Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Azonnali] - Mechanische Kasten
by Wilhelmina von Nachtraben Hétf. Május 06, 2024 10:49 pm

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Vas. Május 05, 2024 8:27 pm

» Negralous (folyamatban)
by Negralous Pént. Május 03, 2024 9:17 pm

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Vas. Ápr. 28, 2024 3:10 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:50 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:48 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

Top posting users this month
Wilhelmina von Nachtraben
The hardest tentacle 1szava10The hardest tentacle Voting_bar2The hardest tentacle 1szava11 
Negralous
The hardest tentacle 1szava10The hardest tentacle Voting_bar2The hardest tentacle 1szava11 
Ostara
The hardest tentacle 1szava10The hardest tentacle Voting_bar2The hardest tentacle 1szava11 


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

The hardest tentacle

2 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1The hardest tentacle Empty The hardest tentacle Pént. Feb. 02, 2018 6:43 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Résztvevők: Johnny Wood
Ellenfél: Bármi
Helyszín: Bárhol


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

2The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 6:29 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Miután egy egész napon át esett az eső, végre kisüt a nap, te meg úgy határozol, hogy ideje továbbindulni. Egy erdőnek még nem nevezhető facsoportosulás mellett haladsz el, mikor a fák közül motoszkálást hallasz, és mintha néhány árny mozgását látnád.

3The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 6:43 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

A hosszú órákon át szakadó eső a hangulatomnak nem tett jót, azonban a veteményeseknek annál inkább. Szinte láttam magam előtt lebegni a képet, ahogyan az egyszerű parasztok Istennek köszönik ezt az égi áldást. Talán a sors fintora, hogy még rengeteg ember képes örülni a csapadéknak én nem. Sőt. Kifejezetten gyűlölöm.
A ruhám teljesen átnedveseddet, vízesen pedig nem túl szórakoztató barangolni. Főleg nem, ha még harcra is kerül a sor. Valahogy jó ötletnek tűnt befeküdni egy hatalmas fa árnyékba egy kidőlt törzsre támaszkodva, miközben az égen vonolú fekete felhők szomorúan figyelnek rám. Szép emlékek jöttek elő.
Régen szinte mindig így aludtam és be kell valljam, hogy jól esett. Valahogy nem érzem magamhoz közelinek se a szalmászsákot, se az úriágyakat. Ez vagyok én. Egy ápolatlan hajléktalan, aki keresi a helyét ebben a mocskos és könyörtelen világban, ahol senki sem azt kapja, amit érdemel. Mivel vívtam ezt a sorsot ki magamnak? Bűneim nem voltak olyan súlyosak. Felesleges ezen gondolkodni. Már nem tudtam vissza fordítani. El kellett fogadnom.
Ellazultam és lehunytam szemeimet. Hogy is mondta apám gyerekkormban? "Magával ragadott az álommanó".
Mikor reggel felkeltem a bús égboltnak nyoma sem volt, helyette egy vidám és színes kép fogadott. Úgy tűnik, hogy kisírták magukat a felhők és megnyugodtak. Megnyugodtak. Belenyugodtak abba, hogy ez a sorsuk: Lebegni és semmit sem tenni.
Szerencsére a ruhám is megszáradt valamelyest, szóval könnyebben folytathattam utamat. Pár méter megtétele után egy kis facsoportulás felől érdekes zajra és árnyak mozgására lettem figyelmes.
- Ki van ott? - kaptam elő tőrömet a forrása felé fordulva.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

4The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 6:48 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Már nem látsz semmi különöset, csak fojtott, reszelős hangú röhögést hallasz, ahogy a legkülső bokor is megrezdül.

5The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 6:52 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Különösebb válasz nem érkezett egy fülemet reszelő kellemetlen nevetésen kívűl. Az alak valószínűleg kiljebb jött, mivel a legkülső bokor is megzörrent.
Ki olyan elmebeteg, hogy a bokrokban legyen ilyenkor? Valószínűnek tartom, hogy a fickóra rájött a szükség. Tudom én milyen érzés, viszont akkor sem ilyen szép fákhoz kéne végeznie, hanem mondjuk egy kiszáradt tölgyhöz, vagy nem tudom, a lényeg, hogy ronda legyen.
- Nekem ez nem olyan vicces! - feszítettem karomban a tőrt.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

6The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 6:56 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

- Nekünk az lenni!! - Hallod ugyanazon a reszelős hangon, ahogy valaki németül próbál beszélni, és három goblin ugrik elő a bokorból, kettőnél egy-egy masszív bunkó, egynél pedig egy tőr. Bekerítenek, és elkezdenek körülötted lassan körözni.
- Neked annyi lenni! - Mondja a tőrös rötyögve.

7The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 7:06 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

A törött német és a vékonyka hangról egyből felismertem ezeket a dögöket. Goblinok. Ugyan személyesen még soha sem futottam összevelük, hallottam már csúnya legendákat róluk. Ha minden igaz apám barátjának megtámadták a szekerét, kifosztották és megerőszakolták a feleségét. Azóta nem hallottunk felőlük. Undorító kis dögök. Nem is tudom eldönteni kik a rondábbak: Az egyháziak vagy ezek. Egyébként én az elsőre tenném a voksomat, de ebben a helyzetben ez mit sem számít.
A bokorból elő is ugrott három példány. Kettőnél bunkósbot, az egyiknél pedig tőr. Körberendeződtek körülöttem és lassan cserélgették egymás helyét. A francba! Utálom a mozgékony ellenfeleket.
Kezemet karddá változtattam, majd egy suhintással megpróbáltam az egyik bunkóst megszabadítani a fejétől.

-Név: I'm my blade
Leírás: Johnny csápjából pengét formáz, így az dupla sebzést kap harc során, illetve akihez hozzá ér maró hatást fog érezni az érintkezési pont körül.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

8The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 7:13 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

A goblin felemeli a bunkósbotját, hogy hárítson, te azonban eltalálod az alkarját, amitől az felnyüszít, és elejti a fegyverét, másik kezével szorongatva a sebét. Sok időd azonban nem jut tovább foglalkozni vele, a másik bunkós hallhatóan feléd rohan, és megcélozza a fejedet.

9The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 7:17 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

A kis rusnyaság sikeresen hárította a támadást, így csak a karját tudtam eltaláni, amitől eldobta a fegyverét és nyüszítve fogdosta a sebét.
Bevittem volna neki a kegyelemdöfést, azonban bajtársa hátulról nekem rontott és nem lett volna kellemes, ha azzal a nagy szarral fejbe vág.
Megpróbáltam egyszerűen átszúrni a gyengélkedőt és közben földre vetni magamat, hogy kitérjek a támadás elől.
Ezek a gyökerek lehet, hogy nem ép a legokosabbak, de legalább tudnak csaptban játszani.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

10The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 7:23 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

A támadás elől ugyan kitérsz, de ezért azzal fizetsz, hogy megcsúszol a sárban, elesel, és a földön lévő goblin lábába ütöd a fejed, amitől egy pillanatra megszédülsz, erre csak rásegít az, hogy még a sebesült goblin is beléd rúg. Kótyagos fejjel csak annyit látsz, miközben hanyatt fekszel, hogy a lény készül a bunkósbotjával összezúzni a fejed.
- Csöves meghal! - Kiabálta.

11The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 7:28 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Nem érkeztem túl szerencsésen. Nem is tudom, hogy igazán mi történhetett, csak egyik pillanatról a másikra a sárban feküdtem, ahogy az egyik retek próbált lesujtani rám a hatalmás bunkójával.
- Csöves meghal! - jelentette ki fülemet irritáló hangján.
- Melyik? - kérdeztem rá zavarodottan, majd megpóbáltam félregurulni a támadás elől, majd berohanni a dög hátamögé és leszúrni.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

12The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 7:39 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Sikerül elgurulnod, a goblin nem is reagálja le túl gyorsan, csak a fejét fordítja lomhán utánad, azonban fölállni nincs, fél térden vagy, mikor azt látod, hogy a tőrös goblin elindul feléd.

13The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 7:42 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Sikerüld arrébgurulnom, azonban felállni már nem, így a támadás részét a dolognak nem tudtam kivitelezni. Féltérden voltam, mikor a tőrös goblin nekem indult.
Feláltam és erőteljesen lépkedtem felé.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

14The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 8:09 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

A tőrös goblin nem közeledik feléd továbbra se, sőt mintha megrettenne tőled, egy lépést hátrál, és valahogy mintha az eredeti támadód is rájött volna, hogy veled nem jó ujjat húzni. A megsérült ellenfeled azonban lassan talpra áll, és amennyire a csúszós talaj engedi, sebesen kezd közeledni feléd, a bunkóját magasba tartva, hogy lecsapjon, amint odaér hozzád.

15The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 8:12 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

A két még sebzetlen goblin kissé megtorpant tőlem, azonban a sebesült megindult felém a bunkós botját a feje fölött lóbálva.
Őrült ötletem támadt és megpróbáltam levágni a fegyvere fejét.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

16The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 8:17 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

A fa túl tömör, nem tudod levágni. Ugyan félreütöd így a fegyvert, de pont jó helyzetet teremtesz az ellenfelednek, hogy feléd lendítse a másik karját. Ez nem sikerül túlzottan neki, egyedül a fegyverré alakított csápodat találja el, amitől felüvölt, és inkább hátrébb vonul. A másik két goblin viszont feleszmél, és megtámad, a tőrös hátulról ugrik rád, a bunkós pedig a jobb oldaladon készül lesújtani.

17The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 8:21 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Nem sikerült levágnom azt a szart, azonban valahogy mégiscsak megsebesült, amitől kicsit arrébhúzódott duzzogni.
A másik kettő feleszmélt és megtámadtak. Mivel a bunkós jobbról, a késes pedig hátulról jött, ezért jó ötletnek tűnt balra ugrani, hogy összeütközzenek és ha esetleg valamelyikük még jól lenne megvadosni egy párszor.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

18The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 8:39 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

El is ugrasz, azonban a csúszós talaj megint megtréfál: hátravágódsz, újból bevered a fejed, és csak azt látod homályosan, hogy a két goblin épp időben lefékez, és egyszerre indulnak feléd támadásra emelt fegyverrel, mire feleszmélsz annyira, hogy reagálhass, már épp lecsapnának mindketten, egyik jobb, másik bal oldaladról, mindketten a fejedet célozzák.

19The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 8:50 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

A rohadt csúszós talaj! Elestem és beütöttem a fejemet. Ezeknek a szarháziaknak semmi bajuk nem lett...
Mikor magamhoz tértem mindketten felettem álltak, egyikük jobbról, másikuk balról akart nekemfeszülni fegyverél. De én okosabb vagyok náluk!
Egy földről indított hátra bukfenccel megpróbáltam állbarúgni őket és felállni.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

20The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 9:11 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Esélyed nincs a hátrabukfencre, azonban annyi szerencséd van, hogy a goblinok fegyverei valahogy összeakadnak feletted, és egy pillanatig azzal vannak elfoglalva, hogy egymást szidják, miért van útban.

21The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 9:19 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

A hátrabukfenc nem jött össze, de szerencsére a goblinok fegyverei összeakadtak felettem. Ez idő alatt megpróbáltam megávgni egyikük lábát a tőrömmel, másikukét a csápommal.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

22The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 9:38 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

A tőröst nem találod el, a bunkóst viszont annál inkább: sikerül a tőröddel egy viszonylag mély vágást ejtened a térde alatt valamivel, a fájdalomtól felordít, és elkezd hadonászni a fegyverével. Szerencsédre nem téged talál el, hanem a tőröst, annak is a a nem fegyvert tartó vállát, noha nem erősen, de ő erre bedühödik, és megtámadja a társát. Amaz hárított, és dühösen rád mutatott, hogy veled kellene foglalkozni. Ez a közjáték nagyjából öt másodpercig tart, épp elég, hogy megpróbálj kezdeni valamit.

23The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 9:41 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Mit ad Armaros, a két takony egymásnak esett. Cselekedni kéne. Szépen fogtam magam és a dühös tőrösbe próbáltam állítani mind két fegyveremet, amég társával volt elfoglalva.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

24The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 10:02 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

A tőröd nagyon megcsúszik, alig karcolja, viszont a csápodat sikerül a combja belsejébe döfnöd. Az erre éktelenül felordít, és lecsap a bunkósra, mielőtt összerogy. A tőr belemélyed a bunkós mellkasába, az viszont utolsó lélekjelenlétével lecsap rád, és eltalálja az egyik karodat, majd összeesik. Erőtlen ütés már ez, csontod nem törik, de biztosan csúnya zúzódás sikeredett. Ha oldalra nézel, látod, hogy a tőrös immár fegyvertelenül a földön fekszik, és látszólag nagyjából fél perce van a kivérzésig, mozogni már nem nagyon fog.
- Halááááál! - Hörgi valaki, te pedig a hang forrásába nézve látod a feléd szaladó harmadik goblint, aki úgy tűnik, kihisztizte magát.

25The hardest tentacle Empty Re: The hardest tentacle Hétf. Ápr. 02, 2018 10:11 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Két goblinnal végeztem. Gyakorlatilag ugyan mégcsak eggyel, de kettő a tőrösnek sincs sok hátra.
A nekem rohanó bunkós ellen pedig azt a ronda trükköt terveztem bevetni, melynek lényege, hogy az utolsó pillanatban kilépek az útjából és hátbatámadom.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.