Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Kedd Márc. 26, 2024 7:29 pm

» Küldetés: Hogyan rajzolj határvonalat
by Wilhelmina von Nachtraben Hétf. Márc. 25, 2024 9:01 pm

» Rothadó kalász - Észak (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Robin Holzer Szomb. Márc. 23, 2024 7:52 pm

» Várakozás a semmibe
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:26 am

» Sötétségből a fényre.
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:23 am

» [Magánküldetés] Rote Fenster hinter den Wänden (V.I.Sz. 822. Nyár)
by Nessaris Maera Csüt. Márc. 21, 2024 7:14 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:33 pm

» Toborzó irodák
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:31 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Waldert von Dunkelwald Csüt. Márc. 21, 2024 11:42 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt

5 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Empty Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Szomb. Feb. 03, 2018 11:47 pm

Erhard Strenger

Erhard Strenger
Déli Katona
Déli Katona

Az Üzlet szabályai, dolgai:
1. Bárki rendelhet, semmilyen megkötés nincs, de nem dolgozok hitelre! Csak akkor készítem el a tárgyat, ha van rá elegendő váltód, hogy kifizesd.
2. A tárgyak alapára a következő: [Elkészítés Módja] + [Összesített nyersanyagár] Ez az ár fix, ám mennyiben valaki tud állni belőle nyersanyagokat, azoknak az ára a fix árból természetesen levonódik. Az Enchantoknál a recept megtanulásának az árát kell figyelembe venni. (minőségjavítás, egyéb megmunkálás)
3. A recepttanulás árát mindig annak kell fizetnie, aki elsőre rendeli az adott felszerelést, fegyvert. Ezzel ellenben neki az Elkészítés módját nem kell fizetnie, így nagyjából ugyanúgy jön ki, mintha ő is később vásárolt volna.
4. Különleges értékes csecsebecsék, italok, varázstárgyak, könyvek esetében a bolt hajlandó egy megbeszélt összegért felvásárolni ezeket a dolgokat, melyet későbbiekben mások természetesen újra megvásárolhatnak. Így nem kerül ki a világból egy olyan tárgy például, mi másnak talán még hasznos lehet.
5. A lentebb található [spoiler]-es lista a saját receptjeimet tartalmazza, melyeket bár elfogadtak, de még nem volt olyan vásárló, akit érdekelne, így ha esetleg valami újdonság érdekel, ami eddig nem volt az oldalon, akkor átnézhető. Fontos, hogy amennyiben valakinek saját elképzelése van egy-egy új eddig se általam, se az oldal által elképzelt ötlet kapcsán, az beszélje meg velem a részleteket chaten vagy PM-be, és amennyiben átmegy a pályázaton, természetesen bekerülhet a boltba az a dolog is, melyet a kedves vásárló kitalált.

~Feloldásra váró, de elfogadott receptek~

Fegyverkészítés:

Páncélkovácsolás:

egyedi ércek:

Bolt által keresett anyagok:



A hozzászólást Erhard Strenger összesen 10 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 06, 2018 7:33 pm-kor.

2Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Empty Páncélkovácsolás Vas. Feb. 04, 2018 12:22 am

Erhard Strenger

Erhard Strenger
Déli Katona
Déli Katona

Szint: 1
Tapasztalat: 0/100

Elkészítési módok:
-

Receptek:
-

3Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Empty Fegyverkészítés Vas. Feb. 04, 2018 12:22 am

Erhard Strenger

Erhard Strenger
Déli Katona
Déli Katona

Szint: 1
Tapasztalat: 50/100

Elkészítési módok:

Mód: Egyszerű
Ára: 100 váltó
Leírás: A legalapvetőbb mód, az így készült fegyver teljesen a hatékonyságot helyezi előtérbe és látszanak a munkán a kezdőség hibái.

Receptek:

Név: Tőr
Anyagok: Rövid markolat, Fém
Leírás: Egyszerű, egyenes vagy kissé hajlított pengéjű, harminc centiméternél nem hosszabb pengéjű, egy vagy kétélű közelharci fegyver. Olcsósága miatt közkedvelt és elterjedt, mint fegyver és mint eszköz is.
Tapasztalat: 10

Név: Rövidkard (vagy simán kard)
Alapanyagok: Rövid markolat, Fém
Szint: 1.
Leírás: Egyszerű, egyenes pengéjű, harminc centiméternél hosszabb, de hatvan centiméternél nem hosszabb pengéjű, egy vagy kétélű közelharci fegyver. Harcosok és gyorsabban mozgó egységek kedvelt fegyvere.
Tapasztalat: 10

Név: Lándzsa
Alapanyagok: Hosszú markolat, Fém
Szint: 1.
Leírás: Egyszerú fegyver, hosszú markolat végére erősített hegyes fémfej. A lándzsa egyidős az emberiséggel, hadászatban és vadászatban egyaránt közkedvelt.
Tapasztalat: 10



A hozzászólást Erhard Strenger összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 07, 2018 7:19 pm-kor.

4Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Empty Re: Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Szer. Feb. 14, 2018 6:38 pm

Livingstone T. Baker

Livingstone T. Baker
Éjvándor
Éjvándor

Nagyszerű életem története 200 váltót hozott, melyből milyen alkoholista self bérgyilkos lennék, ha rögtön nem költeném el legalább...

160 váltót utalnék Erhard Strenger mesternek az első tőrünkért.


_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]

5Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Empty Re: Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Hétf. Feb. 19, 2018 10:01 pm

Erhard Strenger

Erhard Strenger
Déli Katona
Déli Katona

Feloldom a "Tőr" receptjétt illetve 2x Rövid Markolatot és 2x Acél-t vásárolok az NPC boltból

ezekből készítek 2x Tőr-t.

Livingstone átnyújtom neked a Tőrt, illetve addig magamnál tartom Lance a tied :3

// livingnek első vevőként csak az elkészítési ár (KIFIZETVE), Lance neked 210 váltó Smile  //

0->20 exp



A hozzászólást Erhard Strenger összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 06, 2018 4:20 pm-kor.

6Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Empty Re: Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Kedd Márc. 06, 2018 2:17 pm

Erhard Strenger

Erhard Strenger
Déli Katona
Déli Katona

rengeteg új (egyelőre feloldatlan) fegyver és páncélrecepttel lettem gazdagabb ^^ az első postba bel lettek szerkeztve, illetve az alapanyagszükséglet és tanulási árak is igazítva lettek Smile

ezen felül:

METEORITOT veszek a boltban látható 550 árán Smile (mivel az csak eladási ár, így ott nem lehet venni Very Happy)

7Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Empty Re: Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Kedd Márc. 06, 2018 4:13 pm

Erhard Strenger

Erhard Strenger
Déli Katona
Déli Katona

na akkor kitanulom a Lándzsát és le is gyártok 2x Egyszerű Acél Lándzsát.

Jelezz itt kérlek Pru/Leon és amint kifizeted az árát viheted is az új lándzsádat :3

20 -> 40 exp

8Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Empty Re: Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Kedd Márc. 06, 2018 4:29 pm

Pruinos

Pruinos
Arató
Arató

- Jó napot? A rendelésemért jöttem. - léptem be az üzletbe, mélyen belenyúlva a zsebembe, a már előre előkészített bőrszütyőért. Az ismerős lovagfigura, ahogy a kezében érezte a pénzt, rögtön elő is vette a pult alatt rejtőző, hosszúkás csomagot; egy egyszerű, bézsszínű, takarójellegű szövetbe burkolva a kívánt fegyvert.
Elégedetten hagytam el a boltot.

265 váltó ellenében átvettem az egy darab Egyszerű Acél Lándzsát.


_________________
Ezután már játszom gondolattal, fénnyel,
játszom szép gonosszal, szélként falevéllel.
Játszom gyermek arccal, felnőttet ma éjjel,
játszom bűntelent is, ha éppen hófehér kell.
Játszom sebzett vadkant, ha menthetek más százat,
játszom törvénytelent, ha megfojt az alázat.


~ Leander: A gyermek énbennem

9Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Empty Re: Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Szer. Márc. 07, 2018 6:48 pm

Jozef Strandgut

Jozef Strandgut
Klerikus
Klerikus

Elszántan lépek be az ajtón, hogy életem első olyan tárgyát átvegyem, amit a saját pénzemből rendeltem és vásároltam.
Ráadásul ez az ÉN fegyverem lesz, nem a rendtől kaptam, hanem az enyém, mint a sarkantyú és a vadásztőr, amit Norven atyától kaptam.
- A kardomért jöttem. - jelentem ki és szélesebb vigyor aligha ülhetne az arcomon.
Ez még akkor is csak kicsit hagy alább, amikor kiperkálom a fegyverművesnek a 210 váltót.

10500- 210= 10290

10Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Empty Re: Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Szer. Márc. 07, 2018 7:16 pm

Erhard Strenger

Erhard Strenger
Déli Katona
Déli Katona

Rövidkard kitanulva, anyagok megvéve és elkészítve. Ment is Jozef Smile (1x Acél Rövidkard)

11Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Empty Re: Karmazsin Páncél- és Fegyverbolt Kedd Május 22, 2018 5:36 pm

Gerard D. Lawrenz

Gerard D. Lawrenz
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő

Üdv néked, mester uram. Bár nem csillogó vértezet, de bizony hasznos a könnyű páncél is lehet. Egy darab Egyszerű Bőr Alkarvédőt szeretnék.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.