Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Azonnali] - Mechanische Kasten
by Wilhelmina von Nachtraben Tegnap 10:49 pm-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Vas. Május 05, 2024 8:27 pm

» Negralous (folyamatban)
by Negralous Pént. Május 03, 2024 9:17 pm

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Vas. Ápr. 28, 2024 3:10 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:50 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:48 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

Top posting users this month
Wilhelmina von Nachtraben
[Útvesztő] A magoi hét próbája 1szava10[Útvesztő] A magoi hét próbája Voting_bar2[Útvesztő] A magoi hét próbája 1szava11 
Ostara
[Útvesztő] A magoi hét próbája 1szava10[Útvesztő] A magoi hét próbája Voting_bar2[Útvesztő] A magoi hét próbája 1szava11 
Negralous
[Útvesztő] A magoi hét próbája 1szava10[Útvesztő] A magoi hét próbája Voting_bar2[Útvesztő] A magoi hét próbája 1szava11 


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

[Útvesztő] A magoi hét próbája

+2
Alicia Zharis
Ostara
6 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1[Útvesztő] A magoi hét próbája Empty [Útvesztő] A magoi hét próbája Vas. Jún. 26, 2022 12:59 pm

Ostara

Ostara
Próbaidős Mesélő
Próbaidős Mesélő

A Magoi hét próbája.

Van egy torony, valahol Heimsroth és a Blutsternek tornya között, a déli királyság területén, mely magányosan álldogál azon domb tetején, amelyre felhúzták, közel négy évtizeddel ezelőtt. Nem egy nagy torony, szabad szemmel is könnyedén látható a szélkakas, mely hol erre, hol pedig arra fordul, ám nem is a mérete az, amely az elmúlt hetekben felkelthette a veroniai népek figyelmét, hanem az ígéret, amelyet magában rejt.

A torony tulajdonosa és egyetlen lakója M. Gabriela Hinderwald, aki hírnevét a varázstudók körében, az arkán mágiában elért eredményeivel érdemelte ki, s a Magoik körébe az illúziók mestereként léphetett be. Tudományát ugyanakkor soha nem osztotta meg mással. Nem voltak tanítványai, s tagja sem volt semelyik céhnek, ám serény munkával és a nemesek támogatásával igen jelentős vagyont halmozott fel, melyből tornyát is építtette.
Most viszont az a hír járja, hogy M. Gabriela Hinderwald, életének végéhez közeledik, s pontosan ezért terjesztette el üzenetét Veronia szerte mindenütt:
„Közhírré tétetik, aki a magoi tornyának hét próbáját képes kiállni, az részesedhet a vagyonból és a tudásból, mely benne lakozik. Legyen az ember, tünde, vámpír vagy démon, ha a hét próbát kiállja, a jutalmát megkapja.”

Jelentkezési határidő: December 31.
Mesélői megjegyzés:

2[Útvesztő] A magoi hét próbája Empty Re: [Útvesztő] A magoi hét próbája Vas. Jún. 26, 2022 11:25 pm

Alicia Zharis

Alicia Zharis
Nekromanta
Nekromanta

Énénénénénénén! Lia tudásüldözése miatt szinte kötelező ez nekem, ugyanakkor még nem tudom, csatlakozom-e bárkihez vagy valaki csatlakozik-e hozzám, vagy hogy lesz-e addigra NJK-m. Kezdésig majd még ez eldől, és dobok egy editet erre a hozzászólásra, csak nem akarok enyhe feledékenységem miatt kimaradni ebből a körútból :DD


_________________
"I have seen and endured the biggest idiots of Veronia. I can do this."

Adatlap
https://questforazrael.hungarianforum.net/t700-alicia-zharis

3[Útvesztő] A magoi hét próbája Empty Re: [Útvesztő] A magoi hét próbája Csüt. Dec. 08, 2022 12:03 pm

Vendég


Vendég

Első kalandként ígéretesnek tűnik, ezért én is jelentkeznék erre a megmérettetésre. Habár még előtörténetet enm írtam, de azt is megírom.

4[Útvesztő] A magoi hét próbája Empty Re: [Útvesztő] A magoi hét próbája Csüt. Dec. 08, 2022 3:27 pm

Jozef Strandgut

Jozef Strandgut
Klerikus
Klerikus

Az Úr lovagjaként engem nem vonzhat a gazdagság és hatalom bűne, inkább a kíváncsiság mi igaz ebből az egészből. Very Happy

5[Útvesztő] A magoi hét próbája Empty Re: [Útvesztő] A magoi hét próbája Szer. Dec. 28, 2022 2:48 am

Zivriahan

Zivriahan
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő

Benne van az egyértelmű hívószó: tudás, így egyértelmű, Zivnek itt a helye.

6[Útvesztő] A magoi hét próbája Empty Re: [Útvesztő] A magoi hét próbája Pént. Dec. 30, 2022 1:49 am

Astonien Michelberger

Astonien Michelberger
Klerikus
Klerikus

Az a hír járja Astonienről, hogy szereti bonyolítani a dolgokat. Hát most hallgatok rá, és még jobban összezavarom a visszatérésem szálait, hogy később legyen mit kibogoznom! Egyszer már én is szenvedhetek a szentem miatt, nem igaz?

Ezúton szeretnék jelentkezni az Útvesztőbe. S hogy melyikünk idegrendszere fogja tovább bírni? Megtudjátok a következő rész alkalmával!


_________________




'Üdvözlégy, Káosz.
Fekete, mint a legtisztább obszidián.
Kiszámíthatatlan, mint a vihar, mi széttépi az égboltot.
Mutass célt széttört életemnek, adj megnyugvást lelkem ezerarcú szenvedésére.
Emelj új világot a régi, romlott valóság szilánkjaiból.
Adj értelmet létezésemnek, s nem lesz, ki utamba álljon.
Légy itt nekem, s azzá leszel, amiben még képes vagyok hinni.'

7[Útvesztő] A magoi hét próbája Empty Re: [Útvesztő] A magoi hét próbája Szomb. Dec. 31, 2022 10:11 pm

Illumia

Illumia
Kultista
Kultista

Utolsó pillanatra hagytam a jelentkezést, de végül én is megpróbálnám [Útvesztő] A magoi hét próbája 1f496


_________________
Előtörténet

8[Útvesztő] A magoi hét próbája Empty Re: [Útvesztő] A magoi hét próbája Vas. Jan. 01, 2023 10:29 am

Ostara

Ostara
Próbaidős Mesélő
Próbaidős Mesélő

A jelentkezéseket ezennel lezárom!
Nagy melegséggel tölti el a szívemet az érdeklődés mértéke, s ez a köveket is boldoggá teszi.

Minden karaktert, akinek van karakterlapja, ide várom, akinek pedig még nincs, az dolgozzon rajta!

Fontos!
Az első posztotokban írjátok le kérlek, miképpen jutottatok el a faluba, mi célból, valamint milyen tárgyakat vittetek magatokkal. Ha párban érkeztetek, azt is említsétek meg, hiszen akkor úgy osztom be a csapatotokat, már az elejétől kezdve (de menet közben is össze lehet verődni, lesz rá lehetőség).

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.