Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 25, 2024 10:17 am

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Kaland: Nebel der Stadt II. - New Fog (V.I.SZ. 822 Nyár)

5 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Lothar von Nebelturm

Lothar von Nebelturm
A Nebelturm család feje
A Nebelturm család feje

„Elfelejtettük, milyen félelmetesek tudunk lenni…” – Saemus Fairbranch

Aggodalom söpör végig a Nordenfluss medrén. A zöldár új gondokat hozott magával. A nagy folyón kiújultak a harcok egymás utánpótlás vonalainak elvágása végett. Akié a folyó, azé a Nagy Síkság. S sehol máshol nem tudják ezt jobban, mint az alig pár éve gazdát cserélt Eicheschildben. A város bizonytalan időket él át, hála a hirtelen egyházváltásnak, a kialakult hatalmi űrnek a városi tanács és a vagyonos polgárok közt egyaránt. S ha mindez nem lett volna elég, egy újabb csapás jelent meg a város kapujában:

Saemus Fairbranch, a tünde királyi család örököse a nagy Erdei Tanács óta egyre agresszívebb politikát folytat. Óva intik hogy szóval álljon vele bárki, aki nem elég bölcs, hogy lássa, ha az orránál fogva vezetik. Pedig az önjelölt király sosem titkolta, mi cél vezérli: visszavenni mindazt, ami őt illeti…kezdve Eichenschilddel, mely otthont ad Veronia legnagyobb tünde szentélyeinek.



//A küldetés egyben egy újfajta jatélstílust is tesztel. A játék egyeztetések formájában fog zajlani, azonban az egyeztetéseket nem kötelező reaggá formálni a jutalom megszerzéséhez. Mindenki, akik végijátsza az egyeztetéseket és elér a történet végére, valamennyi jutalomban részesül. A reagokat aki szeretné, megírhatja, mellyel a szokványos küldetésért járó jutalmat is megkapja, azonban nem kell kötelező jelleggel írni.//

A kalnadra jelentkezhet bárki emberfia bármely szegletéből a világnak!
Jelentkezési határidő: 2022.04.29. (vagy amíg meg nem telik)

Alicia Zharis

Alicia Zharis
Nekromanta
Nekromanta

Úgy hiszem, nem elég súlyosak itt a gondok, kell még ide egy nekromanta, aki tovább ronthat  Kaland: Nebel der Stadt II. - New Fog (V.I.SZ. 822 Nyár) 1f60a


_________________
"I have seen and endured the biggest idiots of Veronia. I can do this."

Adatlap
https://questforazrael.hungarianforum.net/t700-alicia-zharis

Wilhelmina von Nachtraben

Wilhelmina von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Adventure! Jövök!


_________________
"Legendákat mesélnek rólad. A tékozló gyermek, aki a semmiből bukkant fel és hős lett a márványfalú városban a sárkány tombolása után. Igazán büszke lehetsz magadra." - Lucretia von Nachtraben

Erlendr von Nordenburg

Erlendr von Nordenburg
Északi Mágus
Északi Mágus

Könyv? Elrakva. Cipő? Rajtam. Batyu? A botomon. A botom? A batyumon. Nadrág, póló? Megvan.
No lássuk... kihagytam valamit?
Áh, biztosan nem volt fontos, ha nem jutott eszembe. Eichenschild, jövök!


_________________
Karakterlap

Jozef Strandgut

Jozef Strandgut
Klerikus
Klerikus

Saemus nem a szívünk csücske, úgy, hogy ha keresztbe lehet tenni neki........ én készen állok. Smile

Lothar von Nebelturm

Lothar von Nebelturm
A Nebelturm család feje
A Nebelturm család feje

És máris elértük a kellő látszámot a kezdéhez! Nem is várakoztatom meg tovább a kedves résztvevőket. A kalandra lehet még jelentkezni, ha valaki szeretne jönni, szívesen szorítok neki egy helyet, nyugodtan keressen fel discordon. Addig is felmarkolom négyőtöket és irány a nagyvilág!

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.