Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Astonien Michelberger Szomb. Okt. 12, 2024 12:31 pm

» Küldetés: Az arany fényében tündökölvén (V.I.Sz. 822. Tél)
by Jozef Strandgut Kedd Okt. 01, 2024 6:26 pm

» Élménynek túl rövid...
by Erlendr von Nordenburg Szer. Szept. 25, 2024 7:39 pm

» Képességvásárlás
by Jozef Strandgut Vas. Szept. 22, 2024 7:21 pm

» Mesterségekhez kötődő vásárlások, receptek, alapanyagok
by Hóhajú Yrsil Csüt. Szept. 19, 2024 12:19 pm

» Enoch ben Metathron
by Noel Vas. Szept. 08, 2024 12:18 pm

» [Magánküldetés] Rote Fenster hinter den Wänden (V.I.Sz. 822. Nyár)
by Ostara Kedd Aug. 20, 2024 6:40 pm

» Küldetés: Az arany fényében tündökölvén (V.I.Sz. 822. Tél)
by Ostara Hétf. Aug. 19, 2024 8:18 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Erlendr von Nordenburg Csüt. Aug. 15, 2024 1:52 pm


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Az oldal hírei

+4
Gloria
Azrael
Ciel von Eisenschnittel
Isidor Bose
8 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [1 / 3 oldal]

1Az oldal hírei Empty Az oldal hírei Pént. Nov. 27, 2015 11:48 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

"Az életképes birodalmak sosem statikusak. A változás és fejlődés teszi naggyá és élővé a királyságokat."

Őfelsége Tercius Carolus Rex


Itt fogjátok az oldallal kapcsolatos újításokat olvasni, szóval nézelődjetek itt gyakran!



A hozzászólást Esroniel von Himmelreich összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 21, 2015 1:55 pm-kor.

2Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Pént. Nov. 27, 2015 11:52 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

2015. 11. 28.

- Az oldalon a multihoz szükséges szinthatárt lecsökkentettük háromról kettőre.
- Új képességek várhatók, ha pedig valaki szeretné, hogy új képességeket pályázzon, annak itt az aktualitása most!

3Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Kedd Dec. 01, 2015 1:10 am

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

2015. 12. 01.

- Mivel az oldal átszenvedte a bétafázist, egy kis változás történik (na jó, nagy): Néhány kaszt kissé ökumenikusabbá válik, ezek az alábbiak (a legtöbb NPC persze a fő fajtából lesz, ez inkább a játékososnak lehetőség!):
  - Druida: új lehetséges fajok: Ember, Sötét Tünde
  - Holdpap: új lehetséges fajok: Ember, Tünde
  - Mágus: új lehetséges fajok: Tünde, Sötét Tünde
  - Nekromanta: új lehetséges fajok: Tünde, Sötét Tünde
  - Pap/Apáca: új lehetséges fajok: TündeSötét Tünde
  - Keresztes: új lehetséges fajok: TündeSötét Tünde
  - Lelkész: új lehetséges fajok: TündeSötét Tünde
  - Templomos: új lehetséges fajok: TündeSötét Tünde
 - Zsoldos: új lehetséges fajok: TündeSötét Tünde


A változtatások okai: Mivel a fent említett három faj nagyon szorosan kapcsolódik egymáshoz, neveltetésüknél fogva ezeket a feladatokat esetlegesen el tudják látni. Figyelni kell azonban, hogy ezek hosszú folyamatok eredményei, és gyakorlatilag életszemléletre olyanná is válik az illető, mint a kasztjának eredeti képviselő faja. Erre nagyon odafigyelni majd!

4Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Szer. Dec. 16, 2015 1:11 am

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

2015. 12. 16.

- A lényleírásokhoz bővített ismertetők kerültek a játszható fajokról, ezeket érdemes elolvasni a már aktív játékosoknak is!

5Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Pént. Dec. 18, 2015 11:23 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

2015. 12. 19.

- A képességek és szabályzatok, valamint a lényleírások topicokon belül felosztási változtatások történtek a könnyebb keresés érdekében.
- Új nekromanta képesség: Holtak Szeme (Quermos Ashor pályázatából)

6Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Hétf. Dec. 21, 2015 2:19 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

2015. 12. 21.

- "Frakcióbővítés" akció elkezdése.
- Tovább rendeződtek a topicok meg ilyesmi, a képességeket és a lények leírását az Ismertetők Topicban találjátok!

7Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Csüt. Dec. 24, 2015 1:36 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

2015. 12. 24.

- Karácsonyi ajándékok kiosztva
- Angyal-Ördög játék beüzemelve

- Az "Amikor a poklok összecsapnak" nagyküldetés határideje most vasárnap, este már új kört szeretnék írni!

8Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Pént. Jan. 01, 2016 6:48 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

2016. 01. 01.

- Teljesítmény-rendszer integrálása az oldalon.

9Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Pént. Jan. 08, 2016 3:05 am

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

2016. 01. 08.

- Familiáris-állatok vásárlásának lehetősége, itt: link

10Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Szomb. Jan. 09, 2016 6:40 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

"Senki nem tud annyi kérdést feltenni a tanult, értelmes és gyors észjárású Riesberg kancellárban, mint én. Egy egyszerű, minden felesleges színpadiasságtól mentes mozdulattal sepertem le az asztalomat elöntő papírhalom nagy részét, egyedül négy tekercset hagyva fenn, amelyket most középre húztam és kitekertem.
- Tudja maga, Herr Riesberg, hogy mik ezek előttem? - kérdeztem, amire az öreg férfi a legkevesebb érdeklődést vagy megnyugvást sem mutatta.
- Tudom, Herr Kardenal. Jelentések, kettő a démonok között zajló polgárháborúból, kettő a határőrségtől. - Pontos volt, mint mindig, de a fantáziája nem érte el azt a szintet, hogy megértse, mire akartam rávezetni.
- És azt tudja, miért érdekesek? - Óvatosan, elegánsan megrázta a fejét, mire csak halványan elmosolyodtam. magam elé vettem a két hadi összegzésből kiemelt jelentést és elé toltam. - Két új, felettébb érdekes démont sikerült registralnia a katonáknak. Egy, amely az irigységet hordja magán, egy pedig ami a falánkságot.
- Sokkal több új démont figyeltek meg a jelenlévők, őméltósága. Bocsássa meg, de nem értem, miért ez a kettő keltette fel az érdeklődését.
- Ugyanazért, amiért ez a kettő. - Emeltem fel a másik két tekercset és tettem le az előbbiek mellé. - Több Neulander és Rotmantel vámpírt figyeltek meg az utóbbi időben, azonban sem ők, sem a démonok nem olyanok voltak, mint eddig. Ugyanis hivatalukon, illetve functiojukon kívül voltak.
- Hogyan érti ezt, Herr Kardenal? - vonta össze vékony szemöldökeit, mire elégedetten vigyorodtam el.
- Úgy, hogy Azrael után kérdezősködtek..."


Quest for Azrael
1.1 Frissítés
Vér és vágyak
Az oldal hírei AjVoded
Örömmel jelentjük be a staff nevében az első jelentősebb, poszt-béta fázisú hozzátoldást a játékosok lehetőségeihez. A Vér és Vágyak beszélő név, ugyanis két válaszható fajhoz két-két, illetve a nekromanták rejtett frakciójához is egy merőben új választható karakterosztály került be.

Rotmantel
A Vérvörös Köpenyes vámpír orvosok neve rettegést vagy undort kelt minden élőben, akik pedig kénytelenek a szolgáltatásaikat igénybe venni, az elkeseredettség fájdalmas csapdájába estek. Mostantól a játékosok is választhatják a rettegett orvosok útját, s használhatják fel tudásukat jóra, vagy épp rosszra.

"A Rotmantelek nem csak orvosok, hanem leples bitangok!" - Ciel von Eisenschnittel, felderítőkapitány

Neulander
A vámpírok diplomatái messze földeket járnak be, másnak halálos ösvényeken barangolnak és a biztos halálba sétálnak, ha azt igényli a feladat - mégis sértetlenül távoznak hála kifinomult szociális érzéküknek és idomított állati segítőiknek. Ezentúl a játékosok is belebújhatnak az érinthetetlen idomárok bőrébe s járhatják halaszthatatlan ügyekkel teletűzdelt útjukat.

"Kérem, tegyék le a fegyvert. Egyrészt a diplomácia védelmez, másrészt nem akarok végezni magukkal!" - Dieter von Neulander, követ

Falánkságdémon
A mértéktelenség bűnének megtestesítőiben olyan éhség lángol, melyet nem képes csillapítani földi étek, ám ennek ellenére a falánkságdémonok kitartóan próbálkoznak. Játékosaink is élvezhetik a szenvedő ellenfél kuriózumát acélos fogaik között ezentúl. Bon appétit!

"Mennyivel ijesztőbbek egy háborúdémonnál? Ettek már meg élve, fiam?" - Joachim Klein, zsoldoskapitány

Irigységdémon
Mindenki vágyakozik valami után, ám senki nem vágyik többre vagy jobban, mint az irigységdémonok. Játékosaink mostantól élhetik a mérhetetlen bírvággyal rendelkező, mágikus besurranótolvajok életét és emelhetik el amit csak valaha megkívántak kapzsi szemei és fékezhetetlen vágyai.

"Csak elé kerülve eredményes. Hagyományos módszerekkel lehetetlen" - Az irigységdémonok elkapásáról, városőrök kézikönyve

Akolitus
A gúlok a nekromanta legerősebb szolgái, ám a legkevésbé irányíthatóak is. Kivételt képzenek a céljukat beteljesített akolitusok, olyan fanatikus kultisták, akik már életükben készülnek a "dicső újraéledésre", így mind a kardhoz, mint a halálhoz kiválóan értenek. Jertek, drága barátaim, játékosaink, készüljünk együtt az igazi megváltásra!

"Ilyet még nem láttam, atyám! Küzdött, mint egy lovag és támasztott, mint egy hullamágus! Hárman kellettünk, hogy legyűrjük." - Peter Erstnech inkvizítor

Ezen kívül a szövetségesek rendszere is tisztázásra került, kitérve az állati, bestiális és az öt értelmes fajba tartozó segítőkre is.

https://questforazrael.hungarianforum.net

11Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Vas. Jan. 10, 2016 3:02 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

2016. 01. 10.

- Készült egy ismertető a mágiáról, ami megmagyaráz néhány kérdést. Kötelező olvasmánynak is mondanám.

12Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Vas. Jan. 24, 2016 8:48 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

"Sokáig gondolkodtam, milyen lehet egy nefilim, és hogy mit is tudhat egy ilyen. Eldönthetjuk végre valük a vallási ellentétet? Békét vagy pusztítást hoznak Veroniára? Ezek mind ott lebegtek a szemem előtt, amikor a nőt bevezették elém. A haja rövid volt és fakó homokszínű. Tűzkízkék szemét az enyémbe fúrta. Nem kétlem, hogy meglepődött mindazon, amiket itt látott, de eddig jól leplezte. Nyugodtan és türelmesen várta, hogy megszólítsam. Nyilván azt gondolta, hogy németül fogok beszélni, de az angyalok nyelvén üdvözöltem.
- Királyságunk nevében köszöntelek benneteket.
Itt először kerekedett el a szeme.
- Isten nevében, békesség nektek.
- Mondd leány, pap vagy? - éreztem, milyen archaikusan hat az itt megismert beszéd az övékhez képest.
- Apostol a neve rétegnek, ahová tartozom. Papok vagyunk és szószólók.
- Én is pap vagyok, a főpap. - A "Hakkohen" szót a végén direkt megnyomtam. Ha ő egy egyszerű pap, ez rendezi a társadalmi különbséget köztünk.
Enyhén meghajolt.
- Isten békéjét valljátok? Vagy ti is vért ontotok az ő nevéért?
- Azért ontunk vért, hogy ne kelljen többet a kelleténél. - azonnali volt a válaszom, de ez nem nyűgözte le.
- Az nem állít meg semmit. - Hangja nem kioktató, inkább kijelentő volt. Elgondolkodtatott, hogy milyen egyszerű kényelemben élhettek a Schattenschild mögött. Ahol nem a vallás a kérdés. Ahol nem ezért kell harcolni.
- Mi a neved, leány?
- Debora, Misael lánya.
- Én Esroniel vagyok, Esroniel von Himmelreich. Ha kimész, és megkérdezel egy embert, hogy mit gondol rólam, azt fogja mondani, hogy nekem van igazam. Ha elmész északra, és az ottani városban megkérdezed ugyanezt, eretneknek és átulónak fognak mondani. - egy pillanatnyi szünetet tartottam - Itt csak úgy lehet megállni, ha valaki elbukik.
- De honnét tudják, hogy ki a jó? Kinek van igaza?
- Azt reméltük, ti megmondjátok majd.
- Isten hangját mi is ritkán halljuk. - ismerte be. Valamiért nem lepődtem meg.
- Na látja. A kérdés az... - álltam fel és tettem pár lépést az irodám csiszolt fenyőpadlóján. A nefilim nem csak a szemével, hanem a fejével is követett. Láttam rajta, hogy nehezen állja meg, hogy ne kezdjen el bámészkodni. Annyira új volt nekik minden. - ...hogy maguk itt, a városomban, velem maradnak-e?
Az enyém mellett állt egy asztal, Rudenz herceg mögötte. Nem tudott az angyalok nyelvén, így csak bizakodó tekintettel nézett rám. Nem hagyhattam cserben az embert, aki befogadott és ennyi ideje kiállt értem.
- Miben tudnak többet, mit az északiak?
- Nem húzzuk kínpadra azokat, akik nem hódolnak be egy embernek. - feleltem egész egyszerűen.
Láttam a nefilimen, hogy gondolkodóba esik. Mi voltunk azok, akik megállítottuk őket amikor átjöttek, hogy ne zúzzák szét a potenciálisan hasznos démonokat. Mi hoztuk ide is őket, és mi adtunk nekik szállást. Tudtam, mit fog válaszolni.
- Hát legyen, Esronielvonhimmelreich, veled tartunk. - aztán ő is megállt, hogy drámai szünetet tartson. Gyorsan tanul. - De figyelmeztetlek! A mélységiek nem fogják tétlenül nézni, hogy visszatértünk! Hamarosan megfertőznek mindenkit!
- Oh, azok? Már szétzúztam hármat. Ha meglenne annak a ti Azraeleteknek a kardja, már rég az összeset elpusztítottam volna.
Láttam az arcán, hogy nem tudja hová tenni ezt az egészet, és az elméje új könyveli el a dolgot, hogy van hol lakniuk, van itt valaki, aki legyőzi a mélységieket és még jól is bánunk velük. A szigorú fegyelme egy kicsit megeresztett. Körülpillantott, majd ismét rám.
- Most már csak azt mondd meg, Esronielvonhimmelreich, miért a főpap itt a király délen?
A kijelentése legalább annyira szórakoztatott, mint amennyire felháborított. Lenne a kutya király, így is sokan akarnak megölni...
- A zsinatelnök úr elég lesz - Mondtam az illető szót németül. - A király meg ott ült, egész végig..."


Quest for Azrael
1.2 frissítés
A mennyek haragja
Az oldal hírei QARgkzI

A démonok háborújának végével új nap virradt Veroniára, amely olyan új szövetségeseket és ellenségeket hozott, amelyet már nagyon rég óta nem látott ez a sokat bűnhődött föld.

Nefilim
A félig angyali, félig emberi szent nomádok vegyes érzelmekkel és vegyes indíttatással törtek át látványosan a Schattenschilden és a fejetlen káoszt látva kis híján bevégezték véres küldetésüket, az Úr kegyelmére méltatlanok kiirtását. Azóta is kétségekkel telve járják a háborúktól szaggatott földeket, hirdetve az Isten igéjét vagy osztva büntetését. Két egyedi kasztjuk, az érinthetetlen szónok apostol és sokoldalú, fenséges harcos próféta ezentúl a játékosok szolgálatára áll, mint engedélyköteles választható karakterosztályok.

"Először a nő jött, kérlelve, hogy hagyjuk abba a csatát az Úr és Krisztus nevéért. Miután kiröhögtük, a férfi jött, porba taposva az egész őrséget és a parancsnokot is."
Erwin Leicht, zsoldos

Kultista
Ahogy a nefilimek megjósolták, a Mélységieknek nevezett istentelen fenevadak szövetségeseket kerestek és keresnek továbbra is az emberek és egyéb fajok között. Ezen segítők alapították meg a magukat Hoshekh Híveinek nevező, mélységieket imádó kultuszt és kezdték el torz tanaikat hirdetni Veronia szerte titkosan, árnyak között. Két kasztjuk, a mélységi csökevényeket irányító hírnök és a mesterüket saját testébe fogadó megszállott csuklyája ezentúl játékosaink is megbújhatnak.

"Siratom a békés időket, mikor a Sötét Apostol volt a legfenyegetőbb dolog ezen a földön."
Hannes Dietmar, udvari intéző

Ezen kívül a játékosok játékstílusának pontosabb (de koránt sem tökéletes) kategorizálása végett, illetve mert szeretjük az ingyen bónuszokat, bevezetésre került az Utak rendszere. Mindenkinek jó játékot kíván az új lehetőségekkel a staff.

https://questforazrael.hungarianforum.net

13Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Hétf. Feb. 29, 2016 8:59 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

02.29.
Be van ez kapcsolva? *susmogás* Na mindegy, mától kezdve a gördülékenyebb nyilvántartás végett a játékosok maguk generálhatják és szerkeszthetik a karakterlapjukat, amelyet a Profil menüben tudnak megtenni. Ez nem azt jelenti, hogy mindenki sunyiban hat-nyolc szintet ugorhat, természetesen továbbra is ellenőrizni fogjuk. Köszöntem alássan!

https://questforazrael.hungarianforum.net

14Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Pént. Ápr. 01, 2016 1:05 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Szomorúan kell közölnöm, hogy egy forumotion szerereket érintő hiba miatt minden játékos avatarképe elveszett az éterben. De ne aggódjatok, már dolgozunk az ügyön, addig is felbéreltük a legmegfelelőbb embert erre az esetre. Kapitány, mondana pár szót?

Az oldal hírei Capn

https://questforazrael.hungarianforum.net

15Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Kedd Nov. 29, 2016 10:25 am

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Az elmúlt napokban a staff átnézte a kasztok képességeit, és a legtöbb helyen pontosította a leírásokat. Több képesség teljes átalakításon esett át a használhatóság érdekében, és idomult is a világhoz illetve az újdonságokhoz.

Szeretnénk ezért megkérni MINDEN játékost, hogy nézze át a kasztjának képességeit, ha valaki vezeti őket az adatlapján az feltétlenül írja át őket. Természetesen újra nem kell megvenni semmit, ha valamilyen skill teljesen ki lett cserélve a leírásban, akkor a játékos automatikusan megkapja az újat. (Ez első sorban a vámpírok vérszívására vonatkozik, ami faji képesség lett, a helyére minden vámpírcsalád új keződképességet kapott. Ezeket az új kezdőképességeket a játékosok automatikusan megkapják, kérlek nézzétek meg és tüntessétek fel az adatlapon.)

Kivételt képez a fentiek alól a tünde druida, amit még a héten átnézünk. A kaszt valószínűleg teljes átalakításon fog átesni, erről majd tájékoztatunk benneteket hogyha kész lesz.

Másik hírünk, hogy megszűnik a képfeltöltés.hu, december 15-étől az oda feltöltött képek nem lesznek többé elérhetőek. Aki ott tárolta akarakterképét, vagy bármi mást, az ne felejtse el lementeni, és feltölteni másik helyre.

https://questforazrael.hungarianforum.net

16Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Szomb. Dec. 03, 2016 3:14 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

A druida kaszt kettéválasztásával (ezentúl elemi druida és természetpap druida közül választhatnak az újonnan kezdők) befejeződött a skillek revíziója. A jelenleg aktív druidák természetesen megkapják az esélyt hogy válasszanak a két specializáció között és birtokukban lévő képességeiket egy abban a fában (pun intended) található, azonos szintű képességre cseréljék (ez kötelezően értendő, a megváltozott képességek eredeti verzióját nem tarthatjátok meg).

Én beszéltem!

https://questforazrael.hungarianforum.net

17Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Hétf. Jan. 02, 2017 4:07 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

Nyihaha

Villámgyors staff összedolgozásnak hála bekerült a játékba még egy kijátszható Vámpír kaszt, a Schwarzritterek, a Mocsár joggal félt nehéz lovasai. A kaszt elkészítését külön Avis Schwarzritter kedvéért történt, remélhetőleg kedvét leli majd benne.

Kaszt képességeinek: https://questforazrael.hungarianforum.net/t884-schwarzritter-vampir


Az oldal hírei Horse-Charms

18Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Csüt. Jan. 19, 2017 6:44 pm

Vendég


Vendég

Admini shoutout: a kasztfüggetlen képességeket mindenki nézze át és amelyikhez oda van írva, hogy az adott faj kezdéskor megkapja írja fel magának. Ha több ilyen passzív van, mint amit a limit megenged (pl kettőt is megkap egyes szinten) mindegyiket felírhatjátok, ám a többi képességből csak akkor vehettek fel ha a limit már engedi (pl esetünkben csak hármason lehet majd újat venni, ha kettővel indítottál egyes szinten). Ez CSAK a faji jogon ingyen megkapott dolgokra vonatkozik.

19Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Pént. Feb. 10, 2017 8:51 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

"Isten első szolgája, Sixtus a csillagvizsgálóban állt és nézett ki annak oldalába vágott, valószínűleg katapult okozta hasadékán. Az épület olyan magas volt hogy az egész Sírhalom látképe a szemei elé tárult, így jól láthatta a hangyaként nyüzsgő kőműves mestereket és hadi építészeket.
- Szemléli a művét, Szentatyám? - lépett be határozottan egy fiatalos kiállású, keresztes páncélt viselő nő a terem ajtaján.
- Nem az én művem ez, leányom. Az Úré, mint minden amit az Ő nevében teszünk. Meg amúgy is inkább volt a tiéd és a lovagoké, akiknek a vére hullott és a zsigereik omlottak ki a halottidézők ocsmány szörnyeinek kezétől, Cornelia nővér.
Cornelia Rotstadt, a Militia Coelorum nagymestere bólintott.
- Szerény, mint mindig, Szentatyám. - a pápa nevetve horkant fel, majd belekortyolt a kezében tartott bőrkulacsba és a nő felé tartotta.
- Mint mindig? Nem sokan osztanák a véleményed.
- Ez az amire gondolok, atyám? - vette el a lovag bizonytalanul, mire Sixtus elégedetten mosolyodott el fehér bajusza alatt.
- Az bizony, a saját főzésem, az idei legjobb söröm. - tekintete visszafordult a látóhatár felé, és a derű egy pillanatig elégedett megnyugvásba váltott. - Mit gondolsz, leányom, hasznos volt amit tettünk?
- Mindenképpen, Szentatyám. Szabad az út a tengerhez és ki tudja, mi vár még ránk azon túl.
A pápa bólintott.
- Új kapu nyílt meg, az Úr egy új útja. Hihetetlen szabadság szakadt ránk, Cornelia nővér, de rémítő veszélyek is. Mert a tenger eddig el volt zárva tőlünk, de nem csak mi juthatunk ki rá - az is bejuthat hozzánk és ki tudja, miket változtat meg. Ki tudja, kiket."


Quest for Azrael
1.3 frissítés

Expedíciók

Az oldal hírei Vaulte19

A Kísértet-szigetekért folytatott hadjárat pora lassan leül, és azon túl az ismeretlen tenger hívogató szellői jutnak be Veronia eddig sem nyugalmas tájaira. Új vizek, új földek és új népek várják a kalandra éhes vagy parancsot nyögő játékosokat és tengernyi (pun intended) új content.

Okkultista
A mélységiek rettegést keltő és szinte legyőzhetetlen fajának léte mára elfogadott tény, ahogy sötét kultuszok hívőinek tevékenysége is. A protestáns egyház volt az első, aki komoly lépéseket tett ellenük egy új, különleges kiképzésben részesített rend, a köznyelven csak Okkultistáknak nevezett kultista vadászok létrehozásával. Ezentúl játékosaink is alávethetik magukat a képzésnek és életüket Hoshekh és társai elleni harcnak szentelhetik.

"Ne͎͉̘̳e̢̩e̮̮̘͈̙͝,͓̙͚͡ ͈̘͝ṱ̱á̢̼̝̼̩̞͚vo̜̣̮̟̣z̛̘̻z̮ ȩ̱l̞̺͉̹̠͞ ̸̙̘̻̟͉͍t̢͕̙͙͖̺ọ̋l̙̮̲̮͚͡ͅͅe̷̘̗ee͉͚̯m̧̫̦̻͕,͚̖͎̠ͅ ̼n͕͡e̯̠͔̝̩̲̫m̺̬̮̰ ̥͎͕̺͎̦̜͢a̫k̬̬̣̠̰̜a̹͖ro̼͖͇͕͡k͞ ͕͍̩̤̯̼m͍͓̗̟̘̦e̵g̭͞s̶̲̯̬̤ẓ͇̗̤̲͍̭͞a̧̬͚̫̪͍͙b̡a̫͍̣͖̕d̹̼̩̕u͕͍̗̘̯͈͘l̶̳̫n͝i̤̻̜!͘ N͝e̸e̛m̷̕͟.̕͡.  Ne͠m.́.. Akaro... Köszönöm"
Michael Nordraun volt kultista megmentőjének

Hollódoktor
Az új háború új járványokat hozott, és a felfedezések is eddig nem ismert nyavajákat hurcoltak be az anyaföldre. Nem kellett sok a gyógyítás mesterségének űzőihez, hogy felszerelkezzenek az új betegségek - és az új ellenségek ellen, gyógykeverékeik pedig kinek áldást és gyógyulást, kinek átkot, szemfolyást és kiálhatatlan kínokat jelentenek. Válaszd a Hollódoktorok csőrös halálmaszkját te is, hogy szenvedők utolsó vigasza vagy kaszása lehess!

"Kísérleti. Ezzel a szóval nevezik azt, amit még nem mertek kipróbálni mert félnek, hogy talán működik és egy újabb zsenit kell kifizetniük. Nem hisz nekem? A lepra hisz."
Jonatan Kohlerose, utazó hollódoktor

Finsterblut
A vámpírok láncos kutyái épp eleget ültek tétlenül, pengéik már rég új csaták forgatagát kívánják. Erich von Finsterblut csatába, hódítani küldte vérengző családtagjait az új lehetőségek hírére, hogy vérrel és vassal vívják ki a vámpírok félelmetes hírnevét az új világokban is csakúgy, mint eddig bárhol. Kik lesznek olyan bátrak és kegyetlenek, hogy a legrettegettebb vámpírcsalád nevét viselve kardot ragadnak az ölés gyönyörűségéért?

"Alliteráció? Nem beszélek latinul. De te sem fogsz ezután!"
Friedrich von Finsterblut Karl Schmidt lelkészhez a nyelvének kitépése előtt

Kevélységdémon
Túl büszkék voltak-e eddig szerepelni vagy méltóságukon alulinak ítélték a közönséget? Talán sosem tudjuk meg, de a kevélység és dölyfös hiúság főbűnét megtestesítő kevélységdémonok ezentúl aktív szereplőivé váltak Veronai történelmének alakításában. Az új szereplők felálltak, a színpad készen áll, ki lesz közületek a gőgös Lucifer ivadéka kinek minden szó személyét sérti?

"A szemtanú szerint a borbély házát valami Lucifrentus nevű démon gyújtotta fel. Állítása szerint az megemlítette hogy rá férne egy hajvágás."
Hellenburgi Városőrség jelentései, V.I.SZ 818 III/245. bejegyzés

Új mesterség: Mérnök
Lakattól a puskáig, egy ügyes gondolat sok mindent el tud érni acéllal, fával és üveggel a megfelelő formába öntve. A Mérnök mesterségét űzők az ész és a fizika erejét felhasználva már-már mágikus csodákat képesek elérni, sőt: olykor olyan szerkentyűket állítanak elő, amelyeken a Kamarák mágusai is csak sóhajtozva ámulnak.

"Pedig végtelenül egyszerű. A forgótárcsát ráillesztettem a hármas tengelyre, ami kissé eltorzította ugyan a dugattyúk sorrendjét de szerencsére tudtam korrigálni eléggé, hogy megfelelő teljesítményt érjek el. Így már világos?"

Jozef von Blutsern, vámpír bányamérnök

Új utazási mód: Hajók
Nagy csatahajók és gyors kalózhajók szelik Veronia tengereit, de a játékosok sem maradhatnak el a vizekről. Ezentúl a nekromantáktól rabolt vitorlások hajószellemei készségesen segítik ideiglenesen, avagy egy megfelelő összeg fejében permanensen a játékosokat a vad hullámok meghódításában.

"Ha valaki megkérdezte miért neveztem a hajómat úgy ahogy, én mindig megkérdeztem hogy akarnak a Veroniai Szűzanya vagy a Győzedelmes Károly hátán fennmaradni a tengeren. Az enyémet legalább meg lehetett ülni."

Johannes Thal, a Tengeri Kecske kapitánya

Új terület: Nyugati-tengerek
A Kísértet-szigetekig tartó Nebelmeer (Köd-tenger) és az azokon túl elterülő Nyugati-tengerek új, ismeretlen kihívásokat, felfedezetlen, meghódítatlan szigeteket és lehetséges szövetségeseket vagy új ellenségeket rejtenek, amelyek a mesélők által vezetett küldetésekben a játékosok rendelkezésére állnak a vért izzadó, sötét, Azrael-hű szórakozás végett.

"A tenger még soha nem kímélt meg senkit, aki tiszteletlen volt vele. A huldrák és a kalózok a legkisebb veszély, a legnagyobb maga a víz. Mert sértődékeny mint egy tünde, haragtartó mint egy északi és könyörtelen, mint a pokol démonai."

Maria Holtz, kalóz

https://questforazrael.hungarianforum.net

20Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Hétf. Ápr. 03, 2017 9:30 am

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

A Successio lezáródásával hivatalosan is megkoronázták észak új királyát.
Éljen Gustavus Rex. Soká éljen III. Gustav király!
Az oldal hírei Gustav10

https://questforazrael.hungarianforum.net

21Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Szomb. Ápr. 22, 2017 7:10 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Ráncfelvarrás

Már számíthattatok rá, hogy a bájoló mesterség kivételre került a játékból. A bájolást, mint hatást szétosztottuk a többi mesterség között, egyes varázslatokat egy az egyben áttettük más mesterségekhez. A többiek ezentúl pályázhatnak mágikus hatásokra, de egyes képességekhez mostantól szükség lehet több féle mester összedolgozására.
Aki eddig bájoló volt (egy ilyen karakterről tudunk), az egy az egyben átviheti a mesterség tp-t és az összes eddigi ráfordított váltót egy másik mesterségbe, vagy ha nem szeretne felvenni helyette semmit, akkor a váltó teljes egészében visszaigényelhető. Nem szükséges új pályázatot írni mesterség felvételéhez, csak szóljon hogy melyik lesz az.

A másik nagyobb változás a rúnamágus kasztban történt, szinte teljes átdolgozásra került. Bár jelenleg nincs aktív rúnamágus karakter, kérlek nézzetek rá, hogy tudjátok hogyan működnek.

A nekromanta kasztnál is bevezetésre került a rúnamágusnál látható pontrendszer.

Kicsit pontosítva lett a mágia terén, hogy ki mit és milyen szinten érzékel, illetve melyik kasztok számítanak "mágusnak". Ezt is kérlek nézzétek meg, a Mágia ismertetőben van.

https://questforazrael.hungarianforum.net

22Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Pént. Május 19, 2017 9:10 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

Az oldal új térképet kapott Egan Foley kedves testvérünk munkája nyomán, köszönjük a közreműködést! A térképet (sok közigazgatási információval ellátva) megtekinthetitek itt:
https://questforazrael.hungarianforum.net/t14-veronia-felfedezett-vilaganak-terkepe

23Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Hétf. Júl. 24, 2017 3:20 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Kedves játékosok!

Lett egy wiki oldalunk feltöltés alatt. Elkezdtük ide átmásolni a leírásokat, kicsivel átláthatóbb kereszt linkesített csoda lesz belőle, de még erődsen fejlesztés alatt áll. Amit tőletek kérnénk, az első sorban a visszajelzés, illetve örülnénk, hogyha csinálnátok egy-egy oldalt a karaktereiteknek is. Ha rákerestek Darrakardra, akkor láthatjátok hogy hogyan néz ki egy ilyen. Smile Illetve akinek van ötlete, hogy mit tegyünk még fel, illetve ha nem létezik még róla leírás, akkor miről kéne hogy létezzen, azt szívesen vesszük.

A közreműködésért némi jutalomban meg lehet állapodni az admingárdával.

http://hu.questforazrael.wikia.com/wiki/Kezd%C5%91lap


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

24Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Hétf. Szept. 11, 2017 7:14 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Az admin csapat hosszas megfigyelés után problémát talált az egyik, sokatok által birtokolt ajándék varázstárgy, a kétesen erős Miracle of the Sacred Eve tulajdonságaiban. Jelenlegi állapotában sem az eredeti céljának nem felel meg, ráadásul a mesélők dolgát is megnehezíti, ezért a kötelező békeparancs hatóideje 10 percről 2 percre változik.

https://questforazrael.hungarianforum.net

25Az oldal hírei Empty Re: Az oldal hírei Csüt. Okt. 12, 2017 8:52 pm

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Let the hammers drum, let the swords creeck!

A Nem minden acél, ami fekete kaland lezárásával hivatalosan is be lett iktatva az oldal legújabb staff tagja, Lothar von Nebelturm.

Ezentúl őt is lehet körömmel tépni és rúgásokkal ösztökélni mesélésre.

Skoll!

https://questforazrael.hungarianforum.net

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.