Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
[Vámpír frakció külkdetés] Az éjszaka szárnyai

Hétf. Szept. 02, 2019 7:13 pm by Hannes von Rotmantel

A partvidéki vámpírcsaládok ostrom alatt állnak. Hoshek elfajzott katonái elfoglalták a …

Comments: 9

Küldetés: A ház padlója recseg

Szomb. Szept. 14, 2019 8:15 pm by Sötét Apostol

A ház padlója recseg

[Vámpír frakció külkdetés] Az éjszaka szárnyai …

Comments: 4

Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 112

You are not connected. Please login or register

[Vámpír frakció külkdetés] Az éjszaka szárnyai

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1[Vámpír frakció külkdetés] Az éjszaka szárnyai Empty [Vámpír frakció külkdetés] Az éjszaka szárnyai on Hétf. Szept. 02, 2019 7:13 pm

A partvidéki vámpírcsaládok ostrom alatt állnak. Hoshek elfajzott katonái elfoglalták a tenger melletti földeket, és már nincs sok idő hátra ahhoz, hogy a vámpír tornyok is elessenek a förtelmek ellen. A csillagtalan éjszaka borzadájai felnyitották a vámpírok szemét, hogy a jövőben még rengeteg esemény történhet meg, mely veszélyeztetheti fajuk fennmaradását. Az ezen probléma megoldására választ keresve ült össze a tizenegy családfő, hogy megerősítsék a családjaikat, és a fajukat. A szövetségről más fajokkal és frakciókkal szó sem lehetett, mivel még mindíg fájdalmasan él az Ordo Maleus népírtása a szívükben. A vámpíroknak önállósodni kell, még akkor is, ha netalántán Hellenburgnak ez nem is fog tetsztszeni.
Megalakult az Árnyak tanácsa, a vámpírcsaládfők vezetésével. Az elsö közösen megválasztott célkitűzésük pedig egy főtorony megépítése lett, mely erősebb nagyobb és jobb befogadóképességű, mint akármelyik másik torony.

Ezzel hát kihírdetném a régóta várt vámpír frakció küldetést. A jelentkezés idő legyen két hét, addigra énis összeszedem magam az egyetemen. De az utolsó hétben már keresni fogjuk az időpontokat, hogy ne legyenek fennakadások, vagy nagyon hosszú várások. Olyan egy hetes körökkel jó lenne haladni majd a jövőben.

Felhasználó profiljának megtekintése
Végre. Azt hiszem ezen az eseményen feltétlenül meg kell jelennem.

s kövér gyom burjánzik buján." - Baudelaire

Johann von Nebelturm

Johann von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr
Ha menni kell, hát menni kell. Jelentkezem és remélyem, hogy nem csak pörölyömmel lehet a vámpírok szolgálatára, hanem mesterségemmel is hozzá járulhatok nemes célunkhoz. Jelentkezem!

Burkhart von Nebelturm

Burkhart von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr
Izgalmasan hangzik, jelentkeznék!

Üdvözletem!
Bármit is hozzon ez és bármennyire is nem fog örülni a drága családom (megmaradt tagokat számítva), hogy újra láthat, ezért a jó ügyért ki kell állnom a fajom mellett. o.o Természetesen jelentkezem.

Aura von Neulander

Aura von Neulander
Vámpír Végrehajtó
Vámpír Végrehajtó
Ha nem jövök, még a végén felelősségre vonnak, hogy engedtem Lettit magában kóborolni.

Dieter von Rotmantel

Dieter von Rotmantel
Vámpírmágus
Vámpírmágus
Azt hiszem itt az ideje egy negyedik családhoz is becsatlakoznom.
Jk, a küldire jövök tho.

For the gods they made."

Gerard D. Lawrenz

Gerard D. Lawrenz
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő
Nos hát, akkor én is jelentkeznék Maria von Neulander nevezetű NJK-mal

Hölgyeim és uraim, mindenki vegye le a kabátját a fogasról (hehe, értitek, fog). Ezt a küldetést is én vettem át, s nemsokára érkezik az első kör. Addig is mindenki készüljön!

10[Vámpír frakció külkdetés] Az éjszaka szárnyai Empty Re: [Vámpír frakció külkdetés] Az éjszaka szárnyai on Csüt. Szept. 19, 2019 10:12 pm

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]