Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Azonnali] - Mechanische Kasten
by Wilhelmina von Nachtraben Hétf. Május 06, 2024 10:49 pm

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Vas. Május 05, 2024 8:27 pm

» Negralous (folyamatban)
by Negralous Pént. Május 03, 2024 9:17 pm

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Vas. Ápr. 28, 2024 3:10 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:50 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:48 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

Top posting users this month
Wilhelmina von Nachtraben
Azraeltárs  1szava10Azraeltárs  Voting_bar2Azraeltárs  1szava11 
Ostara
Azraeltárs  1szava10Azraeltárs  Voting_bar2Azraeltárs  1szava11 
Negralous
Azraeltárs  1szava10Azraeltárs  Voting_bar2Azraeltárs  1szava11 


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Azraeltárs

+4
Astonien Michelberger
Alicia Zharis
Adrastea
Ciel von Eisenschnittel
8 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Azraeltárs  Empty Re: Azraeltárs Hétf. Dec. 02, 2019 6:55 pm

Johann von Nebelturm

Johann von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Nos mivel pár éve már beragadt a dolog és az utolsó játékos már nem játszik, új kört kezdek, méghozzá Wilfrednek csinálnék egyet.

Megértő és elfogadó társát keresi egy templomos zenész keresi éle társát, akivel elpusztíthatnák a világot és megannyi bajt okozhatnának az egyháznak, majd egymással dalolva mesélnék el ezeket a káoszba fordult világ maradványai között. A külső nem annyira számít, mint a belső, de azért jobb ha biztosra megy az ember ezért egy első találka mindenképpen szükséges. Nem gond, ha az illető szeretne gyereket, legfeljebb le lesz róla beszélve. (Adél nevűek előnyt élveznek.)

Jelleg: Mindenütt gonosz, szíve elégett, lelke menthetetlenül károsodott.

(Johann jellege: Szereti a kovács munkákat, de a húst sem veti meg.)


_________________
Ha netán gőggel szemedben ölni vágysz, vagy szelíd szellemed biztonságra vágy, bátran keress fel műhelyembe.

https://questforazrael.hungarianforum.net/t1667-johann-von-nebelturm?nid=1#17132https://questforazrael.hungarianforum.net/t1667-johann-von-nebelturm?nid=1#17132 https://questforazrael.hungarianforum.net/t1668-johann-von-nebelturm

2Azraeltárs  Empty Re: Azraeltárs Pént. Jan. 06, 2017 12:24 am

Azrael

Azrael
az Égi Kovács
az Égi Kovács

Jelige: A hangom még fehér...

Egzotikus és ártatlan, mondhatni makulátlan jövevény keresi azt a kedves, megértő és lehetőleg igaz társat aki Veronia furcsa világában vele utazna. A külső nem fontos, ám előny ha a jelentkező sem részben, sem egészben nem folyékony, és a túlzottan kiemelt szem (főképp a semmiben lebegő) is eltántorító tulajdonságok. A túl szoros, már-már bensőséges kapcsolatok egyelőre kíméljenek, a legutóbbi Ir-Roboámi eset óta a nagyon rámenős férfiakat pihentetném.

//Darr jeligéje: Nem csak a könyvek nyílnak meg, ha a gerincükre fekteted őket//

https://questforazrael.hungarianforum.net

3Azraeltárs  Empty Re: Azraeltárs Csüt. Jan. 05, 2017 10:14 pm

Lamia von Nachtraben

Lamia von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

"A Természet lágy ölén"

Tünde keresi cukorbogyóját, hogy a Természet lágy ölén egyesülhessek veled minden kincseidben, míg a halál el nem választ bennünket. Társam legyen erős, mint a fák törzse, s gyors, akár a szél, hogy lépést tarthasson velem. De ne rémítsen meg lovag voltom, s félelmet nem ismerő fellépésem, a bensőm édes, mint a cukor.
Nem vagyok materialista, így az arany és rang hiánya nem kizáró ok, de hiszem, hogy a gazdag testben, nos gazdag lélek lakozik, és mivel ez számomra a legfontosabb szempont, így a főnemesi származás és a teli kincstár előny éles tünde szememben.
A kor nem számít, csak az érettség. Továbbá bőrszín, rassz, faj nem meghatározó. Ám bármennyire lágy szívű is legyek, csudibuditündérharangvirágok kerüljenek!

(Ada jeligéje: A hangom még fehér...)


_________________
“Coming back to where you started is not the same as never leaving.”

Név: Mély levegő...
Típus: Személyes passzív
Erősség: I.
Felhasználás: Mágiamentes
Leírás: Lamia az évek során megtanulta, hogyan fojtsa magába az indulatait, amikor szükséges. Ennek hála néhéz kihozni a sodrából, részben tűrőképességének, részben elővigyázatosságának köszönhetően. Utóbbinak hála már-már ösztönösen megérzi, ha valakinek ellenséges szándékai vannak az irányába, hogy időben fel tudjon rá készülni..


Előtörténet | Adatlap

4Azraeltárs  Empty Re: Azraeltárs Szer. Jan. 04, 2017 11:59 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Jelige: Keresem az Ethalont

Megunva a sok múló, testiségen alapuló románcot, csábdémon keresne partnert kizárólag komoly kapcsolatra. Az ideális társ testileg és szellemileg is képes velem lépést tartani, az éles elme legalább olyan fontos, mint az előnyös külső. Ha van saját háza és ritkán jár templomba az előny. Hölgyek és urak egyaránt versenyben!

(Loreena jeligéje: "A Természet lágy ölén" VAGY "Let me share this curse with you...")


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

5Azraeltárs  Empty Re: Azraeltárs Szer. Jan. 04, 2017 11:51 pm

Adrastea

Adrastea
Kísértő
Kísértő

jelige: Ha nem tudom ellopni a szíved, majd ellopom a tárcád
és ezzel nagyjából sikerült is summázni, hogy miféle kapcsolatra tartok igényt. sugar baby sugar mommyt/daddyt keres. mennyei mellek és golyóálló lökhárítók előnyben.

(bocs, unok többet kitalálni most ide, csak azt akarom igazából, hogy menjen tovább a játék xD)
a jeligém ugyanaz: Keresem az Ethalont


_________________

6Azraeltárs  Empty Re: Azraeltárs Hétf. Aug. 22, 2016 7:04 pm

Astonien Michelberger

Astonien Michelberger
Klerikus
Klerikus

[I feel no shame]

Társam keresem a holdfényes éj magányában!
Az ideális jelöltet nem zavarja, ha néhanapján egy-két zombival kell megosztozni a családi étkezőasztalon. Azt se tudom garantálni, hogy ő maga életben marad... de ha eltekintesz ezektől az apróságoktól, és hajlandó vagy elviselni magad körül a halál auráját, akkor még tulajdonképpen egész szerethető is tudok lenni. Csak jól titkolom. Ha kell, azzal, hogy összezúzlak.
Szaglóérzék nélküliek előnyben! Egyéb esetben hozz magaddal valamit, amivel elfeded a rothadás bűzét.
Hogy hol találsz meg, azt igazából én se tudom. Ahonnan éppen nem üldöznek el.
(Jótanács: ha látsz egy aranyos kisbabát, NE vedd fel!)
Jelige: 'Légfrissítőt hozzon a kedves érdeklődő!'



(Astie jeligéje, hm, hmmm: Ha nem tudom ellopni a szíved, majd ellopom a tárcád)


_________________




'Üdvözlégy, Káosz.
Fekete, mint a legtisztább obszidián.
Kiszámíthatatlan, mint a vihar, mi széttépi az égboltot.
Mutass célt széttört életemnek, adj megnyugvást lelkem ezerarcú szenvedésére.
Emelj új világot a régi, romlott valóság szilánkjaiból.
Adj értelmet létezésemnek, s nem lesz, ki utamba álljon.
Légy itt nekem, s azzá leszel, amiben még képes vagyok hinni.'

7Azraeltárs  Empty Re: Azraeltárs Hétf. Aug. 22, 2016 6:55 pm

Alicia Zharis

Alicia Zharis
Nekromanta
Nekromanta

Kedves, szép asszonyokat keresek szerény hajlékomba, hogy unalmas hétköznapjaimat elűzzék. Kicsit visszahúzódó és félénk vagyok ugyan, valamint még ügyetlenek a kezeim is még annak ellenére is, hogy néhány csábdémon tanítgatott pár fogásra, egyelőre azonban nem sikerült őket teljes mértékben elsajátítanom. Mindenesetre ez ne legyen akadály és ne legyen eltántorító tényező, minden tőlem telhetőt megteszek, de ne vegye zokon a kedves asszonyka, ha valami nem úgy sikerül, ahogyan azt mindketten terveztük. Igyekszem javulni!
Kardkeresők előnyben! Ha a fegyvert keresed, nálam biztosan megtalálod. Korábban másoknak sem okoztam már csalódást, bár kellett egy kis noszogatás és türelem, hogy előkerüljön a maga fémkeménységében.

Jelige: „Te szintén keresed a kardot?”

(Lia jeligéje: "Légfrissítőt hozzon a kedves érdeklődő!")


_________________
"I have seen and endured the biggest idiots of Veronia. I can do this."

Adatlap
https://questforazrael.hungarianforum.net/t700-alicia-zharis

8Azraeltárs  Empty Re: Azraeltárs Szer. Aug. 17, 2016 8:22 pm

Vendég


Vendég

Oh, ti drága...khhm kellemes férfiak! Gyertek, de ne egyszerre, kérlek. Nem vagyok kurva, csupán jószívű, hiszen mikor meglátlak benneteket, akkor valami dobbanást érzek és forróságot ott belül(lent). Szinte égek, így ne lepődj meg, ha fedetlen testemmel találod magad szembe. Nem full extrás külsővel rendelkezem, ám a lepedő akrobatika tudományom mindent kompenzál. Arcom bájos, szóval könnyen észrevehető vagyok, úgy vélem. Miért csinálom? Nos ajándék szépségnek ne csak a testét nézd, hanem vedd is birtokba!
Nos játékos kiscicákra, nagyot mondó ficsúrokra nem tartok igényt. Ha felismerted magadban a bátor Tigrist, akkor keress nyugodtan!

Jelige: "Nem vagyok kurva, csak jószívű"


Tyrwel jeligéje: „ Te szintén keresed a kardot?”

9Azraeltárs  Empty Re: Azraeltárs Kedd Aug. 16, 2016 11:49 pm

Adrastea

Adrastea
Kísértő
Kísértő

Keresem azt a tüzes menyecskét, aki szabad estéit előszeretettel töltené egy igazi úriember társaságában. Jómódú, jóképű férfi vagyok, szokták is mondani, hogy szép szememnek nincsen párja. Mogorva arcom meg ne riasszon, a szándékaim komolyak, egy kedves hölgy kezét szeretném megkérni. Mivel a sajátomra ráuntam.
A másik felem keresem, akit kiegészíthetek esténként, vagy igény(eim) szerint máskor is. Fontos, hogy esztétikus rezgéseink egy hullámhosszon rezonáljanak. Rusnya nők kíméljenek!  

jelige: "Azok a disznók, akiknek nem áll jól a "Díszes ruházat" kerüljenek "

(a Teáé: "Keresem az Ethalont" VAGY "Nem vagyok kurva, csak jószívű" - amelyik a delikvensnek jobban tetszik :3 )


_________________

10Azraeltárs  Empty Azraeltárs Kedd Aug. 16, 2016 4:27 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

A feladat egyszerű, egy sima láncjáték, ahol is az író az előtte lévő játékos karakterének készíti el a "Társkereső adatlapját" érdeklődési körrel, hobbikkal, kinézettel, hasonlóval. Lehetőleg próbálunk meg minél kreatívabbak lenni, s ne felejtsük el, hogy ez csak egy mókás kis játék, semmi komolyra nem kell gondolni. A jeligét a karakter gazdája adja meg, a saját posztjában. 

Felkérem az első játékost, hogy készítse el Ciel adatlapját. Jelige, "Azok a disznók, akiknek nem áll jól a "Díszes ruházat" kerüljenek ".

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.