Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Kérdező vendégeknek
Magánjáték és PvP Zárás

Vas. Május 15, 2016 8:17 pm by Ciel von Eisenschnittel

A topik létrehozásának oka, hogy szépen számon lehessen tartani, hogy kinek mikor van igénye …

Comments: 119

Aktuális azonnalik

Kedd Dec. 13, 2016 10:03 pm by Serene Nightbough

Sziasztok!

Hogy könnyebb legyen nyomon követni, hogy mikor van kiírva új azonnali és hova …

Comments: 56

Küldetéskereső

Szomb. Jún. 08, 2013 6:05 pm by Azrael

"Aki nem kel útra, soha nem tapasztalja meg a világot maga körül" - Ciel von Eisenschnittel, …

Comments: 90

You are not connected. Please login or register

Küldetéskereső

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Üzenet [4 / 4 oldal]

76Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Pént. Aug. 17, 2018 11:20 am

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács
Szóval hogy itt is meglegyen, Inost elviszem én Gerrel bónusznak egy nagyon barátságos és kedves démonkalandra.

http://questforazrael.hungarianforum.net

77Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Szomb. Szept. 15, 2018 3:50 pm

Grob Eugandis

Grob Eugandis
Északi Ügynök
Északi Ügynök
Üdv!
Ha van valami egy feltörekvő, legendás orvosnak, akkor felmarkolnám.

78Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Vas. Szept. 16, 2018 9:09 pm

Suzanne Walford

Suzanne Walford
Kultista
Kultista
Ha lehet csatlakozom Grobhoz

Név: Ártatlanság
Szint: 1. (Személyes passzív)
Leírás: Suzanne arca és kisugárzása annyira kedves és ártatlan, hogy senki sem gyanakodna arra, hogy egy mélységit szolgál, ameddig ennek nem adja egyértelmű jelét (tehát vagy beszél róla vagy képességet használ). Eddig a pontig a körülötte lévők nem támadják meg, és ha bajba kerülne akkor az emberek ösztönösen a védelmükbe veszik. Természetesen amint Suzy használja a képességeit vagy elmondja hogy kultista a hatás megszűnik.

79Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Hétf. Szept. 24, 2018 11:39 am

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő
Grob, Suzy és aki még velük menne, dobjatok egy pm-et hogy még mindig akartok-e jönni, és ha igen akkor egyeztetősen vagy reagváltósan szeretnétek-e. Támadt egy ötletem nektek (beszállhatnak mások is de most azt kérném hogy mivel a nagyoknak sok küldije van lvl 3-nál nagyobb kari ne jöjjön)

80Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Hétf. Szept. 24, 2018 6:40 pm

Vyrath

Vyrath
Kísértő
Kísértő
Kristin Dalgaard lovag jelentkezik! *integet Suzynak és Grobnak*
Én jobban preferálnám a reagváltósat, rövid határidőkkel, mint a Sunset mondjuk, azt tudom ígérni hogy belefér az időmbe mindig határidőre.

Coiled like a cobra coming to life"

81Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Szer. Szept. 26, 2018 9:43 am

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

82Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Hétf. Feb. 11, 2019 8:43 pm

Dietrich von Neulander

Dietrich von Neulander
Vámpír Végrehajtó
Vámpír Végrehajtó
Sziasztok!
Szeretnék egy magánküldetést kérni, lehetőleg egyedül és hogyha nem probléma (persze, hogyha az sem sértődök meg) lehetőleg reagváltósat (természetesen csak azért, hogy visszarázódjak a régi kerékvágásba. Így, egyeztetős játék nélkül könnyebb tartanom a frontot, aztán természetesen ha visszajött az a lendület ami annó volt Nebel idejében szívesen egyeztetek is)!
Köszönöm!

83Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Hétf. Márc. 25, 2019 8:17 pm

Jozef Strandgut

Jozef Strandgut
Klerikus
Klerikus
Tudom, hogy mindenki elfoglalt, de ha mégis akad valaki, akinek lesz ideje, szívesen bevállalnék egy magánküldit Jozef-fel, téma: szabadon választott Smile

84Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Szomb. Május 04, 2019 4:16 pm

Suzanne Walford

Suzanne Walford
Kultista
Kultista
Kukucs. Szeretnék egy izgalmas magánküldetésen kalandozni, majd ha lesz kapacitás valakinek.

Név: Ártatlanság
Szint: 1. (Személyes passzív)
Leírás: Suzanne arca és kisugárzása annyira kedves és ártatlan, hogy senki sem gyanakodna arra, hogy egy mélységit szolgál, ameddig ennek nem adja egyértelmű jelét (tehát vagy beszél róla vagy képességet használ). Eddig a pontig a körülötte lévők nem támadják meg, és ha bajba kerülne akkor az emberek ösztönösen a védelmükbe veszik. Természetesen amint Suzy használja a képességeit vagy elmondja hogy kultista a hatás megszűnik.

85Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Hétf. Jún. 03, 2019 12:34 pm

Syele Wilder

Syele Wilder
Kultista
Kultista
Jómagam is jelentkeznék egy magánküldetésre, hogy kicsit jobban kirajzolhassam a helyem ebben a világban.

86Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Hétf. Jún. 10, 2019 11:07 pm

Naela Valinarys

Naela Valinarys
Nefilim
Nefilim
Szeretnék majd kalandozni, ha lesz rá valakinek kapacitása Smile

http://questforazrael.hungarianforum.net/t1630-naela-valinarys#1

87Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Csüt. Okt. 17, 2019 8:53 pm

Lothar von Nebelturm

Lothar von Nebelturm
A Nebelturm család feje
A Nebelturm család feje
Üdvöz légytek, bátor kalandorok!

Örömmel jelenthetem be, hogy az eddig csak magánküldetések igénylésére használt téma megváltozott. Mostmár rendes küldetésekre is lehet itt jelentkezni egyedül, vagy akár csapatban. Hát ne habozzatok, nyergeljétek a lovas, s irány a sötét barlang!

88Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Csüt. Okt. 17, 2019 10:55 pm

Syele Wilder

Syele Wilder
Kultista
Kultista
Én még mindig tartanám magam ahhoz, hogy egy magánküldetésben vehessek részt, bővítve élettapasztalataimat.

89Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Szomb. Okt. 19, 2019 11:17 pm

Lothar von Nebelturm

Lothar von Nebelturm
A Nebelturm család feje
A Nebelturm család feje
Errefelé tessék az ifjú hölgynek, lássuk hát, megálltja-e a helyét a nagyvilágban?

90Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Vas. Okt. 27, 2019 2:43 am

Kastiana

Kastiana
Déli Ügynök
Déli Ügynök
Sziasztok!
Nem piros, flitteres cipőinek sarkait összeütögetve, de haptákba vágva magát és szalutálva küldetésre jelentkezik. cheers

91Küldetéskereső - Page 4 Empty Re: Küldetéskereső on Vas. Okt. 27, 2019 4:09 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány
Szia Kastiana! 

Amennyiben magánküldetésre gondoltál (Küldi, amiben csak te vagy), dobj egy privátot nekem, szívesen elviszlek téged egy körre Very Happy Ha másokkal együtt mennél valahova, akkor pont most lett kiírva egy küldetés, ahova eddig csak déliek jelentkeztek: http://questforazrael.hungarianforum.net/t1749-kuldetes-szureti-mulatsag

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére  Üzenet [4 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4