Emelj új világot a régi, romlott valóság szilánkjaiból.
Adj értelmet létezésemnek, s nem lesz, ki utamba álljon.
Légy itt nekem, s azzá leszel, amiben még képes vagyok hinni.'

19Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Kedd Jún. 28, 2016 5:31 pm

Lexa Warde

Lexa Warde
Nekromanta
Nekromanta

Én nekem 9.én programom van, aztán az is kiderült közben, hogy 16-a délután utazok el nyaralni, szóval nekem az az időpont is offos :/

20Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Vas. Júl. 03, 2016 3:23 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

A megadott időpont egyre közeledik, szeretnék érdeklődni, hogy akkor mi legyen? Eddig leginkább úgy tűnik a 16. lenne megfelelő, a Kertész nevű frekventált helyen, valamikor kora délutántól akár estig, hogy mindenki be tudjon esni rövidebb-hosszabb időre. Ami viszont aggasztó, hogy aki jelezte, hogy mégse lenne jó időpont neki, az nem mondott alternatívát. Természetesen igencsak szeretnénk, ha minél többen jönnétek, így jó lenne egy olyan időpontot találni, ami mindenkinek jó, vagy legalábbis a lehető legtöbb embernek. Ez nem megy, ha nem kerülnek ki a dátumok. 

Emellett Lory felajánlott jó pár alvóhelyet az embereknek, így még (néhány) vidékinek se lehet olyan nagyon nagy gond az esti maradás. 

Kérem, aki tudja, reagáljon erre az üzenetre, mert jó lenne ezzel tisztában lenni, s egy sikeres, a lehető legtöbb ember jelenlétével lefolytatott találkozót letudni.

21Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Csüt. Júl. 07, 2016 2:19 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Nos úgy tűnik vagy nincsenek ellenvetések avagy mindenki mélyen hallgat, így az admini asztalra csapás erejével a következő lenne a végleges helyzet:

Július 16-án, 4 óra magasságában lehet gyülekezni a legutóbbi találkozóponton, a Blaha Lujza téri McDonald's előtt. Szerintem legkésőbb ötig várunk, hogy összegyűljön a nép, aki addigra ott van jó, aki nincs az is jó, csak akkor ebből a taliból kimarad. A helyszín a Kertész nevű frekventált hely lesz, amiről szerény személyemnek halvány lila gőze sincs, de vannak illetékeseink, akiknek igen így ez nem probléma.

https://questforazrael.hungarianforum.net

22Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Csüt. Júl. 14, 2016 12:24 pm

Vendég


Vendég

Nos, úgy tűnik én hétvégén is foglalt leszek család miatt, így ennek fényében húzzatok ki a tali listáról. Tán legközelebb, de lélekben veletek leszek.

23Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Pént. Júl. 15, 2016 1:07 pm

Wilhelmina von Nachtraben

Wilhelmina von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Hali!

TUdom, hogy sokszor volt meghányva-vetve a téma, de sajnálom, mégse megyek talira.
Azért jó szórakozást az ottaniaknak. Smile Minőséges és tartalmas időtöltést kívánok.

24Nyári találkozó Empty Re: Nyári találkozó Szomb. Júl. 16, 2016 11:04 am

Gerard D. Lawrenz

Gerard D. Lawrenz
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő

Sziasztok!

Részemről is történt egy váratlan fordulat úgy néz ki egy nappal hamarabb ér véget a nyaralásom. És mivel Pest útba esik, el tudok menni a találkozóra.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.