Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 25, 2024 10:17 am

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Alysha Sonnen

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Alysha Sonnen Empty Alysha Sonnen Pént. Feb. 17, 2017 2:22 pm

Alysha Sonnen

Alysha Sonnen
Északi Katona
Északi Katona

Név: Alysha Sonnen

Faj: ember

Frakció: Északi Királyság

Kaszt: arkán mágus

Út: az okkult útja

Nem:

Kor: 24

Kinézet: Mit is mondhatnék a külsőmről? Hosszú, rózsaszínes hajam van, erről általában könnyen megismernek. Alkatom nyúlánk, a többségnél kicsivel magasabb vagyok. Olyan ruhákat szoktam hordani, melyek elsősorban kényelmesek, de azért csinosak is. A nadrágot és a szoknyát is jól viselem. A férfiak számára, azt hiszem, előnyös külsővel rendelkezem, bár nem mondhatnám, hogy igyekszem bárkit is elcsábítani. A mozgásom kifinomult, úri hölgyekhez való. Gyakran hordok ékszereket és oldaltáskát.

Jellem: Azt mondják, rideg vagyok és távolságtartó. Valószínűleg igazuk van, bár ettől még nem érzem rossz embernek magam. Tény, hogy nem lennék jó anya, se jó szerető, vagy épp katona. Nem mintha ne lenne bennem empátia, épp ellenkezőleg! A morális iránytűm azt hiszem, teljességgel hibátlan. Inkább arról van szó, hogy minden olyan távolinak tűnik. A világot egy elreppenő madár szemszögéből figyelem. A hiányosságaim ugyanakkor cseppet sem gátolják utam, sőt, inkább egyengetik. Ha így folytatom, erős mágussá válhatok, vagy szorgalmas kutatóvá, ki rég elfeledett rejtélyeket old meg. Akár hírhedt fellépővé is. Elsősorban azonban önmagammá akarok válni, bármennyire is tűnjön lehetetlennek.

Személyes passzív: A színpad az enyém!
Alysha puszta megjelenése is magára hívj a szemeket, ám a cirkuszban töltött ideje alatt megtanulta úgy rendezni a dolgait, hogy a megszokottnál is feltűnőbb legyen (Már, ha azt úgy kívánja). Minden használt képessége szebb, feltűnőbb, színesebb mint az átlagos mágiák, ezek pedig különösen jók arra, hogy ha eddig nem figyelték volna, biztos mindenki figyelme rászentelődjön. Képességeit nem csak harcra, szórakoztatásra is használhatja így, saját kreatív megítélése szerint játszva velük (Ezt használhatja sima színesítőelemként, de alacsonyabb szintű NJKk elbűvölésére is).

Felszerelés: bot, varázskönyv

Szint: 1

Tapasztalat: 0

Vagyon: 0

Képességek, varázslatok:

Archanischer geschoss / Árkán lövedék
Egy sima pajzzsal védhetetlen mágikus lövedék. Nem túl erős. Könnyű vágásokat okoz, de legalább nem emészt sok energiát és gyorsan ismételhető.

Küldetésnapló: -

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» Alysha Sonnen

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.